atril 1.26.0 - en to fa translation catalogue (199 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
fa: خطا در اجرای فرمان ”%s” برای باز کردن کمیک %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
fa: دستور ”%s” در باز کردن کمیک با خطا مواجه شد

en: The command “%s” did not end normally.
fa: دستور ”%s” به طور عادی به پایان نرسید

en: Not a comic book MIME type: %s
fa: %s یک نوع MIME کمیک نمی باشد

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
fa: دستور مناسبی برای باز کردن این نوع کمیک پیدا نشد

en: Unknown MIME Type
fa: نوع MIME نامعلوم

en: File corrupted
fa: فایل مخدوش است

en: No files in archive
fa: هیچ پرونده ای در آرشیو موجود نیست

en: No images found in archive %s
fa: تصویری در آرشیو %s پیدا نشد

en: There was an error deleting “%s”.
fa: حذف ”%s” با خطا مواجه شد

en: Error %s
fa: خطا: %s

en: Comic Books
fa: کتاب‌های کمیک

en: DjVu document has incorrect format
fa: نوشتار DjVu ساختار نادرستی دارد

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
fa: این نوشتار از پرونده های متعددی تشکیل شده. یک یا چند پرونده قابل دسترسی نیست

en: DjVu Documents
fa: نوشتارهای DjVu

en: DVI document has incorrect format
fa: نوشتار DVI قالب نادرستی دارد

en: DVI Documents
fa: نوشتارهای DVI

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: اخطار

en: Not an ePub document
fa: نوعی نوشتار ePub نمی باشد

en: could not retrieve filename
fa: امکان بازیابی نام فایل وجود ندارد

en: could not open archive
fa: امکان باز کردن آرشیو وجود ندارد

en: could not extract archive
fa: امکان استخراج آرشیو وجود ندارد

en: could not retrieve container file
fa: امکان بازیابی فایل دربرگیرنده وجود ندارد

en: could not open container file
fa: امکان باز کردن فایل دربرگیرنده وجود ندارد

en: container file is corrupt
fa: فایل دربرگیرنده مخدوش است

en: epub file is invalid or corrupt
fa: فایل ePub نامعتبر یا مخدوش است

en: epub file is corrupt, no container
fa: فایل ePub مخدوش است، فایل دربرگیرنده ای وجود ندارد

en: could not parse content manifest
fa: امکان تجزیه لیست محتوا وجود ندارد

en: content file is invalid
fa: فایل محتوا نامعتبر می‌باشد

en: epub file has no spine
fa: فایل epub بدون جلد است

en: epub file has no manifest
fa: فایل epub لیست محتوا ندارد

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
fa: امکان ایجاد درخت محتوای پرونده جهت بارگذاری وجود ندارد، بعضی از فایلها وجود ندارند

en: epub Documents
fa: نوشتارهای epub

en: This work is in the Public Domain
fa: این اثر برای استفاده عموم آزاد می باشد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Type 1
fa: نوع ۱

en: Type 1C
fa: نوع ‎1C

en: Type 3
fa: نوع ۳

en: TrueType
fa: تروتایپ

en: Type 1 (CID)
fa: نوع ۱ (CID)

en: Type 1C (CID)
fa: نوع ‏1C‏ (CID)

en: TrueType (CID)
fa: تروتایپ (CID)

en: Unknown font type
fa: نوع قلم نامعلوم

en: No name
fa: بدون نام

en: Embedded subset
fa: زیرمجموعهٔ توکار

en: Embedded
fa: توکار

en: Not embedded
fa: غیر توکار

en: PDF Documents
fa: نوشتارهای PDF

en: Images
fa: تصویرها

en: Failed to load document “%s”
fa: بار کردن نوشتار ”%s” شکست خورد

en: Failed to save document “%s”
fa: ذخیره کردن نوشتار ”%s” با شکست مواجه شد

en: PostScript Documents
fa: نوشتارهای پست‌اسکریپت

en: Invalid document
fa: نوشتار نامعتبر است

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
fa: ذخیره کردن ضمیمه ”%s” ممکن نیست: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
fa: باز کردن ضمیمه ”%s” ممکن نیست: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
fa: باز کردن ضمیمه ”%s” ممکن نیست

en: File type %s (%s) is not supported
fa: پرونده از نوع %s (%s) پشتیبانی نمی شود

en: All Documents
fa: همهٔ نوشتارها

en: All Files
fa: همهٔ پرونده‌ها

en: Failed to create a temporary file: %s
fa: ایجاد فایل موقت %s شکست خورد

en: Failed to create a temporary directory: %s
fa: ایجاد شاخه‌ی موقت شکست خورد: %s

en: File is not a valid .desktop file
fa: فایل یک فایل .desktop معتبر نیست

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fa: نسخه فایل میز کاری ناشناخته‌ی '%s'

en: Starting %s
fa: در حال آغاز %s

en: Application does not accept documents on command line
fa: برنامه اسناد را نمی تواند در خط فرمان قبول کند

en: Unrecognized launch option: %d
fa: گزینه راه اندازی ناشناخته: %d

en: Not a launchable item
fa: این مورد قابل راه اندازی نیست

en: Disable connection to session manager
fa: از کار انداختن اتصال به مدیر نشست

en: Specify file containing saved configuration
fa: پیشوند پیکربندی ذخیره شده را مشخص کنید.

en: FILE
fa: فایل

en: Specify session management ID
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: ID
fa: شناسه

en: Session management options:
fa: مدیریت نشست

en: Show session management options
fa: شناسه‌ی مدیریت نشست را مشخص کنید

en: Separator
fa: جداساز

en: Fit Width
fa: جا دادن عرض

en: 50%
fa: ٪۵۰

en: 100%
fa: ۱۰۰٪

en: 125%
fa: ٪۱۲۵

en: 150%
fa: ٪۱۵۰

en: 175%
fa: ٪۱۷۵

en: 200%
fa: ٪۲۰۰

en: 300%
fa: ٪۳۰۰

en: 400%
fa: ٪۴۰۰

en: Document Viewer
fa: نمایشگر نوشتار

en: Override document restrictions
fa: نادیده گرفتن محدودیت‌های نوشتار

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
fa: نادیده گرفتن محدودیت‌های نوشتار، مثل محدودیت نسخه‌برداری یا چاپ.

en: _Close
fa: _بستن

en: _Previous Page
fa: صفحهٔ _قبل

en: Go to the previous page
fa: رفتن به صفحهٔ قبل

en: _Next Page
fa: صفحهٔ _بعد

en: Go to the next page
fa: رفتن به صفحهٔ بعد

en: Zoom _In
fa: زوم به داخل

en: Enlarge the document
fa: بزرگ کردن نوشتار

en: Zoom _Out
fa: زوم به _خارج

en: Shrink the document
fa: کوچک کردن نوشتار

en: Print
fa: چاپ

en: Print this document
fa: چاپ این نوشتار

en: Make the current document fill the window
fa: نوشتار فعلی تمام پنجره را پر کند

en: Make the current document fill the window width
fa: نوشتار فعلی عرض پنجره را پر کند

en: Page
fa: صفحه

en: Select Page
fa: انتخاب صفحه

en: Document
fa: نوشتار

en: Location:
fa: مکان:

en: Modified:
fa: تغییر یافته:

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: (%d of %d)
fa: (%Id از %Id)

en: of %d
fa: از %Id

en: Printing is not supported on this printer.
fa: چاپ با این چاپگر پشتیبانی نمی‌شود.

en: Scroll Up
fa: لغزش به بالا

en: Scroll Down
fa: لغزش به پایین

en: Scroll View Up
fa: لغزش نما به بالا

en: Scroll View Down
fa: لغزش نما به پایین

en: Document View
fa: نمایش نوشتار

en: Find
fa: پیدا کن

en: Go to page %s
fa: رفتن به صفحهٔ %s

en: Note
fa: نکته

en: Comment
fa: توضیح

en: Key
fa: کلید

en: Help
fa: راهنما

en: Paragraph
fa: بند

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Style:
fa: سبک:

en: Open
fa: باز کردن

en: Password for document %s
fa: گذرواژهٔ نوشتار %s

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
fa: این نوشتار قفل شده است و فقط با وارد کردن گذرواژهٔ درست قابل خواندن است.

en: _Unlock Document
fa: باز کردن _قفل نوشتار

en: Enter password
fa: گذرواژه را وارد کنید

en: Password required
fa: گذرواژه لازم است

en: _Password:
fa: کلمه عبور

en: Properties
fa: ویژگی‌ها

en: General
fa: کلیات

en: Fonts
fa: قلم‌ها

en: Font
fa: قلم

en: Add
fa: افزودن

en: _Add
fa: ا_ضافه شود

en: _Remove
fa: _حذف

en: Bookmarks
fa: چوب‌الف‌ها

en: Index
fa: نمایه

en: Thumbnails
fa: مسطوره‌ها

en: Unable to open document
fa: باز کردن نوشتار ممکن نیست

en: Open Document
fa: باز کردن نوشتار

en: Close _without Saving
fa: بستن _بدون ذخیره کردن

en: Toolbar Editor
fa: ویرایشگر نوار ابزار

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: %3d%% remaining to search
fa: ٪%I3d از جستجو باقی مانده

en: _File
fa: _فایل

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _View
fa: _نمایش

en: _Go
fa: _رفتن

en: _Bookmarks
fa: _چوب‌الف‌ها

en: _Help
fa: _راهنما

en: Open an existing document
fa: باز کردن یک نوشتار موجود

en: Save a copy of the current document
fa: ذخیرهٔ یک نسخه از نوشتار فعلی

en: P_roperties
fa: ویژ_گی‌ها

en: _Copy
fa: _نسخه‌برداری

en: Select _All
fa: انتخاب _همه

en: Find a word or phrase in the document
fa: پیدا کردن یک کلمه یا عبارت در نوشتار

en: Find Ne_xt
fa: پیدا کردن ب_عدی

en: Find Pre_vious
fa: پیدا کردن _قبلی

en: T_oolbar
fa: نوار اب_زار

en: Rotate _Left
fa: چرخش به _چپ

en: Rotate _Right
fa: چرخش به _راست

en: _Reload
fa: _بازخوانی

en: Reload the document
fa: بازخوانی نوشتار

en: _First Page
fa: صفحهٔ _اول

en: Go to the first page
fa: رفتن به صفحهٔ اول

en: _Last Page
fa: آ_خرین صفحه

en: Go to the last page
fa: رفتن به صفحهٔ آخر

en: _Add Bookmark
fa: ا_فزودن چوب الف

en: _Contents
fa: _محتویات

en: _About
fa: _درباره

en: Leave Fullscreen
fa: ترک حالت تمام‌صفحه

en: Leave fullscreen mode
fa: ترک حالت تمام صفحه

en: _Toolbar
fa: ن_وار ابزار

en: Show or hide the toolbar
fa: نشان دادن یا مخفی کردن نوار ابزار

en: Side _Pane
fa: _قاب کناری

en: Show or hide the side pane
fa: نشان دادن یا مخفی کردن نوار کناری

en: _Continuous
fa: _پیوسته

en: Show the entire document
fa: نشان دادن همهٔ نوشتار

en: _Dual
fa: _دوتایی

en: Show two pages at once
fa: نشان دادن دو صفحه در یک زمان

en: _Fullscreen
fa: _تمام‌صفحه

en: Expand the window to fill the screen
fa: بزرگ کردن پنجره تا جایی که تمام صفحه را پر کند

en: Run document as a presentation
fa: اجرای نوشتار به صورت ارائهٔ مطلب

en: _Open Link
fa: _باز کردن پیوند

en: _Go To
fa: _رفتن به

en: _Copy Link Address
fa: _نسخه‌برداری از نشانی پیوند

en: Zoom
fa: زوم

en: Adjust the zoom level
fa: تنظیم سطح زوم

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Zoom In
fa: زوم به داخل

en: Zoom Out
fa: زوم به خارج

en: Save Image
fa: ذخیرهٔ تصویر

en: PAGE
fa: صفحه

en: NUMBER
fa: عدد
