artikulate - en to hi translation catalogue (14 entries)

[ctx: Language Title]
en: Bengali
hi: बेंगाली

[ctx: Language Title]
en: Catalan
hi: केटलेन

[ctx: Language Title]
en: German
hi: जर्मन

[ctx: Language Title]
en: Dutch
hi: डच

[ctx: Language Title]
en: British English
hi: ब्रिटिश अंग्रेज़ी

[ctx: Language Title]
en: English
hi: अंग्रेज़ी

[ctx: Language Title]
en: French
hi: फ्रेंच

[ctx: Language Title]
en: Greek
hi: ग्रीक

[ctx: Language Title]
en: Hindi
hi: हिंदी

[ctx: Language Title]
en: Italian
hi: इटालियन

[ctx: Language Title]
en: Marathi
hi: मराठी

[ctx: Language Title]
en: Polish
hi: पोलिश

[ctx: Language Title]
en: Spanish
hi: स्पेनिश

[ctx: @item:inlistbox unknown learning goal]
en: unknown
hi: अज्ञात
