atril 1.26.0 - en to ha translation catalogue (26 entries)

en: Images
ha: Zane-Zane

en: _Close
ha: _Rufe

en: Zoom _In
ha: Ja _Kusa

en: Zoom _Out
ha: Ja _Nesa

en: Location:
ha: Wuri:

en: Modified:
ha: Wanda aka yi wa gyare-gyare:

en: None
ha: Babu

en: Comment
ha: Tsokaci

en: Unknown
ha: Wanda ba'a sani ba

en: Properties
ha: Furofati

en: General
ha: Na Kowa

en: Bookmarks
ha: Alamomi ga Shafuka

en: _File
ha: _Fayil

en: _Edit
ha: _Shirya

en: _View
ha: _Kallo

en: _Go
ha: _Tafi

en: _Bookmarks
ha: _Alamomi ga Shafuka

en: _Help
ha: _Taimako

en: Select _All
ha: Zaɓi _Duka

en: _Reload
ha: _Sake Lodi

en: _Add Bookmark
ha: _Ƙara Alama ga Shafuka

en: _Contents
ha: _Kayan Ciki

en: _About
ha: _Game da

en: Zoom
ha: Jawowa

en: Zoom In
ha: Ja Kusa

en: Zoom Out
ha: Ja Nesa
