atomix 2.14.0 - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Molecule puzzle game
oc: Jòc de memòria sus las moleculas

en: Acetic Acid
oc: Acid acetic

en: Acetone
oc: Acetòn

en: Butanol
oc: Butanòl

en: Cyclobutane
oc: Ciclobutan

en: Dimethyl Ether
oc: Etèr dimetil

en: Ethanal
oc: Etanal

en: Ethane
oc: Etan

en: Ethanol
oc: Etanòl

en: Ethylene
oc: Etilèn

en: Glycerin
oc: Glicerina

en: Lactic Acid
oc: Acid lactic

en: Methanal
oc: Metanal

en: Methane
oc: Metan

en: Methanol
oc: Metanòl

en: Propylene
oc: Propilèn

en: Pyran
oc: Piran

en: Trans Butylen
oc: Trans Butilèn

en: Water
oc: Aiga

en: _File
oc: _Fichièr

en: _New Game
oc: Partida _novèla

en: _End Game
oc: Aca_bar la partida

en: _Skip Level
oc: _Passar lo nivèl

en: _Reset Level
oc: _Inicializar lo nivèl

en: _Pause Game
oc: Metre la partida en _pausa

en: _Continue Game
oc: _Contunhar la partida

en: _Quit
oc: _Quitar

en: _Help
oc: A_juda

en: _About
oc: _A prepaus

en: Level:
oc: Nivèl :

en: Molecule:
oc: Molecula :

en: Formula:
oc: Formula :

en: Score:
oc: Marca :

en: Time:
oc: Data :

en: empty
oc: void

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Couldn't find level sequence description.
oc: Impossible de trobar lo nivèl de la descripcion de sequéncia.

en: No level found.
oc: Cap de nivèl pas trobat.

en: Found level '%s' in: %s
oc: A trobat lo nivèl « %s » dins : %s

en: A puzzle game about atoms and molecules
oc: Un jòc de memòria suls atòms e moleculas

en: Congratulations! You have finished all Atomix levels.
oc: Felicitacions ! Avètz acabat totes los nivèls d'Atomix.

en: No themes found.
oc: Cap de tèma pas trobat.

en: Found theme '%s' in: %s
oc: A trobat lo tèma « %s » dins : %s
