atril 1.26.0 - en to crh translation catalogue (80 entries)

en: Error
crh: Hata

en: Warning
crh: Tenbi

en: No name
crh: İsim yoq

en: Images
crh: Resimler

en: All Files
crh: Tüm Dosyalar

en: File is not a valid .desktop file
crh: Dosye keçerli bir .desktop dosyesi degil

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
crh: Tanılmağan masaüstü dosyesi Sürümi '%s'

en: Starting %s
crh: %s Başlatıla

en: Application does not accept documents on command line
crh: Uyğulama emir satrında vesiqalarnı qabul etmey

en: Unrecognized launch option: %d
crh: Tanılmağan fırlatma ihtiyariyatı: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
crh: Bir 'Tür=İlişim' masaüstü kirildisine vesiqa URI'leri keçirilamaz

en: Not a launchable item
crh: Fırlatılabilir bir unsur degil

en: Disable connection to session manager
crh: Oturım idarecisine bağlantını ğayrı qabilleştir

en: Specify file containing saved configuration
crh: Saqlanğan ayarlamanı ihtiva etken dosyeni belirtiñiz

en: FILE
crh: DOSYE

en: Specify session management ID
crh: Oturım idaresi kimligini belirtiñiz

en: ID
crh: Kimlik

en: Session management options:
crh: Oturım idaresi ihtiyariyatı:

en: Show session management options
crh: Oturım idaresi ihtiyariyatını köster

en: Separator
crh: Ayırğıç

en: 50%
crh: %50

en: 100%
crh: %100

en: 150%
crh: %150

en: 200%
crh: %200

en: 400%
crh: %400

en: _Close
crh: _Qapat

en: Zoom _In
crh: Yaqı_nlaştır

en: Zoom _Out
crh: U_zaqlaştır

en: Print
crh: Yazdır

en: Print this document
crh: Bu belgeyi yazdır

en: Document
crh: Vesiqa

en: Location:
crh: Konum:

en: Modified:
crh: Deñiştirilgen:

en: None
crh: İç biri

en: Find
crh: Tap

en: Find previous occurrence of the search string
crh: Arama dizgisinin önceki yerini bul

en: Find next occurrence of the search string
crh: Arama dizgisinin bir sonraki yerini bul

en: Note
crh: Not

en: Comment
crh: Şerh

en: Key
crh: Anahtar

en: Help
crh: Yardım

en: Paragraph
crh: Paragraf

en: Unknown
crh: Bilinmey

en: Style:
crh: Uslûp:

en: Open
crh: Aç

en: Enter password
crh: Parola girin

en: _Password:
crh: _Sır-söz:

en: Properties
crh: Hasiyetler

en: General
crh: Umumiy

en: Fonts
crh: Yazıtipleri

en: Font
crh: Hurufa

en: _Add
crh: _Ekle

en: Bookmarks
crh: Yer-imleri

en: Save As…
crh: Şöyle Saqla...

en: Close _without Saving
crh: Saqlamadan _Qapat

en: Not found
crh: Tapılmadı

en: _File
crh: _Dosya

en: _Edit
crh: _Tarir

en: _View
crh: _Körünim

en: _Go
crh: _Git

en: _Bookmarks
crh: _Yer-imleri

en: _Help
crh: _Yardım

en: _Copy
crh: _Kopyala

en: Select _All
crh: _Tümünü Seç

en: Find a word or phrase in the document
crh: Döküman içinde kelime ya da deyim ara

en: Find Ne_xt
crh: _Sonrakini Bul

en: Find Pre_vious
crh: Ö_ncekini Bul

en: _Reload
crh: Kene Yük_le

en: _Add Bookmark
crh: _Yer-imi Ekle

en: _Contents
crh: _İçindekiler

en: _About
crh: _Aqqında

en: Leave fullscreen mode
crh: Tam ekran tarzını terk et

en: _Toolbar
crh: _Alet çubuğı

en: Side _Pane
crh: _Kenar Çubuğu

en: Open in New _Window
crh: _Yañı Pencerede Aç

en: Zoom
crh: Miqyasla

en: Zoom In
crh: Yaqınlaştır

en: Zoom Out
crh: Uzaqlaştır

en: NUMBER
crh: NUMARA

en: STRING
crh: TİZGİ
