atril 1.26.0 - en to kk translation catalogue (363 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
kk: Comic book тарқату үшін “%s” командасын жөнелту қатесі: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
kk: Comic book тарқату үшін “%s” командасы қатемен аяқталды.

en: The command “%s” did not end normally.
kk: “%s” командасы дұрыс аяқталмады

en: Not a comic book MIME type: %s
kk: Comic book MIME түрі емес: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
kk: Comic book осы түрін тарқату үшін керек команда табылмады

en: Unknown MIME Type
kk: Белгісіз MIME түрі

en: File corrupted
kk: Файл зақымдалған

en: No files in archive
kk: Архивте файлдар жоқ

en: No images found in archive %s
kk: %s архивінде суреттер табылмады

en: There was an error deleting “%s”.
kk: “%s” өшіру кезінде қате орын алды.

en: Error %s
kk: %s қатесі

en: DjVu document has incorrect format
kk: DjVu құжатының пішімі қате

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
kk: Бұл құжат бірнеше файлдан жасалған. Осы файлдардың бір не бірнешеуі қолжетерсіз.

en: DjVu Documents
kk: DjVu құжаттары

en: DVI document has incorrect format
kk: DVI құжатының пішімі қате

en: DVI Documents
kk: DVI құжаттары

en: Error
kk: Қате

en: Warning
kk: Ескерту

en: Not an ePub document
kk: ePub құжаты емес

en: could not retrieve filename
kk: файл атын алу мүмкін емес

en: could not open archive
kk: архивті ашу мүмкін емес

en: could not extract archive
kk: архивті тарқату мүмкін емес

en: could not retrieve container file
kk: контейнер файлын алу мүмкін емес

en: could not open container file
kk: контейнер файлын ашу мүмкін емес

en: container file is corrupt
kk: контейнер файлы зақымдалған

en: epub file is invalid or corrupt
kk: epub файлы жарамсыз немесе зақымдалған

en: epub file is corrupt, no container
kk: epub файлы зақымдалған, контейнері жоқ

en: could not parse content manifest
kk: құрама манифестін талдау мүмкін емес

en: content file is invalid
kk: құрама файлы жарамсыз

en: epub file has no spine
kk: epub файлының негізі жоқ

en: epub file has no manifest
kk: epub файлының манифесті жоқ

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
kk: Құжат құрамасы ағашын жүктеу үшін баптау мүмкін емес, кейбір файлдар жоқ болып тұр.

en: epub Documents
kk: epub құжаттары

en: This work is in the Public Domain
kk: Бұл жұмыс еркін (Public Domain)

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Unknown font type
kk: Белгісіз қаріп түрі

en: No name
kk: Аты жоқ

en: Embedded subset
kk: Кеңейтілген құрама

en: Embedded
kk: Кеңейтілген

en: Not embedded
kk: Кеңейтілген емес

en: PDF Documents
kk: PDF құжаттары

en: Images
kk: Суреттер

en: Failed to load document “%s”
kk: “%s” құжатын жүктеу сәтсіз

en: Failed to save document “%s”
kk: “%s” құжатын сақтау сәтсіз

en: PostScript Documents
kk: PostScript құжаттары

en: Invalid document
kk: Қате құжат

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
kk: “%s” салынымын сақтау сәтсіз: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
kk: “%s” салынымын ашу сәтсіз: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
kk: “%s” салынымын ашу сәтсіз

en: File type %s (%s) is not supported
kk: %s (%s) файл пішіміне қолдау жоқ

en: All Documents
kk: Барлық құжаттар

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: Failed to create a temporary file: %s
kk: Уақытша файлды жасау сәтсіз: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
kk: Уақытша буманы жасау қатесі: %s

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Application does not accept documents on command line
kk: Қолданба команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

en: Show “_%s”
kk: “_%s” көрсету

en: _Move on Toolbar
kk: Сай_мандар панеліне жылжыту

en: Move the selected item on the toolbar
kk: Таңдалған нәрсені саймандар панеліне апару

en: _Remove from Toolbar
kk: Са_ймандар панелінен өшіру

en: Remove the selected item from the toolbar
kk: Таңдалған нәрсені саймандар панелінен өшіру

en: _Delete Toolbar
kk: Саймандар панелін ө_шіру

en: Remove the selected toolbar
kk: Таңдалған саймандар панелін өшру

en: Separator
kk: Ажыратқыш

en: Fit Page
kk: Бетті сыйдыру

en: Fit Width
kk: Еніне дейін созу

en: Expand Window to Fit
kk: Терезені экранға сыятындай жазық қылу

en: Atril Document Viewer
kk: Atril құжаттарды көрсетушісі

en: A Document Viewer for the MATE desktop environment
kk: MATE жұмыс үстел ортасы үшін құжаттар көрсетушісі

en: Document Viewer
kk: Құжаттарды көрсету қолданбасы

en: View multi-page documents
kk: Көппарақты құжаттарды қарау

en: Override document restrictions
kk: Құжат рұқсаттарын елемеу

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
kk: Құжат рұқсаттарын елемеу, көшірме жасау не баспаға шығару рұқсаттары сияқты.

en: Automatically reload the document
kk: Құжатты қайта автожүктеу

en: Whether the document is automatically reloaded on file change.
kk: Құжатты файл өзгерген кезде автоматты қайта жүктеу керек пе.

en: The URI of the directory last used to open or save a document.
kk: Соңғы рет құжатты ашуға немесе сақтауға қолданылған бумасының URI-і.

en: The URI of the directory last used to save a picture.
kk: Соңғы рет суретті сақтауға қолданылған бумасының URI-і.

en: Page cache size in MiB
kk: Беттер кэші, МиБ есебімен

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
kk: Өңделген беттер үшін қолданылатын максималды кэш өлшемі, ол максималды масштабты шектейді.

en: Delete the temporary file
kk: Уақытша файлды өшіру

en: Print settings file
kk: Баспаға шығару баптаулар файлы

en: MATE Document Previewer
kk: MATE құжаттарды алдын-ала қараушысы

en: Failed to print document
kk: Құжатты баспаға шығару сәтсіз

en: The selected printer '%s' could not be found
kk: Ерекшеленген '%s' принтері табылмады

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Previous Page
kk: А_лдыңғы парақ

en: Go to the previous page
kk: Алдыңғы параққа өту

en: _Next Page
kk: К_елесі парақ

en: Go to the next page
kk: Келесі параққа өту

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Enlarge the document
kk: Құжатты үлкейту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Shrink the document
kk: Құжатты кішірейту

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Print this document
kk: Бұл құжатты баспаға шығару

en: Fit Pa_ge
kk: Бе_тті сыйдыру

en: Make the current document fill the window
kk: Ағымдағы құжатты терезені толығымен алатындай етіп жазық қылу

en: Fit _Width
kk: _Еніне дейін созу

en: Make the current document fill the window width
kk: Ағымдағы құжатты терезе енін толығымен алатындай етіп жазық қылу

en: Page
kk: Парақ

en: Select Page
kk: Парақты таңдау

en: Document
kk: Құжат

en: Title:
kk: Атауы:

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Subject:
kk: Тақырыбы:

en: Author:
kk: Авторы:

en: Keywords:
kk: Кілт сөздер:

en: Producer:
kk: Өндірген:

en: Creator:
kk: Жасаған:

en: Created:
kk: Жасалған:

en: Modified:
kk: Түзетілген:

en: Number of Pages:
kk: Парақтар саны:

en: Optimized:
kk: Ыңғайлатылған:

en: Format:
kk: Пішімі:

en: Security:
kk: Қауіпсіздік:

en: Paper Size:
kk: Қағаз өлшемі:

en: None
kk: Жоқ

en: %.0f × %.0f mm
kk: %.0f × %.0f мм

en: %.2f × %.2f inch
kk: %.2f × %.2f дюйм

en: %s, Portrait (%s)
kk: %s, Тік (%s)

en: %s, Landscape (%s)
kk: %s, Жатық (%s)

en: Atril properties
kk: Atril қасиеттері

en: Shows details for Atril documents
kk: Atril құжаттары үшін қасиеттерді көрсетеді

en: (%d of %d)
kk: (%d, барлығы %d)

en: of %d
kk: барлығы %d

en: Preparing to print…
kk: Баспаға шығаруға дайындау...

en: Finishing…
kk: Аяқтау...

en: Printing page %d of %d…
kk: Басылуда парақ № %d, барлығы %d...

en: Printing is not supported on this printer.
kk: Бұл принтер баспаға шығаруды қолдамайды.

en: Invalid page selection
kk: Парақтар таңдауы қате

en: Your print range selection does not include any pages
kk: Сіздің баспаға шығару парақтар аралығында бірде-бір парақ жоқ

en: Page Scaling:
kk: Парақты масштабтау

en: Shrink to Printable Area
kk: Баспаға шығарылатын аймаққа дейін кішірейту

en: Fit to Printable Area
kk: Баспаға шығарылатын аймаққа сыйдыру

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
kk: Ерекшеленген принтер парағына сыю үшін парақты масштабтау. Келесі нұсқалардың біреуін таңдаңыз:
    
    • "Ешнәрсе": Парақтар өзгертілмейді.
    
    • "Баспаға шығарылатын аймаққа дейін кішірейту": Баспаға шығатын аймақтан үлкен болған құжат парақтары оған дейін кішірейтіледі.
    
    • "Баспаға шығарылатын аймаққа сыйдыру": Принтер парағына сыю үшін құжат парақтары үлкейтіледі не кішірейтіледі.

en: Auto Rotate and Center
kk: Авто айналдыру мен ортаға туралау

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
kk: Принтер мен құжат парақтарының бағдары сәйкес болу үшін әр парақты айналдыру. Құжат парақтары принтер парағы ортасымен тураланады.

en: Select page size using document page size
kk: Құжат парағының өлшемн қолданып, парақ өлшемін таңдау

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
kk: Қосулы тұрса, әр парақ құжаттағы параққа сәйкес өлшемді қағазға басылады.

en: Page Handling
kk: Парақтарды басқару

en: Failed to print page %d: %s
kk: %d парағын баспаға шығару қатесі: %s

en: Scroll Up
kk: Жоғары айналдыру

en: Scroll Down
kk: Төмен айналдыру

en: Scroll View Up
kk: Көріністі жоғары айналдыру

en: Scroll View Down
kk: Көріністі төмен айналдыру

en: Document View
kk: Құжат көрінісі

en: Jump to page:
kk: Параққа өту:

en: End of presentation. Click to exit.
kk: Презентация соңы. Шығу үшін шертіңіз.

en: Go to first page
kk: Бірінші параққа өту

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы параққа өту

en: Go to next page
kk: Келесі параққа өту

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа өту

en: Go to page
kk: Параққа өту

en: Find
kk: Табу

en: Go to page %s
kk: %s парағына өту

en: Go to %s on file “%s”
kk: %s жеріне өту, “%s” файлында

en: Go to file “%s”
kk: “%s” файлына өту

en: Launch %s
kk: %s жөнелту

en: Find:
kk: Іздеу:

en: Find previous occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің алдыңғы кездесуін табу

en: Find next occurrence of the search string
kk: Ізделетін мәтіннің келесі кездесуін табу

en: Case Sensitive
kk: Регистрге тәуелді

en: Toggle case sensitive search
kk: Регистрге тәуелді іздеуді қосу/сөндіру

en: Icon:
kk: Таңбаша:

en: Note
kk: Естелік

en: Comment
kk: Пікір

en: Key
kk: Кілт

en: Help
kk: Көмек

en: New Paragraph
kk: Жаңа параграф

en: Paragraph
kk: Параграф

en: Insert
kk: Кірістіру

en: Cross
kk: Қиылысу

en: Circle
kk: Шеңбер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Annotation Properties
kk: Аңдатпа қасиеттері

en: Color:
kk: Түс:

en: Style:
kk: Стилі:

en: Transparent
kk: Мөлдір

en: Opaque
kk: Мөлдір емес

en: Initial window state:
kk: Терезенің бастапқы қалпы:

en: Open
kk: Ашу

en: Close
kk: Жабу

en: Password for document %s
kk: %s құжаты үшін пароль

en: Loading…
kk: Жүктеу...

en: Open a recently used document
kk: Соңғы қолданылған құжатты ашу

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
kk: Құжатт блокталған, және оны ашу үшін парольді енгізу керек.

en: _Unlock Document
kk: Құжатты б_локтаудан босату

en: Enter password
kk: Парольді енгізіңіз

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
kk: “%s” құжаты блокталған және оны ашу үшін пароль керек.

en: Password required
kk: Пароль керек

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: Forget password _immediately
kk: Парольді _көп ұзамай ұмыту

en: Remember password until you _log out
kk: Шыққанға дейін сақ_тау

en: Remember _forever
kk: Әрқаша_нға есте сақтау

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: General
kk: Жалпы

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Document License
kk: Құжат лицензиясы

en: Font
kk: Қаріп

en: Gathering font information… %3d%%
kk: Қаріп ақпаратын жинау… %3d%%

en: Usage terms
kk: Қолдану шарттары

en: Text License
kk: Мәтіндік лицензия

en: Further Information
kk: Кейінгі ақпарат

en: Add
kk: Қосу

en: Add text annotation
kk: Мәтіндік пікірді қосу

en: Document contains no annotations
kk: Құжатта аңдатпалар жоқ

en: Page %d
kk: Парақ %d

en: Annotations
kk: Аңдатпалар

en: Attachments
kk: Салынымдар

en: _Open Bookmark
kk: Бетбелгіні _ашу

en: _Rename Bookmark
kk: Бетбелгі атын ауысты_ру

en: _Remove Bookmark
kk: Бетбелгіні ө_шіру

en: Page %s
kk: Парақ %s

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Layers
kk: Қабаттар

en: Print…
kk: Баспаға шығару...

en: Index
kk: Мазмұны

en: Thumbnails
kk: Үлгілер

en: Page %s — %s
kk: Парақ %s — %s

en: Cannot enter presentation mode with ePub documents, use fullscreen mode instead.
kk: ePub құжаты үшін презентация режиміне өту мүмкін емес, орнына толық экран режимін қолданыңыз.

en: The document contains no pages
kk: Құжатта парақтар жоқ

en: The document contains only empty pages
kk: Құжатта тек бос парақтар бар

en: Presentation mode is not supported for ePub documents.
kk: ePub құжаттары үшін презентация режиміне қолдау жоқ.

en: Unable to open document
kk: Құжатты ашу мүмкін емес

en: Loading document from “%s”
kk: Құжатты “%s” ішінен жүктеу

en: Downloading document (%d%%)
kk: Құжат жүктеліп алынуда (%d%%)

en: Failed to load remote file.
kk: Қашықтағы файлды жүктеу сәтсіз.

en: Reloading document from %s
kk: Құжатты %s ішінен қайта жүктеу

en: Failed to reload document.
kk: Құжатты қайта жүктеу сәтсіз.

en: Open Document
kk: Құжатты ашу

en: Saving document to %s
kk: Құжатты %s ішіне сақтау

en: Saving attachment to %s
kk: Салынымды %s ішіне сақтау

en: Saving image to %s
kk: Суретті %s ішіне сақтау

en: The file could not be saved as “%s”.
kk: Файлды “%s” етіп сақтау мүмкін емес.

en: Uploading document (%d%%)
kk: Құжатты жүктеу (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
kk: Салынымды жүктеу (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
kk: Суретті жүктеу (%d%%)

en: Save As…
kk: Қалайша сақтау…

en: Could not send current document
kk: Ағымдағы құжатты жіберу мүмкін емес

en: Printing job “%s”
kk: “%s” жұмысын басып шығару

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
kk: Құжатта толтырылған форма өрістері бар. Көшірмесін сақтамасаңыз, өзгерістер жоғалады.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
kk: Құжатта жаңа не түзетілген аңдатпалар бар. Көшірмесін сақтамасаңыз, өзгерістер жоғалады.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
kk: Жабу алдында “%s” құжатының көшірмесін сақтау керек пе?

en: Close _without Saving
kk: Сақта_май-ақ жабу

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
kk: Жабу алдында “%s” жұмысын басып шығарудың аяқталуын күту керек пе?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
kk: Терезені жапсаңыз, кезектегі жұмыстар баспаға шығарылмай қалады.

en: Cancel _print and Close
kk: _Баспадан бас тарту мен жабу

en: Close _after Printing
kk: Баспаны а_яқтаудан кейін жабу

en: Running in presentation mode
kk: Презентация режимінде орындалу

en: Presentation mode is not supported for ePub documents
kk: ePub құжаттары үшін презентация режиміне қолдау жоқ

en: Toolbar Editor
kk: Панельдер түзетушісі

en: There was an error displaying help
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті

en: Not found
kk: Табылмады

en: %3d%% remaining to search
kk: %3d%% іздеу үшін қалды

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _View
kk: _Түрі

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Bookmarks
kk: _Бетбелгілер

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Open…
kk: А_шу…

en: Open an existing document
kk: Бар болып тұрған құжатты ашу

en: Op_en a Copy
kk: Кө_шірмесін ашу

en: Open a copy of the current document in a new window
kk: Ағымдағы құжаттың көшірмесін жаңа терезеде ашу

en: Save a copy of the current document
kk: Ағымдағы құжаттың көшірмесін сақтау

en: Send _To...
kk: Қайда _жіберу…

en: Send current document by mail, instant message...
kk: Ағымдағы құжатты эл. пошта немесе лезде хабарламамен жіберу...

en: _Print…
kk: Ба_спаға шығару…

en: P_roperties
kk: Қас_иеттері

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: _Find…
kk: І_здеу…

en: Find a word or phrase in the document
kk: Құжаттан сөзді не мәтінді табу

en: Find Ne_xt
kk: Ке_лесіні табу

en: Find Pre_vious
kk: Ал_дыңғысын табу

en: T_oolbar
kk: Сай_мандар панелі

en: Rotate _Left
kk: С_олға бұру

en: Rotate _Right
kk: Оңғ_а бұру

en: Save Current Settings as _Default
kk: Ағы_мдағы баптауларды негізгі ретінде сақтау

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: Reload the document
kk: Құжатты қайта жүктеу

en: _Expand Window to Fit
kk: Сыятындай жа_зық қылу

en: Auto_scroll
kk: Автоа_йналдыру

en: _First Page
kk: _Бірінші парақ

en: Go to the first page
kk: Бірінші параққа өту

en: _Last Page
kk: С_оңғы парақ

en: Go to the last page
kk: Соңғы параққа өту

en: _Add Bookmark
kk: Бе_тбелгіні қосу

en: Add a bookmark for the current page
kk: Ағымдағы бет үшін бетбелгіні қосу

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Leave Fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Leave fullscreen mode
kk: Толық экраннан шығу

en: Start Presentation
kk: Презентацияны бастау

en: Start a presentation
kk: Презентацияны бастау

en: _Toolbar
kk: _Панель

en: Show or hide the toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету не жасыру

en: Side _Pane
kk: Бү_йір панелі

en: Show or hide the side pane
kk: Бүйір панелін көрсету не жасыру

en: _Continuous
kk: Ү_зіліссіз

en: Show the entire document
kk: Түгел құжатты көрсету

en: _Dual
kk: Қ_ос

en: Show two pages at once
kk: Бір уақытта екі парақты көрсету

en: _Odd pages left
kk: Т_ақ беттер сол жақта

en: Show odd pages on the left in dual mode
kk: Қос парақты режимінде тақ парақтарды сол жақтан көрсету

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: Expand the window to fill the screen
kk: Терезені бүкіл экранды алатындай жазық қылу

en: Pre_sentation
kk: Пре_зентация

en: Run document as a presentation
kk: Құжатты презентация ретінде жіберу

en: Show page contents with the colors inverted
kk: Түстері терістелген парақтарды көрсету

en: _Open Link
kk: Сі_лтемені ашу

en: _Go To
kk: Ө_ту

en: Open in New _Window
kk: Жаңа тере_зеде ашу

en: _Copy Link Address
kk: Сілтеме адр_есін көшіру

en: _Save Image As…
kk: _Суретті қалайша сақтау…

en: Copy _Image
kk: Сурет_ті көшіру

en: Annotation Properties…
kk: Аңдатпа қасиеттері...

en: Remove Annot…
kk: Аңдатпаны өшіру…

en: _Open Attachment
kk: Сал_ынымды ашу

en: _Save Attachment As…
kk: С_алынымды қалайша сақтау…

en: Zoom
kk: Үлкейту

en: Adjust the zoom level
kk: Үлкейту деңгейін баптау

en: Navigation
kk: Навигация

en: Back
kk: Артқа

en: Move across visited pages
kk: Қаралған беттер арасында жылжу

en: Send To
kk: Қайда жіберу

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Unable to launch external application.
kk: Сыртқы қолданданы жөнелту мүмкін емес.

en: Unable to open external link
kk: Сыртқы сілтемені ашу мүмкін емес

en: Couldn't find appropriate format to save image
kk: Суретті сақтау үшін сәйкес пішімді табу мүмкін емес

en: The image could not be saved.
kk: Суретті сақтау мүмкін емес.

en: Save Image
kk: Суретті сақтау

en: Unable to open attachment
kk: Салынымды ашу мүмкін емес

en: The attachment could not be saved.
kk: Салынымды сақтау мүмкін емес.

en: Save Attachment
kk: Салынымды сақтау

en: %s — Password Required
kk: %s — Пароль керек

en: MATE Document Viewer
kk: MATE құжаттарды қараушысы

en: The page label of the document to display.
kk: Көрсету үшін құжат парағының белгісі.

en: The page number of the document to display.
kk: Көрсету үшін құжат парағының нөмірі.

en: NUMBER
kk: НӨМІРІ

en: Run atril in fullscreen mode
kk: Atril толық экран режимінде жөнелту

en: Named destination to display.
kk: Көрсету үшін аталған мақсаты.

en: DEST
kk: МАҚСАТЫ

en: Run atril in presentation mode
kk: Atril презентация режимінде жөнелту

en: Run atril as a previewer
kk: Atril алдын-ала қараушы режимінде жөнелту

en: The word or phrase to find in the document
kk: Құжаттан табу үшін сөз не мәтін

en: [FILE…]
kk: [ФАЙЛ…]
