atril 1.26.0 - en to dz translation catalogue (216 entries)

en: Unknown MIME Type
dz: མ་ཤེས་པའི་ མ་ཡིམ་དབྱེ་བ།

en: No images found in archive %s
dz: ཡིག་མཛོད་%sནང་གཟུགས་བརྙན་མ་མཐོང་།

en: Comic Books
dz: པར་སྲུང་ཀི་དེབ།

en: DVI document has incorrect format
dz: ཌིི་ཝི་ཨའི་ཡིག་ཆ་དེ་ལུ་ བདེན་མེད་རྩ་སྒྲིག་འདུག

en: DVI Documents
dz: ཌི་ཝི་ཨའི་ཡིག་ཆ་ཚུ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ།

en: Warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Type 1
dz: དབྱེ་བ་ ༡།

en: Type 1C
dz: དབྱེ་བ་ ༡སི།

en: Type 3
dz: དབྱེ་བ་ ༣།

en: TrueType
dz: ྟཊུ་ཊའིཔ།

en: Type 1 (CID)
dz: དབྱེ་བ་ ༡ (སི་ཨའི་ཌི)

en: Type 1C (CID)
dz: དབྱེ་བ་ ༡སི་ (སི་ཨའི་ཌི)

en: TrueType (CID)
dz: ཊུ་ཊའིཔ་ (སི་ཨའི་ཌི)

en: Unknown font type
dz: མ་ཤེས་པའི་ཡིག་གཟུགས་དབྱེ་བ།

en: No name
dz: མིང་མིན་འདུག

en: Embedded subset
dz: གོམས་འདྲིས་ཚུད་པའི་ ཡན་ལག་ཆ་ཚན།

en: Embedded
dz: གོམས་འདྲིས་ཚུད་པའི།

en: Not embedded
dz: གོམས་འདྲིས་མ་ཚུདཔ།

en: PDF Documents
dz: པི་ཌི་ཨེཕ་ ཡིག་ཆ་ཚུ་

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚུ།

en: Failed to load document “%s”
dz: ཡིག་ཆ་“%s”མངོན་གསལ་འབད་མ་ཚུགས།

en: Failed to save document “%s”
dz: ཡིག་ཆ་“%s” སྲུང་མ་ཚུགས་

en: PostScript Documents
dz: པོསཊི་སི་ཀིརིཔཊི་ཡིག་ཆ་ཚུ།

en: Invalid document
dz: ནུས་ཅན་མེད་པའི་ཡིག་ཆ་

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
dz: མཉམ་སྦྲགས་ “%s”: %s བསྲུང་མ་ཚུགས།

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
dz: མཉམ་སྦྲགས་“%s”: %sཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས།

en: Couldn't open attachment “%s”
dz: མཉམ་སྦྲགས་ “%s”ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས།

en: All Documents
dz: ཡིག་ཆ་ཆ་མཉམ།

en: All Files
dz: ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ།

en: Starting %s
dz: %s འགོ་བཙུགས་དོ།

en: Not a launchable item
dz: གསར་བཙུགས་འབད་བཏུབ་པའི་ རྣམ་གྲངས་ཅིག་མེན་པས།

en: Disable connection to session manager
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་པ་ལུ་ མཐུད་ལམ་ལྕོགས་མིན་བཟོ།

en: Specify session management ID
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང་གིཨའི་ཌི་ གསལ་བཀོད་འབད།

en: ID
dz: ཨའི་ཌི།

en: Show session management options
dz: ལཱ་ཡུན་འཛིན་སྐྱོང༌གི་གདམ་ཁ་ཚུ་སྟོན།

en: Show “_%s”
dz: “_%s”སྟོན།

en: _Move on Toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་གུ་སྤོ། (_M)

en: Move the selected item on the toolbar
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་རྣམ་གྲངས་ ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་གུ་སྤོ།

en: _Remove from Toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་གུ་ལས་ རྩ་བསྐྲད་གཏང་།(_R)

en: Remove the selected item from the toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་གུ་ལས་ སེལ་འཐུ་འབད་མི་རྣམ་གྲངས་དེ་ རྩ་བསྐྲད་གཏང་།

en: _Delete Toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་བཏོན་གཏང་།(_R)

en: Remove the selected toolbar
dz: སེལ་འཐུ་འབད་མི་ ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་རྩ་བསྐྲད་གཏང་།

en: Separator
dz: དབྱེ་བྱེད།

en: Fit Width
dz: རྒྱ་ཚད་སྒྲིགས།

en: 50%
dz: %༥༠

en: 70%
dz: ༥༠%

en: 85%
dz: ༥༠%

en: 100%
dz: %༡༠༠

en: 125%
dz: %༡༢༥

en: 150%
dz: %༡༥༠

en: 175%
dz: %༡༧༥

en: 200%
dz: %༢༠༠

en: 300%
dz: %༣༠༠

en: 400%
dz: %༤༠༠

en: Document Viewer
dz: ཡིག་ཆ་མཐོང་བྱེད།

en: Override document restrictions
dz: ཡིག་ཆའི་དཀག་དམ་ཟུར་ཁར་བཞག

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
dz: ཡིག་ཆའི་དཀག་དམ་ དཔེར་ན་འདྲ་བཤུས་བརྐྱབ་ནི་དང་ དཔར་བསྐྲུན་འབད་ནིའི་དཀག་དམ་ཚུ་ ཟུར་ཁར་བཞག

en: Failed to print document
dz: ཡིག་ཆ་དཔར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།

en: _Close
dz: ཁ་བསྡམས།(_C)

en: _Previous Page
dz: ཤོག་ལེབ་ཧེ་མམ།(_P)

en: Go to the previous page
dz: ཤོག་ལེབ་ཧེ་མམ་ལུ་འགྱོ།

en: _Next Page
dz: ཤོག་ལེབ་ཤུལ་མམ།(_N)

en: Go to the next page
dz: ཤོག་ལེབ་ཤུལ་མམ་ལུ་འགྱོ།

en: Zoom _In
dz: ཕྱིར་རྒྱས།(_I)

en: Enlarge the document
dz: ཡིག་ཆ་ཆེར་བསྐྱེད།

en: Zoom _Out
dz: ནང་ཟུམ།(_O)

en: Shrink the document
dz: ཡིག་ཆ་སྐུམས།

en: Print
dz: དཔར་བསྐྲུན།

en: Print this document
dz: ཡིག་ཆ་འདི་དཔར་བསྐྲུན་འབད།

en: Make the current document fill the window
dz: ད་ལྟོའང་ཡིག་ཆ་དེ་གིས་ སྒོ་སྒྲིག་བཀང་།

en: Make the current document fill the window width
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་ཆ་དེ་གིས་ སྒོ་སྒྲིག་གི་རྒྱ་ཚད་བཀང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Select Page
dz: ཤོག་ལེབ་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Document
dz: ཡིག་ཆ།

en: Location:
dz: གནས་ཁོངས:།

en: Modified:
dz: ལེགས་བཅོས་འབད་འབདཝ་:

en: None
dz: ཅི་མེད།

en: default:mm
dz: mm:སྔོན་སྒྲིག་འབད་

en: %s, Portrait (%s)
dz: %s, ཡར་ཕྲང་ (%s)

en: %s, Landscape (%s)
dz: %s, ཀེ་ཀེ་ (%s)

en: (%d of %d)
dz: (%d གི་ %d)

en: of %d
dz: %d གི།

en: Printing is not supported on this printer.
dz: དཔར་འཕྲུལ་འདི་གུ་ དཔར་བསྐྲུན་ལུ་ རྒྱབ་སྐྱོར་མིན་འདུག

en: Scroll Up
dz: ཡར་སྒྲིལ།

en: Scroll Down
dz: མར་སྒྲིལ།

en: Scroll View Up
dz: མཐོང་སྣང་ཡར་སྒྲིལ།

en: Scroll View Down
dz: མཐོང་སྣང་མར་སྒྲིལ།

en: Document View
dz: ཡིག་ཆའི་མཐོང་སྣང་།

en: Jump to page:
dz: ཤོག་ལེབ་ལུ་འགྱོ:

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པ་ལུ་འགྱོ།

en: Go to previous page
dz: ཤོག་ལེབ་ཧེ་མམ་ལུ་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་ཤུལ་མམ་ལུ་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: ཤོག་ལེབ་མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྱོ།

en: Go to page
dz: ཤོག་ལེབ་ལུ་འགྱོ།

en: Find
dz: འཚོལ།

en: Go to page %s
dz: ཤོག་ལེབ་%sལུ་འགྱོ།

en: Go to %s on file “%s”
dz: %sནང་ཡིག་སྣོད་ “%s”ལུ་འགྱོ།

en: Go to file “%s”
dz: ཡིག་སྣོད་“%s”ལུ་འགྱོ།

en: Launch %s
dz: %sགསར་བཙུགས་འབད།

en: Find:
dz: འཚོལ:

en: Find previous occurrence of the search string
dz: འཚོལ་ཞིབ་ཡིག་རྒྱུན་གྱི་ འབྱུང་བ་ཧེ་མམ་འཚོལ།

en: Find next occurrence of the search string
dz: འཚོལ་ཞིབ་ཡིག་རྒྱུན་གྱི་ འབྱུང་བ་ཤུལ་མམ་འཚོལ།

en: Toggle case sensitive search
dz: ཡི་གུ་ཆེ་ཆུང་གི་གདོན་ཉེན་འཚོལ་ཞིབ་ སོར་སྟོན་འབད།

en: Note
dz: དྲན་འཛིན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Key
dz: ལྡེ་མིག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Paragraph
dz: དོན་མཚམས།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ།

en: Style:
dz: བཟོ་རྣམ་:

en: Open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Password for document %s
dz: ཡིག་ཆ་ %s གི་དོན་ལུ་ཆོག་ཡིག

en: Open a recently used document
dz: འཕྲལ་ཁམས་ཅིག་ཁར་ ལག་ལེན་འཐབ་ཡོད་པའི་་ཡིག་ཆ་ཅིག་ཁ་ཕྱེ་

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
dz: ཡིག་ཆ་འདི་ ལྡེ་མིག་བརྐྱབས་ཏེ་ཡོདཔ་ལས་ ཆོག་ཡིག་ངེས་བདེན་བཙུགས་ཏེ་མ་གཏོགས་ ལྷག་མི་ཚུགས།

en: _Unlock Document
dz: ཡིག་ཆ་ལྡེ་མིག་ཕྱེ།(_u)

en: Enter password
dz: ཆོག་ཡིག་བཙུགས།

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
dz: ཡིག་ཆ་“%s”དེ་ལྡེ་མིག་བརྐྱབས་ཏེ་ཡོདཔ་ལས་ དེ་ཁ་མ་ཕྱེ་བའི་ཧེ་མར་ ཆོག་ཡིག་ཅིག་དགོ་པས།

en: Password required
dz: ཆོག་ཡིག་དགོ་པ།

en: _Password:
dz: ཆོག་ཡིག་:(_P)

en: Properties
dz: རྒྱུ་དངོས་ཚུ།

en: General
dz: ཡོངས་ཁྱབ།

en: Fonts
dz: ཡིག་གཟུགས་ཚུ།

en: Font
dz: ཡིག་གཟུགས།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Page %s
dz: ཤོག་ལེབ་%s

en: _Add
dz: ཁ་སྐོང་རྐྱབས།(_A)

en: Bookmarks
dz: དེབ་རྟགས་ཚུ།

en: Index
dz: ཟུར་ཐོ།

en: Thumbnails
dz: མཐེ་གཟེར།

en: Unable to open document
dz: ཡིག་ཆ་ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས།

en: Open Document
dz: ཡིག་ཆ་ཁ་ཕྱེ།

en: The file could not be saved as “%s”.
dz: ཡིག་སྣོད་དེ་“%s”སྦེ་བསྲུང་མ་ཚུགས།

en: Save As…
dz: དེ་སྦེ་སྲུངས་...

en: Close _without Saving
dz: མ་བསྲུངས་པར་ ཁ་བསྡམས།(_w)

en: Running in presentation mode
dz: གསལ་སྟོན་ཐབས་ལམ་ནང་ལུ་ གཡོག་བཀོལ་དོ།

en: Toolbar Editor
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་ཞུན་དགཔ།

en: Not found
dz: མ་ཐོབ།

en: %3d%% remaining to search
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་ %3d%% ལྷག་ལུས་ཡོད།

en: _File
dz: ཡིག་སྣོད།(_F)

en: _Edit
dz: ཞུན་དག(_)

en: _View
dz: མཐོང་སྣང་།(_V)

en: _Go
dz: འགྱོ།(_G)

en: _Bookmarks
dz: དེབ་རྟགས་ཚུ།  (_B)།

en: _Help
dz: གྲོགས་རམ།(_H)

en: Open an existing document
dz: གནས་བཞིན་པའི་ཡིག་ཆ་ཅིག་ཁ་ཕྱེ།

en: Op_en a Copy
dz: འདྲ་དཔར་ཅིག་ཁ་ཕྱེ་(_e)

en: Open a copy of the current document in a new window
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་ཆ་དེ་གི་འདྲ་དཔར་ཅིག་ སྒོ་སྒྲིག་གསར་པའི་ནང་ལུ་ཁ་ཕྱེ་

en: Save a copy of the current document
dz: ད་ལྟོའི་ཡིག་ཆ་འདི་གི་འདྲ་ཅིག་སྲུངས།

en: P_roperties
dz: རྒྱུ་དངོས་ཚུ།(_r)

en: _Copy
dz: འདྲ་བཤུས།(_C)

en: Select _All
dz: ཆ་མཉམ་སེལ་འཐུ་འབད།(_A)

en: Find a word or phrase in the document
dz: ཡིག་ཆའི་ནང་ མིང་ཚིག་ཅིག་ ཡང་ན་ ཚིག་ཚན་ཅིག་འཚོལ།

en: Find Ne_xt
dz: ཤུལ་མམ་འཚོལ།(_x)

en: Find Pre_vious
dz: ཧེ་མམ་འཚོལ།(_v)

en: T_oolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་།(_o)

en: Rotate _Left
dz: གཡོན་ལུ་བསྒྱིར།(_L)

en: Rotate _Right
dz: གཡས་ལུ་བསྒྱིར།(_R)

en: _Reload
dz: སླར་མངོན་གསལ་འབད།(_R)

en: Reload the document
dz: ཡིག་ཆ་སླར་མངོན་གསལ་འབད།

en: Auto_scroll
dz: རང་བཞིན་ བཤུད་སྒྲིལ་ (_S)

en: _First Page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པ།(_F)

en: Go to the first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པ་ལུ་འགྱོ།

en: _Last Page
dz: མཐའ་མཇུག་ཤོག་ལེབ།(_L)

en: Go to the last page
dz: མཐའ་མཇུག་ཤོག་ལེབ་ལུ་འགྱོ།

en: _Add Bookmark
dz: དེབ་རྟགས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས། (_A)

en: _Contents
dz: ནང་དོན།(_C)

en: _About
dz: སྐོར་ལས།(_A)

en: Leave Fullscreen
dz: གསལ་གཞང་གངམ་བཞག

en: Leave fullscreen mode
dz: གསལ་གཞི་གངམ་གི་ཐབས་ལམ་བཞག

en: Start Presentation
dz: གསལ་སྟོན་འགོ་བཙུགས

en: Start a presentation
dz: གསལ་སྟོན་ཅིག་འགོ་བཙུགས

en: _Toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་། (_T)

en: Show or hide the toolbar
dz: ལག་ཆས་ཕྲ་རིང་སྟོན་ ཡང་ན་ སྦ་བཞག

en: Side _Pane
dz: ཟུར་ཁའི་པེན།

en: Show or hide the side pane
dz: ཟུར་ཁའི་པེན་སྟོན་ ཡང་ན་ སྦ་བཞག

en: _Continuous
dz: འཕྲོ་མཐུད་ཅན།(_C)

en: Show the entire document
dz: ཡིག་ཆ་ཧྲིལ་བུ་སྟོན།

en: _Dual
dz: ྒགཉིས་ལྡན།(_D)

en: Show two pages at once
dz: ཤོག་ལེབ་གཉིས་སྟབས་གཅིག་ཁར་སྟོན།

en: _Fullscreen
dz: གསལ་གཞི་གངམ།(_F)

en: Expand the window to fill the screen
dz: གསལ་གཞི་གང་ནིའི་དོན་ལུ་ སྒོ་སྒྲིག་རྒྱ་འཕར།

en: Pre_sentation
dz: གསལ་སྟོན་(_S)

en: Run document as a presentation
dz: ཡིག་ཆ་གསལ་སྟོན་བཟུམ་ཅིག་སྦེ་གཡོག་བཀོལ།

en: _Open Link
dz: འབྲེལ་ལམ་ཁ་ཕྱེ།(_O)

en: _Go To
dz: ལུ་འགྱོ།(_G)

en: Open in New _Window
dz: སྒོ་སྒྲིག་གསརཔ་ནང་ལུ་ ཁ་ཕྱེ་(_W)

en: _Copy Link Address
dz: འབྲེལ་ལམ་ཁ་བྱང་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས།(_C)

en: Copy _Image
dz: གཟུགས་བརྙན་འདྲ་བཤུས་རྐྱབས་(_I)

en: Zoom
dz: རྒྱས་ཟུམ།

en: Adjust the zoom level
dz: རྒྱས་ཟུམ་གནས་རིམ་བདེ་སྒྲིག་འབད།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ་

en: Back
dz: རྒྱབ་ཁར་

en: Move across visited pages
dz: བལྟ་སྐོར་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་བསྒྱུད་དེ་ སྤོ་བཤུད་འབད་

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Zoom In
dz: ཕྱིར་རྒྱས།

en: Zoom Out
dz: ནང་ན་ཟུམ།

en: Unable to open external link
dz: ཕྱིའི་འབྲེལ་ལམ་ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས་

en: Couldn't find appropriate format to save image
dz: གཟུགས་བརྙན་ སྲུང་བཞག་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་ རྩ་སྒྲིག་འོས་ལྡན་ཅིག་འཚོལ་མ་ཐོབ་

en: The image could not be saved.
dz: གཟུགས་བརྙན་དེ་སྲུང་བཞག་འབད་མི་ཚུགས།

en: Save Image
dz: གཟུགས་བརྙན་སྲུངས་

en: Unable to open attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཁ་ཕྱེ་མ་ཚུགས།

en: The attachment could not be saved.
dz: མཉམ་སྦྲགས་དེ་ བསྲུང་མ་ཚུགས།

en: Save Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས་སྲུངས་

en: By extension
dz: རྒྱ་བསྐྱེད་ཀྱིས་

en: MATE Document Viewer
dz: ཇི་ནོམ་ཡིག་ཆ་མཐོང་བྱེད།

en: PAGE
dz: ཤོག་ལེབ།

en: NUMBER
dz: ཨང་

en: Run atril in fullscreen mode
dz: ཨི་བིནསི་ གསལ་གཞི་གངམ་གི་ཐབས་ལམ་ནང་གཡོག་བཀོལ།

en: Run atril in presentation mode
dz: ཨི་བིནསི་ གསལ་སྟོན་ཐབས་ལམ་ནང་གཡོག་བཀོལ།

en: Run atril as a previewer
dz: ཨི་བིནསི་ སྔོན་ལྟ་འབད་མི་བཟུམ་ཅིག་སྦེ་གཡོག་བཀོལ།

en: The word or phrase to find in the document
dz: ཡིག་ཆའི་ནང་ ནང་འཚོལ་ནི་ཨིན་པའི་ མིང་ཚིག་ཡང་ན་ ཚིག་ཚན་

en: STRING
dz: ཡིག་རྒྱུན་
