aspell 0.60 - en to rw translation catalogue (17 entries)

en: string
rw: Ikurikiranyanyuguti

en: integer
rw: Umubare wuzuye

en: boolean
rw: nyabule

en: Error:
rw: Ikosa

en: Ignore
rw: Kureka

en: Replace
rw: Gusimbura

en: Replace all
rw: Gusimbura Byose

en: Add
rw: Kongera

en: Abort
rw: Ntibyakunze

en: Exit
rw: Gusohoka

note: TRANSLATORS: This is a literal Key.
en: Enter
rw: Injiza

en: Accept Changes
rw: emera ibihindutse/ibyahindutse

note: TRANSLATORS: This is a literal Key.
en: Backspace
rw: Gusiba usubira inyuma

note: TRANSLATORS: This is a literal Key.
en: Left
rw: Ibumoso

note: TRANSLATORS: This is a literal Key.
en: Right
rw: Iburyo

note: TRANSLATORS: This is a literal Key.
en: End
rw: Impera

note: TRANSLATORS: This is a literal Key.
en: Delete
rw: Gusiba
