atril 1.26.0 - en to lt translation catalogue (431 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
lt: Klaida paleidžiant komandą „%s“ komiksų knygos „%s“ išskleidimui

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
lt: Komandai „%s“ nepavyko išskleisti komiksų knygos.

en: The command “%s” did not end normally.
lt: Komanda „%s“ normaliai nebaigė darbo.

en: Not a comic book MIME type: %s
lt: Ne komiksų knygos MIME tipas: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
lt: Nepavyko rasti tinkamos komandos išskleisti šio tipo komiksų knygos

en: Unknown MIME Type
lt: Nežinomas MIME tipas

en: File corrupted
lt: Failas sugadintas

en: No files in archive
lt: Archyve nėra failų

en: No images found in archive %s
lt: Archyve %s nereasta jokių paveikslų

en: There was an error deleting “%s”.
lt: Įvyko klaida trinant „%s“

en: Error %s
lt: Klaida %s

en: Comic Books
lt: Komiksų knygos

en: DjVu document has incorrect format
lt: DjVu dokumentas yra neteisingo formato

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
lt: Dokumentas sudarytas iš kelių failų. Vienas ar keli iš šių failų negali būti atverti.

en: DjVu Documents
lt: DjVu dokumentai

en: DVI document has incorrect format
lt: DVI dokumentas yra neteisingo formato

en: DVI Documents
lt: DVI dokumentai

en: unexpected EOF
lt: netikėtas EOF

en: could not load font `%s'
lt: nepavyko įkelti %s šrifto

en: could not reload `%s'
lt: nepavyko įkelti iš naujo %s

en: %s: unsupported DVI format (version %u)
lt: %s nepalaikomas DVI formatas (versija %u)

en: no pages selected
lt: nėra pasirinktų puslapių

en: %s: File corrupted, or not a DVI file
lt: %s: Failas sugadintas, arba ne DVI failas

en: %s: vf macro had errors
lt: %s: vf makrokomanda turėjo klaidų

en: %s: stack not empty after vf macro
lt: %s: dėklas netuščias po vf makrokomandos

en: %s: could not reopen file (%s)
lt: %s: nepavyko iš naujo atidaryti failo (%s)

en: %s: page %d out of range
lt: %s: puslapis %d nepasiekiamas

en: %s: bad offset at page %d
lt: %s: blogas poslinkis %d puslapyje

en: stack not empty at end of page
lt: puslapio pabaigoje dėklas netuščias

en: no default font set yet
lt: dar nenustatytas numatytasis šriftas

en: requested character %d does not exist in `%s'
lt: pageidajamo ženklo „%d“  nėra %s

en: enlarging stack
lt: dėklo didinimas

en: stack underflow
lt: dėklo atvirkštinis perpildymas

en: font %d is not defined
lt: šriftas %d neapibrėžtas

en: malformed special length
lt: netaisyklingas ypatingasis ilgis

en: font %d is not defined in postamble
lt: šriftas %d neapibrėžtas postambulėje

en: unexpected opcode %d
lt: netikėtas operacijos kodas %d

en: undefined opcode %d
lt: neapibrėžtas operacijos kodas %d

en: %s: no fonts defined
lt: %s: nėra apibrėžtų šriftų

en: %s: %d: [%s] requested encoding `%s' does not match vector `%s'
lt: %s:%d:[%s] pageidauta koduotė `%s' neatitinka vektoriaus `%s´

en: %s: could not load fontmap
lt: %s: nepavyko įkelti šriftų žemėlapio

en: %s: could not set as default encoding
lt: %s: nepavyko nustatyti numatytąja koduote

en: encoding vector `%s' is in use
lt: naudojamas koduotės vektorius `%s'

en: GF: invalid opcode %d in character %d
lt: GF: netinkamas operacijos kodas %d ženkle %d

en: (gf) Character %d: invalid opcode %d
lt: (gf) Ženklas %d: netinkamas operacijos kodas %d

en: Ooops!
lt: Oi!

en: Ouch!
lt: Ai!

en: Houston, we have a problem
lt: Hiustonai, turime bėdą

en: 3.. 2.. 1.. BOOM!
lt: 3.. 2.. 1.. BUM!

en: %s: Error:
lt: %s: Klaida:

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: %s: Fatal:
lt: %s: Lemtingoji klaida:

en: Fatal
lt: Lemtingoji klaida

en: Not an ePub document
lt: Ne EPUB dokumentas

en: could not retrieve filename
lt: nepavyko gauti failo vardo

en: could not open archive
lt: nepavyko atverti archyvo

en: could not extract archive
lt: nepavyko išskleisti archyvo

en: could not retrieve container file
lt: nepavyko gauti talpiklio failo

en: could not open container file
lt: nepavyko atverti talpiklio failo

en: container file is corrupt
lt: talpiklio failas sugadintas

en: epub file is invalid or corrupt
lt: epub failas netinkamas arba sugadintas

en: epub file is corrupt, no container
lt: epub failas pažeistas, nėra talpiklio

en: could not parse content manifest
lt: Nepavyko išnagrinėti turinio manifesto.

en: content file is invalid
lt: Turinio failas sugadintas

en: epub file has no spine
lt: EPUB failas neturi spine

en: epub file has no manifest
lt: EPUB failas neturi manifesto

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
lt: Nepavyko įkėlimui paruošti dokumentų medžio, trūksta failų

en: epub Documents
lt: EPUB dokumentai

en: This work is in the Public Domain
lt: Šis darbas yra viešo naudojimo

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Unknown font type
lt: Nežinomas šrifto tipas

en: No name
lt: Be pavadinimo

en: Embedded subset
lt: Įmontuotas poaibis

en: Embedded
lt: Įmontuotas

en: Not embedded
lt: Neįmontuotas

en: PDF Documents
lt: PDF dokumentai

en: Images
lt: Paveikslai

en: Failed to load document “%s”
lt: Nepavyko atverti dokumento „%s“

en: Failed to save document “%s”
lt: Nepavyko įrašyti dokumento „%s“

en: PostScript Documents
lt: PostScript dokumentai

en: Invalid document
lt: Netaisyklingas dokumentas

en: Tiff Documents
lt: Tiff dokumentai

en: XPS Documents
lt: XPS dokumentai

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
lt: Nepavyko įrašyti priedo „%s“: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
lt: Nepavyko atverti priedo „%s“: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
lt: Nepavyko atverti priedo „%s“

en: File type %s (%s) is not supported
lt: Failo tipas %s (%s] nepalaikomas

en: All Documents
lt: Visi dokumentai

en: All Files
lt: Visi failai

en: Failed to create a temporary file: %s
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
lt: Nepavyko sukurti laikinojo katalogo: %s

en: File is not a valid .desktop file
lt: Šis failas nėra taisyklingas .desktop failas

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lt: Neatpažinta darbalaukio failo versija „%s“

en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: Application does not accept documents on command line
lt: Programa nepriima dokumentų komandų eilutėje

en: Unrecognized launch option: %d
lt: Neatpažintas paleidimo parametras: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lt: Negalima perduoti dokumentų URI „Type=Link“ darbalaukio elementui

en: Not a launchable item
lt: Nepaleidžiamas elementas

en: Disable connection to session manager
lt: Išjungti ryšį su seansų tvarkytuve

en: Specify file containing saved configuration
lt: Nurodyti failą su įrašytais nustatymais

en: FILE
lt: FAILAS

en: Specify session management ID
lt: Nurodykite seanso valdymo ID

en: Session management options:
lt: Seanso valdymo parametrai:

en: Show session management options
lt: Rodyti seanso valdymo parametrus

en: Show “_%s”
lt: Rodyti „_%s“

en: _Move on Toolbar
lt: _Perkelti į įrankių juostą

en: Move the selected item on the toolbar
lt: Perkelti pasirinktą elementą į įrankių juostą

en: _Remove from Toolbar
lt: _Pašalinti iš įrankių juostos

en: Remove the selected item from the toolbar
lt: Pašalinti pasirinktą elementą iš įrankių juostos

en: _Delete Toolbar
lt: _Pašalinti įrankių juostą

en: Remove the selected toolbar
lt: Pašalinti pasirinktą įrankių juostą

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Fit Page
lt: Priderinti pagal puslapį

en: Fit Width
lt: Priderinti pagal plotį

en: Expand Window to Fit
lt: Išplėsti langą, kad tilptų

en: Atril Document Viewer
lt: Atril dokumentų žiūryklė

en: A Document Viewer for the MATE desktop environment
lt: Dokumentų žiūryklė MATE darbalaukio aplinkai

en: Atril is a simple multi-page document viewer. It can display and print PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS and Portable Document Format (PDF) files, as well as comic book archive files. When supported by the document, it also allows searching for text, copying text to the clipboard, hypertext navigation and table-of-contents bookmarks.
lt: Atril yra paprasta dokumentų žiūryklė. Ji gali rodyti ir spausdinti PostScript (PS), Uždarus PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS ir Portable Document Format (PDF) failus, o taip pat komiksų archyvų failus. Kuomet tai palaiko dokumentas, programa leidžia atlikti teksto paiešką, kopijuoti tekstą į iškarpinę ir palaiko hiperteksto naršymą bei turinio žymes.

en: Atril is a fork of Evince and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and Atril, please visit the project's home page.
lt: Atril yra Evince atšaka ir MATE dabalaukio aplinkos dalis. Jei norite sužinoti daugiau apie MATE ir Atril, prašom apsilankyti projekto tinklalapyje.

en: Document Viewer
lt: Dokumentų žiūryklė

en: View multi-page documents
lt: Peržiūrėti kelių puslapių dokumentams

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;document;viewer;pdf;dvi;ps;xps;tiff;pixbuf;djvu;comics;
lt: MATE;dokumentų;žiūryklė;pdf;dvi;ps;xps;tiff;pixbuf;djvu;komiksai;

en: Override document restrictions
lt: Nepaisyti dokumento apribojimų

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
lt: Nepaisyti dokumento apribojimų, pvz., apsaugojimo nuo kopijavimo ar spausdinimo.

en: Automatically reload the document
lt: Automatiškai iš naujo įkelti dokumentą

en: Whether the document is automatically reloaded on file change.
lt: Ar esant failo pakeitimams dokumentas bus automatiškai įkeliamas iš naujo

en: The URI of the directory last used to open or save a document.
lt: Paveikslo atvėrimui ar įrašymui paskiausiai naudotojo katalogo URI.

en: The URI of the directory last used to save a picture.
lt: Paveikslo įrašymui paskiausiai naudoto katalogo URI.

en: Page cache size in MiB
lt: Puslapio podėlio dydis, MiB

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
lt: Didžiausias dydis, kuris bus naudojamas atvaizduojamiems puslapiams podėlyje laikyti, apriboja mastelio lygį.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
lt: Rodyti dialogą, skirtą patvirtinti, kad naudotojas nori aktyvuoti naršymą žymekliu.

en: Delete the temporary file
lt: Trinti laikiną failą

en: Print settings file
lt: Spausdinimo nustatymų failas

en: MATE Document Previewer
lt: MATE dokumentų peržiūros programa

en: Failed to print document
lt: Nepavyko išspausdinti dokumento

en: The selected printer '%s' could not be found
lt: Pasirinktas spausdintuvas „%s“ nerastas

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Previous Page
lt: _Ankstesnis puslapis

en: Go to the previous page
lt: Eiti į ankstesnįjį puslapį

en: _Next Page
lt: _Kitas puslapis

en: Go to the next page
lt: Eiti į kitą puslapį

en: Zoom _In
lt: _Didinti

en: Enlarge the document
lt: Išdidinti dokumentą

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: Shrink the document
lt: Sutraukti dokumentą

en: Reset zoom to 100%
lt: Atstatyti mastelį į 100%

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print this document
lt: Išspaudinti šį dokumentą

en: Fit Pa_ge
lt: Priderinti pagal pus_lapį

en: Make the current document fill the window
lt: Dokumentas užpildo visą langą

en: Fit _Width
lt: Priderinti pagal _plotį

en: Make the current document fill the window width
lt: Dokumentas užpildo lango plotį

en: Page
lt: Puslapis

en: Select Page
lt: Pasirinkite puslapį

en: Document
lt: Dokumentas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Subject:
lt: Tema:

en: Author:
lt: Autorius:

en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

en: Producer:
lt: Gamintojas:

en: Creator:
lt: Kūrėjas:

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Modified:
lt: Pakeista:

en: Number of Pages:
lt: Puslapių skaičius:

en: Optimized:
lt: Optimizuota:

en: Format:
lt: Formatas:

en: Security:
lt: Apsauga:

en: Paper Size:
lt: Lapo dydis:

en: None
lt: Nėra

en: %.2f × %.2f inch
lt: %.2f x %.2f colių

en: %s, Portrait (%s)
lt: %s, stačias (%s)

en: %s, Landscape (%s)
lt: %s, gulsčias (%s)

en: Atril properties
lt: Atril savybės

en: Shows details for Atril documents
lt: Rodyti Atril dokumentų informaciją

en: Copyright (C) 2000, 2001 Eazel Inc.
    Copyright (C) 2003 Andrew Sobala <aes@gnome.org>
    Copyright (C) 2005 Bastien Nocera <hadess@hadess.net>
    Copyright (C) 2005 Red Hat, Inc
    Copyright (C) 2012–2021 The MATE developers
lt: Autorių teisės (C) 2000, 2001 Eazel, Inc.
    Autorių teisės (C) 2003 Andrew Sobala <aes@gnome.org>
    Autorių teisės (C) 2005 Bastien Nocera <hadess@hadess.net>
    Autorių teisės (C) 2005 Red Hat, Inc
    Autorių teisės (C) 2012–2021 MATE kūrėjai

en: (%d of %d)
lt: (%d iš %d)

en: of %d
lt: iš %d

en: Preparing to print…
lt: Ruošiamasi spausdinti...

en: Finishing…
lt: Baigiama...

en: Printing page %d of %d…
lt: Spausdinamas %d iš %d puslapių...

en: Printing is not supported on this printer.
lt: Spausdinimas šiuo spausdintuvu nepalaikomas.

en: Invalid page selection
lt: Netaisyklingas puslapio parinkimas

en: Your print range selection does not include any pages
lt: Pasirinktame spausdinimo rėžyje nėra nė vieno puslapio

en: Page Scaling:
lt: Puslapio mastelis:

en: Shrink to Printable Area
lt: Sumažinti iki spausdinamos dalies

en: Fit to Printable Area
lt: Pritaikyti prie spausdinamos dalies

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
lt: Keisti dokumento puslapių dydį pritaikant prie pasirinkto spausdintuvo puslapio. Pasirinkite vieną iš šių:
    
    • „Nekeisti“: puslapio dydis nebus keičiamas.
    
    • „Sumažinti iki spausdinamo ploto“: dokumento puslapiai, didesni nei spausdinamas plotas, bus sumažinti, kad tilptų į spausdintuvo puslapio spausdinamą dalį.
    
    • „Pritaikyti prie spausdinamo ploto“: dokumento puslapiai bus padidinti arba sumažinti pagal poreikį, pritaikant prie spausdintuvo puslapio spausdinamos dalis.

en: Auto Rotate and Center
lt: Automatiškai pasukti ir centruoti

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
lt: Pasukti spausdintuvo puslapį kiekvienam puslapiui, pritaikant jį prie dokumento puslapio orientacijos. Dokumento puslapiai bus centruojami spausdintuvo puslapyje.

en: Select page size using document page size
lt: Pasirinkti puslapio dydį pagal dokumento puslapio dydį

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
lt: Įjungus kiekvienas puslapis bus spausdinamas dokumento puslapio dydžio popieriaus lape.

en: Page Handling
lt: Puslapių apdorojimas

en: Failed to render page %d
lt: Nepavyko atvaizduoti puslapio %d

en: Failed to print page %d: %s
lt: Nepavyko atspausdinti puslapio %d: %s

en: Scroll Up
lt: Slinkti aukštyn

en: Scroll Down
lt: Slinkti žemyn

en: Scroll View Up
lt: Slinkti vaizdą aukštyn

en: Scroll View Down
lt: Slinkti vaizdą žemyn

en: Document View
lt: Dokumentų vaizdas

en: Jump to page:
lt: Eiti į puslapį:

en: End of presentation. Click to exit.
lt: Pateikties pabaiga. Spauskite norėdami išeiti.

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to previous page
lt: Eiti į ankstesnį puslapį

en: Go to next page
lt: Eiti į kitą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page
lt: Eiti į puslapį

en: Find
lt: Rasti

en: Go to page %s
lt: Eiti į %s puslapį

en: Go to %s on file “%s”
lt: Eiti į %s faile „%s“

en: Go to file “%s”
lt: Eiti į failą „%s“

en: Launch %s
lt: Paleisti %s

en: Find:
lt: Ieškoti:

en: Find previous occurrence of the search string
lt: Ieškoti ankstesnio ieškomo užrašo pasikartojimo

en: Find next occurrence of the search string
lt: Ieškoti kito ieškomo užrašo pasikartojimo

en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Toggle case sensitive search
lt: Įjungti / išjungti raidžių registrui jautrią paiešką

en: Icon:
lt: Piktograma:

en: Note
lt: Pastaba

en: Comment
lt: Komentaras

en: Key
lt: Raktas

en: Help
lt: Žinynas

en: New Paragraph
lt: Nauja pastraipa

en: Paragraph
lt: Pastraipa

en: Insert
lt: Įterpti

en: Cross
lt: Kryželis

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Annotation Properties
lt: Anotacijos savybės

en: Color:
lt: Spalva:

en: Style:
lt: Stilius:

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Opaque
lt: Nepermatomas

en: Initial window state:
lt: Pradinė lango būsena:

en: Open
lt: Atverti

en: Close
lt: Užverti

en: Password for document %s
lt: Dokumento „%s“ slaptažodis

en: Loading…
lt: Įkeliama...

en: Open a recently used document
lt: Atverti paskiausiai naudotą dokumentą

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
lt: Šis dokumentas yra užrakintas ir jį galima perskaityti tik įvedus teisingą slaptažodį.

en: _Unlock Document
lt: _Atrakinti dokumentą

en: Enter password
lt: Įveskite slaptažodį

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
lt: Dokumentas „%s“ yra užrakintas, norint jį atverti reikalingas slaptažodis.

en: Password required
lt: Reikalingas slaptažodis

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: Forget password _immediately
lt: Iškart _pamiršti slaptažodį

en: Remember password until you _log out
lt: _Atsiminti slaptažodį šiam seansui

en: Remember _forever
lt: Prisiminti _visam laikui

en: Properties
lt: Savybės

en: General
lt: Bendra

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Document License
lt: Dokumento licencija

en: Font
lt: Šriftas

en: Gathering font information… %3d%%
lt: Renkama šriftų informacija... %3d%%

en: Usage terms
lt: Naudojimo sąlygos

en: Text License
lt: Teksto licencija

en: Further Information
lt: Daugiau informacijos

en: Hide sidebar
lt: Slėpti šoninę juostą

en: Add
lt: Pridėti

en: Add text annotation
lt: Pridėti teksto anotaciją

en: Document contains no annotations
lt: Šiame dokumente nėra nė vienos anotacijos

en: Page %d
lt: Puslapis %d

en: Annotations
lt: Anotacijos

en: Attachments
lt: Priedai

en: _Open Bookmark
lt: _Atverti žymę

en: _Rename Bookmark
lt: Pe_rvadinti žymę

en: _Remove Bookmark
lt: _Pašalinti žymę

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: _Add
lt: Į_dėti

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Layers
lt: Sluoksniai

en: Print…
lt: Spausdinti...

en: Index
lt: Rodyklė

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Page %s — %s
lt: Puslapis %s — %s

en: Cannot enter presentation mode with ePub documents, use fullscreen mode instead.
lt: Nepavyko įjungti EPUB dokumentų pateikties veiksenos. Vietoj jos, naudokite viso ekrano veikseną.

en: The document contains no pages
lt: Šiame dokumente nėra nė vieno puslapio

en: The document contains only empty pages
lt: Šiame dokumente yra tik tušti puslapiai

en: Presentation mode is not supported for ePub documents.
lt: EPUB dokumentai nepalaiko pateikties režimo.

en: Unable to open document
lt: Nepavyko atverti dokumento

en: Loading document from “%s”
lt: Įkeliamas dokumentas iš „%s“

en: Downloading document (%d%%)
lt: Atsiunčiamas dokumentas (%d%%)

en: Failed to load remote file.
lt: Nepavyko įkelti nuotolinio failo.

en: Reloading document from %s
lt: Dokumentas įkeliamas iš naujo iš %s

en: Failed to reload document.
lt: Nepavyko įkelti dokumento iš naujo

en: Open Document
lt: Atverti dokumentą

en: Saving document to %s
lt: Dokumentas įrašomas į %s

en: Saving attachment to %s
lt: Priedas įrašomas į %s

en: Saving image to %s
lt: Įrašomas paveikslas į %s

en: The file could not be saved as “%s”.
lt: Failo įrašyti kaip „%s“ nepavyko.

en: Uploading document (%d%%)
lt: Siunčiamas dokumentas (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
lt: Siunčiamas priedas (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
lt: Siunčiamas paveikslas (%d%%)

en: Save As…
lt: Įrašyti kaip...

en: Could not send current document
lt: Nepavyko siųsti esamo dokumento

en: Printing job “%s”
lt: Spausdinimo užduotis „%s“

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
lt: Dokumentas turi formos laukų, kurie buvo užpildyti. Jei neįrašysite kopijos, pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
lt: Dokumentas turi naujų arba pakeistų anotacijų. Jei neįrašysite kopijos, pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
lt: Įrašyti dokumento „%s“ kopiją užveriant?

en: Close _without Saving
lt: Užverti _neįrašant

en: _Save As…
lt: Į_rašyti kaip…

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
lt: Ar prieš užveriant, laukti, kol spausdinimo užduotis „%s“ bus užbaigta?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
lt: Jei užversite langą, spausdinimo užduotys bus neatliktos.

en: Cancel _print and Close
lt: Atsisakyti _spausdinimo ir užverti

en: Close _after Printing
lt: Užverti _išspausdinus

en: Running in presentation mode
lt: Pateikčių veiksena

en: Presentation mode is not supported for ePub documents
lt: EPUB dokumentai nepalaiko pateikties režimo

en: Toolbar Editor
lt: Įrankių juostos rengyklė

en: There was an error displaying help
lt: Rodant žinyną įvyko klaida

en: Atril is a simple multi-page document viewer,
    powered by SyncTex %s and %s %s.
lt: Atril yra paprasta daugelio puslapio dokumentų žiūryklė,
    veikianti su SyncTex %s ir %s %s.

en: Atril is a simple multi-page document viewer.
lt: Atril yra paprasta daugelio puslapių dokumentų žiūryklė.

en: MATE Documentation Team
lt: MATE dokumentacijos komanda

en: GNOME Documentation Team
lt: GNOME dokumentacijos komanda

en: Atril is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Atril yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir / ar modifikuoti GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygomis, kurios paskelbtos Laisvosios programinės įrangos fondo; 2-osios arba (savo pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: Atril is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Atril yra platinama tikintis, kad ji bus naudinga, bet NETEIKIANT JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi be numanomų PARDAVIMO arba TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI garantijų. Dėl išsamesnės informacijos žiūrėkite GNU bendrąją viešąją licenciją.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Atril; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
lt: Turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su Atril; jeigu negavote, rašykite The Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA

en: About Atril Document Viewer
lt: Apie Atril dokumentų žiūryklę

en: Copyright © 1996–2009 The Evince authors
    Copyright © 2012–2021 The MATE developers
lt: Autorių teisės © 1996–2009 Evince autoriai
    Autorių teisės © 2012–2021 MATE kūrėjai

en: Not found
lt: Nerasta

en: %3d%% remaining to search
lt: liko ieškoti %3d%%

en: Enable caret navigation?
lt: Įjungti naršymą žymekliu?

en: _Enable
lt: _Įjungti

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a movable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation?
lt: Klavišo F7 paspaudimas įjungia arba išjungia naršymą žymekliu. Ši ypatybė patalpina tekstiniuose puslapiuose perkeliamą žymeklį, leidžiantį jums judėti po puslapį ir klaviatūros pagalba žymėti tekstą. Ar norite įjungti naršymą žymekliu?

en: Don't show this message again
lt: Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Bookmarks
lt: Žy_mės

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Open…
lt: _Atverti...

en: Open an existing document
lt: Atverti egzistuojantį dokumentą

en: Op_en a Copy
lt: Atverti _kopiją

en: Open a copy of the current document in a new window
lt: Atverti šio dokumento kopiją naujame lange

en: Save a copy of the current document
lt: Įrašyti šio dokumento kopiją

en: Send _To...
lt: Siųs_ti...

en: Send current document by mail, instant message...
lt: Siųsti esamą dokumentą el. paštu, pokalbių tarnyba...

en: _Print…
lt: S_pausdinti...

en: P_roperties
lt: S_avybės

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: _Find…
lt: _Ieškoti...

en: Find a word or phrase in the document
lt: Ieškoti dokumente žodžio ar frazės

en: Find Ne_xt
lt: Rasti _kitą

en: Find Pre_vious
lt: Rasti _ankstesnį

en: T_oolbar
lt: Įr_ankinė

en: Rotate _Left
lt: Pasukti _kairėn

en: Rotate _Right
lt: Pasukti _dešinėn

en: Save Current Settings as _Default
lt: Įrašyti dabartinius nustatymus kaip _numatytuosius

en: _Reset Zoom
lt: A_tstatyti mastelį

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: Reload the document
lt: Įkelti dokumentą iš naujo

en: _Expand Window to Fit
lt: _Išplėsti langą, kad tilptų

en: Auto_scroll
lt: Automatinė _slinktis

en: _First Page
lt: _Pirmas puslapis

en: Go to the first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: _Last Page
lt: _Paskutinis puslapis

en: Go to the last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: _Add Bookmark
lt: _Pridėti žymę

en: Add a bookmark for the current page
lt: Pridėti žymę dabartiniam puslapiui

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _About
lt: _Apie

en: Leave Fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Leave fullscreen mode
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Start Presentation
lt: Pradėti pateiktį

en: Start a presentation
lt: Rodyti dokumentą kaip pateiktį

en: _Toolbar
lt: Į_rankių juosta

en: Show or hide the toolbar
lt: Rodyti arba slėpti įrankių juostą

en: Side _Pane
lt: Šoninis _polangis

en: Show or hide the side pane
lt: Rodyti arba slėpti šoninį polangį

en: _Continuous
lt: _Vientisas

en: Show the entire document
lt: Rodyti visą dokumentą

en: _Dual
lt: _Dvigubas

en: Show two pages at once
lt: Rodyti du puslapius vienu metu

en: _Odd pages left
lt: _Nelyginiai puslapiai kairėje

en: Show odd pages on the left in dual mode
lt: Dviguboje veiksenoje rodyti nelyginius puslapius kairėje

en: _Fullscreen
lt: _Visame ekrane

en: Expand the window to fill the screen
lt: Išplėsti langą per visą ekraną

en: Pre_sentation
lt: _Pateikti

en: Run document as a presentation
lt: Paleisti dokumentą kaip prezentaciją

en: Inverted _Colors
lt: Invertuotos s_palvos

en: Show page contents with the colors inverted
lt: Rodyti puslapio turinio negatyvą

en: Caret _Navigation
lt: _Naršymas žymekliu

en: Activate or disable caret-navigation
lt: Aktyvuoti ar išjungti naršymą žymekliu

en: _Open Link
lt: _Atverti nuorodą

en: _Go To
lt: _Eiti į

en: Open in New _Window
lt: Atverti _naujame lange

en: _Copy Link Address
lt: _Kopijuoti nuorodos adresą

en: _Save Image As…
lt: Įrašyti _paveikslą kaip...

en: Copy _Image
lt: Kopijuoti _paveikslą

en: Annotation Properties…
lt: Anotacijos savybės...

en: Remove Annot…
lt: Šalinti anotaciją…

en: _Open Attachment
lt: _Atverti priedą

en: _Save Attachment As…
lt: _Įrašyti priedą

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Adjust the zoom level
lt: Nustatyti vaizdo mastelį

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Back
lt: Atgal

en: Move across visited pages
lt: Eiti per aplankytus puslapius

en: Send To
lt: Siųsti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Zoom In
lt: Didinti

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Reset Zoom
lt: Atstatyti mastelį

en: Unable to launch external application.
lt: Nepavyko paleisti išorinės programos.

en: Unable to open external link
lt: Nepavyko atverti išorinės nuorodos

en: Couldn't find appropriate format to save image
lt: Nepavyko rasti tinkamo formato paveikslui įrašyti

en: The image could not be saved.
lt: Paveikslo įrašyti nepavyko.

en: Save Image
lt: Įrašyti paveikslą

en: Unable to open attachment
lt: Nepavyko atverti priedo

en: The attachment could not be saved.
lt: Priedo įrašyti nepavyko.

en: Save Attachment
lt: Įrašyti priedą

en: %s — Password Required
lt: %s — Reikalingas slaptažodis

en: By extension
lt: Pagal plėtinį

en: MATE Document Viewer
lt: MATE dokumentų žiūryklė

en: The page label of the document to display.
lt: Rodytina dokumento puslapio etiketė.

en: PAGE
lt: PUSLAPIS

en: The page number of the document to display.
lt: Rodytino dokumento puslapio numeris.

en: NUMBER
lt: NUMERIS

en: Run atril in fullscreen mode
lt: Paleisti Atril viso ekrano veiksenoje

en: Named destination to display.
lt: Pavadinta paskirtis, kurią rodyti.

en: DEST
lt: PASK

en: Run atril in presentation mode
lt: Paleisti Atril pateikčių veiksenoje

en: Run atril as a previewer
lt: Paleisti Atril kaip peržiūros programą

en: The word or phrase to find in the document
lt: Žodis ar frazė, ieškotina dokumente

en: STRING
lt: SEKA

en: [FILE…]
lt: [FAILAS...]
