atomix - en to nb translation catalogue (54 entries)

en: Acetic Acid
nb: Syrlig syre

en: Acetone
nb: Aceton

en: Cyclobutane
nb: Syklobutan

en: Dimethyl Ether
nb: Dimetyl eter

en: Ethanal
nb: Etanal

en: Ethane
nb: Etan

en: Ethanol
nb: Etanol

en: Ethylene
nb: Etylen

en: Glycerin
nb: Glyserin

en: Lactic Acid
nb: Laktisk syre

en: Methanal
nb: Metanal

en: Methane
nb: Metan

en: Methanol
nb: Metanol

en: Propylene
nb: Propylen

en: Trans Butylen
nb: Trans butylen

en: Water
nb: Vann

en: Continue paused game
nb: Fortsett pauset spill

en: End a game
nb: Avslutt et spill

en: Pause the running game
nb: Pause et kjørende spill

en: Reset level
nb: Nullstill nivå

en: Restores start situation
nb: Gå tilbake til utgangspunktet

en: Set preferences
nb: Sett brukervalg

en: Skip _level
nb: Hopp _over nivå

en: Skip the current level
nb: Hopp over aktivt nivå

en: Start a new game
nb: Start et nytt spill

en: Undo the last move
nb: Angre forrige trekk

en: View highscores
nb: Vis poengsummer

en: _Continue game
nb: _Fortsett spill

en: _End Game
nb: _Avslutt spill

en: _Game
nb: _Spill

note: submenu name="Edit" _label="_Edit"> <menuitem name="EditPreferences" verb=""/> </submenu
en: _Help
nb: _Hjelp

en: _New Game
nb: _Nytt spill:

en: _Pause game
nb: _Pause spill

en: _Preferences ...
nb: _Brukervalg...

en: _Scores ...
nb: _Poeng...

en: _Undo move
nb: _Angre trekk

en: Couldn't find level sequence description.
nb: Kunne ikke finne beskrivelse av nivåsekvens.

en: No level found.
nb: Ingen nivåer funnet.

en: Found level '%s' in: %s
nb: Fant nivå «%s» i: %s

en: You have not achieved any scores yet. Play a little before coming back!
nb: Du har ikke fått noen poeng ennå. Spill litt mer før du sjekker på nytt!

en: A puzzle game about atoms and molecules
nb: Et puslespill som handler om atomer og molekyler

en: Congratulations! You have finished all Atomix levels.
nb: Gratulerer! Du har fullført alle nivåer i Atomix.

en: Couldn't find at least one level.
nb: Kunne ikke finne minst ett nivå.

en: Do you want to finish the game?
nb: Vil du avslutte dette spillet?

note: create statistics frame
en: Statistics
nb: Statistikk

en: Level:
nb: Nivå:

en: Molecule:
nb: Molekyl:

en: Formula:
nb: Formel:

en: Score:
nb: Poeng:

en: Time:
nb: Tid:

en: Couldn't find file: %s
nb: Kunne ikke finne fil: %s

en: No themes found.
nb: Ingen tema funnet.

en: Found theme '%s' in: %s
nb: Fant tema «%s» i: %s

en: Molecule puzzle game
nb: Puslespill med molekyler
