atril 1.26.0 - en to br translation catalogue (203 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
br: Fazi e-pad loc'hañ an arc'had "%s" a-benn digoazhañ ar bandenn treset : %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
br: C'hwitet en deus an arc'had "%s" war digoazhañ ar vandenn treset.

en: The command “%s” did not end normally.
br: An arc'had "%s" n'en deus ket echuet ent reizh.

en: Not a comic book MIME type: %s
br: N'eo ket ur vandenn treset he rizh MIME : %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
br: N'hall ket kavout an arc'had dereat da zigoazhañ ar rizh bandenn treset-mañ

en: Unknown MIME Type
br: Rizh MIME dianav

en: File corrupted
br: Restr kontron

en: No files in archive
br: Restr ebet en diell

en: No images found in archive %s
br: Skeudenn ebet kavet e-barzh an teul %s

en: There was an error deleting “%s”.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi e-pad ma oa o tilemel “%s”.

en: Error %s
br: Fazi %s

en: Comic Books
br: Bandennoù-treset

en: DjVu document has incorrect format
br: Ur mentrezh direizh ez eus gant an teul mod DjVu

en: DjVu Documents
br: Teulioù DjVu

en: DVI Documents
br: Teulieù DVI

en: Error
br: Fazi

en: Warning
br: Diwall

en: Not an ePub document
br: N'eo ket un teul ePub

en: epub Documents
br: Teulioù ePub

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Type 1
br: Rizh 1

en: Type 1C
br: Rizh 1C

en: Type 3
br: Rizh 3

en: Type 1 (CID)
br: Rizh 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
br: Rizh 1C (CID)

en: Unknown font type
br: Dianav eo rizh an nodrezh

en: No name
br: Anv ebet

en: Embedded subset
br: Isteskad enkorfet

en: Embedded
br: Enkorfet

en: Not embedded
br: N'eo ket enkorfet

en: PDF Documents
br: Teulioù PDF

en: Images
br: Skeudennoù

en: PostScript Documents
br: Teulioù PostScript

en: Invalid document
br: Didalvoudek eo an teul

en: File type %s (%s) is not supported
br: Anskoret eo rizh restr %s (%s)

en: All Documents
br: An holl teulioù

en: All Files
br: An holl restroù

en: File is not a valid .desktop file
br: N'eo ket ur restr mod .desktop talvoudek

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
br: Handelv '%s' restr ar burev n'eo ket bet anavezet

en: Starting %s
br: O loc'hañ %s

en: Application does not accept documents on command line
br: An arload ne zegemer ket an teulioù dre arc'had

en: Unrecognized launch option: %d
br: Dibarzh loc'hañ dianavezet : %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
br: N'hall ket lakaat URIioù un teul d'un enankad mod .desktop e rizh 'Type=Link'

en: Not a launchable item
br: N'eo ket un dra da loc'hañ

en: Disable connection to session manager
br: Lazhañ kennask ouzh ardoer an estez

en: Specify file containing saved configuration
br: Erspizit ar restr gant ar c'hefluniadur enrollet enni

en: FILE
br: RESTR

en: Specify session management ID
br: Dibab ID ardoadur an estez

en: Session management options:
br: Dibarzhioù ardeiñ an estez :

en: Show session management options
br: Diskouez dibarzhioù ardeiñ an estez

en: Show “_%s”
br: Diskouez “_%s”

en: _Move on Toolbar
br: _Dilec'hiañ war ar varrenn ostilhoù

en: Move the selected item on the toolbar
br: Dilec'hiañ an elfenn diuzet war ar varrenn ostilhoù

en: _Remove from Toolbar
br: _Lemel diouzh ar varrenn ostilhoù

en: Remove the selected item from the toolbar
br: Lemel an elfenn diuzet diouzh ar varrenn ostilhoù

en: _Delete Toolbar
br: _Dilemel ar varrenn ostilhoù

en: Remove the selected toolbar
br: Lemel ar varrenn ostilhoù diuzet

en: Separator
br: Disranner

en: Document Viewer
br: Gwelerez teulioù

en: Print settings file
br: Restr an arventennoù moullañ

en: _Close
br: _Serriñ

en: _Previous Page
br: _Pajenn a-raok

en: Go to the previous page
br: Mont da pajenn a-raok

en: _Next Page
br: _Pajenn war lerc'h

en: Go to the next page
br: Mont da pajenn war lerc'h

en: Zoom _In
br: Zoum _brasaat

en: Enlarge the document
br: Brasaat an teul

en: Zoom _Out
br: Zoom _bihanaat

en: Shrink the document
br: Bihanaat an teul

en: Print
br: Moullañ

en: Print this document
br: Moullañ an teul-mañ

en: Page
br: Pajenn

en: Select Page
br: Diuz pajenn

en: Document
br: Teul

en: Title:
br: Titl :

en: Location:
br: Lec'hiadur :

en: Subject:
br: Ergorenn :

en: Author:
br: Aozer :

en: Keywords:
br: Gerioù alc'hwez :

en: Creator:
br: Krouer :

en: Created:
br: Krouet :

en: Modified:
br: Kemmet :

en: Number of Pages:
br: Niver a bajennoù :

en: Optimized:
br: Gwellekaet :

en: Format:
br: Mentrezh :

en: Security:
br: Diogelroez :

en: Paper Size:
br: Ment ar baperenn :

en: None
br: Tra ebet

en: %s, Portrait (%s)
br: %s, Poltred (%s)

en: %s, Landscape (%s)
br: %s, Gweledva (%s)

en: (%d of %d)
br: (%d eus %d)

en: of %d
br: eus %d

en: Invalid page selection
br: Didalvoudek eo diuzad ar bajenn

en: Scroll Up
br: Dibunadur sevel

en: Scroll Down
br: Dibunadur diskenn

en: Find
br: Kavout

en: Go to page %s
br: Mont da bajenn %s

en: Launch %s
br: Lañsañ %s

en: Find:
br: Kavout :

en: Find previous occurrence of the search string
br: Kavout reveziadenn gent an hedad klask

en: Find next occurrence of the search string
br: Kavout reveziadenn da heul an hedad klask

en: Icon:
br: Arlun :

en: Note
br: Notenn

en: Comment
br: Askelenn

en: Key
br: Alc'hwez

en: Help
br: Skoazell

en: New Paragraph
br: Rannbennad nevez

en: Paragraph
br: Rannbennad

en: Unknown
br: Dianav

en: Color:
br: Liv :

en: Style:
br: Stil :

en: Open
br: Digeriñ

en: Close
br: Serriñ

en: Password for document %s
br: Ger-tremen evit an teul %s

en: _Unlock Document
br: _Dibrennañ an teul

en: Enter password
br: Roit ar ger-tremen

en: Password required
br: Ger-tremen rekis

en: _Password:
br: _Ger-tremen :

en: Forget password _immediately
br: Disoñjal ar ger-tremen d_iouzhtu

en: Remember _forever
br: De_rc'hel soñj da viken

en: Properties
br: Perzhioù

en: General
br: Hollek

en: Fonts
br: Nodrezhoù

en: Font
br: Nodrezh

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Page %s
br: Pajenn %s

en: _Add
br: _Ouzhpennañ

en: Bookmarks
br: Sinedoù

en: Layers
br: Treuzfollennoù

en: Print…
br: Moullañ...

en: Thumbnails
br: Skeudennigoù

en: Page %s — %s
br: Pajenn %s — %s

en: Unable to open document
br: Dic'houest da zigeriñ an teul

en: Open Document
br: Digeriñ un teul

en: The file could not be saved as “%s”.
br: Ar restr n'hall ket bezañ enrollet evel “%s”.

en: Uploading document (%d%%)
br: O pellgas an teul (%d%%)

en: Save As…
br: Enrollañ evel…

en: Close _without Saving
br: Serriñ _hep enrollañ

en: Toolbar Editor
br: Embanner ar varrennad-ostilhoù

en: There was an error displaying help
br: Bez e oa ur fazi en ur ziskouez ar skoazell

en: Not found
br: N'eo ket bet kavet

en: _File
br: _Restr

en: _Edit
br: Dask_emmañ

en: _View
br: _Gwelout

en: _Go
br: _Mont

en: _Bookmarks
br: _Sinedoù

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Open…
br: _Digeriñ...

en: Open an existing document
br: Digeriñ un teul o vezañ anezhañ

en: Op_en a Copy
br: Dig_eriñ an eilad

en: _Print…
br: _Moullañ...

en: P_roperties
br: Perzhioù

en: _Copy
br: _Eilañ

en: Select _All
br: Diuzañ pep tr_a

en: _Find…
br: _Klask...

en: Find a word or phrase in the document
br: Klask ur gêr pe ur gomzenn en teul-mañ

en: Find Ne_xt
br: Klask war lerc'h

en: Find Pre_vious
br: Ka_vout a-raok

en: T_oolbar
br: Barrennad _ostilhoù

en: _Reload
br: _Adkargañ

en: Reload the document
br: Adkargañ an teul

en: Auto_scroll
br: em_zibunañ

en: _First Page
br: _Pajenn gentañ

en: Go to the first page
br: Mont da pajenn gentañ

en: _Last Page
br: Pajennad diwe_zhañ

en: Go to the last page
br: Mont d'ar bajenn diwezhañ

en: _Add Bookmark
br: _Ouzhpennañ ur sined

en: Add a bookmark for the current page
br: Ouzhpennañ ur sined evit ar bajenn-mañ

en: _Contents
br: Endal_c'hadoù

en: _About
br: _Diwar-benn

en: Leave fullscreen mode
br: Kuitaat mod ar skramm a-bezh

en: _Toolbar
br: Barrennad-_Ostilhoù

en: Show or hide the toolbar
br: Diskouez pe kuzhat ar barrenn ostilhoù

en: Side _Pane
br: Barrenn _gostez

en: Show or hide the side pane
br: Diskouez pe kuzhat ar barrenn gostez

en: _Continuous
br: _Kenderc'hel

en: Show the entire document
br: Diskouez an teul a-bezh

en: _Fullscreen
br: _Skrammad a-bezh

en: Pre_sentation
br: Kinni_gadenn

en: _Open Link
br: _Digeriñ an ere

en: _Go To
br: _Mont da

en: Open in New _Window
br: Digeriñ er pr_enestr nevez

en: _Copy Link Address
br: _Eilañ lec'hiadur an ere

en: _Save Image As…
br: _Enrollañ ar skeudenn evel...

en: Copy _Image
br: Eilañ ar skeudenn

en: Zoom
br: Zoum

en: Adjust the zoom level
br: Kempenn live ar zoumañ

en: Navigation
br: Merdeiñ

en: Back
br: Kein

en: Previous
br: A-raok

en: Next
br: War lerc'h

en: Zoom In
br: Zoum brasaat

en: Zoom Out
br: Zoum bihanaat

en: Save Image
br: Enrollañ ar skeudenn

en: By extension
br: Dre an askouezhadenn

en: MATE Document Viewer
br: Alberzer teulioù MATE

en: PAGE
br: PAJENN

en: NUMBER
br: NIVERENN

en: Run atril in fullscreen mode
br: Loc'h Atril e mod skrammad a-bezh

en: Run atril in presentation mode
br: Loc'h Atril e mod kinngadenn

en: STRING
br: HEDAD

en: [FILE…]
br: [RESTR...]
