atril 1.26.0 - en to kab translation catalogue (33 entries)

en: No name
kab: Ulac isem

en: FILE
kab: AFAYLU

en: _Remove from Toolbar
kab: _Kkes seg ufeggag n ifecka

en: _Delete Toolbar
kab: _Kkes afeggag n ifecka

en: _Close
kab: _Mdel

en: Zoom _In
kab: Se_mɣeṛ

en: Zoom _Out
kab: _Semẓi

en: Location:
kab: Emplacement :

en: Modified:
kab: Yettwabeddel:

en: None
kab: Ula yiwen

en: (%d of %d)
kab: (%d seg %d)

en: Comment
kab: Commentaire

en: Unknown
kab: Arussin

en: _Password:
kab: _Awal uffir:

en: Properties
kab: Tulmisin

en: _Add
kab: _Rnu

en: _Remove
kab: _Kkes

en: Bookmarks
kab: Signets

en: _File
kab: A_faylu

en: _Edit
kab: _Ẓreg

en: _View
kab: Sk_en

en: _Go
kab: _Ddu

en: _Bookmarks
kab: Ti_craḍ n isebtar

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: _Copy
kab: _Suken

en: Select _All
kab: Fren a_kk

en: _Reload
kab: _Smiren

en: _Add Bookmark
kab: _Rnu tacreṭ

en: _About
kab: _Ɣef

en: Open in New _Window
kab: Ldi deg usfaylu a_maynut

en: Zoom
kab: Simɣur

en: Zoom In
kab: Semɣer

en: Zoom Out
kab: Zoom -
