atk HEAD - en to wa translation catalogue (63 entries)

en: Selected Link
wa: Loyén di tchoezi

en: End index
wa: Fén d' l' indecse

en: The end index of the AtkHyperlink object
wa: Li fén d' l' indecse di l' objet AtkHyperlink

en: Start index
wa: Comince di l' indecse

en: The start index of the AtkHyperlink object
wa: Li cmince di l' indecse di l' objet AtkHyperlink

en: invalid
wa: nén valide

en: accelerator label
wa: etikete do-rascourti

en: alert
wa: abranle

en: animation
wa: animåcion

en: arrow
wa: fletche

en: calendar
wa: calindrî

en: check box
wa: boesse a clitchî

en: check menu item
wa: elemint d' menu avou boesse a clitchî

en: color chooser
wa: tchoezixheu di coleurs

en: column header
wa: tiestire di colone

en: desktop icon
wa: imådjete sol sicribanne

en: dialog
wa: purnea di kesse

en: file chooser
wa: tchoezixheu di fitchîs

note: I know it looks wrong but that is what Java returns
en: fontchooser
wa: tchoezixheu di fontes

en: icon
wa: imådjete

en: image
wa: imådje

en: label
wa: etikete

en: list
wa: djivêye

en: list item
wa: elemint d' djivêye

en: menu bar
wa: bår di menu

en: menu item
wa: elemint d' menu

en: page tab
wa: linwete

en: page tab list
wa: djivêye di linwetes

en: password text
wa: tecse po scret

en: popup menu
wa: aspitant menu

en: progress bar
wa: bår d' avançmint

en: push button
wa: boton a tchôkî

en: radio button
wa: boton radio

en: radio menu item
wa: elemint d' menu avou boton radio

en: root pane
wa: mwaisse panea

en: row header
wa: tiestire di roye

en: scroll bar
wa: bår d' acinseur

en: separator
wa: separateu

en: statusbar
wa: bår d' estat

en: table
wa: tåvlea

en: table cell
wa: celule di tåvlea

en: table column header
wa: tiestire di colone di tåvlea

en: table row header
wa: tiestire di roye di tåvlea

en: tear off menu item
wa: elemint d' menu distaetchåve

en: terminal
wa: terminå

en: text
wa: tecse

en: tool bar
wa: bår ås usteyes

en: tool tip
wa: racsegne

en: tree
wa: åbe

en: tree table
wa: tåvlea èn åbe

en: unknown
wa: nén cnoxhou

en: window
wa: purnea

en: header
wa: tiestire

en: footer
wa: pînote

en: paragraph
wa: hagnon

en: application
wa: programe

en: edit bar
wa: bår d' aspougnaedje

en: embedded component
wa: ravalé componint

en: heading
wa: tiestire

en: page
wa: pådje

en: Is used to notify that the table summary has changed
wa: Est eployî po notifyî ki l' rascourti do tåvlea a candjî

en: Is used to notify that the table caption has changed
wa: Est eployî po notifyî ki l' tecse do tåvlea a candjî

en: The number of links which the current AtkHypertext has
wa: Li nombe di loyén k' a l' AtkHypertext do moumint
