ark - en to se translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleCompression)
en: Compression
se: Čoahkkáibahkken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel1)
en: Level:
se: Dássi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Filename:
se: Fiilanamma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_typeLabel)
en: Type:
se: Šládja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extension:
se: Dovddaldat:

en: Retry
se: Geahččal ođđasit

en: Archive
se: Vuorká

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Name
se: Namma

en: %1 file | %1 files
se[0]: %1 fiila
se[1]: %1 fiilla

en: Calculating...
se: Rehkenastimin …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Last modified:
se: Maŋemuš rievdaduvvon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ownerLabel)
en: Owner:
se: Eaiggát:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_groupLabel)
en: Group:
se: Joavku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetLabel)
en: Target:
se: Ulbmil:

en: Comment
se: Kommeanta
