atomix - en to sr translation catalogue (57 entries)

en: Atomix
sr: Atomiks

en: Build molecules out of single atoms
sr: Izgradite molekule od pojedinačnih atoma

en: Atomix is a puzzle game where your goal is to assemble molecules from compound atoms by moving them on the playfield. However, atoms don't just move wherever you want to move them to, they slide until they hit either a wall or another atom.
sr: Atomiks je igra slagalice u kojoj je vaš cilj da sastavite molekule od osnovnih atoma premeštajući ih po polju igre. Međutim, atomi jednostavno ne idu tamo gde vi želite da ih premestite, već se pomeraju sve dok ne udare ili u zid ili u drugi atom.

en: Try to build the molecules as fast as you can on each level to earn a higher score.
sr: Pokušajte da izgradite molekule što brže možete na svakom nivou da ostvarite veći rezultat.

en: Molecule puzzle game
sr: Logička slagalica sa molekulima

en: A puzzle game about atoms and molecules
sr: Logička slagalica sa atomima i molekulima

en: Acetic Acid
sr: Acetna kiselina

en: Acetone
sr: Acetin

en: Cyclobutane
sr: Ciklobutan

en: Dimethyl Ether
sr: Dimetil Eter

en: Ethanal
sr: Etanal

en: Ethane
sr: Etan

en: Ethanol
sr: Etanol

en: Ethylene
sr: Etalin

en: Glycerin
sr: Glicerin

en: Lactic Acid
sr: Mlečna kiselina

en: Methanal
sr: Metanal

en: Methane
sr: Metan

en: Methanol
sr: Metanol

en: Propanal
sr: Propanol

en: Propylene
sr: Propilen

en: Pyran
sr: Piran

en: Trans Butylen
sr: Trans-butelin

en: Water
sr: Voda

en: _File
sr: _Datoteka

en: _New Game
sr: _Nova igra

en: _End Game
sr: _Kraj igre

en: _Skip Level
sr: Preskoči _nivo

en: _Reset Level
sr: _Ponovo postavi nivo

en: _Undo Move
sr: _Opozovi potez

en: _Pause Game
sr: Pauziraj _igru

en: _Continue Game
sr: _Nastavi igru

en: _Quit
sr: _Izađi

en: _Help
sr: Po_moć

en: _About
sr: _O igri

en: Level:
sr: Nivo:

en: Molecule:
sr: Molekul:

en: Score:
sr: Rezultat:

en: Time:
sr: Vreme:

en: empty
sr: prazno

en: Statistics
sr: Statistika

en: New Game
sr: Nova igra

en: End Game
sr: Kraj igre

en: Skip Level
sr: Preskoči nivo

en: Reset Level
sr: Ponovo postavi nivo

en: Undo Move
sr: Opozovi potez

en: Pause Game
sr: Pauziraj igru

en: Continue Game
sr: Nastavi igru

en: About
sr: O igri

en: Quit
sr: Izađi

en: Guide the atoms through the maze to form molecules. Click, or use the arrow keys and Enter, to select an atom and move it. Be careful, though: an atom keeps moving until it hits a wall.
sr: Vodite atome kroz gomilu kako bi stvorili molekule. Pritisnite taster miša, ili koristite tastere strelica i Unesi, da izaberete atom i da ga premestite. Budite pažljivi, jer: atom nastavlja da se kreće sve dok ne lupi o zid.

en: Couldn't find level sequence description.
sr: Ne mogu pronaći opis radnji nivoa.

en: No level found.
sr: Nivo nije pronađen.

en: Found level '%s' in: %s
sr: Pronađen nivo „%s“ u: %s

en: Congratulations! You have finished all Atomix levels.
sr: Čestitam! Prešli ste sve nivoe Atomiksa.

en: No themes found.
sr: Tema nije pronađena.

en: Found theme '%s' in: %s
sr: Pronađena je tema „%s‟ u: %s
