atril 1.26.0 - en to et translation catalogue (367 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
et: Tõrge koomiksiraamatu lahtipakkimiseks käsu „%s” käivitamisel: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
et: Koomiksiraamatu lahtipakkimise käsk „%s” lõpetas tõrkega.

en: The command “%s” did not end normally.
et: Käsk „%s” ei lõpetanud normaalselt.

en: Not a comic book MIME type: %s
et: Pole koomiksiraamatu MIME-tüüp: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
et: Seda liiki koomiksiraamatu lahtipakkimiseks ei leitud ühtegi sobivat käsku

en: Unknown MIME Type
et: Tundmatu MIME-liik

en: File corrupted
et: Fail on rikutud

en: No files in archive
et: Arhiivis pole faile

en: No images found in archive %s
et: Arhiivist %s pilte ei leitud

en: There was an error deleting “%s”.
et: „%s” kustutamisel tekkis viga.

en: Error %s
et: Viga %s

en: Comic Books
et: Koomiksiraamatud

en: DjVu document has incorrect format
et: DjVu-dokument pole korrektses vormingus

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
et: See dokument koosneb mitmest failist, paraku pole võimalik mõnele nendest failidest ligi pääseda.

en: DjVu Documents
et: DjVu-dokumendid

en: DVI document has incorrect format
et: DVI-dokument pole korrektses vormingus

en: DVI Documents
et: DVI-dokumendid

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: Not an ePub document
et: Pole ePub dokument

en: could not retrieve filename
et: failinime pole võimalik hankida

en: could not open archive
et: arhiivi pole võimalik avada

en: could not extract archive
et: arhiivi pole võimalik lahti pakkida

en: could not retrieve container file
et: konteinerfaili pole võimalik hankida

en: could not open container file
et: konteinerfaili pole võimalik avada

en: container file is corrupt
et: konteinerfail on rikutud

en: epub file is invalid or corrupt
et: epub fail on vigane või rikutud

en: epub file is corrupt, no container
et: epub fail on rikutud, puudub konteiner

en: could not parse content manifest
et: manifesti pole võimalik analüüsida

en: content file is invalid
et: sisufail on vigane

en: epub file has no spine
et: epub-fail ei sisalda raamatuselga

en: epub file has no manifest
et: epub failil puudub manifest

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
et: Laadimiseks pole võimalik dokumendipuud koostada, mõned failid on puudu

en: epub Documents
et: epub-Dokumendid

en: This work is in the Public Domain
et: See töö on avalik omand (Public Domain)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Type 1
et: Liik 1

en: Type 1C
et: Liik 1C

en: Type 3
et: Liik 3

en: Type 1 (CID)
et: Liik 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
et: Liik 1C (CID)

en: Unknown font type
et: Tundmatu kirjatüüp

en: No name
et: Nimi puudub

en: Embedded subset
et: Põimitud alamhulk

en: Embedded
et: Põimitud

en: Not embedded
et: Põimimata

en: PDF Documents
et: PDF-dokumendid

en: Images
et: Pildid

en: Failed to load document “%s”
et: Tõrge dokumendi „%s” laadimisel

en: Failed to save document “%s”
et: Tõrge dokumendi „%s” salvestamisel

en: PostScript Documents
et: PostScript-dokumendid

en: Invalid document
et: Vigane dokument

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
et: Manust „%s” pole võimalik salvestada: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
et: Manust „%s” pole võimalik avada: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
et: Manust „%s” pole võimalik avada

en: File type %s (%s) is not supported
et: Faili liik %s (%s) pole toetatud

en: All Documents
et: Kõik dokumendid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Failed to create a temporary file: %s
et: Tõrge ajutise faili loomisel: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
et: Tõrge ajutise kataloogi loomisel: %s

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurealt määratavaid dokumente

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjetele edasi anda

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Show “_%s”
et: Näita „_%s”

en: _Move on Toolbar
et: _Liiguta tööriistaribal

en: Move the selected item on the toolbar
et: Valitud kirje liigutamine tööriistaribal

en: _Remove from Toolbar
et: _Eemalda tööriistaribalt

en: Remove the selected item from the toolbar
et: Valitud kirje eemaldamine tööriistaribalt

en: _Delete Toolbar
et: _Kustuta tööriistariba

en: Remove the selected toolbar
et: Valitud tööriistariba eemaldamine

en: Separator
et: Eraldaja

en: Fit Page
et: Mahuta lehekülg

en: Fit Width
et: Laiuse sobitamine

en: Expand Window to Fit
et: Akna suurendamine sobivaks

en: Atril Document Viewer
et: Dokumendinäitaja Atril

en: A Document Viewer for the MATE desktop environment
et: Dokumendinäitaja MATE töölauakeskkonnale

en: Document Viewer
et: Dokumendinäitaja

en: View multi-page documents
et: Mitmeleheküljeliste dokumentide vaatamine

en: Override document restrictions
et: Dokumendi piirangute eiramine

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
et: Dokumendi piirangute (näiteks kopeerimis- ja printimispiirangud) eiramine.

en: Automatically reload the document
et: Dokumendi automaatne uuestilaadimine

en: Whether the document is automatically reloaded on file change.
et: Kas dokument tuleb faili muutumisel uuesti laadida või mitte.

en: The URI of the directory last used to open or save a document.
et: Dokumendi avamiseks või salvestamiseks viimati kasutatud kataloogi URI.

en: The URI of the directory last used to save a picture.
et: Pildi salvestamiseks viimati kasutatud kataloogi URI.

en: Page cache size in MiB
et: Lehekülgede puhver (ühik: MiB)

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
et: Suurim võimalik puhver, mida kasutatakse renderdatud lehekülgede puhverdamiseks. See piirab suurimat suurendamise taset.

en: Delete the temporary file
et: Ajutise faili kustutamine

en: Print settings file
et: Printerisätete fail

en: MATE Document Previewer
et: MATE dokumentide eelvaatlemine

en: Failed to print document
et: Tõrge dokumendi printimisel

en: The selected printer '%s' could not be found
et: Valitud printerit '%s' pole võimalik leida

en: _Close
et: _Sulge

en: _Previous Page
et: _Eelmine lehekülg

en: Go to the previous page
et: Eelmisele leheküljele liikumine

en: _Next Page
et: _Järgmine lehekülg

en: Go to the next page
et: Järgmisele leheküljele liikumine

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Enlarge the document
et: Dokumendi suurendamine

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: Shrink the document
et: Dokumendi kahandamine

en: Print
et: Prindi

en: Print this document
et: Selle dokumendi printimine

en: Make the current document fill the window
et: Dokumendi lehekülje mahutamine aknasse

en: Make the current document fill the window width
et: Dokumendi laiuse sobitamine akna laiusega

en: Page
et: Lehekülg

en: Select Page
et: Lehekülje valimine

en: Document
et: Dokument

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Location:
et: Asukoht:

en: Subject:
et: Teema:

en: Author:
et: Autor:

en: Keywords:
et: Märksõnad:

en: Producer:
et: Tootja

en: Creator:
et: Looja:

en: Created:
et: Loodud:

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Number of Pages:
et: Lehekülgede arv:

en: Optimized:
et: Optimeering:

en: Format:
et: Vorming:

en: Security:
et: Turvalisus:

en: Paper Size:
et: Paberi suurus:

en: None
et: Puudub

en: %.2f × %.2f inch
et: %.2f × %.2f tolli

en: %s, Portrait (%s)
et: %s, püstpaigutus (%s)

en: %s, Landscape (%s)
et: %s, rõhtpaigutus (%s)

en: Atril properties
et: Atrili omadused

en: Shows details for Atril documents
et: Atrili dokumentide üksikasjade näitamine

en: (%d of %d)
et: (%d %d-st)

en: of %d
et: %d-st

en: Preparing to print…
et: Printimise ettevalmistamine…

en: Finishing…
et: Lõpetamine…

en: Printing page %d of %d…
et: Lehekülje %d/%d printimine…

en: Printing is not supported on this printer.
et: Selle printeriga printimine pole toetatud.

en: Invalid page selection
et: Sobimatu lehekülgede valik

en: Your print range selection does not include any pages
et: Sinu määratud printimisvahemik ei sisalda ühtegi lehekülge

en: Page Scaling:
et: Lehekülje mastaapimine:

en: Shrink to Printable Area
et: Vähenda prindialale

en: Fit to Printable Area
et: Täida prindiala

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
et: Dokumendi lehtede mastaapimine, et need mahuksid paberile. Vali üks järgnevaist:
    
    • "Puudub": mitte mingit mastaapimist ei teostata.
    
    • "Vähenda prindialale": prindialast suuremaid dokumendilehti vähendatakse eesmärgiga mahutada need printerilehe prindialale.
    
    • "Täida prindiala": vastavalt vajadusele dokumendi lehti kas suurendatakse või vähendatakse nii, et need täidaks kogu printerilehe prindiala.

en: Auto Rotate and Center
et: Automaatne pööramine ja keskele paigutamine

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
et: Igal prinditaval lehel pööratakse paberi suund samaks dokumendi lehe suunaga. Dokumendi leht paigutatakse paberi keskele.

en: Select page size using document page size
et: Paberi formaat valitakse vastavalt dokumendi lehe suurusele

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
et: Kui lubatud, prinditakse kõik lehed sama suurele paberile, kui on dokumendis.

en: Page Handling
et: Lehekülje käsitlemine

en: Failed to print page %d: %s
et: Tõrge lehekülje %d printimisel: %s

en: Scroll Up
et: Keri üles

en: Scroll Down
et: Keri alla

en: Scroll View Up
et: Vaate üleskerimine

en: Scroll View Down
et: Vaate allakerimine

en: Document View
et: Dokumendivaade

en: Jump to page:
et: Hüppa leheküljele:

en: End of presentation. Click to exit.
et: Esitluse lõpp. Väljumiseks klõpsa.

en: Go to first page
et: Esimesele leheküljele liikumine

en: Go to previous page
et: Eelmisele leheküljele liikumine

en: Go to next page
et: Järgmisele leheküljele liikumine

en: Go to last page
et: Viimasele leheküljele liikumine

en: Go to page
et: Liikumine leheküljele

en: Find
et: Otsimine

en: Go to page %s
et: Liikumine leheküljele %s

en: Go to %s on file “%s”
et: Liikumine asukohta %s failis „%s”

en: Go to file “%s”
et: Liikumine failile „%s”

en: Launch %s
et: Käivita %s

en: Find:
et: Otsing:

en: Find previous occurrence of the search string
et: Eelmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Find next occurrence of the search string
et: Järgmise sarnase sõna või lause leidmine

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Toggle case sensitive search
et: Tõstutundliku otsingu sisse- ja väljalülitamine

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Note
et: Märkus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Key
et: Võti

en: Help
et: Abi

en: New Paragraph
et: Uus lõik

en: Paragraph
et: Lõik

en: Insert
et: Lisamine

en: Cross
et: Rist

en: Circle
et: Ring

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Annotation Properties
et: Kommentaari omadused

en: Color:
et: Värvus:

en: Style:
et: Laad:

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Opaque
et: Läbipaistmatu

en: Initial window state:
et: Akna lähteolek:

en: Open
et: Avatud

en: Close
et: Suletud

en: Password for document %s
et: Dokumendi %s parool

en: Loading…
et: Laadimine…

en: Open a recently used document
et: Hiljuti kasutatud dokumendi avamine

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
et: See dokument on lukustatud, avamiseks tuleb sisestada õige parool.

en: _Unlock Document
et: _Ava dokument

en: Enter password
et: Parooli sisestamine

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
et: Dokument „%s” on lukustatud ning selle avamiseks on tarvis parooli.

en: Password required
et: Parool on vajalik

en: _Password:
et: _Parool:

en: Forget password _immediately
et: _Unusta parool koheselt

en: Remember password until you _log out
et: Jäta parool kuni _väljalogimiseni meelde

en: Remember _forever
et: Jäta alat_iseks meelde

en: Properties
et: Omadused

en: General
et: Üldine

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Document License
et: Dokumendi litsents

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Gathering font information… %3d%%
et: Kasutatud kirjatüüpide kohta andmete kogumine… %3d%%

en: Usage terms
et: Kasutustingimused

en: Text License
et: Teksti litsents

en: Further Information
et: Lisateave

en: Add
et: Lisa

en: Add text annotation
et: Tekstikommentaari lisamine

en: Document contains no annotations
et: Dokumendis pole ühtegi kommentaari

en: Page %d
et: Lehekülg %d

en: Annotations
et: Kommentaarid

en: Attachments
et: Manused

en: _Open Bookmark
et: _Ava järjehoidja

en: _Rename Bookmark
et: _Muuda järjehoidja nime

en: _Remove Bookmark
et: _Eemalda järjehoidja

en: Page %s
et: Lehekülg %s

en: _Add
et: _Lisa

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Layers
et: Kihid

en: Print…
et: Prindi…

en: Index
et: Sisukord

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Page %s — %s
et: Lehekülg %s — %s

en: The document contains no pages
et: Dokumendis pole ühtegi lehekülge

en: The document contains only empty pages
et: Dokument sisaldab ainult tühje lehekülgi

en: Presentation mode is not supported for ePub documents.
et: Esitlusrežiim pole ePub dokumentite puhul toetatud.

en: Unable to open document
et: Dokumenti pole võimalik avada

en: Loading document from “%s”
et: Dokumendi laadimine asukohast „%s”

en: Downloading document (%d%%)
et: Dokumendi allalaadimine (%d%%)

en: Failed to load remote file.
et: Tõrge kaugfaili laadimisel.

en: Reloading document from %s
et: Dokumendi uuestilaadimine asukohast %s

en: Failed to reload document.
et: Tõrge dokumendi uuestilaadimisel.

en: Open Document
et: Dokumendi avamine

en: Saving document to %s
et: Dokumendi salvestamine asukohale %s

en: Saving attachment to %s
et: Manuse salvestamine asukohale %s

en: Saving image to %s
et: Pildi salvestamine kataloogi %s

en: The file could not be saved as “%s”.
et: Faili pole võimalik „%s”-na salvestada.

en: Uploading document (%d%%)
et: Dokumendi üleslaadimine (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
et: Manuse üleslaadimine (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
et: Pildi üleslaadimine (%d%%)

en: Save As…
et: Salvesta kui…

en: Could not send current document
et: Käesolevat dokumenti pole võimalik saata

en: Printing job “%s”
et: Printimistöö „%s”

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
et: Dokument sisaldab täidetud vormivälju. Kui sa ei salvesta koopiat, siis lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
et: Dokument sisaldab uusi või muudetud kommentaare. Kui sa ei salvesta koopiat, siis lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
et: Kas salvestada enne sulgemist dokumendist „%s” koopia?

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
et: Kas oodata enne sulgemist, kuni printimistöö „%s” lõpetab?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
et: Kui sa akna sulged, siis jäävad ootelolevad printimistööd printimata.

en: Cancel _print and Close
et: _Katkesta printimine ja sulge

en: Close _after Printing
et: Sulge _pärast printimist

en: Running in presentation mode
et: Atrili käivitamine esitlusrežiimis

en: Presentation mode is not supported for ePub documents
et: Esitlusrežiim pole ePub dokumentite puhul toetatud

en: Toolbar Editor
et: Tööriistariba redaktor

en: There was an error displaying help
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga

en: MATE Documentation Team
et: MATE dokumenteerimise meeskond

en: Not found
et: Ei leitud

en: %3d%% remaining to search
et: %3d%% otsingu lõpuni

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Help
et: A_bi

en: _Open…
et: _Ava…

en: Open an existing document
et: Olemasoleva dokumendi avamine

en: Op_en a Copy
et: Ava _koopia

en: Open a copy of the current document in a new window
et: Käesolevast dokumendist koopia avamine uuest aknas

en: Save a copy of the current document
et: Käesolevast dokumendist koopia salvestamine

en: Send current document by mail, instant message...
et: Käesoleva dokumendi saatmine e-postiga, välksõnumiga, ...

en: _Print…
et: _Prindi…

en: P_roperties
et: _Omadused

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: _Find…
et: _Leia…

en: Find a word or phrase in the document
et: Dokumendist sõna või fraasi leidmine

en: Find Ne_xt
et: Leia _järgmine

en: Find Pre_vious
et: Leia _eelmine

en: T_oolbar
et: _Tööriistariba

en: Rotate _Left
et: Pööra _vasakule

en: Rotate _Right
et: Pööra _paremale

en: Save Current Settings as _Default
et: Salvesta praegused sätted _vaikesätetena

en: _Reset Zoom
et: A_lgsuurendus

en: _Reload
et: Laadi _uuesti

en: Reload the document
et: Dokumendi uuestilaadimine

en: _Expand Window to Fit
et: Suurenda _aken sobivaks

en: Auto_scroll
et: Automaatke_rimine

en: _First Page
et: E_simene lehekülg

en: Go to the first page
et: Esimesele leheküljele liikumine

en: _Last Page
et: _Viimane lehekülg

en: Go to the last page
et: Viimasele leheküljele liikumine

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Add a bookmark for the current page
et: Järjehoidja lisamine käesoleva lehe kohta

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _About
et: _Lähemalt

en: Leave Fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanirežiimist lahkumine

en: Start Presentation
et: Alusta esitlust

en: Start a presentation
et: Esitluse alustamine

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: Show or hide the toolbar
et: Tööriistariba näitamine või peitmine

en: Side _Pane
et: Kül_gpaan

en: Show or hide the side pane
et: Külgpaani näitamine või peitmine

en: _Continuous
et: P_idev

en: Show the entire document
et: Kogu dokumendi näitamine

en: _Dual
et: _Paaris

en: Show two pages at once
et: Kahe lehekülje näitamine korraga

en: _Odd pages left
et: Paaritu_d leheküljed vasakul

en: Show odd pages on the left in dual mode
et: Paaritute lehekülgede näitamine vasakul paarisrežiimi korral

en: _Fullscreen
et: Täisek_raan

en: Expand the window to fill the screen
et: Akna suurendamine kogu ekraani suuruseks

en: Pre_sentation
et: _Esitlus

en: Run document as a presentation
et: Dokumenti näitamine esitlusena

en: Inverted _Colors
et: Pööratud _värvid

en: Show page contents with the colors inverted
et: Lehe sisu näitamine pööratud värvides

en: _Open Link
et: _Ava viit

en: _Go To
et: _Liigu

en: Open in New _Window
et: Ava _uues aknas

en: _Copy Link Address
et: _Kopeeri viida aadress

en: _Save Image As…
et: Salvesta _pilt kui…

en: Copy _Image
et: _Kopeeri pilt

en: Annotation Properties…
et: Kommentaari omadused…

en: _Open Attachment
et: Ava _manus

en: _Save Attachment As…
et: Salvesta manus _kui…

en: Zoom
et: Suurendus

en: Adjust the zoom level
et: Muuda suurendusastet

en: Navigation
et: Ringiliikumine

en: Back
et: Tagasi

en: Move across visited pages
et: Üle kõigi külastatud lehtede liikumine

en: Send To
et: Saatmine

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Zoom In
et: Suurendamine

en: Zoom Out
et: Vähendamine

en: Reset Zoom
et: Algsuurendus

en: Unable to launch external application.
et: Välist rakendust pole võimalik käivitada.

en: Unable to open external link
et: Välist viita pole võimalik avada

en: Couldn't find appropriate format to save image
et: Pildi salvestamiseks pole võimalik sobilikku vormingut leida

en: The image could not be saved.
et: Pilti pole võimalik salvestada.

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Unable to open attachment
et: Manust pole võimalik avada

en: The attachment could not be saved.
et: Manust pole võimalik salvestada.

en: Save Attachment
et: Manuse salvestamine

en: %s — Password Required
et: %s — Vajalik on parool

en: By extension
et: Laiendi järgi

en: MATE Document Viewer
et: MATE dokumendinäitaja

en: The page label of the document to display.
et: Millise sildiga lehekülge dokumendist näidata.

en: PAGE
et: LEHEKÜLG

en: The page number of the document to display.
et: Mitmendat dokumendi lehekülge näidata.

en: Run atril in fullscreen mode
et: Atrili käivitamine täisekraanirežiimis

en: Run atril in presentation mode
et: Atrili käivitamine esitlusžiimis

en: Run atril as a previewer
et: Atril käivitamine eelvaatlusrežiimis

en: The word or phrase to find in the document
et: Dokumendist otsitav sõna või fraas

en: [FILE…]
et: [FAIL…]
