ark - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Destination
oc: Destinacion

en: Maintainer
oc: Manteneire

en: Icons
oc: Icònas

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
oc: Nom

en: Symbolic Link
oc: Ligam simbolic
