atril 1.26.0 - en to ky translation catalogue (257 entries)

en: Unknown MIME Type
ky: Белгисиз MIME-түр

en: File corrupted
ky: Файл бузук

en: No files in archive
ky: Архивде файлдар жок

en: No images found in archive %s
ky: %s архивинде сүрөттөр табылган жок

en: Error %s
ky: Ката %s

en: Comic Books
ky: Комикс китептери

en: DjVu document has incorrect format
ky: DjVu иш кагазынын форматы туура эмес

en: DjVu Documents
ky: DjVu иш кагаздары

en: DVI document has incorrect format
ky: DVI иш кагазынын форматы туура эмес

en: DVI Documents
ky: DVI иш кагаздары

en: Error
ky: Ката

en: Warning
ky: Эскертүү

en: This work is in the Public Domain
ky: Бул иши коомдук кенчинде

en: Yes
ky: Ооба

en: No
ky: Жок

en: Unknown font type
ky: Белгисиз арип түрү

en: No name
ky: Аты жок

en: PDF Documents
ky: PDF иш кагаздары

en: Images
ky: Сүрөттөр

en: Failed to load document “%s”
ky: «%s» иш кагазын ачуу оңунан чыккан жок

en: Failed to save document “%s”
ky: «%s» иш кагазын сактоо оңунан чыккан жок

en: PostScript Documents
ky: PostScript-документтер

en: Invalid document
ky: Туура эмес иш кагаз

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
ky: «%s» салымын сактоо оңунан чыккан жок: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
ky: «%s» салымын ачуу оңунан чыккан жок: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
ky: «%s» салымын ачуу оңунан чыккан жок

en: File type %s (%s) is not supported
ky: %s (%s) файл түрлөрү колдолбойт

en: All Documents
ky: Бардык иш кагаздар

en: All Files
ky: Бардык файлдар

en: Failed to create a temporary file: %s
ky: Убактылуу файлын жаратуу оңунан чыккан жок: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
ky: Убактылуу каталогун жаратуу оңунан чыккан жок: %s

en: File is not a valid .desktop file
ky: Файл туура эмес .desktop файлы

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ky: desktop файлынын версиясы белгисиз «%s»

en: Starting %s
ky: %s жүргүзүлүүдө

en: Application does not accept documents on command line
ky: Тиркеме командалык саптан иш кагаздарды кабыл албайт

en: Unrecognized launch option: %d
ky: Белгисиз жүргүзүү параметри: %d

en: Not a launchable item
ky: Жүргүзүлбөгөн объект

en: Disable connection to session manager
ky: Сеанс менеджерине туташтырбоо

en: Specify file containing saved configuration
ky: Сакталган ырастоолору бар файлды көрсөтүү

en: FILE
ky: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
ky: Сеансты башкаруунун ID'син көрсөтүү

en: Session management options:
ky: Сеансты башкаруу параметрлери:

en: Show session management options
ky: Сеансты башкаруунун параметрлерин көрсөтүү

en: Show “_%s”
ky: «_%s» көрсөтүү

en: _Move on Toolbar
ky: Аспап панелине _ташуу

en: Move the selected item on the toolbar
ky: Тандалган элементти аспап панелине ташуу

en: _Remove from Toolbar
ky: Аспап панелинен ө_чүрүү

en: Remove the selected item from the toolbar
ky: Тандалган элементти аспап панелинен өчүрүү

en: _Delete Toolbar
ky: Аспап панелин ө_чүрүү

en: Remove the selected toolbar
ky: Тандалган аспап панелин өчүрүү

en: Separator
ky: Бөлгүч

en: Fit Width
ky: Туурасынан батыруу

en: Document Viewer
ky: Иш кагаз көрсөткүч

en: View multi-page documents
ky: Көп барактуу иш кагаздарды көрүү

en: Delete the temporary file
ky: Убактылуу файлды өчүрүү

en: Print settings file
ky: Параметрлер файлын басып чыгаруу

en: MATE Document Previewer
ky: MATE иш кагаз көрсөткүчү

en: Failed to print document
ky: Иш кагазды басып чыгаруу оңунан чыккан жок

en: _Close
ky: _Жабуу

en: _Previous Page
ky: _Мурунку барак

en: Go to the previous page
ky: Мурунку баракка өтүү

en: _Next Page
ky: _Кийинки барак

en: Go to the next page
ky: Кийинки баракка өтүү

en: Zoom _In
ky: _Чоңойтуу

en: Enlarge the document
ky: Барак өлчөмүн чоңойтуу

en: Zoom _Out
ky: _Кичирейтүү

en: Shrink the document
ky: Барак өлчөмүн кичирейтүү

en: Print
ky: Басма

en: Print this document
ky: Бул иш кагазды басып чыгаруу

en: Page
ky: Барак

en: Select Page
ky: Баракты тандоо

en: Document
ky: Иш кагаз

en: Title:
ky: Аталышы:

en: Location:
ky: Дареги:

en: Subject:
ky: Темасы:

en: Author:
ky: Автору:

en: Keywords:
ky: Ачкыч сөздөрү:

en: Producer:
ky: Программасы:

en: Creator:
ky: Жаратуучусу:

en: Created:
ky: Жаратылган күнү:

en: Modified:
ky: Өзгөртүлгөн күнү:

en: Number of Pages:
ky: Барак саны:

en: Optimized:
ky: Оптимизациясы:

en: Format:
ky: Форматы:

en: Security:
ky: Коопсуздугу:

en: Paper Size:
ky: Барак өлчөмү:

en: None
ky: Жок

en: %.0f × %.0f mm
ky: %.0f × %.0f мм

en: %.2f × %.2f inch
ky: %.2f × %.2f дюйм

en: (%d of %d)
ky: (%d / %d)

en: Preparing to print…
ky: Басмага даярдоо…

en: Finishing…
ky: Аяктоо…

en: Printing page %d of %d…
ky: Баракты басып чыгаруу %d / %d…

en: Printing is not supported on this printer.
ky: Бул принтерде басып чыгаруу колдолбойт.

en: Invalid page selection
ky: Туура эмес барак тандалды

en: Page Scaling:
ky: Барак масштабдоосу:

en: Auto Rotate and Center
ky: Автобуруу жана борбордоо

en: Scroll Up
ky: Өйдөгө тегеретүү

en: Scroll Down
ky: Ылдыйга тегеретүү

en: Document View
ky: Иш кагазды көрсөтүү

en: Jump to page:
ky: Баракка өтүү:

en: End of presentation. Click to exit.
ky: Презентация соңу. Чыгуу үчүн басыңыз.

en: Go to first page
ky: Биринчи баракка өтүү

en: Go to previous page
ky: Мурунку баракка өтүү

en: Go to next page
ky: Кийинки баракка өтүү

en: Go to last page
ky: Акыркы баракка өтүү

en: Go to page
ky: Баракка өтүү

en: Find
ky: Табуу

en: Go to page %s
ky: %s баракка өтүү

en: Go to file “%s”
ky: «%s» файлына өтүү

en: Find:
ky: Табуу:

en: Find previous occurrence of the search string
ky: Издөө сабынын мурунку кирүүсүн табуу

en: Find next occurrence of the search string
ky: Издөө сабынын кийинки кирүүсүн табуу

en: Icon:
ky: Белги:

en: Note
ky: Белги

en: Comment
ky: Комментарий

en: Key
ky: Ачкыч

en: Help
ky: Жардам

en: New Paragraph
ky: Жаңы параграф

en: Paragraph
ky: Абзац

en: Insert
ky: Коюу

en: Unknown
ky: Белгисиз

en: Annotation Properties
ky: Эскертүүлөрдүн касиеттери

en: Color:
ky: Түсү:

en: Style:
ky: Стили:

en: Transparent
ky: Тунук

en: Opaque
ky: Тунуксуздук

en: Open
ky: Ачуу

en: Close
ky: Жабуу

en: Password for document %s
ky: %s иш кагазынын сырсөзү

en: Loading…
ky: Жүктөө…

en: Open a recently used document
ky: Жакында колдонулган докуметти ачуу

en: _Unlock Document
ky: Иш кагазынын бөгөтүн _алуу

en: Enter password
ky: Сырсөздү киргизиңиз

en: Password required
ky: Сырсөз талап кылынат

en: _Password:
ky: _Сырсөзү:

en: Remember _forever
ky: _Түбөлүккө эстеп калуу

en: Properties
ky: Касиеттери

en: General
ky: Жалпы

en: Fonts
ky: Ариптер

en: Document License
ky: Документтин лицензиясы

en: Font
ky: Арип

en: Usage terms
ky: Пайдалануу шарттары

en: Text License
ky: Лицензия тексти

en: Further Information
ky: Кошумча маалыматтар

en: Add
ky: Кошуу

en: Document contains no annotations
ky: Документте эскертүүлөр жок

en: Page %d
ky: Барак %d

en: Annotations
ky: Эскертүүлөр

en: Attachments
ky: Салымдар

en: Page %s
ky: Барак %s

en: _Add
ky: _Кошуу

en: _Remove
ky: Ө_чүрүү

en: Bookmarks
ky: Чөп каттар

en: Layers
ky: Каттар

en: Print…
ky: Басма…

en: Index
ky: Мазмун

en: Thumbnails
ky: Барак үлгүлөрү

en: Page %s — %s
ky: Барак %s — %s

en: The document contains no pages
ky: Иш кагаз барактарды камтыбайт

en: The document contains only empty pages
ky: Иш кагаз бош барактарды гана камтыйт

en: Unable to open document
ky: Файлды ачуу оңунан чыккан жок

en: Downloading document (%d%%)
ky: Файл жүктөп алынууда (%d%%)

en: Failed to load remote file.
ky: Алыскы файлды жүктөө оңунан чыккан жок.

en: Failed to reload document.
ky: Иш кагазды жаңылоо оңунан чыккан жок.

en: Open Document
ky: Иш кагазды ачуу

en: Uploading document (%d%%)
ky: Иш кагаз жүктөлүүдө (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
ky: Салым жүктөлүүдө (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
ky: Сүрөт жүктөлүүдө (%d%%)

en: Save As…
ky: Ат коюп сактоо…

en: Printing job “%s”
ky: «%s» тапшырмасы басып чыгарылууда

en: Close _without Saving
ky: Сакта_бай жабуу

en: Cancel _print and Close
ky: _Басманы жокко чыгарып жабуу

en: Close _after Printing
ky: Басмадан _кийин жабуу

en: Toolbar Editor
ky: Аспап панелинин редактору

en: Not found
ky: Табылган жок

en: _File
ky: _Файл

en: _Edit
ky: _Оңдоо

en: _View
ky: _Көрүнүш

en: _Go
ky: Ө_түү

en: _Bookmarks
ky: _Чөп каттар

en: _Help
ky: _Жардам

en: _Open…
ky: _Ачуу…

en: Open an existing document
ky: Докементти ачуу

en: Op_en a Copy
ky: _Көчүрмөнү ачуу

en: Save a copy of the current document
ky: Кезектеги иш кагаздын көчүрмөсүн сактоо

en: _Print…
ky: _Басма…

en: P_roperties
ky: _Касиеттери

en: _Copy
ky: _Көчүрүү

en: Select _All
ky: _Баарын тандоо

en: _Find…
ky: _Табуу…

en: Find a word or phrase in the document
ky: Иш кагаздан сөз же сүйлөмдү табуу

en: Find Ne_xt
ky: _Кийинкисин табуу

en: Find Pre_vious
ky: _Мурункусун табуу

en: T_oolbar
ky: А_спап панели

en: Rotate _Left
ky: _Солго буруу

en: Rotate _Right
ky: _Оңго буруу

en: Save Current Settings as _Default
ky: Кезектеги ырастоолорду _жарыяланбас кылуу

en: _Reload
ky: _Кайтадан жүктөө

en: Reload the document
ky: Документти жаңылоо

en: Auto_scroll
ky: Авто_тегеретүү

en: _First Page
ky: _Биринчи барак

en: Go to the first page
ky: Биринчи баракка өтүү

en: _Last Page
ky: _Акыркы барак

en: Go to the last page
ky: Акыркы баракка өтүү

en: _Add Bookmark
ky: Чөп катты _кошуу

en: _Contents
ky: _Мазмундар

en: _About
ky: Программа _жөнүндө

en: Leave Fullscreen
ky: Толук экрандан чыгуу

en: Leave fullscreen mode
ky: Толук экран режиминен чыгуу

en: Start Presentation
ky: Презентацияны баштоо

en: Start a presentation
ky: Презентация режиминен чыгуу

en: _Toolbar
ky: _Аспап панели

en: Show or hide the toolbar
ky: Аспап панелин көрсөтүү же жашыруу

en: Side _Pane
ky: Каптал _панель

en: Show or hide the side pane
ky: Каптал панелин көрсөтүү же жашыруу

en: _Continuous
ky: Ү_згүлтүксүз

en: Show the entire document
ky: Документти бүтүн көрсөтүү

en: _Dual
ky: _Эки барак

en: _Fullscreen
ky: _Толук экран

en: Expand the window to fill the screen
ky: Терезени бүтүн экранга кеңейтүү

en: Pre_sentation
ky: _Презентация

en: Run document as a presentation
ky: Документти презентация кылып көрсөтүү

en: Show page contents with the colors inverted
ky: Барак мазмундарын аңтарылган түстөрдө көрсөтүү

en: _Open Link
ky: Шилтемени _ачуу

en: _Go To
ky: Ө_түү

en: Open in New _Window
ky: Жаңы _терезеден ачуу

en: _Copy Link Address
ky: Дарек шилтемесин _көчүрүү

en: _Save Image As…
ky: Сүрөткө ат коюп _сактоо…

en: Copy _Image
ky: _Сүрөттү көчүрүү

en: Annotation Properties…
ky: Эскертүүлөрдүн касиеттери…

en: _Open Attachment
ky: Салымды _ачуу

en: _Save Attachment As…
ky: Салымга ат _коюп сактоо…

en: Zoom
ky: Масштаб

en: Adjust the zoom level
ky: Масштабдоо деңгээлин жөнгө салуу

en: Back
ky: Артка

en: Previous
ky: Мурунку

en: Next
ky: Кийинки

en: Zoom In
ky: Чоңойтуу

en: Zoom Out
ky: Кичирейтүү

en: Unable to launch external application.
ky: Тышкы тиркемени жүргүзүү оңунан чыккан жок

en: Unable to open external link
ky: Тышкы шилтемени ачуу оңунан чыккан жок

en: The image could not be saved.
ky: Сүрөттү сактоо оңунан чыккан жок

en: Save Image
ky: Сүрөттү сактоо

en: Unable to open attachment
ky: Салымды ачуу оңунан чыккан жок

en: The attachment could not be saved.
ky: Салымды сактоо оңунан чыккан жок.

en: Save Attachment
ky: Салымды сактоо

en: %s — Password Required
ky: %s — сырсөз талап кылынат

en: By extension
ky: Кеңейтүүсү боюнча

en: MATE Document Viewer
ky: MATE документ көрсөткүчү

en: PAGE
ky: БАРАК

en: NUMBER
ky: САН

en: Run atril in fullscreen mode
ky: Atril'ди толук экран режиминен жүргүзүү

en: Run atril in presentation mode
ky: Atril'ди презентация режиминен жүргүзүү

en: Run atril as a previewer
ky: Atril'ди алдын ала көрсөтүү режиминен жүргүзүү

en: STRING
ky: САП

en: [FILE…]
ky: [ФАЙЛ…]
