artikulate - en to ug translation catalogue (25 entries)

[ctx: Language Title]
en: Bengali
ug: بېنگالچە

[ctx: Language Title]
en: Catalan
ug: كاتالانچە

[ctx: Language Title]
en: German
ug: گېرمانچە

[ctx: Language Title]
en: Dutch
ug: گوللاندىيەچە

[ctx: Language Title]
en: British English
ug: ئەنگلىيە ئىنگلىزچە

[ctx: Language Title]
en: English
ug: ئىنگلىزچە

[ctx: Language Title]
en: French
ug: فىرانسۇزچە

[ctx: Language Title]
en: Greek
ug: گىرېكچە

[ctx: Language Title]
en: Hindi
ug: ھىندىچە

[ctx: Language Title]
en: Italian
ug: ئىتاليانچە

[ctx: Language Title]
en: Marathi
ug: ماراتىچە

[ctx: Language Title]
en: Polish
ug: پولەكچە

[ctx: Language Title]
en: Spanish
ug: ئىسپانچە

note: i18n: ectx: label, entry (TrainingPhraseFont), group (artikulate)
en: Font
ug: خەت نۇسخا

en: New Unit
ug: يېڭى بىرلىك

en: Title:
ug: ماۋزۇ:

en: Description:
ug: چۈشەندۈرۈش:

en: Language:
ug: تىل:

en: Unit:
ug: بىرلىكى:

en: Dismiss
ug: تاشلىۋەت

en: Word
ug: خەت

en: Expression
ug: ئىپادە

en: Sentence
ug: جۈملە

en: Paragraph
ug: ئابزاس

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر
