at-spi2-core master - en to et translation catalogue (140 entries)

en: The application no longer exists
et: Seda rakendust pole enam olemas

en: Attempted synchronous call where prohibited
et: Üritati teha sünkroonne kutse, kuid see keelati

en: Selected Link
et: Valitud viit

en: Specifies whether the AtkHyperlink object is selected
et: Määrab, milline AtkHyperlink on valitud

en: Number of Anchors
et: Ankrute arv

en: The number of anchors associated with the AtkHyperlink object
et: AtkHyperlink objektiga seotud ankrute arv

en: End index
et: Lõpuindeks

en: The end index of the AtkHyperlink object
et: AtkHyperlink objekti lõpuindeks

en: Start index
et: Algusindeks

en: The start index of the AtkHyperlink object
et: AtkHyperlink objekti algusindeks

en: invalid
et: vigane

en: accelerator label
et: kiirklahvi silt

en: alert
et: häire

en: animation
et: animatsioon

en: arrow
et: nool

en: calendar
et: kalender

en: canvas
et: lõuend

en: check box
et: märkeruut

en: check menu item
et: märgitav menüükirje

en: color chooser
et: värvivalija

en: column header
et: veeru päis

en: combo box
et: valikukast

en: dateeditor
et: kuupäevaredaktor

en: desktop icon
et: töölaua ikoon

en: desktop frame
et: töölaua raam

en: dial
et: häälestusnupp

en: dialog
et: dialoog

en: directory pane
et: kataloogipaan

en: drawing area
et: joonistamise ala

en: file chooser
et: failivalija

en: filler
et: täitja

note: I know it looks wrong but that is what Java returns
en: fontchooser
et: kirjatüübivalija

en: frame
et: raam

en: glass pane
et: klaaspaan

en: html container
et: html konteiner

en: icon
et: ikoon

en: image
et: pilt

en: internal frame
et: sisemine raam

en: label
et: silt

en: layered pane
et: kihiline paan

en: list
et: nimekiri

en: list item
et: nimekirja element

en: menu
et: menüü

en: menu bar
et: menüüriba

en: menu item
et: menüüelement

en: option pane
et: valikupaan

en: page tab
et: leheküljesakk

en: page tab list
et: leheküljesakkide nimekiri

en: panel
et: paneel

en: password text
et: parooli tekst

en: popup menu
et: hüpikmenüü

en: progress bar
et: edenemisriba

en: push button
et: lülitamisnupp

en: radio button
et: raadionupp

en: radio menu item
et: raadionupuga menüükirje

en: root pane
et: põhipaan

en: row header
et: rea päis

en: scroll bar
et: kerimisriba

en: scroll pane
et: kerimispaan

en: separator
et: eraldaja

en: slider
et: liugur

en: split pane
et: poolitamispaan

en: spin button
et: kerimisnupp

en: statusbar
et: olekuriba

en: table
et: tabel

en: table cell
et: tabeli lahter

en: table column header
et: tabeli veerupäis

en: table row header
et: tabeli reapäis

en: tear off menu item
et: rebi-küljest menüüelement

en: text
et: tekst

en: toggle button
et: lülitinupp

en: tool bar
et: tööriistariba

en: tool tip
et: tööriistavihje

en: tree
et: puu

en: tree table
et: puutabel

en: unknown
et: tundmatu

en: viewport
et: vaatepunkt

en: window
et: aken

en: header
et: päis

en: footer
et: jalus

en: paragraph
et: lõik

en: ruler
et: joonlaud

en: application
et: rakendus

en: autocomplete
et: automaatlõpetus

en: edit bar
et: redigeerimisriba

en: embedded component
et: põimitud komponent

en: entry
et: sisestus

en: chart
et: tabel

en: caption
et: seletus

en: document frame
et: dokumendi raam

en: heading
et: päis

en: page
et: lehekülg

en: section
et: osa

en: redundant object
et: üleliigne objekt

en: form
et: vorm

en: link
et: viit

en: input method window
et: sisestusmeetodi aken

en: table row
et: tabeli rida

en: tree item
et: puu element

en: document spreadsheet
et: dokument, arvututabel

en: document presentation
et: dokument, esitlus

en: document text
et: dokument, tekst

en: document web
et: dokument, veebileht

en: document email
et: dokument, e-kiri

en: comment
et: kommentaar

en: list box
et: nimekirja kast

en: grouping
et: grupeerimine

en: image map
et: hüperpilt

en: notification
et: teade

en: info bar
et: inforiba

en: Accessible Name
et: Kasutatav nimi

en: Object instance’s name formatted for assistive technology access
et: Objekti nimetus vormindatuna abistava tehnikaga kasutamiseks

en: Accessible Description
et: Kasutatav kirjeldus

en: Description of an object, formatted for assistive technology access
et: Objekti kirjeldus vormindatuna abistava tehnikaga kasutamiseks

en: Accessible Parent
et: Kasutatav vanem

en: Is used to notify that the parent has changed
et: Kasutatakse vanema muutustest teavitamiseks

en: Accessible Value
et: Kasutatav väärtus

en: Is used to notify that the value has changed
et: Kasutatakse väärtuse muutustest teavitamiseks

en: Accessible Role
et: Kasutatav roll

en: The accessible role of this object
et: Objekti kasutatav roll

en: Accessible Layer
et: Kasutatav kiht

en: The accessible layer of this object
et: Objekti kasutatav kiht

en: Accessible MDI Value
et: Kasutatav MDI väärtus

en: The accessible MDI value of this object
et: Objekti kasutatav MDI (mitme dokumendi liides) väärtus

en: Accessible Table Caption
et: Kasutatav tabeli seletus

en: Is used to notify that the table caption has changed; this property should not be used. accessible-table-caption-object should be used instead
et: Kasutatakse tabeli seletuuse muutustest teavitamiseks; seda omadust oleks soovitatav mitte kasutada. Selle asmele võiks kasutada accessible-table-caption-object omadust

en: Accessible Table Column Header
et: Kasutatav tabeli veeru päis

en: Is used to notify that the table column header has changed
et: Kasutatakse tabeli veeru päise muutustest teavitamiseks

en: Accessible Table Column Description
et: Kasutatav tabeli veeru kirjeldus

en: Is used to notify that the table column description has changed
et: Kasutatakse tabeli veeru kirjelduse muutustest teavitamiseks

en: Accessible Table Row Header
et: Kasutatav tabeli rea päis

en: Is used to notify that the table row header has changed
et: Kasutatakse tabeli rea päise muutustest teavitamiseks

en: Accessible Table Row Description
et: Kasutatav tabeli rea kirjeldus

en: Is used to notify that the table row description has changed
et: Kasutatakse tabeli rea kirjelduse muutustest teavitamiseks

en: Accessible Table Summary
et: Kasutatav tabeli kokkuvõte

en: Is used to notify that the table summary has changed
et: Kasutatakse tabeli kokkuvõtte muutustest teavitamiseks

en: Accessible Table Caption Object
et: Kasutatav tabeli seletuse objekt

en: Is used to notify that the table caption has changed
et: Kasutatakse tabeli seletuse muutustest teavitamiseks

en: Number of Accessible Hypertext Links
et: Kasutatavate viitade arv

en: The number of links which the current AtkHypertext has
et: Käesoleva AtkHypertext'i viitade arv
