atomix - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Build molecules out of single atoms
sk: Zostavuje molekuly z jednotlivých atómov

en: Atomix is a puzzle game where your goal is to assemble molecules from compound atoms by moving them on the playfield. However, atoms don't just move wherever you want to move them to, they slide until they hit either a wall or another atom.
sk: Atomix je hlavolam, pri ktorom je vaším cieľom poskladať molekuly zložené z atómov ich posúvaním na hracom poli. Avšak atómy nie je možné posúvať kam chcete. Atómy sa posúvajú až kým nenarazia do steny, alebo do iného atómu.

en: Try to build the molecules as fast as you can on each level to earn a higher score.
sk: Pokúste sa na každej úrovni zostaviť molekuly najrýchlejšie ako viete, aby ste získali čo najvyššie skóre.

en: Molecule puzzle game
sk: Skladačková hra s molekulami

en: Acetic Acid
sk: Kyselina octová

en: Acetone
sk: Acetón

en: Cyclobutane
sk: Cyklobután

en: Dimethyl Ether
sk: Dimetyléter

en: Ethanal
sk: Etanal

en: Ethane
sk: Etán

en: Ethanol
sk: Etanol

en: Ethylene
sk: Etylén

en: Glycerin
sk: Glycerín

en: Lactic Acid
sk: Kyselina mliečna

en: Methanal
sk: Formaldehyd

en: Methane
sk: Metán

en: Methanol
sk: Metanol

en: Propylene
sk: Propylén

en: Trans Butylen
sk: Butén

en: Water
sk: Voda

en: _File
sk: _Súbor

en: _New Game
sk: _Nová hra

en: _End Game
sk: _Ukončiť hru

en: _Skip Level
sk: P_reskočiť úroveň

en: _Reset Level
sk: _Reštartovať úroveň

en: _Undo Move
sk: Vrátiť _späť ťah

en: _Pause Game
sk: _Pozastaviť hru

en: _Continue Game
sk: Pokračovať v _hre

en: _Quit
sk: U_končiť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _About
sk: _O programe

en: Level:
sk: Úroveň:

en: Molecule:
sk: Molekula:

en: Formula:
sk: Vzorec:

en: Score:
sk: Skóre:

en: Time:
sk: Čas:

en: empty
sk: prázdne

en: Statistics
sk: Štatistika

en: Couldn't find level sequence description.
sk: Nepodarilo sa nájsť popis sekvencie úrovní.

en: No level found.
sk: Nenašla sa žiadna úroveň.

en: Found level '%s' in: %s
sk: Našla sa úroveň „%s“ v: %s

en: A puzzle game about atoms and molecules
sk: Skladačková hra s atómami a molekulami

en: Congratulations! You have finished all Atomix levels.
sk: Blahoželáme! Dokončili ste všetky úrovne hry Atomix.

en: No themes found.
sk: Nenájdené žiadne témy.

en: Found theme '%s' in: %s
sk: Nájdená téma '%s' v:%s
