atril 1.26.0 - en to ga translation catalogue (169 entries)

en: Unknown MIME Type
ga: Cineál MIME Anaithnid

en: File corrupted
ga: Comhad truaillithe

en: Error %s
ga: Earráid %s

en: Comic Books
ga: Leabhair Greannáin

en: DVI document has incorrect format
ga: Tá formáid mhícheart ag an gcáipéis DVI

en: DVI Documents
ga: Cáipéisí DVI

en: Error
ga: Earráid

en: Warning
ga: Rabhadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Unknown font type
ga: Cineál cló anaithnid

en: No name
ga: Gan ainm

en: PDF Documents
ga: Cáipéisí PDF

en: Images
ga: Íomhánna

en: Failed to load document “%s”
ga: Theip ar luchtú na cáipéise "%s"

en: Failed to save document “%s”
ga: Theip ar shábháil na cáipéise "%s"

en: PostScript Documents
ga: Cáipéisí PostScript

en: Invalid document
ga: Cáipéis neamhbhailí

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
ga: Níorbh fhéidir iatán "%s" a shábháil: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
ga: Níorbh fhéidir iatán "%s" a oscailt: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
ga: Níorbh fhéidir iatán "%s" a oscailt

en: All Documents
ga: Gach Cáipéis

en: All Files
ga: Gach Comhad

en: File is not a valid .desktop file
ga: Ní comhad .desktop bailí é an comhad

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ga: Leagan comhaid deisce anaithnid '%s'

en: Starting %s
ga: %s á Thosú

en: Unrecognized launch option: %d
ga: Rogha tosaithe anaithnid: %d

en: Not a launchable item
ga: Ní mír inthosaithe

en: Disable connection to session manager
ga: Díchumasaigh ceangal le bainisteoir an tseisiúin

en: Specify file containing saved configuration
ga: Sonraigh comhad ina bhfuil cumraíocht sábháilte

en: FILE
ga: COMHAD

en: Specify session management ID
ga: Sonraigh CA bainistíochta seisiún

en: ID
ga: CA

en: Session management options:
ga: Roghanna bainistíochta seisiún:

en: Show session management options
ga: Taispeáin roghanna bainistíochta seisiún

en: Show “_%s”
ga: Taispeáin "_%s"

en: _Move on Toolbar
ga: _Bog ar Bharra Uirlisí

en: Move the selected item on the toolbar
ga: Bog an mhír roghnaithe ar an mbarra uirlisí

en: _Remove from Toolbar
ga: _Bain ón mBarra Uirlisí

en: Remove the selected item from the toolbar
ga: Bain an mhír roghnaithe ón mbarra uirlisí

en: _Delete Toolbar
ga: _Scrios Barra Uirlisí

en: Remove the selected toolbar
ga: Bain an barra uirlisí roghnaithe

en: Separator
ga: Deighilteoir

en: Fit Width
ga: Oiriúnaigh don Leithead

en: Document Viewer
ga: Amharcán Cáipéisí

en: MATE Document Previewer
ga: Réamhamharcán Cáipéisí MATE

en: Failed to print document
ga: Theip ar phriontáil cáipéis

en: _Close
ga: _Dún

en: _Previous Page
ga: An Leathanach _Roimhe Seo

en: _Next Page
ga: An Chéad Leathanaigh _Eile

en: Zoom _In
ga: Súmáil _Isteach

en: Zoom _Out
ga: Súmáil _Amach

en: Print
ga: Priontáil

en: Print this document
ga: Priontáil an cáipéis seo

en: Page
ga: Leathanach

en: Select Page
ga: Roghnaigh Leathanach

en: Document
ga: Cáipéis

en: Title:
ga: Teideal:

en: Location:
ga: Suíomh:

en: Subject:
ga: Ábhar:

en: Author:
ga: Údar:

en: Keywords:
ga: Lorgfhocail:

en: Producer:
ga: Táirgeoir:

en: Creator:
ga: Cruthaitheoir:

en: Created:
ga: Cruthaithe:

en: Modified:
ga: Athraithe:

en: Number of Pages:
ga: Líon Leathanaigh:

en: Optimized:
ga: Optamaithe:

en: Format:
ga: Formáid:

en: Security:
ga: Slándáil:

en: Paper Size:
ga: Méid Pháipéir:

en: None
ga: Neamhní

en: %s, Portrait (%s)
ga: %s, Portráid (%s)

en: %s, Landscape (%s)
ga: %s, Tírdhreach (%s)

en: (%d of %d)
ga: (%d as %d)

en: of %d
ga: as %d

en: Invalid page selection
ga: Roghnú leathanach neamhbhailí

en: Failed to print page %d: %s
ga: Theip ar phriontáil leathanaigh %d: %s

en: Document View
ga: Amharc Cáipéise

en: Jump to page:
ga: Léim go leathanach:

en: Go to page
ga: Téigh go leathanach

en: Find
ga: Aimsigh

en: Go to %s on file “%s”
ga: Téigh go %s i gcomhad "%s"

en: Go to file “%s”
ga: Téigh go comhad "%s"

en: Launch %s
ga: Tosaigh %s

en: Find:
ga: Aimsigh:

en: Note
ga: Nóta

en: Comment
ga: Nóta

en: Key
ga: Eochair

en: Help
ga: Cabhair

en: Paragraph
ga: Alt

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Style:
ga: Stíl:

en: Open
ga: Oscail

en: Password for document %s
ga: Focal faire le cáipéis %s

en: _Unlock Document
ga: _Díghlasáil Cáipéis

en: Enter password
ga: Iontráil focal faire

en: Password required
ga: Focal faire de dhíth

en: _Password:
ga: _Focal faire:

en: Properties
ga: Airíonna

en: General
ga: Ginearálta

en: Fonts
ga: Clónna

en: Font
ga: Cló

en: Attachments
ga: Iatáin

en: Page %s
ga: Leathanahc %s

en: _Add
ga: Cuir _Leis

en: Bookmarks
ga: Leabharmharcanna

en: Layers
ga: Sraitheanna

en: Index
ga: Innéacs

en: Thumbnails
ga: Mionsamhlacha

en: Unable to open document
ga: Ní féidir cáipéis a oscailt

en: Loading document from “%s”
ga: Cáipéis á luchtú ó "%s"

en: Reloading document from %s
ga: Cáipéis á athluchtú ó %s

en: Failed to reload document.
ga: Theip ar athluchtí na cáipéise.

en: Open Document
ga: Oscail Cáipéis

en: Saving attachment to %s
ga: Iatán á shábháil go %s

en: Save As…
ga: Sábháil Mar...

en: Close _without Saving
ga: Dún _gan Sábháil

en: Toolbar Editor
ga: Eagarthóir Bharra Uirlisí

en: There was an error displaying help
ga: Tharla earráid agus cabhair á taispeáint

en: Not found
ga: Gan aimsiú

en: _File
ga: _Comhad

en: _Edit
ga: _Eagar

en: _View
ga: _Amharc

en: _Go
ga: _Téigh

en: _Bookmarks
ga: _Leabharmharcanna

en: _Help
ga: Cab_hair

en: Op_en a Copy
ga: Osca_il Cóip

en: P_roperties
ga: _Airíonna

en: _Copy
ga: _Cóipeáil

en: Select _All
ga: Roghnaigh _Gach Rud

en: Find Ne_xt
ga: An Chéad Cheann _Eile

en: Find Pre_vious
ga: An Ceann _Roimhe Seo

en: T_oolbar
ga: _Barra Uirlisí

en: Rotate _Left
ga: Rothlaigh go _Tuathalach

en: Rotate _Right
ga: Rothlaigh go _Deisealach

en: _Reload
ga: _Athluchtaigh

en: Reload the document
ga: Athluchtaigh an cáipéis

en: _First Page
ga: An _Chéad Leathanach

en: _Last Page
ga: An Leathanach _Deireanach

en: _Add Bookmark
ga: Cuir Leabharmharc _Leis

en: _Contents
ga: _Inneachar

en: _About
ga: _Maidir Leis Seo

en: Leave Fullscreen
ga: Fág Lánscáileán

en: Leave fullscreen mode
ga: Fág mód lánscáileáin

en: Start Presentation
ga: Tosaigh Láithreoireacht

en: _Toolbar
ga: _Barra Uirlisí

en: Side _Pane
ga: _Pána Taoibh

en: _Continuous
ga: L_eanúnach

en: _Dual
ga: _Déach

en: _Fullscreen
ga: _Lánscáileán

en: Pre_sentation
ga: Lá_ithreoireacht

en: _Open Link
ga: _Oscail Nasc

en: _Go To
ga: _Téigh Go

en: Open in New _Window
ga: Oscail i bh_Fuinneog Nua

en: _Copy Link Address
ga: _Cóipeáil Seoladh an Naisc

en: Copy _Image
ga: Cóipeáil Í_omhá

en: Zoom
ga: Súmáil

en: Back
ga: Siar

en: Previous
ga: Roimhe Seo

en: Next
ga: Ar Aghaidh

en: Zoom In
ga: Súmáil Isteach

en: Zoom Out
ga: Súmáil Amach

en: Save Image
ga: Sábháil Íomhá

en: Save Attachment
ga: Sábháil Iatán

en: MATE Document Viewer
ga: Amharcán Cáipéisí MATE

en: PAGE
ga: LEATHANACH

en: NUMBER
ga: UIMHIR

en: STRING
ga: TEAGHRÁN
