atftp 0.7.dfsg-10 - en to sk translation catalogue (21 entries)

note: Type: string Description
en: Server timeout:
sk: Časový limit servera:

note: Type: string Description
en: How many seconds the main thread waits before exiting.
sk: Koľko sekúnd má hlavné vlákno čakať, kým skončí.

note: Type: string Description
en: Retry timeout:
sk: Časový limit opakovania:

note: Type: string Description
en: How many seconds to wait for a reply before retransmitting a packet.
sk: Koľko sekúnd má server čakať na odpoveď, kým znova prenesie paket.

note: Type: string Description
en: Maximum number of threads:
sk: Maximálny počet vlákien:

note: Type: string Description
en: Maximum number of concurrent threads that can be running.
sk: Maximálny počet súčasne bežiacich vlákien.

note: Type: select Description
en: Verbosity level:
sk: Úroveň výrečnosti:

note: Type: select Description
en: Level of logging. 7 logs everything including debug logs. 1 will log only the system critical logs. 5 (LOG_NOTICE) is the default value.
sk: Úroveň zaznamenávania. Úroveň 7 zaznamenáva všetko, vrátane ladiacich informácií. Úroveň 1 zaznamenáva len kritické systémové udalosti. Východisková hodnota je 5 (LOG_NOTICE).

note: Type: boolean Description
en: Enable 'timeout' support?
sk: Zapnúť podporu „timeout”?

note: Type: boolean Description
en: Enable 'tsize' support?
sk: Zapnúť podporu „tsize”?

note: Type: boolean Description
en: Enable multicast support?
sk: Zapnúť podporu multicast?

note: Type: string Description
en: TTL for multicast packets:
sk: TTL multicastových paketov:

note: Type: string Description
en: Port to listen for tftp request:
sk: Port, na ktorom má tftp prijímať požiadavky:

note: Type: string Description
en: Port range for multicast file transfer:
sk: Rozsah portov multicastového prenosu súborov:

note: Type: string Description
en: Multicast transfer will use any available port in a given set. For example, "2000-2003, 3000" allow atftpd to use port 2000 to 2003 and 3000.
sk: Multicastový prenos bude používať všetky dostupné porty zo zadanej množiny. Napríklad "2000-2003, 3000" dovolí atftpd používať porty od 2000 do 2003 a 3000.

note: Type: string Description
en: Address range for multicast transfer:
sk: Rozsah adries multicastového prenosu:

note: Type: string Description
en: Multicast transfer will use any available addresses from a given set of addresses. Syntax is "a.b.c.d-d,a.b.c.d,..."
sk: Multicastový prenos bude používať všetky dostupné adresy zo zadanej množiny adries. Formát je "a.b.c.d-d,a.b.c.d,..."

note: Type: string Description
en: Log file:
sk: Súbor záznamov:

note: Type: string Description
en: A file where atftpd will write its logs. This file will be made writable for the user 'nobody' and group 'nogroup'.
sk: Súbor, do ktorého bude atftpd zapisovať svoje záznamy. Tento súbor musí byť zapisovateľný pre používateľa „nobody” a skupinu „nogroup”

note: Type: string Description
en: Base directory:
sk: Základný adresár:

note: Type: string Description
en: The directory tree from where atftpd can serve files. That directory must be world readable.
sk: Adresárový strom, z ktorého bude atftpd poskytovať súbory. Tento adresár musí byť zapisovateľný pre všetkých.
