atril 1.26.0 - en to lv translation catalogue (330 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
lv: Kļūda, palaižot komandu “%s”, lai atspiestu komiksu: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
lv: Komandai “%s” neizdevās atspiest komiksu.

en: The command “%s” did not end normally.
lv: Šķiet, komandai “%s” gadījās problēmas.

en: Not a comic book MIME type: %s
lv: Nav komiksu MIME tips: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
lv: Neizdevās atrast īsto komandu šī komiksa tipa atspiešanai

en: Unknown MIME Type
lv: Nezināms MIME Tips

en: File corrupted
lv: Bojāts fails

en: No files in archive
lv: Arhīvā nav failu

en: No images found in archive %s
lv: Arhīvā %s attēli nav atrasti

en: There was an error deleting “%s”.
lv: Dzēšot “%s”, gadījās kļūda.

en: Error %s
lv: Kļūda %s

en: Comic Books
lv: Komiksu grāmatas

en: DjVu document has incorrect format
lv: DjVu dokumentam ir nepareizs formāts

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
lv: Šis dokuments sastāv no vairākiem failiem. Vismaz vienam no tiem nevar piekļūt.

en: DjVu Documents
lv: DjVu dokumenti

en: DVI document has incorrect format
lv: DVI dokumentam ir nepareizs formāts

en: DVI Documents
lv: DVI dokumenti

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Not an ePub document
lv: Šis nav ePub dokuments

en: could not retrieve filename
lv: nespēja saņemt faila nosaukumu

en: could not open archive
lv: nespēja atvērt arhīvu

en: could not extract archive
lv: nevar atspiest arhīvu

en: epub file is invalid or corrupt
lv: epub fails ir nepareizs vai bojāts

en: epub Documents
lv: epub Dokumenti

en: This work is in the Public Domain
lv: Šis darbs ir cilvēces kopīpašums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Unknown font type
lv: Nezināms fonta tips

en: No name
lv: Nav nosaukuma

en: Embedded subset
lv: Iegultā apakškopa

en: Embedded
lv: Iegultā

en: Not embedded
lv: Nav iegultā

en: PDF Documents
lv: PDF dokumenti

en: Images
lv:  Attēli

en: Failed to load document “%s”
lv: Neizdevās ielādēt dokumentu “%s”

en: Failed to save document “%s”
lv: Neizdevās saglabāt dokumentu “%s”

en: PostScript Documents
lv: PostScript dokumenti

en: Invalid document
lv: Nederīgs dokuments

en: Tiff Documents
lv: Tiff dokumenti

en: XPS Documents
lv: XPS dokumenti

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
lv: Neizdevās saglabāt piesaistni “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
lv: Neizdevās atvērt piesaistni “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
lv: Neizdevās atvērt piesaistni “%s”

en: File type %s (%s) is not supported
lv: Failu tips %s (%s) nav atbalstīts

en: All Documents
lv: Visi dokumenti

en: All Files
lv: Visi faili

en: Failed to create a temporary file: %s
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
lv: Neizdevās izveidot pagaidu mapi: %s

en: File is not a valid .desktop file
lv: Fails nav derīgs .desktop fails

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lv: Neatpazīta darbvirsmas faila versija '%s'

en: Starting %s
lv: Startē %s

en: Application does not accept documents on command line
lv: Lietotne nepieņem norādes uz dokumentiem no komandrindas

en: Unrecognized launch option: %d
lv: Neatpazīta palaišanas opcija: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lv: Nevar nodot dokumenta URI 'Typa=Link' darbvirsmas ierakstam

en: Not a launchable item
lv: Nepalaižama vienība

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Specify file containing saved configuration
lv: Norādīt failu, kurš satur saglabāto konfigurāciju

en: FILE
lv: FAILS

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Session management options:
lv: Sesijas pārvaldības opcijas:

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Show “_%s”
lv: Rādīt “_%s”

en: _Move on Toolbar
lv: _Pārvietot uz rīkjoslu

en: Move the selected item on the toolbar
lv: Pārvietot izvēlēto elementu uz rīkjoslu

en: _Remove from Toolbar
lv: Noņemt no _rīkjoslas

en: Remove the selected item from the toolbar
lv: Aizvākt izvēlētos elementu no rīkjoslas

en: _Delete Toolbar
lv: _Dzēst rīkjoslu

en: Remove the selected toolbar
lv: Aizvākt izvēlēto rīkjoslu

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fit Width
lv: Piekārtot platumam

en: Document Viewer
lv: Dokumentu skatītājs

en: View multi-page documents
lv: Skatīt lasāmus dokumentus

en: Override document restrictions
lv: Ignorēt dokumenta ierobežojumus

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
lv: Ignorēt dokumenta (piemēram, kopēšanas vai drukāšanas) ierobežojumus.

en: Delete the temporary file
lv: Dzēst pagaidu failu

en: Print settings file
lv: Drukāšanas iestatījumu fails

en: MATE Document Previewer
lv: MATE Dokumentu priekšskatītājs

en: Failed to print document
lv: Neizdevās izdrukāt dokumentu

en: The selected printer '%s' could not be found
lv: Neizdevās atrast izvēlēto printeri '%s'

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Previous Page
lv: _Iepriekšējo lappusi

en: Go to the previous page
lv: Pāriet uz iepriekšējo lappusi

en: _Next Page
lv: _Nākamo lappusi

en: Go to the next page
lv: Pāriet uz nākamo lappusi

en: Zoom _In
lv: Tuv_ināt

en: Enlarge the document
lv: Palielināt dokumentu

en: Zoom _Out
lv: Tā_lināt

en: Shrink the document
lv: Samazināt dokumentu

en: Print
lv: Drukāt

en: Print this document
lv: Drukāt šo dokumentu

en: Make the current document fill the window
lv: Panākt, lai dokuments aizpilda programmas logu

en: Make the current document fill the window width
lv: Pielāgot dokumenta izmēru loga platumam

en: Page
lv: Lappuse

en: Select Page
lv: Izvēlēties lappusi

en: Document
lv: Dokuments

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Location:
lv: Vieta:

en: Subject:
lv: Tēma:

en: Author:
lv: Autors:

en: Keywords:
lv: Atslēgvārdi:

en: Producer:
lv: Ražotājs:

en: Creator:
lv: Veidotājs:

en: Created:
lv: Izveidots:

en: Modified:
lv: Modificēts:

en: Number of Pages:
lv: Lappušu skaits:

en: Optimized:
lv: Optimizēts:

en: Format:
lv: Formāts:

en: Security:
lv: Drošība:

en: Paper Size:
lv: Papīra izmērs:

en: None
lv: Nekas

en: %.0f × %.0f mm
lv: %.0f x %.0f mm

en: %.2f × %.2f inch
lv: %.2f x %.2f collas

en: %s, Portrait (%s)
lv: %s, portrets (%s)

en: %s, Landscape (%s)
lv: %s, ainava (%s)

en: (%d of %d)
lv: (%d no %d)

en: of %d
lv: no %d

en: Preparing to print…
lv: Gatavojas drukāt...

en: Finishing…
lv: Pabeidz...

en: Printing page %d of %d…
lv: Drukā lappusi %d no %d...

en: Printing is not supported on this printer.
lv: Šis printeris neatbalsta drukāšanu.

en: Invalid page selection
lv: Nederīga lapas izvēle

en: Your print range selection does not include any pages
lv: Drukājamo lappušu diapazonā nav lappušu

en: Page Scaling:
lv: Mērogošana:

en: Shrink to Printable Area
lv: Samazināt līdz drukāšanas apgabalam

en: Fit to Printable Area
lv: Pielāgot drukāšanas apgabalam

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
lv: Mērogot dokumenta lapas, lai tās ietilptu printera lapā. Izvēlieties vienu no šīm iespējām:
    
    • "Nedarīt neko": Lappuses netiks mērogotas.
    
    • "Samazināt līdz drukāšanas apgabalam": Dokumenta lappuses, kas ir lielākas par drukājamo apgabalu, tiks samazinātas, lai tajā ietilptu.
    
    • "Pielāgot drukāšanas apgabalam": Dokumenta lappuses pēc vajadzības tiks palielinātas vai samazinātas, lai atbilstu drukājamā apgabala izmēriem.

en: Auto Rotate and Center
lv: Automātiski pagriezt un iecentrēt

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
lv: Mainīt printera lapu orientāciju, lai tā atbilstu katras dokumenta lappuses orientācijai. Dokumenta lappuse tiks novietota printera lapas centrā.

en: Select page size using document page size
lv: Izvēlēties lapas izmēru, izmantojot dokumenta lapu izmēru

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
lv: Kad ieslēgts, katra lappuse tiks drukāta uz tāda paša izmēra papīra kā dokumentā.

en: Page Handling
lv: Lappušu apstrāde

en: Failed to print page %d: %s
lv: Neizdevās izdrukāt lappusi %d: %s

en: Scroll Up
lv: Ritināt augšup

en: Scroll Down
lv: Ritināt lejup

en: Scroll View Up
lv: Ritināt skatu augšup

en: Scroll View Down
lv: Ritināt skatu lejup

en: Document View
lv: Dokumenta skats

en: Jump to page:
lv: Iet uz lappusi:

en: End of presentation. Click to exit.
lv: Prezentācijas beigas. Klikšķiniet, lai izietu.

en: Go to first page
lv: Iet uz pirmo lapu

en: Go to previous page
lv: Iet uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Iet uz nākamo lapu

en: Go to last page
lv: Iet uz pēdējo lapu

en: Go to page
lv: Iet uz lapu

en: Find
lv: Meklēt

en: Go to page %s
lv: Pāriet uz lapu %s

en: Go to %s on file “%s”
lv: Iet uz %s failā “%s”

en: Go to file “%s”
lv: Iet uz failu “%s”

en: Launch %s
lv: Palaist %s

en: Find:
lv: Meklēt:

en: Find previous occurrence of the search string
lv: Atrast meklējamās virknes iepriekšējo parādīšanos tekstā

en: Find next occurrence of the search string
lv: Atrast meklējamās virknes nākamo parādīšanos tekstā

en: Toggle case sensitive search
lv: Pārslēgt meklēšanas lielo-mazo burtu jūtību

en: Icon:
lv: Sīktēls:

en: Note
lv: Piezīme

en: Comment
lv: Komentārs

en: Key
lv: Atslēga

en: Help
lv: Palīdzība

en: New Paragraph
lv: Jauna Punkts

en: Paragraph
lv: Punkts

en: Insert
lv: Ievietot

en: Cross
lv: Šķērsām

en: Circle
lv: Apkārt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Annotation Properties
lv: Piezīmju īpašības

en: Color:
lv: Krāsa:

en: Style:
lv: Stils:

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Opaque
lv: Necarspīdīgs

en: Initial window state:
lv: Sākotnējā loga stāvoklis

en: Open
lv: Atvērt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Password for document %s
lv: Dokumenta %s parole

en: Loading…
lv: Ielādē...

en: Open a recently used document
lv: Atvērt nesen lietotu dokumentu

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
lv: Dokuments ir slēgts. Lai to aplūkotu, ir jāievada pareizā parole.

en: _Unlock Document
lv: At_slēgt dokumentu

en: Enter password
lv: Ievadiet paroli

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
lv: Dokuments “%s” ir slēgts. Lai to atvērtu, jāievada parole.

en: Password required
lv: Nepieciešama parole

en: _Password:
lv: _Parole:

en: Forget password _immediately
lv: A_izmirst paroli nekavējoties

en: Remember password until you _log out
lv: Atcerēties paroli _līdz sesijas beigām

en: Remember _forever
lv: Atcerēties _mūžīgi

en: Properties
lv: Parametri

en: General
lv: Vispārīgs

en: Fonts
lv: Fonti

en: Document License
lv: Dokumenta licence

en: Font
lv: Fonts

en: Gathering font information… %3d%%
lv: Apkopo fontu informāciju... %3d%%

en: Usage terms
lv: Lietošanas noteikumi

en: Text License
lv: Teksta licence

en: Further Information
lv: Vairāk informācijas

en: Add
lv: Pievienot

en: Add text annotation
lv: Pievienot teksta piezīmi

en: Document contains no annotations
lv: Dokumentam nav piezīmju

en: Page %d
lv: Lapa %d

en: Annotations
lv: Piezīmes

en: Attachments
lv: Piesaistnes

en: Page %s
lv: Lappuse %s

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Layers
lv: Slāņi

en: Print…
lv: Drukāt...

en: Index
lv: Saturs

en: Thumbnails
lv: Sīktēli

en: Page %s — %s
lv: Lappuse %s — %s

en: The document contains no pages
lv: Šis dokuments nesatur lappuses

en: The document contains only empty pages
lv: Šis dokuments satur tikai tukšas lappuses

en: Unable to open document
lv: Neizdodas atvērt dokumentu

en: Loading document from “%s”
lv: Ielādē dokumentu no “%s”

en: Downloading document (%d%%)
lv: Lejupielādē dokumentu (%d%%)

en: Failed to load remote file.
lv: Neizdevās ielādēt failu no cita datora.

en: Reloading document from %s
lv: Pārlādē dokumentu no %s

en: Failed to reload document.
lv: Neizdevās pārlādēt dokumentu.

en: Open Document
lv: Atvērt dokumentu

en: Saving document to %s
lv: Saglabā dokumentu %s

en: Saving attachment to %s
lv: Saglabā piesaistni %s

en: Saving image to %s
lv: Saglabā attēlu %s

en: The file could not be saved as “%s”.
lv: Failu neizdevās saglabāt kā “%s”.

en: Uploading document (%d%%)
lv: Augšupielādē dokumentu (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
lv: Augšupielādē piesaistni (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
lv: Augšupielādē attēlu (%d%%)

en: Save As…
lv: Saglabāt kā…

en: Printing job “%s”
lv: Drukā “%s”

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
lv: Dokuments satur aizpildītus laukus. Ja nesagābāsiet, tie tiks neatgriezeniski zaudēti.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
lv: Dokuments satur jaunas vai izmainītas piezīmes. Ja nesagābāsiet, tās tiks neatgriezeniski zaudēti.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
lv: Saglabāt dokumenta “%s” kopiju pirms aizvēršanas

en: Close _without Saving
lv: Aizvērt _bez saglabāšanas

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
lv: Vai pirms iziešanas sagaidīt, kamēr tiks izdrukāts “%s”?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
lv: Ja aizvērsiet logu, rindā gaidošie uzdevumi netiks izdrukāti.

en: Cancel _print and Close
lv: _Atcelt drukāšanu un iziet

en: Close _after Printing
lv: Iziet _pēc drukāšanas

en: Running in presentation mode
lv: Atril darbojas prezentācijas režīmā

en: Toolbar Editor
lv: Rīkjoslu redaktors

en: There was an error displaying help
lv: Gadījās kļūda, mēģinot parādīt palīdzību

en: Not found
lv: Nav atrsts

en: %3d%% remaining to search
lv: %3d%% vēl jāmeklē

en: _File
lv: _Fails

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _View
lv: _Skats

en: _Go
lv: _Doties

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Open…
lv: At_vērt...

en: Open an existing document
lv: Atvērt esošu dokumentu

en: Op_en a Copy
lv: Atvērt _kopiju

en: Open a copy of the current document in a new window
lv: Atvērt šī dokumenta kopiju jaunā logā

en: Save a copy of the current document
lv: Saglabāt šī dokumenta kopiju

en: _Print…
lv: _Drukāt...

en: P_roperties
lv: Pa_rametri

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: Select _All
lv: _Iezīmēt visu

en: _Find…
lv: _Meklēt...

en: Find a word or phrase in the document
lv: Meklēt dokumentā kādu vārdu vai frāzi

en: Find Ne_xt
lv: Meklēt _nākamo

en: Find Pre_vious
lv: Meklēt ie_priekšējo

en: T_oolbar
lv: Rīkj_osla

en: Rotate _Left
lv: Rotēt pa k_reisi

en: Rotate _Right
lv: Rotēt pa _labi

en: Save Current Settings as _Default
lv: Saglabāt patreizējos iestatījumus kā _noklusējumu

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: Reload the document
lv: Pārlādēt dokumentu

en: Auto_scroll
lv: Autoritinā_t

en: _First Page
lv: _Pirmo lappusi

en: Go to the first page
lv: Pāriet uz pirmo lappusi

en: _Last Page
lv: Pēdējo _lappusi

en: Go to the last page
lv: Pāriet uz pēdējo lappusi

en: _Add Bookmark
lv: Pievienot gr_āmatzīmi

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _About
lv: P_ar

en: Leave Fullscreen
lv: Pamest pilnekrānu

en: Leave fullscreen mode
lv: Pamest pilnekrāna režīmu

en: Start Presentation
lv: Sākt prezentāciju

en: Start a presentation
lv: Palaist prezentāciju

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: Show or hide the toolbar
lv: Rādīt vai slēpt rīkjoslu

en: Side _Pane
lv: Sānu _panelis

en: Show or hide the side pane
lv: Rādīt vai slēpt sānu paneli

en: _Continuous
lv: _Nepārtraukts

en: Show the entire document
lv: Rādīt visu dokumentu

en: _Dual
lv: _Atvērums

en: Show two pages at once
lv: Rādīt divas lappuses vienlaikus

en: _Fullscreen
lv: Pilne_krāna

en: Expand the window to fill the screen
lv: Izplest logu pa visu ekrānu

en: Pre_sentation
lv: Pre_zentācija

en: Run document as a presentation
lv: Attēlot šo dokumentu kā prezentāciju

en: Show page contents with the colors inverted
lv: Rādīt lapas saturu pretējās krāsās

en: _Open Link
lv: _Atvērt saiti

en: _Go To
lv: Pāriet _uz

en: Open in New _Window
lv: Atvērt jaunā _logā

en: _Copy Link Address
lv: _Kopēt saites adresi

en: _Save Image As…
lv: _Saglabāt attēlu kā...

en: Copy _Image
lv: Kopēt _attēlu

en: Annotation Properties…
lv: Piezīmju īpašības...

en: _Open Attachment
lv: _Atvērt piesaistni

en: _Save Attachment As…
lv: _Saglabāt piesaistni kā...

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Adjust the zoom level
lv: Noregulēt palielinājumu

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Move across visited pages
lv: Pārvietoties pa aplūkotajām lapām

en: Send To
lv: Nosūtīt Uz

en: Previous
lv: Iepriekšējā

en: Next
lv: Nākošais

en: Zoom In
lv: Palielināt

en: Zoom Out
lv: Samazināt

en: Unable to launch external application.
lv: Neizdevās palaist ārējo lietotni.

en: Unable to open external link
lv: Neizdevās atvērt ārējo saiti

en: Couldn't find appropriate format to save image
lv: Neizdevās atrast attēla saglabāšanai piemērotu formātu

en: The image could not be saved.
lv: Neizdevās saglabāt attēlu.

en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

en: Unable to open attachment
lv: Neizdevās atvērt piesaistni

en: The attachment could not be saved.
lv: Neizdevās saglabāt peisaistni.

en: Save Attachment
lv: Saglabāt piesaistni

en: %s — Password Required
lv: %s — Nepieciešama parole

en: By extension
lv: Pēc paplašinājuma

en: MATE Document Viewer
lv: MATE Dokumentu skatītājs

en: The page label of the document to display.
lv: Parādāmā dokumenta lappuses etiķete

en: PAGE
lv: LAPPUSE

en: The page number of the document to display.
lv: Parādāmā dokumenta lappuses numurs

en: NUMBER
lv: NUMURS

en: Run atril in fullscreen mode
lv: Palaist Atril pilnekrāna režīmā

en: Run atril in presentation mode
lv: Palaist Atril prezentācijas režīmā

en: Run atril as a previewer
lv: Palaist Atril kā pirmsskatītāju

en: The word or phrase to find in the document
lv: Vārds vai frāze, ko meklēt dokumentā

en: STRING
lv: VIRKNE

en: [FILE…]
lv: [FAILS...]
