atril 1.26.0 - en to mg translation catalogue (179 entries)

en: Unknown MIME Type
mg: Karazana MIME tsy fantatra

en: No images found in archive %s
mg: Tsy nisy sary tao anatin'ny tahirin-tsoratra %s

en: Comic Books
mg: Boky mahatsikaiky

en: DVI document has incorrect format
mg: Diso ny lamin'io tahirin-kevitra DVI io

en: DVI Documents
mg: Tahirin-kevitra DVI

en: Error
mg: Tsy fetezana

en: Warning
mg: Fampilazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Type 1
mg: Karazana 1

en: Type 1C
mg: Karazana 1C

en: Type 3
mg: Karazana 3

en: Type 1 (CID)
mg: Karazana 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
mg: Karazana 1C (CID)

en: Unknown font type
mg: Karazan'endri-tsoratra tsy fantatra

en: No name
mg: Tsy misy anarana

en: Embedded subset
mg: Zana-pitambarana voarakitra

en: Embedded
mg: Voarakitra

en: Not embedded
mg: Tsy voarakitra

en: PDF Documents
mg: Tahirin-kevitra PDF

en: Images
mg: Sary

en: Failed to load document “%s”
mg: Tsy nahavita naka ny tahirin-kevitra “%s”

en: PostScript Documents
mg: Tahirin-kevitra PostScript

en: Invalid document
mg: Tahirin-kevitra diso

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
mg: Tsy voaraikitra ny mpanaraka “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
mg: Tsy voasokatra ny mpanaraka “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
mg: Tsy voasokatra ny mpanaraka “%s”

en: All Documents
mg: Ny tahirin-kevitra rehetra

en: All Files
mg: Ny rakitra rehetra

en: File is not a valid .desktop file
mg: Rakitra tsy mety ho .desktop rakitra

en: Starting %s
mg: Mandefa %s

en: Not a launchable item
mg: Tsy fandefa ilay zavatra tanatin'ny karazan-tsafidy

en: Disable connection to session manager
mg: Manatsahatra ny fifandraisana amin'ny mpandrindra session

en: FILE
mg: RAKITRA

en: Specify session management ID
mg: Mamaritra ny IDn'ny fandrindrana session

en: Show session management options
mg: Maneho ny safidin'ny fandrindrana session

en: Show “_%s”
mg: Asehoy ny “_%s”

en: _Move on Toolbar
mg: _Ataovy eo amin'ny anjan'ny fitaovana

en: Move the selected item on the toolbar
mg: Mamindra ny singa voafaritra eo amin'ny anjam-pitaovana

en: _Remove from Toolbar
mg: _Esory teo amin'ny anjan'ny fitaovana

en: Remove the selected item from the toolbar
mg: Manesotra ny singa voafaritra teo amin'ny anjam-pitaovana

en: _Delete Toolbar
mg: _Esory io anjam-pitaovana io

en: Remove the selected toolbar
mg: Manesotra ny anjam-pitaovana voafaritra

en: Separator
mg: Mpampisaraka

en: Fit Width
mg: Mameno ny indra

en: Document Viewer
mg: Mpaneho tahirin-kevitra

en: Override document restrictions
mg: Dingano ireo fameperana amin'ilay tahirin-kevitra

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
mg: Dingano ireo fameperana amin'ilay tahirin-kevitra, toy ny famerana ny fandikana na fanontana.

en: Failed to print document
mg: Tsy nahavita nanonta ilay tahirin-kevitra

en: _Close
mg: _hidio

en: _Previous Page
mg: _Pejy aloha

en: Go to the previous page
mg: Mankany amin'ny pejy aloha

en: _Next Page
mg: Pejy _manaraka

en: Go to the next page
mg: Mankany amin'ny pejy manaraka

en: Zoom _In
mg: Zòma mana_lehibe

en: Enlarge the document
mg: Alehibiazo ilay tahirin-kevitra

en: Zoom _Out
mg: Zòma _manakely

en: Shrink the document
mg: Akelezo ilay tahirin-kevitra

en: Print
mg: Hanonta

en: Print this document
mg: Manonta ity tahirin-kevitra ity

en: Make the current document fill the window
mg: Mahatonga ity tahirin-kevitra ity hameno ny fikandrana

en: Make the current document fill the window width
mg: Mahatonga ity tahirin-kevitra ity hameno ny indran'ny fikandrana

en: Page
mg: Pejy

en: Select Page
mg: Mamaritra ilay pejy

en: Document
mg: Tahirin-kevitra

en: Location:
mg: Toerana:

en: Modified:
mg: Novaina ny:

en: None
mg: Tsy misy

en: (%d of %d)
mg: (%d amin'ny %d)

en: of %d
mg: amin'ny %d

en: Printing is not supported on this printer.
mg: Tsy raisin'ity milina ity an-tànana ny fanontana.

en: Scroll Up
mg: Mampikorisa miakatra

en: Scroll Down
mg: Mampikorisa midina

en: Scroll View Up
mg: Mampikorisa ny seho miakatra

en: Scroll View Down
mg: Mampikorisa ny seho midina

en: Document View
mg: Sehon'ilay tahirin-kevitra

en: Jump to page:
mg: Ho any amin'ny pejy:

en: Go to first page
mg: Ho any amin'ny pejy voalohany

en: Go to previous page
mg: Mankany any amin'ny pejy eo aloha

en: Go to next page
mg: Mankany amin'ny pejy manaraka

en: Go to last page
mg: Ho any amin'ny pejy manaraka

en: Go to page
mg: Ho any amin'ny pejy

en: Find
mg: Tadiavo

en: Go to page %s
mg: Ho any amin'ny pejy %s

en: Go to %s on file “%s”
mg: Ho any amin'ny %s amin'ny rakitra “%s”

en: Go to file “%s”
mg: Ho any amin'ny “%s”

en: Launch %s
mg: Handefa ny %s

en: Find:
mg: Tadiavo:

en: Find previous occurrence of the search string
mg: Mikaroka izay mitovy amin'ilay laha-daza any aloha

en: Find next occurrence of the search string
mg: Mikaroka izay mitovy amin'ilay laha-daza any aoriana

en: Toggle case sensitive search
mg: Mampihatra na tsia ny karoka manaja haben-tsoratra

en: Note
mg: Fanamarihana

en: Comment
mg: Filazalazana

en: Key
mg: Kitendry

en: Help
mg: Tor-làlana

en: Paragraph
mg: Andini-tsoratra

en: Unknown
mg: Tsy fantatra

en: Style:
mg: Endrika:

en: Open
mg: Sokafy

en: Password for document %s
mg: Teny fanalahidin'ny tahirin-kevitra %s

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
mg: Voageja io tahirin-kevitra io ary tsy ho azo vakiana raha tsy manome ny teny fanalahidy marina ianao.

en: _Unlock Document
mg: _Hamaha ilay tahirin-kevitra

en: Enter password
mg: Soraty ny teny fanalahidy

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
mg: Voageja ny tahirin-kevitra “%s” ka mila teny fanalahidy izay vao mety sokafana.

en: Password required
mg: Mila teny fanalahidy

en: _Password:
mg: _Teny fanalahidy:

en: Properties
mg: Toetoetra

en: General
mg: Ankapobe

en: Fonts
mg: endri-tsoratra

en: Font
mg: Endri-tsoratra

en: Attachments
mg: Mpanaraka

en: _Add
mg: _Ampidiro

en: Bookmarks
mg: Tobin-drohy

en: Index
mg: Fizahan-takila

en: Thumbnails
mg: Sary madinika

en: Unable to open document
mg: Tsy nahasokatra ilay tahirin-kevitra

en: Open Document
mg: Hanokatra ilay tahirin-kevitra

en: The file could not be saved as “%s”.
mg: Tsy voaraikitra ho “%s” ilay rakitra.

en: Save As…
mg: Raiketo toy izao...

en: Close _without Saving
mg: Hidio _tsy mila raiketina

en: Toolbar Editor
mg: Mpanova anjam-pitaovana

en: Not found
mg: Tsy hita

en: %3d%% remaining to search
mg: %3d%% sisa tadiavina

en: _File
mg: _Rakitra

en: _Edit
mg: _Fanovana

en: _View
mg: _Seho

en: _Go
mg: _Alefa

en: _Bookmarks
mg: _Tobin-drohy

en: _Help
mg: _Toro-làlana

en: Open an existing document
mg: Manokatra tahirin-kevitra

en: Save a copy of the current document
mg: Mandraikitra dika mitovy amin'io tahirin-kevitra io

en: P_roperties
mg: _Toetoetra

en: _Copy
mg: _Adikao

en: Select _All
mg: Farito izy _rehetra

en: Find a word or phrase in the document
mg: Mikaroka teny na andian-teny ao anatin'ilay tahirin-kevitra

en: Find Ne_xt
mg: _Manaraka

en: Find Pre_vious
mg: _Aloha

en: T_oolbar
mg: _Anjam-pitaovana

en: Rotate _Left
mg: Ahodino _miankavia

en: Rotate _Right
mg: Ahodino mianka_vanana

en: _Reload
mg: _Avereno aseho

en: Reload the document
mg: Mamerina maneho ilay tahirin-kevitra

en: _First Page
mg: Pejy _voalohany

en: Go to the first page
mg: Mankany amin'ny pejy voalohany

en: _Last Page
mg: _Pejy _farany

en: Go to the last page
mg: Mankany amin'ny pejy farany

en: _Add Bookmark
mg: _Hampiditra rohy

en: _Contents
mg: _Mpiaty

en: _About
mg: _Mombamomba

en: Leave Fullscreen
mg: Tsy mameno efijery intsony

en: Leave fullscreen mode
mg: Mitsahatra mameno efijery

en: _Toolbar
mg: _Anjan'ny fitaovana

en: Show or hide the toolbar
mg: Maneho na manafina ny anjam-pitaovana

en: Side _Pane
mg: _Tontonana an-tsisiny

en: Show or hide the side pane
mg: Maneho na manafina ny tontonana an-tsisiny

en: _Continuous
mg: _Mitohitohy

en: Show the entire document
mg: Maneho ilay tahirin-kevitra iray manontolo

en: _Dual
mg: _Roa

en: Show two pages at once
mg: Maneho pejy roa miaraka

en: _Fullscreen
mg: _Mameno efijery

en: Expand the window to fill the screen
mg: Mahatonga ny fikandrana hameno ny efijery

en: Run document as a presentation
mg: Mandefa ilay tahirin-kevitra tahaka ny hoe fampisehoana

en: _Open Link
mg: _Sokafy io rohy io

en: _Go To
mg: _Ho any amin'ny

en: _Copy Link Address
mg: _Adikao ny adiresiny

en: Zoom
mg: Zòma

en: Adjust the zoom level
mg: Manamboatra ny tahan'ny zòma

en: Previous
mg: Aloha

en: Next
mg: Manaraka

en: Zoom In
mg: Manalehibe

en: Zoom Out
mg: Manakely

en: Save Image
mg: Raiketo io sary io

en: Unable to open attachment
mg: Tsy nahasokatra ilay mpanaraka

en: The attachment could not be saved.
mg: Tsy nety noraiketina ilay mpanaraka.

en: MATE Document Viewer
mg: Mpizaha tahirin-kevitry ny MATE

en: PAGE
mg: PEJY

en: Run atril in fullscreen mode
mg: Alefa mameno efijery ny atril

en: Run atril in presentation mode
mg: Alefa toa fampisehoana ny atril

en: Run atril as a previewer
mg: Alefa toa fitaovam-pizahana ny atril
