artikulate - en to lv translation catalogue (124 entries)

[ctx: Language Title]
en: Bengali
lv: Bengāļu

[ctx: Language Title]
en: Catalan
lv: Katalāņu

[ctx: Language Title]
en: German
lv: Vācu

[ctx: Language Title]
en: Dutch
lv: Nīderlandiešu

[ctx: Language Title]
en: British English
lv: Britu angļu

[ctx: Language Title]
en: English
lv: Angļu

[ctx: Language Title]
en: French
lv: Franču

[ctx: Language Title]
en: Greek
lv: Grieķu

[ctx: Language Title]
en: Italian
lv: Itāļu

[ctx: Language Title]
en: Marathi
lv: Maratu

[ctx: Language Title]
en: Polish
lv: Poļu

[ctx: Language Title]
en: Spanish
lv: Spāņu

[ctx: @item:inlistbox unknown learning goal]
en: unknown
lv: nezināma

[ctx: @title:column]
en: Learning Goal
lv: Mācību mērķis

en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

en: Image Files (*.png *.jpg *.bmp)
lv: Attēlu datnes (*.png *.jpg *.bmp)

en: Invalid database version '%1'.
lv: Nederīga datubāzes versija „%1“.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowMenuBar), group (artikulate)
en: If true, the main menu bar is shown.
lv: Ja patiess, tiek parādīta galvenā izvēlne.

note: i18n: ectx: label, entry (UseCourseRepository), group (artikulate)
en: If enabled, course files are only read from the local contributor repository
lv: Ja ieslēgts, apmācību datnes nolasa tikai no vietējās satura veidotāju krātuves

note: i18n: ectx: label, entry (CourseRepositoryPath), group (artikulate)
en: Path to local contributor repository
lv: Ceļš uz vietējo satura veidotāju krātuvi

note: i18n: ectx: label, entry (AudioInputDevice), group (artikulate)
en: Name of audio input device
lv: Skaņas ievades ierīces nosaukums

note: i18n: ectx: label, entry (AudioInputVolume), group (artikulate)
en: Audio input volume
lv: Ierakstīšanas skaļums

note: i18n: ectx: label, entry (AudioOutputVolume), group (artikulate)
en: Audio output volume
lv: Atskaņošanas skaļums

note: i18n: ectx: label, entry (TrainingPhraseFont), group (artikulate)
en: Font
lv: Fonts

note: i18n: ectx: label, entry (RecordingBackend), group (artikulate)
en: Set either to 'qtmultimediabackend' or 'qtgstreamerbackend', selected on runtime if available.
lv: Izvēlieties starp „qtmultimediabackend“ un „qtgstreamerbackend“. Ja pieejams, atlasiet izpildlaikā.

en: New Unit
lv: Jauna vienība

[ctx: @title KAboutData: short program description]
en: Artikulate Pronunciation Trainer
lv: „Artikulate“ izrunas trenēšanas programma

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2022 The Artikulate Developers
lv: (c) 2013—2022 „Artikulate“ izstrādātāji

[ctx: @title Short program description]
en: Train your pronunciation in a foreign language.
lv: Trenējiet savu svešvalodas izrunu

[ctx: @info:credit Role]
en: Original Author
lv: Sākotnējās versijas autors

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
lv: Izstrādātājs

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer and Course Data
lv: Izstrādātājs un kursu dati

[ctx: @title Displayed program name]
en: Artikulate Editor
lv: „Artikulate“ redaktors

[ctx: @title KAboutData: short program description]
en: Artikulate Course Editor
lv: „Artikulate“ kursu redaktors

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2025 The Artikulate Developers
lv: (c) 2013—2025 „Artikulate“ izstrādātāji

[ctx: @title Short program description]
en: Edit Artikulate course files.
lv: Rediģējiet „Artikulate“ kursu datnes.

en: Unnamed Identity
lv: Nenosaukta identitāte

en: Training
lv: Apmācība

en: Download Training
lv: Lejupielādēt apmācību

en: About Artikulate
lv: Par „Artikulate“

en: Course Configuration
lv: Kursa konfigurācija

en: Prototype Configuration
lv: Prototipa konfigurācija

en: Prototype Description
lv: Prototipa apraksts

en: Course Description
lv: Kursa apraksts

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Localized Title:
lv: Lokalizēts nosaukums:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Language:
lv: Valoda:

en: Prototype
lv: Prototips

en: Update from Prototype:
lv: Atjaunināt no prototipa:

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update the course with elements from prototype.
lv: Atjaunināt kursu ar elementiem no prototipa.

[ctx: @item:inlistbox:]
en: unknown
lv: nezināms

[ctx: @title:column]
en: Course
lv: Kurss

en: Edit Course
lv: Rediģēt kursu

en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Switch to previous phrase.
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo frāzi.

en: Next
lv: Nākamā

en: Switch to next phrase.
lv: Pārslēgties uz nākamo frāzi.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete this phrase.
lv: Dzēst šo frāzi.

en: Create Phrase
lv: Izveidot frāzi

en: Create phrase after current phrase.
lv: Izveidot frāzi pēc pašreizējās frāzes.

[ctx: @title:page]
en: Repository and course selection
lv: Krātuve un kursa izvēle

en: Repository:
lv: Krātuve:

en: Change Folder
lv: Mainīt mapi

en: Select Repository Folder
lv: Atlasiet krātuves mapi

[ctx: @action:button]
en: Edit Course
lv: Rediģēt kursu

[ctx: @action:button]
en: Edit Prototype
lv: Rediģēt prototipu

en: Courses
lv: Kursi

en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @title:column]
en: Language
lv: Valoda

en: Words
lv: Vārdi

en: Sentences
lv: Teikumi

en: Expressions
lv: Izteicieni

en: Paragraphs
lv: Rindkopas

[ctx: @title:column]
en: Phoneme Group
lv: Fonēmu grupa

[ctx: @title:column]
en: Phoneme
lv: Fonēma

[ctx: @title:column]
en: Phoneme Unit
lv: Fonēmu vienība

en: Localized Phrase:
lv: Lokalizēta frāze:

en: Complexity:
lv: Sarežģītība:

en: Word
lv: Vārds

en: Expression
lv: Izteiciens

en: Sentence
lv: Teikums

en: Paragraph
lv: Rindkopa

en: Translation State:
lv: Tulkojuma statuss:

[ctx: state]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: state]
en: Translated
lv: Iztulkots

[ctx: state]
en: Completed
lv: Pabeigts

[ctx: @action:button]
en: Play stored recording
lv: Atskaņot saglabāto ierakstu

[ctx: @action:button]
en: Record new
lv: Ierakstīt jaunu

[ctx: @action:button]
en: Play new recording
lv: Atskaņot jaunu ierakstu

[ctx: @action:button]
en: Take new recording
lv: Uzņemt jaunu ierakstu

[ctx: @title:column]
en: Phrase
lv: Frāze

en: Learner
lv: Izglītojamais

en: Favorite Languages
lv: Iecienītākās valodas

[ctx: @title:column]
en: Profile
lv: Profils

en: Create New Learner Identity
lv: Izveidot jaunu izglītojamā identitāti

en: Use Selected Identity
lv: Izmantot atlasīto identitāti

en: Configure Profile
lv: Konfigurēt profilu

en: Name
lv: Vārds

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Change Image
lv: Mainīt attēlu

en: Clear Image
lv: Notīrīt attēlu

en: Done
lv: Pabeigts

en: Do you really want to delete this identity "<b>%1</b>"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo identitāti „<b>%1</b>“?

en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @title:column]
en: Skeleton
lv: Skelets

en: Play
lv: Atskaņot

en: Record
lv: Ierakstīt

en: Attempts
lv: Mēģinājumi

en: Category: no category selected
lv: Kategorija: kategorija nav atlasīta

en: Category: %1
lv: Kategorija: %1

en: Mark current phrase as completed and proceed with next one.
lv: Atzīmēt frāzi kā pabeigtu un pāriet uz nākamo.

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip current phrase and proceed with next one.
lv: Izlaist pašreizējo frāzi un pāriet uz nākamo.

en: Play original
lv: Atskaņot oriģinālu

en: Record yourself
lv: Ierakstīt sevi

en: Play yourself
lv: Atskaņot sevi

en: Localized Unit:
lv: Lokalizēta vienība:

[ctx: @title:column]
en: Unit
lv: Vienība

en: Welcome to Artikulate
lv: Laipni lūgti „Artikulate“

[ctx: @action:button]
en: Start Training
lv: Sākt apmācību

en: No trainings found
lv: Nav atrasta neviena apmācība
