atril 1.26.0 - en to af translation catalogue (239 entries)

en: Not a comic book MIME type: %s
af: Nie 'n strokiesprent MIME-tipe nie: %s

en: Unknown MIME Type
af: Onbekende MIME-tipe

en: No images found in archive %s
af: Geen beelde in argief %s gevind nie

en: Comic Books
af: Strokiesprente

en: DVI document has incorrect format
af: DVI-dokument het 'n ongeldige formaat

en: DVI Documents
af: DVI-dokumente

en: Error
af: Fout

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Type 1
af: Tipe 1

en: Type 1C
af: Tipe 1C

en: Type 3
af: Tipe 3

en: Type 1 (CID)
af: Tipe 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
af: Tipe 1C (CID)

en: Unknown font type
af: Onbekende skriftipe

en: No name
af: Geen naam

en: Embedded subset
af: Ingebedde substel

en: Embedded
af: Ingebed

en: Not embedded
af: Nie ingebed nie

en: PDF Documents
af: PDF-dokumente

en: Images
af: Beelde

en: Failed to load document “%s”
af: Kon nie dokument “%s” oopmaak nie

en: Failed to save document “%s”
af: Kon nie dokument “%s” stoor nie

en: PostScript Documents
af: PostScript-dokument

en: Invalid document
af: Ongeldige dokument

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
af: Kon nie aanhegsel “%s” stoor nie: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
af: Kon nie aanhegsel “%s” oopmaak nie: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
af: Kon nie aanhegsel “%s” oopmaak nie

en: File type %s (%s) is not supported
af: Lêertipe %s (%s) word nie ondersteun nie

en: All Documents
af: Alle dokumente

en: All Files
af: Alle lêers

en: File is not a valid .desktop file
af: Lêer is nie 'n geldige .desktop-lêer nie

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
af: Nieherkende "desktop"-lêerweergawe '%s'

en: Starting %s
af: Begin tans %s

en: Application does not accept documents on command line
af: Toepassing aanvaar nie dokumente op die opdraglyn nie

en: Unrecognized launch option: %d
af: Nieherkende lanseeropsie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
af: Kan nie dokument URI's na 'n 'Type=Link' "desktop"-inskrywing aangee nie

en: Not a launchable item
af: Nie 'n loopbare item nie

en: Disable connection to session manager
af: Deaktiveer konneksie na sessiebestuurder

en: Specify file containing saved configuration
af: Spesifiseer lêer wat gestoorde konfigurasie bevat

en: FILE
af: LÊER

en: Specify session management ID
af: Spesifiseer sessiebestuurs-ID

en: Session management options:
af: Sessiebestuurskeuses:

en: Show session management options
af: Wys keuses vir sessiebestuur

en: Show “_%s”
af: Wys “_%s”

en: _Move on Toolbar
af: _Skuif op nutsbalk

en: Move the selected item on the toolbar
af: Skuif die geselekteerde item op die nutsbalk

en: _Remove from Toolbar
af: Sk_rap vanaf nutsbalk

en: Remove the selected item from the toolbar
af: Skrap die geselekteerde item vanaf die nutsbalk

en: _Delete Toolbar
af: _Skrap nutsbalk

en: Remove the selected toolbar
af: Skrap die geselekteerde nutsbalk

en: Separator
af: Skeier

en: Fit Width
af: Pas badsywydte

en: Document Viewer
af: Dokumentbekyker

en: Override document restrictions
af: Oorheers dokumentbeperkings

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
af: Oorheers dokumentbeperkings soos beperkings op kopiëring en druk.

en: Failed to print document
af: Druk van die dokument het gefaal

en: _Close
af: _Sluit

en: _Previous Page
af: Vo_rige bladsy

en: Go to the previous page
af: Gaan na die vorige bladsy

en: _Next Page
af: Volge_nde bladsy

en: Go to the next page
af: Gaan na die volgende bladsy

en: Zoom _In
af: Zoem _in

en: Enlarge the document
af: Vergroot die dokument

en: Zoom _Out
af: Zoem _uit

en: Shrink the document
af: Verklein die dokument

en: Print
af: Druk

en: Print this document
af: Druk hierdie dokument

en: Make the current document fill the window
af: Laat die huidige dokument die venster volmaak

en: Make the current document fill the window width
af: Laat die huidige dokument die versterwydte volmaak

en: Page
af: Bladsy

en: Select Page
af: Selekteer bladsy

en: Document
af: Dokument

en: Title:
af: Titel:

en: Location:
af: Ligging:

en: Subject:
af: Onderwerp:

en: Author:
af: Outeur:

en: Keywords:
af: Sleutelwoorde:

en: Producer:
af: Vervaardiger:

en: Creator:
af: Skepper:

en: Created:
af: Geskep:

en: Modified:
af: Gewysig:

en: Number of Pages:
af: Aantal bladsye:

en: Optimized:
af: Geoptimeer:

en: Format:
af: Formaat:

en: Security:
af: Sekuriteit:

en: Paper Size:
af: Papiergrootte:

en: None
af: Geen

en: %s, Portrait (%s)
af: %s, portret (%s)

en: %s, Landscape (%s)
af: %s, landskap (%s)

en: (%d of %d)
af: (%d van %d)

en: of %d
af: van %d

en: Printing is not supported on this printer.
af: Druk word nie ondersteun op hierdie drukker nie.

en: Scroll Up
af: Rol op

en: Scroll Down
af: Rol af

en: Scroll View Up
af: Rol aansig op

en: Scroll View Down
af: Rol aansig af

en: Document View
af: Dokumentaansig

en: Jump to page:
af: Spring na bladsy:

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Go to page
af: Gaan na bladsy

en: Find
af: Vind

en: Go to page %s
af: Gaan na bladsy %s

en: Go to %s on file “%s”
af: Gaan na %s in lêer “%s”

en: Go to file “%s”
af: Gaan na lêer “%s”

en: Launch %s
af: Lanseer %s

en: Find:
af: Vind:

en: Find previous occurrence of the search string
af: Vind vorige voorkoms van die soekstring

en: Find next occurrence of the search string
af: Vind volgende voorkoms van die soekstring

en: Toggle case sensitive search
af: Wissel kassensitiewe soek

en: Comment
af: Kommentaar

en: Key
af: Sleutel

en: Help
af: Hulp

en: Paragraph
af: Paragraaf

en: Unknown
af: Onbekend

en: Style:
af: Styl:

en: Password for document %s
af: Wagwoord vir dokument %s

en: Open a recently used document
af: Open 'n onlangs gebruikte dokument

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
af: Hierdie dokument is gesluit en kan slegs gelees word deur die regte wagwoord in te tik.

en: _Unlock Document
af: Sl_uit dokument oop

en: Enter password
af: Tik wagwoord in

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
af: Die dokument “%s” is gesluit en vereis 'n wagwoord voordat dit oopgemaak kan word.

en: Password required
af: Wagwoord vereis

en: _Password:
af: _Wagwoord:

en: Forget password _immediately
af: Vergeet wagwoord _dadelik

en: Remember _forever
af: Onthou _vir altyd

en: Properties
af: Eienskappe

en: General
af: Algemeen

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Page %s
af: Bladsy %s

en: _Add
af: _Voeg by

en: _Remove
af: Ve_rwyder

en: Bookmarks
af: Boekmerke

en: Layers
af: Lae

en: Index
af: Indeks

en: Thumbnails
af: Duimnaelskets

en: The document contains no pages
af: Die dokument bevat geen bladsye nie

en: Unable to open document
af: Kan nie dokument oopmaak nie

en: Downloading document (%d%%)
af: Laai tans dokument af (%d%%)

en: Reloading document from %s
af: Herlaai tans dokument vanaf %s

en: Failed to reload document.
af: Kon nie dokument “%s” herlaai nie.

en: Open Document
af: Open dokument

en: Saving document to %s
af: Stoor dokument na %s

en: Saving attachment to %s
af: Stoor aanhegsel na %s

en: Saving image to %s
af: Stoor beeld na %s

en: The file could not be saved as “%s”.
af: Die lêer kon nie as “%s” gestoor word nie.

en: Uploading document (%d%%)
af: Laai tans dokument op (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
af: Laai tans aanhegsel op (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
af: Laai tans beeld op (%d%%)

en: Save As…
af: Stoor as…

en: Printing job “%s”
af: Druk tans taak “%s”

en: Close _without Saving
af: Sluit _af sonder om te stoor

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
af: Wag totdat drukwerk “%s” klaarmaak voor afsluiting?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
af: As jy die venster toemaak, sal hangende druktake nie gedruk word nie.

en: Cancel _print and Close
af: Kanselleer _druk en maak toe

en: Close _after Printing
af: Maak toe na druk

en: Running in presentation mode
af: Hardloop in voorleggingsmodus

en: Toolbar Editor
af: Nutsbalkredigeerder

en: There was an error displaying help
af: Daar was 'n fout met die vertoon van die hulp

en: Not found
af: Nie gevind nie

en: %3d%% remaining to search
af: %3d%% oor om te soek

en: _File
af: _Lêer

en: _Edit
af: R_edigeer

en: _View
af: _Bekyk

en: _Go
af: _Gaan

en: _Bookmarks
af: _Boekmerke

en: _Help
af: _Hulp

en: Open an existing document
af: Open 'n bestaande dokument

en: Op_en a Copy
af: Op_en 'n kopie

en: Open a copy of the current document in a new window
af: Open 'n kopie van die huidige dokument in 'n nuwe venster

en: Save a copy of the current document
af: Stoor 'n kopie van die huidige dokument

en: P_roperties
af: _Eienskappe

en: _Copy
af: _Kopieer

en: Select _All
af: Selekteer _almal

en: Find a word or phrase in the document
af: Vind 'n woord of frase in die dokument

en: Find Ne_xt
af: Vind vo_lgende

en: Find Pre_vious
af: Vind vor_ige

en: T_oolbar
af: N_utsbalk

en: Rotate _Left
af: Roteer _linksom

en: Rotate _Right
af: Roteer _regsom

en: _Reload
af: He_rlaai

en: Reload the document
af: Herlaai die dokument

en: Auto_scroll
af: Outo-_rol

en: _First Page
af: _Eerste bladsy

en: Go to the first page
af: Gaan na die eerste bladsy

en: _Last Page
af: _Laaste bladsy

en: Go to the last page
af: Gaan na die laaste bladsy

en: _Add Bookmark
af: _Voeg boekmerk by

en: _Contents
af: _Inhoud

en: _About
af: _Aangaande

en: Leave Fullscreen
af: Verlaat volskerm

en: Leave fullscreen mode
af: Verlaat volskermmodus

en: Start Presentation
af: Begin voorlegging

en: Start a presentation
af: Begin 'n voorlegging

en: _Toolbar
af: _Nutsbalk

en: Show or hide the toolbar
af: Wys of verskuil die nutsbalk

en: Side _Pane
af: Sy_paneel

en: Show or hide the side pane
af: Wys of verskuil die sypaneel

en: _Continuous
af: _Aaneenlopend

en: Show the entire document
af: Wys die hele dokument

en: _Dual
af: _Dubbel

en: Show two pages at once
af: Wys twee bladsy tegelyk

en: _Fullscreen
af: _Volskerm

en: Expand the window to fill the screen
af: Brei die venster uit totdat dit die hele skerm volmaak

en: Pre_sentation
af: Voo_rlegging

en: Run document as a presentation
af: Hardloop dokument as 'n voorlegging

en: _Open Link
af: _Open skakel

en: _Go To
af: _Gaan na

en: Open in New _Window
af: Open in nuwe _venster

en: _Copy Link Address
af: Kopieer skakeladres

en: Copy _Image
af: Kopieer _beeld

en: Zoom
af: Zoem

en: Adjust the zoom level
af: Pas die zoemvlak aan

en: Navigation
af: Navigasie

en: Back
af: Terug

en: Move across visited pages
af: Beweeg oor besoekte bladsye

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Zoom In
af: Zoem in

en: Zoom Out
af: Zoem uit

en: Unable to launch external application.
af: Kan nie eksterne toepassing lanseer nie.

en: Unable to open external link
af: Kan nie eksterne skakel oopmaak nie

en: Couldn't find appropriate format to save image
af: Kon nie toepaslike formaat vind om beeld te stoor nie

en: The image could not be saved.
af: Die beeld kon nie gestoor word nie.

en: Save Image
af: Stoor beeld

en: Unable to open attachment
af: Kan nie aanhegsel oopmaak nie

en: The attachment could not be saved.
af: Die aanhegsel kon nie gestoor word nie.

en: Save Attachment
af: Stoor aanhegsel

en: By extension
af: Volgens uitbreiding

en: MATE Document Viewer
af: MATE Dokumentbekyker

en: PAGE
af: BLADSY

en: Run atril in fullscreen mode
af: Hardloop atril in volskermmodus

en: Run atril in presentation mode
af: Hardloop atril in voorleggingsmodus

en: Run atril as a previewer
af: Hardloop atril as voorskouer

en: The word or phrase to find in the document
af: Die woord of frase om in die dokument te vind
