ark - en to uk translation catalogue (348 entries)

[ctx: Noun, not a verb. Top level menu item, i.e. like File]
note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
uk: &Архів

en: Extracting Files
uk: Розпаковування файлів

en: Source archive
uk: Вихідний архів

en: Destination
uk: Призначення

en: The following files could not be extracted:
uk: Не вдалося видобути такі файли:

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>. Any further archive will not be extracted.
uk: Під час видобування даних з <filename>%1</filename> сталася помилка. Видобування з подальших архівів не виконуватиметься.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Any further archive will not be extracted.
uk: Під час видобування даних з <filename>%1</filename> сталася помилка:<nl/><message>%2</message><nl/>Видобування з подальших архівів не виконуватиметься.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>.
uk: Під час видобування даних з <filename>%1</filename> сталася помилка.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>
uk: Під час видобування даних з <filename>%1</filename> сталася помилка:<nl/><message>%2</message>

[ctx: @info]
en: The archive could not be extracted to <filename>%1</filename> because Ark can only extract to local destinations.
uk: Вміст архіву не вдалося видобути до <filename>%1</filename>, оскільки Ark може видобувати дані лише до локальних каталогів.

[ctx: @action:inmenu Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress
uk: Стиснути

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress to...
uk: Стиснути…

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu, %1 filename]
en: Here as "%1"
uk: Сюди як «%1»

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive to...
uk: Видобути архів до…

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here
uk: Видобути архів сюди

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract archive here, autodetect subfolder
uk: Видобути архів сюди, автоматично визначити підтеку

[ctx: @action:inmenu Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract
uk: Видобути

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
uk: Видобути до цієї теки

en: KDE Archiving tool
uk: Архіватор KDE

en: (c) 1997-2019, The Ark Developers
uk: © Розробники Ark, 1997–2019

en: Maintainer
uk: Супровід

en: Maintainer, KF5 port
uk: Супровідник, портування на KF5

en: Former Maintainer
uk: Колишній супровідник

en: Former maintainer
uk: Колишній супровід

en: Emily Ezust (Corel Corporation)
uk: Emily Ezust (Компанія Corel)

en: Michael Jarrett (Corel Corporation)
uk: Michael Jarrett (Компанія Corel)

en: Vladyslav Batyrenko
uk: Владислав Батиренко

en: Advanced editing functionalities
uk: Розширені можливості з редагування

en: Icons
uk: Піктограми

en: Ideas, help with the icons
uk: Ідеї, допомога з піктограмами

en: bkisofs code
uk: Код bkisofs

en: URLs to open.
uk: Адреси, які слід відкрити.

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
uk: Відкрити діалогове вікно для визначення параметрів операції (видобування/додавання)

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
uk: Тека, куди видобуватиметься архів. Типово, поточна тека, якщо не вказано іншої.

note: i18n: ectx: label, entry (openDestinationFolderAfterExtraction), group (Extraction)
en: Open destination folder after extraction.
uk: Відкрити теку призначення після видобування.

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
uk: Запитати користувача про назву файла архіву і додати вказані файли до нього. Вийти з програми після завершення операції.

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
uk: Додати вказані файли до архіву «назва файла». Створити архів, якщо його не існує. Вийти з програми після завершення операції.

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
uk: Змінити поточний каталог на перший запис і додати всі інші записи відносно цього першого запису.

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
uk: Автоматично обрати назву файла, з вибраним суфіксом (наприклад, rar, tar.gz, zip або будь-який з інших типів, що підтримуються)

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
uk: Використовувати пакетний інтерфейс замість звичайного діалогового вікна. Цей параметр буде застосовано, якщо вказано декілька адрес.

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
uk: Параметр призначення буде встановлено у значення адреси першого наданого файла.

en: Archive contents will be read, and if detected to not be a single folder or a single file archive, a subfolder with the name of the archive will be created.
uk: Буде прочитано вміст архіву і, якщо буде виявлено, що архів містить декілька тек або файлів, буде створено підтеку з назвою архіву.

en: List supported MIME types.
uk: Вивести список підтримуваних типів MIME.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
uk: Неможливо знайти компонент Ark, будь ласка, перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Welcome Page
uk: Сторінка вітання

en: Show the welcome page
uk: Показувати сторінку вітання

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches between having a <emphasis>Menubar</emphasis> and having a <interface>Hamburger Menu</interface> button. Both contain mostly the same commands and configuration options.
uk: Перемикає програму між режимом показу <emphasis>смужки меню</emphasis> і режимом використання кнопки <interface>меню-гамбургера</interface>. У обох режимах можна скористатися тими самими пунктами меню та параметрами налаштовування.

en: Lock Sidebar
uk: Заблокувати бічну панель

[ctx: to open an archive]
en: Open Archive
uk: Відкрити архів

en: Create New Archive
uk: Створити архів

en: Welcome to %1
uk: Вітаємо у %1

en: No recent files
uk: Немає нещодавніх файлів

en: Copy &Location
uk: Копіювати &адресу

en: &Open Containing Folder
uk: Ві&дкрити теку, яка містить дані

en: &Remove
uk: В&илучити

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QScrollArea, WelcomeView)
en: Welcome
uk: Вітаємо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOpenArchive)
en: Open Archive...
uk: Відкрити архів…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNewArchive)
en: New Archive
uk: Створити архів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClearRecentFiles)
en: Clear Recent Files
uk: Очистити недавні файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRecentFiles)
en: Recent Files
uk: Недавні файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHelp)
en: Help
uk: Довідка

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHomepage)
en: Visit homepage
uk: Відвідати сайт

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHandbook)
en: Read handbook
uk: Прочитати підручник

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowOnStartup)
en: Show on startup
uk: Показувати при запуску

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close Welcome Page
uk: Закрити сторінку вітання

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

[ctx: @action:button]
en: Add
uk: Додати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupCompressFiles)
en: Files/Folders to Compress
uk: Файли/Теки, які слід стиснути

en: Compress to Archive
uk: Стиснути до архіву

en: No input files were given.
uk: Не вказано жодного вхідного файла.

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
uk: Вам слід або вказати назву файла архіву, або суфікс назви (наприклад, rar, tar.gz) у аргументі <command>--autofilename</command>.

[ctx: Default name of a newly-created multi-file archive]
en: Archive
uk: Архів

note: i18n: ectx: label, entry (showEncryptionWarning), group (General)
en: Whether to show a warning when creating zip archives with AES encryption.
uk: Визначає, чи слід показувати попередження, якщо створюється архів zip із шифруванням AES.

note: i18n: ectx: label, entry (defaultOpenAction), group (General)
en: Default action when opening archive entries.
uk: Типова дія під час відкриття записів вмісту архівів.

note: i18n: ectx: label, entry (closeAfterExtraction), group (Extraction)
en: Close Ark after extraction.
uk: Завершити роботу Ark після видобування.

note: i18n: ectx: label, entry (preservePaths), group (Extraction)
en: Preserve paths when extracting.
uk: Зберігати шляхи під час видобування.

note: i18n: ectx: label, entry (extractToSubfolder), group (Extraction)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry.
uk: Видобути до підтеки, якщо у архіві декілька тек верхнього рівня.

note: i18n: ectx: label, entry (splitterSizes), group (MainWindow)
en: How the main window is divided.
uk: Спосіб поділу головного вікна.

note: i18n: ectx: label, entry (showInfoPanel), group (MainWindow)
en: Whether to show the information panel.
uk: Визначає, чи слід показувати інформаційну панель.

note: i18n: ectx: label, entry (limitPreviewFileSize), group (Preview)
en: Whether to limit the preview according to file size.
uk: Визначає, чи слід обмежувати попередній перегляд відповідно до розміру файлів.

note: i18n: ectx: label, entry (previewFileSizeLimit), group (Preview)
en: Preview file size limit in megabytes.
uk: Обмеження розміру файла для попереднього перегляду у МБ.

[ctx: @info]
en: Failed to locate program <filename>%1</filename> on disk.
uk: Не вдалося знайти програми <filename>%1</filename> на диску.

en: Extraction failed. Make sure that enough space is available.
uk: Спроба видобування зазнала невдачі. Переконайтеся, що на диску достатньо місця для видобування.

en: Extraction failed. Make sure you provided the correct password and that enough space is available.
uk: Спроба видобування зазнала невдачі. Переконайтеся, що вами вказано правильний пароль, а на диску достатньо місця для видобування.

[ctx: @info]
en: Could not move the extracted file to the destination directory. | Could not move the extracted files to the destination directory.
uk[0]: Не вдалося пересунути видобуті файли до каталогу призначення.
uk[1]: Не вдалося пересунути видобуті файли до каталогу призначення.
uk[2]: Не вдалося пересунути видобуті файли до каталогу призначення.
uk[3]: Не вдалося пересунути видобутий файл до каталогу призначення.

[ctx: @info]
en: Extraction failed because the disk is full.
uk: Спроба видобування зазнала невдачі через переповнення диска.

[ctx: @info]
en: Extraction failed: Incorrect password
uk: Помилка видобування: пароль вказано неправильно

en: Incorrect password.
uk: Пароль вказано неправильно.

en: Ark does not currently support testing this archive.
uk: У поточній версії Ark не передбачено підтримки перевірки такого архіву.

en: Protection of the list of files is not possible with the %1 format.
uk: Захист списку файлів неможливий, якщо форматом є %1.

en: Protection of the archive with password is not possible with the %1 format.
uk: Захист архіву за допомогою пароля неможливий, якщо форматом є %1.

en: It is not possible to set compression level for the %1 format.
uk: Встановлення рівня стискання для формату %1 неможливе.

en: It is not possible to set compression method for the %1 format.
uk: Встановлення методу стискання для формату %1 неможливе.

en: The %1 format does not support multi-volume archives.
uk: Для формату %1 не передбачено підтримки багатотомових архівів.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleCompression)
en: Compression
uk: Стискання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel1)
en: Level:
uk: Рівень:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel2)
en: Min
uk: Мін.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompMethod)
en: Method:
uk: Метод:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel3)
en: Max
uk: Макс.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleEncryption)
en: Password Protection
uk: Захист паролем

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncMethod)
en: Encryption method:
uk: Метод шифрування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encryptHeaderCheckBox)
en: Ask for password before showing the list of files in the archive
uk: Запитувати пароль перед показом списку файлів у архіві

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, warningMsgWidget)
en: This encryption method may not be supported by older archiving software.
uk: Підтримку цього способу шифрування не передбачено у застарілому програмному забезпеченні для роботи з архівами.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleMultiVolume)
en: Multi-volume Archive
uk: Багатотомовий архів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, multiVolumeCheckbox)
en: Create multi-volume archive
uk: Створити багатотомовий архів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblVolumeSize)
en: Volume size:
uk: Розмір тому:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_previewFileSizeLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, volumeSizeSpinbox)
en:  megabytes
uk:  мегабайтів

[ctx: the argument is a file extension (the period is not a typo)]
en: Automatically add .%1
uk: Автоматично додати .%1

en: The chosen password does not match the given verification password.
uk: Вибраний пароль не відповідає вказаному паролю для перевірки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder:
uk: Тека:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Filename:
uk: Назва файла:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filenameLineEdit)
en: Type archive name...
uk: Введіть назву архіву…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_typeLabel)
en: Type:
uk: Тип:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extension:
uk: Суфікс:

[ctx: @title:window]
en: Extract
uk: Видобування

en: Extract
uk: Видобути

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
uk: Вибачте, але у назві підтек не може бути символу «/».

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
uk: Тека з назвою <filename>%1</filename> вже існує. Ви справді бажаєте виконати видобування до цієї теки?

en: Folder exists
uk: Тека вже існує

en: Extract here
uk: Видобути до цієї теки

en: Retry
uk: Повторити

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
uk: Не вдалося створити теку <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
uk: Елемент з назвою <filename>%1</filename> вже існує, але він не є текою.

en: Please check your permissions to create it.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що ви маєте право на створення цього елемента.

en: Extract multiple archives
uk: Розпакувати декілька архівів

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExtractionDialog)
en: Extraction Dialog
uk: Діалогове вікно видобування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extractAllLabel)
en: Extract All Files
uk: Видобути всі файли

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, singleFolderGroup)
en: E&xtraction into subfolder:
uk: &Видобування до підтеки:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openFolderCheckBox)
en: Open &destination folder after extraction
uk: Відкрити теку &призначення після видобування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeAfterExtraction)
en: Close &Ark after extraction
uk: Завершити ро&боту Ark після видобування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preservePaths)
en: &Preserve paths when extracting
uk: &Зберігати шляхи під час видобування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSubfolders)
en: &Automatically create subfolders
uk: &Автоматично створювати підтеки

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesToExtractGroupBox)
en: Extract
uk: Видобування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedFilesButton)
en: Sele&cted files only
uk: &Лише позначені файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allFilesButton)
en: All &files
uk: Всі &файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openDestinationFolderAfterExtraction)
en: Open destination folder after extraction
uk: Відкрити теку призначення після видобування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeAfterExtraction)
en: Close Ark after extraction
uk: Завершити роботу Ark після видобування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_preservePaths)
en: Preserve paths when extracting
uk: Зберігати шляхи під час видобування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Whether to check by default the extraction into subfolder checkbox in the Extraction Dialog, when the archive has more than one top-level entry.
uk: Визначає, чи слід типово позначати пункт видобування вмісту архіву до підтеки у діалоговому вікні видобування, якщо у архіві міститься декілька записів верхнього рівня.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry
uk: Видобути до підтеки, якщо у архіві декілька тек верхнього рівня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: When clicking a file in an archive or pressing the Return key:
uk: Після натискання пункту файла у архіві або клавіші Enter:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Pre&view the file with internal previewer
uk: &Попередньо переглянути файл у вбудованому засобі перегляду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Open the fi&le with associated application
uk: Відкрити фа&йл у відповідній програмі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEncryptionWarning)
en: Show a warning when creating zip archives with AES encryption
uk: Показувати попередження, якщо створюється архів zip із шифруванням AES

en: No suitable plugin found. Ark does not seem to support this file type.
uk: Не знайдено відповідного додатка. Здається, у Ark не передбачено підтримки файлів цього типу.

en: Failed to load a suitable plugin. Make sure any executables needed to handle the archive type are installed.
uk: Під час спроби завантажити відповідний додаток сталася помилка. Переконайтеся, що встановлено виконувані файли, потрібні для роботи з архівами цього типу.

en: Could not load the archive because it contains ill-formed entries and might be a malicious archive.
uk: Не вдалося завантажити архів, оскільки у ньому містяться помилково форматовані записи — це може бути архів, який створено зловмисниками.

en: Loading archive
uk: Завантаження архіву

en: Archive
uk: Архів

en: No space available on device <filename>%1</filename>
uk: На пристрої <filename>%1</filename> не лишилося вільного місця

en: Extracting all files
uk: Розпаковування всіх файлів

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
uk[0]: Розпаковування %1 файла
uk[1]: Розпаковування %1 файлів
uk[2]: Розпаковування %1 файлів
uk[3]: Розпаковування одного файла

[ctx: extraction folder]
en: Destination
uk: Призначення

en: Could not write to destination <filename>%1</filename>.<nl/>Check whether you have sufficient permissions.
uk: Не вдалося виконати запис до <filename>%1</filename>.<nl/>Перевірте, чи є у вас достатні права доступу.

en: Compressing a file | Compressing %1 files
uk[0]: Стискаємо %1 файл
uk[1]: Стискаємо %1 файли
uk[2]: Стискаємо %1 файлів
uk[3]: Стискаємо файл

en: Moving a file | Moving %1 files
uk[0]: Пересуваємо %1 файл
uk[1]: Пересуваємо %1 файли
uk[2]: Пересуваємо %1 файлів
uk[3]: Пересуваємо файл

en: Copying a file | Copying %1 files
uk[0]: Копіюємо %1 файл
uk[1]: Копіюємо %1 файли
uk[2]: Копіюємо %1 файлів
uk[3]: Копіюємо файл

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
uk[0]: Вилучення %1 файла
uk[1]: Вилучення %1 файлів
uk[2]: Вилучення %1 файлів
uk[3]: Вилучення файла з архіву

en: Adding comment
uk: Додавання коментаря

en: Testing archive
uk: Перевіряємо архів

en: The plugin cannot be used because one or more required executables are missing. Check your installation.
uk: Цим додатком не можна скористатися, оскільки у системі не виявлено одного або декількох потрібних для його роботи виконуваних файлів. Перевірте, чи все встановлено належним чином.

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Description
uk: Опис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_limitPreviewFileSize)
en: Disable preview for files larger than:
uk: Вимкнути попередній перегляд для файлів, більших за:

[ctx: @title:window]
en: Properties for %1
uk: Властивості %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, m_passwordValueLabel)
en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: yes (%1 volumes)
uk: так (%1 томів)

en: %1 file | %1 files
uk[0]: %1 файл
uk[1]: %1 файли
uk[2]: %1 файлів
uk[3]: %1 файл

en: , %1 folder | , %1 folders
uk[0]: , %1 тека
uk[1]: , %1 теки
uk[2]: , %1 тек
uk[3]: , %1 тека

en: only file contents (%1)
uk: лише вміст файла (%1)

en: yes (%1)
uk: так (%1)

en: Calculating...
uk: Обчислюємо…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Archive name:
uk: Назва архіву:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Archive type:
uk: Тип архіву:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Mime-type:
uk: Тип MIME:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Opened read-only:
uk: Відкрито лише для читання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password-protected:
uk: Захищено паролем:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Has comment:
uk: Має коментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of entries:
uk: Кількість записів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Unpacked size:
uk: Розмір розпакованого:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Packed size:
uk: Розмір запакованого:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Compression ratio:
uk: Рівень стискання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Last modified:
uk: Востаннє змінено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: MD5 hash:
uk: Хеш MD5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: SHA-1 hash:
uk: Хеш SHA-1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: SHA-256 hash:
uk: Хеш SHA-256:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Multi-volume:
uk: Багатотомовий:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Compression method(s):
uk: Методи стискання:

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
uk: Файл вже існує

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> is password protected. Please enter the password.
uk: Архів <filename>%1</filename> захищено паролем. Будь ласка, введіть пароль.

en: Incorrect password, please try again.
uk: Неправильний пароль. Спробуйте ще раз.

[ctx: @info]
en: The archive you're trying to open is corrupt.<nl/>Some files may be missing or damaged.
uk: Архів, який ви намагалися відкрити, пошкоджено.<nl/>Можливо, не вистачатиме деяких файлів, а деякі файли може бути пошкоджено.

[ctx: @title:window]
en: Corrupt archive
uk: Пошкоджений архів

[ctx: @action:button]
en: Open as Read-Only
uk: Відкрити лише для читання

[ctx: @action:button]
en: Don't Open
uk: Не відкривати

en: Don't ask again.
uk: Більше не питати.

en: Error during extraction
uk: Помилка під час видобування

en: Extraction of the entry:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>failed with the error message:<nl/>    %2<nl/><nl/>Do you want to continue extraction?<nl/>
uk: Видобування запису:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>Помилка, відповідне повідомлення:<nl/>    %2<nl/><nl/>Хочете продовжити видобування?<nl/>

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
uk: Назва

[ctx: Uncompressed size of a file inside an archive]
en: Original Size
uk: Початковий розмір

[ctx: Compressed size of a file inside an archive]
en: Compressed Size
uk: Стиснутий розмір

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
uk: Степінь стиснення

[ctx: File's owner username]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: File's group]
en: Group
uk: Група

[ctx: File permissions]
en: Mode
uk: Режим

[ctx: CRC hash code]
en: CRC checksum
uk: Контрольна сума CRC

[ctx: BLAKE2 hash code]
en: BLAKE2 checksum
uk: Контрольна сума BLAKE2

[ctx: Compression method]
en: Method
uk: Метод

[ctx: File version]
en: Version
uk: Версія

[ctx: Timestamp]
en: Date
uk: Дата

en: Adding files is not supported for this archive.
uk: Для цього типу архівів підтримки додавання файлів не передбачено.

en: You can only add local files to an archive.
uk: До архіву можна додавати лише локальні файли.

note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
uk: &Архів

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

en: Closing preview
uk: Закриття попереднього перегляду

en: Please wait while the preview is being closed...
uk: Будь ласка, зачекайте доки вікно попереднього перегляду буде закрито…

en: The internal viewer cannot preview this file.
uk: Внутрішній переглядач не може показати цей файл.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
uk: За допомогою вбудованого засобу перегляду файлів не можна попередньо переглянути файл цього типу<nl/>(%1).<nl/><nl/>Хочете переглянути вміст файла у форматі звичайного тексту?

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
uk: Попередній перегляд файла неможливий

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
uk: Переглянути як текст

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
uk: За допомогою вбудованого засобу перегляду файлів не можна попередньо переглянути файл цього невідомого типу.<nl/><nl/>Хочете переглянути вміст файла у форматі звичайного тексту?

[ctx: @action]
en: About Viewer Component
uk: Про компонент засобу перегляду

en: No archive loaded
uk: Не завантажено архів

en: Symbolic Link
uk: Символічне посилання

en: Unknown size
uk: Невідомий розмір

en: One file selected | %1 files selected
uk[0]: Вибрано %1 файл
uk[1]: Вибрано %1 файли
uk[2]: Вибрано %1 файлів
uk[3]: Вибрано один файл

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InformationPanel)
en: Information Panel
uk: Панель інформації

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, additionalInfo)
en: Unknown file type
uk: Невідомий тип файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ownerLabel)
en: Owner:
uk: Власник:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_groupLabel)
en: Group:
uk: Група:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetLabel)
en: Target:
uk: Призначення:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobTrackerWidget)
en: Job Tracker
uk: Спостереження за роботою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <b>Job Description</b>
uk: <b>Опис завдання</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Some Information about the job
uk: Деякі відомості щодо завдання

en: Files with the following paths already exist. Remove them if you really want to overwrite.
uk: Файли за вказаними нижче адресами вже існують. Вилучіть їх, якщо ви справді хочете перезаписати.

en: Files with the following paths already exist. Do you want to continue overwriting them?
uk: Файли за вказаними нижче адресами вже існують. Хочете продовжити перезапис цих файлів?

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment has been modified.
uk: Коментар було змінено.

en: Save
uk: Зберегти

en: Type to search...
uk: Введіть ключ пошуку…

[ctx: @info]
en: Ark can extract archives to local destinations only.
uk: Ark може видобувати дані лише до локальних каталогів.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Information Panel
uk: Показати інформаційну панель

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Copy As...
uk: Зберегти копію як…

[ctx: open a file with external program]
en: &Open in External Application
uk: &Відкрити у зовнішній програмі

[ctx: open a file with external program]
en: Open &With...
uk: Відкрити &за допомогою…

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with an external program
uk: Клацніть, щоб відкрити позначений файл у зовнішній програмі

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
uk: &Переглянути

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to preview the selected file
uk: Клацніть, щоб переглянути файл

[ctx: @action:inmenu]
en: E&xtract All
uk: Ви&добути усе

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose how to extract all the files in the archive
uk: Клацніть, щоб відкрити вікно видобування, в якому ви зможете вказати, у який спосіб слід розпакувати усі файли у архіві

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract
uk: Ви&добути

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
uk: Клацніть, щоб відкрити вікно видобування, в якому ви зможете вказати, видобути всі файли чи лише вибрані

en: Add &Files...
uk: &Додати файли…

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add files to the archive
uk: Клацніть, щоб додати файли в архів

[ctx: @action]
en: Remove from Archive
uk: Вилучити з архіву

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
uk: В&ластивості

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to see properties for archive
uk: Клацніть, щоб переглянути властивості архіву

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add or edit comment
uk: Клацніть, щоб додати або змінити коментар

[ctx: @action:inmenu]
en: &Test Integrity
uk: П&еревірити цілісність

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to test the archive for integrity
uk: Натисніть, щоб перевірити архів на цілісність

[ctx: @info:tooltip]
en: Adding files to existing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.<nl/><nl/>Extract the files and create a new archive if you want to add files.
uk: Підтримки додавання файлів до наявних архівів, захищених паролями, без шифрування заголовків у поточній версії не передбачено.<nl/><nl/>Якщо вам потрібно додати файли, доведеться розпакувати архів, додати файли і знову запакувати дані до нового архіву.

[ctx: @info:tooltip]
en: Testing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.
uk: У поточній версії не передбачено можливості перевірки захищених паролями архівів без шифрування заголовків.

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Add &Comment]
en: Edit &Comment
uk: Змінити &коментар

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Edit &Comment]
en: Add &Comment
uk: Додати &коментар

en: The archive passed the integrity test.
uk: Архів пройшов перевірку на цілісність.

en: Test Results
uk: Результати перевірки

en: The archive failed the integrity test.
uk: Архів не пройшов перевірку на цілісність.

en: Extract To...
uk: Видобути до…

en: Quick Extract To...
uk: Швидко видобути до…

[ctx: @title:tab]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @title:tab]
en: Extraction
uk: Видобування

[ctx: @title:tab]
en: Plugins
uk: Додатки

[ctx: @title:tab]
en: Previews
uk: Перегляд

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
uk: <filename>%1</filename> є каталогом.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename>. Check whether you have write permission.
uk: Не вдалося перезаписати <filename>%1</filename>. Перевірте, чи маєте ви право на перезапис.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> will be created as soon as you add a file.
uk: Архів <filename>%1</filename> буде створено, щойно ви додасте якийсь файл.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
uk: Архіву з назвою <filename>%1</filename> не знайдено.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> could not be loaded, as it was not possible to read from it.
uk: Не вдалося завантажити архів з назвою <filename>%1</filename>, оскільки не вдалося виконати читання даних з нього.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
uk: Архів із назвою <filename>%1</filename> вже існує. Хочете його перезаписати?

[ctx: @title:window]
en: File Exists
uk: Файл існує

[ctx: @info]
en: The archive is empty or Ark could not open its content.
uk: Архів є порожнім або Ark не вдалося відкрити його вміст.

[ctx: @info]
en: Ark does not currently support ISO files with UDF filesystem.
uk: У поточній версії Ark не передбачено підтримки файлів ISO із файловою системою UDF.

[ctx: @info]
en: Loading the archive <filename>%1</filename> failed with the following error:<nl/><message>%2</message>
uk: Спроба завантаження архіву <filename>%1</filename> завершилася повідомленням про помилку<nl/><message>%2</message>

en: Ark cannot open symlinks.
uk: Ark не може відкривати символічні посилання.

en: The file <filename>%1</filename> was modified. Do you want to update the archive?
uk: До файла <filename>%1</filename> було внесено зміни. Хочете оновити вміст архіву з цим файлом?

[ctx: @title:window]
en: File Modified
uk: Файл змінено

[ctx: @action:button]
en: Update
uk: Оновити

[ctx: @action:button]
en: Ignore
uk: Ігнорувати

[ctx: @title:window]
en: Add Files
uk: Додати файли

[ctx: @title:window]
en: Add Files to %1
uk: Додавання файлів до %1

en: Filename can't contain slashes and can't be equal to "." or ".."
uk: У назві файла не повинно міститися символів похилої риски, назвою файла не може бути «.» або «..»

en: Folders can't be moved into themselves.
uk: Не можна пересувати теки всередину тих сами тек.

en: Moving a folder into itself
uk: Пересування теки до самої себе

en: Entries with the same names can't be pasted to the same destination.
uk: Не можна вставляти до одного каталогу записи із однаковими назвами.

[ctx: @info]
en: Deleting this file is not undoable. Are you sure you want to do this? | Deleting these files is not undoable. Are you sure you want to do this?
uk[0]: Вилучення цих файлів є незворотним. Ви справді бажаєте їх вилучити?
uk[1]: Вилучення цих файлів є незворотним. Ви справді бажаєте їх вилучити?
uk[2]: Вилучення цих файлів є незворотним. Ви справді бажаєте їх вилучити?
uk[3]: Вилучення цього файла є незворотним. Ви справді бажаєте його вилучити?

[ctx: @title:window]
en: Delete File | Delete Files
uk[0]: Вилучення файлів
uk[1]: Вилучення файлів
uk[2]: Вилучення файлів
uk[3]: Вилучення файла

[ctx: @title:window]
en: Save Copy As
uk: Зберегти копію із новою назвою

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
uk: Не вдалося зберегти архів під назвою <filename>%1</filename>. Спробуйте зберегти його за іншою адресою.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> does not exist anymore, therefore it cannot be copied to the specified location.
uk: Архіву <filename>%1</filename> більше не існує, тому його не можна скопіювати за вказаною адресою.

en: Listing the archive failed.
uk: Не вдалося побудувати список вмісту архіву.

en: Extraction failed due to an unknown error.
uk: Не вдалося видобути дані через невідому помилку.

en: Extraction failed due to one or more corrupt files. Any extracted files may be damaged.
uk: Не вдалося видобути дані через пошкодження одного або декількох файлів. Усі видобуті файли може бути пошкоджено.

en: Delete operation failed. Try upgrading 7z or disabling the 7z plugin in the configuration dialog.
uk: Не вдалося виконати дію з вилучення. Спробуйте оновити 7z або вимкніть додаток 7z у діалоговому вікні налаштовування.

en: ARJ old
uk: Старий ARJ

en: GOST 40-bit
uk: GOST 40-бітовий

en: unknown
uk: невідомий

en: Failed to find all archive volumes.
uk: Не вдалося знайти усі томи архіву.

en: Your unrar executable is version %1, which is too old to handle this archive. Please update to a more recent version.
uk: У вашій системі встановлено виконуваний файл unrar версії %1, яка є надто старою для обробки цього архіву. Будь ласка, встановіть сучаснішу версію розпаковувальника.

en: Unrar reported a non-RAR archive. The installed unrar version (%1) is old. Try updating your unrar.
uk: Unrar повідомлено про те, що архів не є архівом RAR. Встановлена версія unrar (%1) є застарілою. Спробуйте встановити новішу версію unrar.

en: One or more wrong checksums
uk: Одна або декілька невідповідних контрольних сум

en: Extraction failed.
uk: Помилка під час розпаковування.

en: Not enough memory for loading the archive.
uk: Недостатньо пам’яті для завантаження архіву.

en: Wrong password.
uk: Помилковий пароль

en: Extraction failed due to unsupported compression method (%1).
uk: Не вдалося розпакувати через непідтримуваний спосіб стискання (%1).

en: Extraction failed due to unsupported encryption method.
uk: Не вдалося розпакувати через непідтримуваний спосіб шифрування.

[ctx: referred to compression method]
en: unknown
uk: невідомий

[ctx: @info]
en: Fatal error, extraction aborted.
uk: Критична помилка, видобування перервано.

en: The archive reader could not be initialized.
uk: Не вдалося ініціалізувати засіб для читання архівів.

[ctx: @info]
en: Archive corrupted or insufficient permissions.
uk: Архів пошкоджено або у програми недостатні права доступу до даних.

[ctx: @info]
en: Failed to create a temporary file for writing data.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для запису даних.

en: The archive writer could not be initialized.
uk: Не вдалося ініціалізувати засіб для запису архівів.

[ctx: @info]
en: Could not open the archive for writing entries.
uk: Не вдалося відкрити архів для запису.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
uk: Тип стиснення «%1» не підтримується програмою Ark.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression method.
uk: Не вдалося встановити спосіб стискання.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression level.
uk: Не вдалося встановити рівень стискання.

[ctx: @info]
en: Could not compress entry, operation aborted.
uk: Не вдалося стиснути запис, дію перервано.

[ctx: @info Error in a message box]
en: Could not compress entry.
uk: Не вдалося стиснути запис.

en: Failed to open archive: %1
uk: Не вдалося відкрити архів: %1

en: Failed to write archive.
uk: Не вдалося записати архів.

en: Failed to add entry: %1
uk: Не вдалося додати запис: %1

en: Failed to set compression options for entry: %1
uk: Не вдалося встановити параметри стискання для запису: %1

en: Failed to read metadata for entry: %1
uk: Не вдалося прочитати метадані для запису: %1

en: Failed to delete entry: %1
uk: Не вдалося вилучити запис: %1

en: Failed to create directory: %1
uk: Не вдалося створити каталог: %1

en: Failed to open '%1':<nl/>%2
uk: Не вдалося відкрити «%1»:<nl/>%2

en: Failed to open file for writing: %1
uk: Не вдалося відкрити файл для записування: %1

en: Failed to read data for entry: %1
uk: Не вдалося прочитати дані для запису: %1

en: Failed to write data for entry: %1
uk: Не вдалося записати дані для запису: %1

en: Failed to locate entry: %1
uk: Не вдалося знайти запис: %1

en: Failed to move entry: %1
uk: Не вдалося пересунути запис: %1

en: Failed to copy entry: %1
uk: Не вдалося скопіювати запис: %1

en: Failed to set metadata for entry: %1
uk: Не вдалося встановити метадані для запису: %1
