atril 1.26.0 - en to ku translation catalogue (185 entries)

en: Unknown MIME Type
ku: Cureyê MIME yê Nenas

en: No images found in archive %s
ku: Di arşîva %s de wêne nehate dîtin

en: Comic Books
ku: Pirtûkên Qerfî

en: DVI document has incorrect format
ku: Belgeya DVI xwediyê celebê nederbasdar e

en: DVI Documents
ku: Belgeyên DVI

en: Error
ku: Çewtî

en: Warning
ku: Hişyar

en: Yes
ku: Erê

en: No
ku: Na

en: Type 1
ku: Cureyê 1

en: Type 1C
ku: Cureyê 1C

en: Type 3
ku: Cureyê 3

en: Type 1 (CID)
ku: Cureyê 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
ku: Cureyê 1C (CID)

en: Unknown font type
ku: Cureyê tîpan yê nenas

en: No name
ku: Bênav

en: Embedded subset
ku: Koma jêr ya veşartî

en: Embedded
ku: Veşartî

en: Not embedded
ku: Neveşartî

en: PDF Documents
ku: Belgeyên PDF

en: Images
ku: Wêne

en: Failed to load document “%s”
ku: Barkirina belgeya "%s" bi ser neket

en: PostScript Documents
ku: Belgeyên PostScript

en: Invalid document
ku: Belgeya nederbasdar

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
ku: Pêveka "%s" nehate tomarkirin: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
ku: Pêveka "%s" venebû: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
ku: Pêveka "%s" venebû

en: All Documents
ku: Hemû Belge

en: All Files
ku: Hemû Pel

en: Starting %s
ku: Dest bi %s dike

en: Not a launchable item
ku: Ev tişt nayê dan destpêkirin

en: Disable connection to session manager
ku: Girêdana bi rêveberiyê hatiye kirin betal bike

en: FILE
ku: PEL

en: Specify session management ID
ku: IDa rêveberiyê diyar bike

en: Show session management options
ku: Bijarekên gerînendeya beşê nîşan bide

en: Show “_%s”
ku: "_%s" nîşan bide

en: _Move on Toolbar
ku: Li Ser Darikê Amûran Bikşîne

en: Move the selected item on the toolbar
ku: Hêmana hilbijartî li ser darikê amûran bibe

en: _Remove from Toolbar
ku: Ji Darikê Amûran _Rake

en: Remove the selected item from the toolbar
ku: Hêmana hatiye hilbijartin ji darikê amûran rake

en: _Delete Toolbar
ku: Darikê Amûran _Jê Bibe

en: Remove the selected toolbar
ku: Darikê amûran yê hilbijartî rake

en: Separator
ku: Veqetîner

en: 50%
ku: %50

en: 100%
ku: %100

en: 125%
ku: %125

en: 150%
ku: %150

en: 175%
ku: %175

en: 200%
ku: %200

en: 300%
ku: %300

en: 400%
ku: %400

en: Document Viewer
ku: Nîşanderê Belgeyan

en: Override document restrictions
ku: Zorê bide sînorkirinên Belgeyan

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
ku: Sînorkirinên belgeyê yên wekî jibergirtin û nivîsînê diguherîne.

en: Failed to print document
ku: Dema belge dihate çapkirin bi ser neket

en: _Close
ku: _Bigire

en: _Previous Page
ku: Rûpelê _Berê

en: Go to the previous page
ku: Biçe rûpelê berê

en: _Next Page
ku: Rûpelê _Dû re

en: Go to the next page
ku: Biçe rûpelê pişt re

en: Zoom _In
ku: Nê_zîk bibe

en: Enlarge the document
ku: Belgeyê fireh bike

en: Zoom _Out
ku: _Dûrtir

en: Shrink the document
ku: Belgeyê teng bike

en: Print
ku: Çap

en: Print this document
ku: Vê belgeyê çap bike

en: Make the current document fill the window
ku: Belgeya derbasdar bila paceyê tije bike

en: Page
ku: Rûpel

en: Select Page
ku: Rûpel Hilbijêre

en: Document
ku: Belge

en: Location:
ku: Cih:

en: Modified:
ku: Hatiye guherandin:

en: None
ku: Tune

en: default:mm
ku: pêşdanasînî:mm

en: (%d of %d)
ku: (%d ji %d)

en: of %d
ku: ji %d

en: Printing is not supported on this printer.
ku: Çapkirina di vê çaperê de nayê destekkirin.

en: Scroll Up
ku: Bişemitîne Jor

en: Scroll Down
ku: Bişemitîne Jêr

en: Document View
ku: Dîtina Belgeyê

en: Jump to page:
ku: Biçe rûpel:

en: Go to first page
ku: Biçe rûpelê pêşîn

en: Go to previous page
ku: Biçe rûpelê berê

en: Go to next page
ku: Biçe rûpelê dû re

en: Go to last page
ku: Biçe rûpelê dawîn

en: Go to page
ku: Biçe rûpel

en: Find
ku: Bibîne

en: Go to page %s
ku: Biçe rûpelê %s

en: Go to %s on file “%s”
ku: Here %s di pelê “%s”

en: Go to file “%s”
ku: Biçe pelê "%s"

en: Launch %s
ku: %s bide destpêkirin

en: Find:
ku: Bibîne:

en: Find previous occurrence of the search string
ku: Cihê berê yê rêzika lêgerînê hate dîtin bibîne

en: Find next occurrence of the search string
ku: Cihê dûre yê rêzika lêgerînê lê hatiye dîtin bibîne

en: Note
ku: Nîşe

en: Comment
ku: Şîrove

en: Key
ku: Mifte

en: Help
ku: Alîkarî

en: Paragraph
ku: Paragraf

en: Unknown
ku: Nenas

en: Style:
ku: Teşe:

en: Open
ku: Veke

en: Password for document %s
ku: Ji bo belgeya %s şîfre

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
ku: Ev belge quflekirî ye û heke şîfreya rasteqîn were nivîsîn encax dikare were xwendin.

en: _Unlock Document
ku: _Qufleya Belgeyê Rake

en: Enter password
ku: Şîfreyê binivîse

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
ku: Belgeya "%s" quflekirî ye û ji bo were vekirin şîfre pêwist e.

en: Password required
ku: Şîfre pêwîste e

en: _Password:
ku: _Şîfre:

en: Properties
ku: Taybetmendî

en: General
ku: Giştî

en: Fonts
ku: Cureyên nivîsê

en: Font
ku: Cureyê nivîsê

en: Attachments
ku: Pêvek

en: Page %s
ku: Rûpela %s

en: _Add
ku: _Têxê

en: Bookmarks
ku: Bijare

en: Index
ku: Pêrist

en: Thumbnails
ku: Wêneyên biçûk

en: Unable to open document
ku: Belge nehate vekirin

en: Open Document
ku: Belgeyê Veke

en: The file could not be saved as “%s”.
ku: Pel wekî "%s" nehate tomarkirin.

en: Save As…
ku: Tomar bike wekî...

en: Close _without Saving
ku: Berî ku Bigire Tomar Bike

en: Toolbar Editor
ku: Sererastkerê Darikê Amûran

en: Not found
ku: Nehatiye dîtin

en: %3d%% remaining to search
ku: %3d%% lêgerînê bibîr dixe

en: _File
ku: _Pel

en: _Edit
ku: _Sererastkirin

en: _View
ku: _Bergeh

en: _Go
ku: _Here

en: _Bookmarks
ku: _Bijare

en: _Help
ku: _Alîkarî

en: Open an existing document
ku: Belgeyeke heyî veke

en: P_roperties
ku: Ta_ybetmentî

en: _Copy
ku: _Ji ber bigire

en: Select _All
ku: Hemûyî _Hilbijêre

en: Find a word or phrase in the document
ku: Di hundirê dokumanê de li pey an jî biwêjan bigere

en: Find Ne_xt
ku: Ya _piştr e bibîne

en: Find Pre_vious
ku: Ya _berê bibîne

en: T_oolbar
ku: _Darika amûran

en: Rotate _Left
ku: Bizivirîne _Çepê

en: Rotate _Right
ku: Bizivirîne _Rastê

en: _Reload
ku: _Nû Bike

en: Reload the document
ku: Belgeyê ji nû ve bar bike

en: _First Page
ku: Rûpelê  _Pêşîn

en: Go to the first page
ku: Biçe rûpelê pêşîn

en: _Last Page
ku: Rûpelê _Dawîn

en: Go to the last page
ku: Here rûpela dawî

en: _Add Bookmark
ku: Bijareyê _zêde bike

en: _Contents
ku: _Naverok

en: _About
ku: _Der barê

en: Leave Fullscreen
ku: Ji Dîmender Tije Derkeve

en: Leave fullscreen mode
ku: Moda dîmender tije biterikîne

en: _Toolbar
ku: _Darika amûran

en: Show or hide the toolbar
ku: Darika amûran nîşan bide an veşêre

en: Side _Pane
ku: _Panela Kêlekê

en: Show or hide the side pane
ku: Panela kêlekê nîşan bide yan jî veşêre

en: _Continuous
ku: _Li dû hev

en: Show the entire document
ku: Tevî belgeyê nîşan bide

en: _Dual
ku: _Cot

en: Show two pages at once
ku: Bi carekê re du rûpelan nîşan bide

en: _Fullscreen
ku: _Dîmender tijî

en: Expand the window to fill the screen
ku: Bi qasî dîmenderê tije dike paceyê fireh bike

en: Run document as a presentation
ku: Belgeyê wekî pêşkeşî bide xebitandin

en: _Open Link
ku: Girêdanê veke

en: _Go To
ku: _Biçe

en: Open in New _Window
ku: Di _Paceya Nû de veke

en: _Copy Link Address
ku: Navnîşana Girêdanê _Ji Ber Bigire

en: Zoom
ku: Mezinahî

en: Adjust the zoom level
ku: Asta nêzîkbûnê mîheng bike

en: Back
ku: Paşve

en: Previous
ku: Paş

en: Next
ku: Pêş

en: Zoom In
ku: Nêzîk bike

en: Zoom Out
ku: Dûr bibe

en: Save Image
ku: Wêneyî tomar bike

en: Unable to open attachment
ku: Pêvek nehate vekirin

en: The attachment could not be saved.
ku: Pêvek nehate tomarkirin

en: Save Attachment
ku: Pêvekê Tomar bike

en: MATE Document Viewer
ku: Nîşanderê Belgeyan yê MATE

en: PAGE
ku: RÛPEL

en: Run atril in fullscreen mode
ku: Atril di moda dîmender tije de bixebitîne

en: Run atril in presentation mode
ku: Atril di moda pêşkêşiyê de bixebitîne

en: Run atril as a previewer
ku: Atril wekî pêşdîtinê bixebitîne
