atril 1.26.0 - en to ku_IQ translation catalogue (126 entries)

en: No files in archive
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەک لە ئەرسیف نییە

en: No images found in archive %s
ku_IQ: هیچ وێنەیەک لە ئەرشیف نەدۆزرایەوە %s

en: Error %s
ku_IQ: هەڵەی %s

en: Error
ku_IQ: هەڵە

en: Warning
ku_IQ: ئاگاداربە

en: Yes
ku_IQ: بەڵێ

en: No
ku_IQ: نەخێر

en: Unknown font type
ku_IQ: جۆری جۆرەپیتی نەناسراو

en: No name
ku_IQ: بێناو

en: Images
ku_IQ: وێنەکان

en: All Documents
ku_IQ: هەموو بەڵگەنامەکان

en: All Files
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان

en: FILE
ku_IQ: پەڕگە

en: ID
ku_IQ: پێناسە

en: Show “_%s”
ku_IQ: پیشاندانی “_%s”

en: _Move on Toolbar
ku_IQ: _جاڵاندنی بۆ سەر توولامراز

en: Move the selected item on the toolbar
ku_IQ: جوڵاندنی بڕگە هەڵبژێردراوەکان بۆ سەر توولامراز

en: _Remove from Toolbar
ku_IQ: _لابردنی لەسەر توولامراز

en: Remove the selected item from the toolbar
ku_IQ: لابردنی بڕگە هەڵبژێردراوەکان لەسەر توولامراز

en: _Delete Toolbar
ku_IQ: _سڕینەوەی تولامراز

en: Remove the selected toolbar
ku_IQ: لابردنی توولامرازە دیاریکراوەکان

en: 150%
ku_IQ: 150%‍

en: Document Viewer
ku_IQ: پیشاندەری بەڵگەنامە

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: _Previous Page
ku_IQ: _پەڕی پێشوو

en: Go to the previous page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی پێشوو

en: _Next Page
ku_IQ: _پەڕی دواتر

en: Go to the next page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی دواتر

en: Print
ku_IQ: چاپکردن

en: Print this document
ku_IQ: چاپکردنی ئەم بەڵگەنامەیە

en: Page
ku_IQ: پەڕ

en: Select Page
ku_IQ: هەڵبژاردنی پەڕ

en: Document
ku_IQ: بەڵگەنامە

en: Title:
ku_IQ: ناونیشان:

en: Location:
ku_IQ: شوێن:

en: Subject:
ku_IQ: بابەت:

en: Producer:
ku_IQ: بەرهەمهێنەر:

en: Creator:
ku_IQ: چێکەر:

en: Created:
ku_IQ: دروستکراوە:

en: Number of Pages:
ku_IQ: ژمارەی پەڕەکان:

en: Format:
ku_IQ: فۆڕمات:

en: Paper Size:
ku_IQ: قەبارەی پەڕ:

en: None
ku_IQ: هیچ

en: Preparing to print…
ku_IQ: ئامادەکردنی بۆ چاپکردن...

en: Printing page %d of %d…
ku_IQ: چاکردنی پەڕی %d لە %d...

en: Document View
ku_IQ: بینینی بەڵگەنامە

en: End of presentation. Click to exit.
ku_IQ: کۆتایی پێشکەشکردن. کرتە بکە بۆ دەرچوون.

en: Go to first page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی یەکەم

en: Go to previous page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی پێشوو

en: Go to next page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی دواتر

en: Go to last page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی کۆتایی

en: Go to page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی

en: Find
ku_IQ: دۆزینەوە

en: Go to page %s
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕی %s

en: Go to %s on file “%s”
ku_IQ: بڕۆ بۆ %s لە پەڕگەی "%s"

en: Find:
ku_IQ: دۆزینەوە:

en: Icon:
ku_IQ: وێنۆچکە:

en: Note
ku_IQ: تێبینی:

en: Comment
ku_IQ: سەرنج

en: Key
ku_IQ: کلیل

en: Help
ku_IQ: یارمەتی

en: New Paragraph
ku_IQ: بەندێکی نوێ

en: Paragraph
ku_IQ: بەند

en: Insert
ku_IQ: تێخستن

en: Circle
ku_IQ: بازنە

en: Unknown
ku_IQ: نەزانراو

en: Color:
ku_IQ: ڕەنگ:

en: Style:
ku_IQ: شێواز:

en: Open
ku_IQ: کردنەوە

en: Close
ku_IQ: داخستن

en: Password for document %s
ku_IQ: تێپەڕەوشە بۆ بەڵگەنامەی %s

en: Enter password
ku_IQ: تێپەڕەوشە بنووسە

en: _Password:
ku_IQ: _تێپەڕەوشە:

en: Properties
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

en: General
ku_IQ: گشتی

en: Fonts
ku_IQ: جۆرەپیتەکان

en: Document License
ku_IQ: مۆڵەتی بەڵگەنامە

en: Font
ku_IQ: جۆرەپیت

en: Add
ku_IQ: زۆرکردن

en: Page %d
ku_IQ: پەڕی %d

en: Page %s
ku_IQ: پەڕی %s

en: _Add
ku_IQ: _زۆرکردن

en: Layers
ku_IQ: چینەکان

en: Print…
ku_IQ: چاپکردن...

en: Page %s — %s
ku_IQ: پەڕی %s — %s

en: Open Document
ku_IQ: کردنەوەی بەڵگەنامە

en: Save As…
ku_IQ: پاشەکەوتکردن وەک...

en: Close _without Saving
ku_IQ: داخستن _بەبێ پاشەکەوتکردن

en: Toolbar Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری توولامراز

en: Not found
ku_IQ: نەدۆزرایەوە

en: _File
ku_IQ: _پەڕگە

en: _Edit
ku_IQ: _دەستکاریکردن

en: _View
ku_IQ: _بینین

en: _Go
ku_IQ: _بڕۆ

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: _Open…
ku_IQ: _کردنەوە...

en: Send _To...
ku_IQ: ناردن _بۆ...

en: _Print…
ku_IQ: _چاپکردن...

en: P_roperties
ku_IQ: ت_ایبەتمەندییەکان

en: _Copy
ku_IQ: _لەبەرگرتنەوە

en: Select _All
ku_IQ: دیاریکردنی _هەموو

en: _Find…
ku_IQ: _دۆزینەوە...

en: T_oolbar
ku_IQ: ت_وولامراز

en: _First Page
ku_IQ: _یەکەم پەڕ

en: Go to the first page
ku_IQ: بڕۆ بۆ یەکەم پەڕ

en: _Last Page
ku_IQ: _کۆتا پەڕ

en: Go to the last page
ku_IQ: بڕۆ بۆ کۆتا پەڕ

en: _Contents
ku_IQ: _ناوەڕۆک

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: _Toolbar
ku_IQ: _توولامراز

en: Show or hide the toolbar
ku_IQ: پیشاندان یان شاردنەوەی توولامراز

en: _Open Link
ku_IQ: _کردنەوەی بەرستەر

en: _Go To
ku_IQ: _برۆ بۆ

en: Open in New _Window
ku_IQ: کردنەوە لە پەنجەرەیەکی _نوێ

en: _Copy Link Address
ku_IQ: _لەبەرگرتنەوەی نانیشانی بەستەر

en: _Save Image As…
ku_IQ: _پاشەکەوتکردنی وێنە وەک...

en: Copy _Image
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی _وێنە

en: Back
ku_IQ: گەڕانەوە

en: Send To
ku_IQ: ناردن بۆ

en: Previous
ku_IQ: پێشوو

en: Next
ku_IQ: دواتر

en: Save Image
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی وێنە

en: MATE Document Viewer
ku_IQ: پیشاندەری بەڵگەنامەی MATE

en: PAGE
ku_IQ: پەڕ

en: NUMBER
ku_IQ: ژمارە

en: [FILE…]
ku_IQ: [پەڕگە...]
