astk 1.8.0-2 - en to cs translation catalogue (12 entries)

note: Type: select Description
en: Aster platform:
cs: Aster platforma:

note: Type: select Description
en: Select Aster platform.
cs: Vyberte Aster platformu.

note: Type: string Description
en: ASTK server domain name:
cs: Doména ASTK serveru:

note: Type: string Description
en: Please enter the domain name of the server that this ASTK client should connect to.
cs: Zadejte prosím doménu serveru, ke kterému se má tento ASTK klient připojit.

note: Type: string Description
en: ASTK server host name:
cs: Název hostitele ASTK serveru:

note: Type: string Description
en: Please enter the host name (without domain name) of the server that this ASTK client should connect to.
cs: Zadejte prosím název hostitele serveru (bez domény), ke kterému se má tento ASTK klient připojit.

note: Type: string Description
en: ASTK client node name:
cs: Název ASTK klientského uzlu:

note: Type: string Description
en: Please enter the public name by which this client will be known on the network. It must be a unique name within the domain.
cs: Zadejte prosím veřejný název, pod kterým bude tento klient na síti vystupovat. Název musí být v doméně jedinečný.

note: Type: select Description
en: Standard editor:
cs: Standardní editor

note: Type: select Description
en: Please select the command line that ASTK should use to launch an editor.
cs: Vyberte prosím příkaz, který má ASTK použít ke spuštění editoru.

note: Type: select Description
en: Standard terminal emulator:
cs: Standardní emulátor terminálu:

note: Type: select Description
en: Please select the command line that ASTK should use to launch a terminal window.
cs: Vyberte prosím příkaz, který má ASTK použít ke spuštění okna terminálu.
