atril 1.26.0 - en to az translation catalogue (84 entries)

en: Unknown MIME Type
az: Naməlum MIME Tipi

en: File corrupted
az: Fayl zədələnib

en: No files in archive
az: Arxivdə fayllar yoxdur

en: No images found in archive %s
az: %s arxivində şəkillər yoxdur

en: Error %s
az: Xəta: %s

en: DjVu Documents
az: DjVu Sənədləri

en: Error
az: Xəta

en: Warning
az: Diqqət

en: could not open archive
az: arxiv açıla bilmədi

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: Unknown font type
az: Naməlum font tipi

en: No name
az: Adsız

en: Images
az: Rəsmlər

en: All Documents
az: Bütün sənədlər

en: All Files
az: Bütün fayllar

en: Starting %s
az: %s başladılır

en: Not a launchable item
az: Başladıla bilən üzv deyil

en: Disable connection to session manager
az: Gedişat idarəçisinə bağlantıya mane ol

en: FILE
az: FAYL

en: Specify session management ID
az: Gedişat IDsini göstər

en: Print settings file
az: Ayarlar faylını çap et

en: _Close
az: _Bağla

en: _Previous Page
az: _Əvvəlki səhifə

en: _Next Page
az: _Növbəti səhifə

en: Go to the next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Zoom _In
az: _Yaxınlaşdır

en: Zoom _Out
az: _Uzaqlaşdır

en: Print
az: Çap

en: Page
az: Səhifə

en: Document
az: Sənəd

en: Title:
az: Başlıq:

en: Location:
az: Mövqe:

en: Modified:
az: Təkmilləşdirmə tarixi:

en: Security:
az: Təhlükəsizlik:

en: None
az: Boş

en: Preparing to print…
az: Çapa hazırlanır...

en: Finishing…
az: Sonlanır...

en: Go to first page
az: İlk səhifəyə keç

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Find
az: Axtar

en: Find:
az: Axtar:

en: Comment
az: Şərh

en: Key
az: Açar

en: Help
az: Yardım

en: New Paragraph
az: Yeni Paraqraf

en: Paragraph
az: Paraqraf

en: Insert
az: Əlavə et

en: Circle
az: Dairə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Color:
az: Rəng:

en: Style:
az: Stil:

en: Open
az: Aç

en: Close
az: Bağla

en: Loading…
az: Yüklənir...

en: _Password:
az: Ş_ifrə:

en: Properties
az: Xassələr

en: General
az: Ümumi

en: Fonts
az: Yazı Növləri

en: Font
az: Yazı Növü

en: _Add
az: Ə_lavə Et

en: Bookmarks
az: Nişanlar

en: _File
az: _Fayl

en: _Edit
az: _Düzəlt

en: _View
az: _Görünüş

en: _Go
az: _Get

en: _Bookmarks
az: _Nişanlar

en: _Help
az: _Yardım

en: _Copy
az: Köçü_r

en: Select _All
az: _Hamısını Seç

en: Find Ne_xt
az: _Sonrakını Tap

en: Find Pre_vious
az: Ə_vvəlkini Tap

en: _Reload
az: _Yenilə

en: _Add Bookmark
az: Nişan Ə_lavə Et

en: _Contents
az: _Məzmun

en: _About
az: _Haqqında

en: _Toolbar
az: _Vasitə Çubuğu

en: _Open Link
az: Körpünü _Aç

en: _Copy Link Address
az: Körpününün Ünvanını _Köçür

en: Zoom
az: Yaxınlıq

en: Zoom In
az: Yaxınlaşdır

en: Zoom Out
az: Uzaqlaşdır

en: Save Image
az: Rəsmi Qeyd Et
