atomix - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Acetic Acid
bg: Етанова киселина (оцетна киселина)

en: Acetone
bg: Пропанон (ацетон)

en: Butanol
bg: Бутанол

en: Cyclobutane
bg: Циклобутан

en: Dimethyl Ether
bg: Диметилов етер

en: Ethanal
bg: Eтанал

en: Ethane
bg: Етан

en: Ethanol
bg: Етанол (етилов алкохол)

en: Ethylene
bg: Етен (етилен)

en: Glycerin
bg: 1,2,3-пропантриол (глицерин)

en: Lactic Acid
bg: 2-хидроксипропанолова киселина (млечна киселина)

en: Methanal
bg: Метанал (формалин)

en: Methane
bg: Метан

en: Methanol
bg: Метанол (метилов алкохол)

en: Propanal
bg: Пропанал (пропалдехид)

en: Propylene
bg: Пропен (пропилен)

en: Pyran
bg: Пиран

en: Trans Butylen
bg: Транс бутен

en: Water
bg: Диводороден моноксид (вода)

en: Continue paused game
bg: Продължаване на игра на пауза

en: End a game
bg: Спиране на игра

en: Pause the running game
bg: Пауза на текущата игра

en: Reset level
bg: Р_естартиране на ниво

en: Restores start situation
bg: Връщане на началната позиция

en: Set preferences
bg: Настройки

en: Skip _level
bg: Пр_опускане на ниво

en: Skip the current level
bg: Пропускане на текущото ниво

en: Start a new game
bg: Започване на нова игра

en: Undo the last move
bg: Връщане на последния ход

en: View highscores
bg: Рекорди

en: _Continue game
bg: Прод_ължаване на игра

en: _End Game
bg: _Спиране на игра

en: _Game
bg: _Игра

note: submenu name="Edit" _label="_Edit"> <menuitem name="EditPreferences" verb=""/> </submenu
en: _Help
bg: _Помощ

en: _New Game
bg: _Нова игра

en: _Pause game
bg: Пау_за

en: _Preferences ...
bg: Наст_ройки...

en: _Scores ...
bg: _Рекорди...

en: _Undo move
bg: Един _ход назад

en: Couldn't find level sequence description.
bg: Не може да бъде открито описанието за последователността на нивата.

en: No level found.
bg: Няма открити нива.

en: Found level '%s' in: %s
bg: Нивото „%s“ е открито в %s

en: You have not achieved any scores yet. Play a little before coming back!
bg: Нямате рекорд. Играйте малко, преди да дойдете отново тук!

en: A puzzle game about atoms and molecules
bg: Загадка с атоми и молекули

en: Congratulations! You have finished all Atomix levels.
bg: Поздравления! Завършихте всички нива на Atomix.

en: Couldn't find at least one level.
bg: Няма открити нива.

en: Do you want to finish the game?
bg: Искате ли да завършите играта?

note: create statistics frame
en: Statistics
bg: Статистика

en: Level:
bg: Ниво:

en: Molecule:
bg: Молекула:

en: Formula:
bg: Формула:

en: Score:
bg: Резултат:

en: Time:
bg: Време:

en: Couldn't find file: %s
bg: Файлът „%s“ не може да бъде открит.

en: No themes found.
bg: Не са открити теми.

en: Found theme '%s' in: %s
bg: Темата „%s“ е открита в %s

en: Molecule puzzle game
bg: Загадки с молекули
