atril 1.26.0 - en to ne translation catalogue (356 entries)

en: The command “%s” did not end normally.
ne: आदेश "%s" सामान्य रूपमा समाप्त भएन।

en: Not a comic book MIME type: %s
ne: हास्य पुस्तक नभएको MIME प्रकार:%s

en: Unknown MIME Type
ne: अज्ञात माइम प्रकार

en: No files in archive
ne: संग्रहमा कुनै फाईल फेला परेन

en: No images found in archive %s
ne: संग्रह %s मा कुनै पनि छवि फेला परेन

en: There was an error deleting “%s”.
ne: %s मेटाउँदा एउटा त्रुटि भयो।

en: Error %s
ne: त्रुटि %s

en: Comic Books
ne: कमिक पुस्तकहरू

en: DjVu document has incorrect format
ne: DjVu कागजात गलत ढाचाँमा छ

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
ne: यो कागजातमा एक भन्दा बढि फाइलहरु सम्मिलित छन। ति मध्य एक वा बढि फाइलहरूमा पहुँच भएन।.

en: DjVu Documents
ne: DjVu कागजातहरु

en: DVI document has incorrect format
ne: डि भि आइ कागजात गलत ढाचाँमा छ

en: DVI Documents
ne: डि भि आइ कागजातहरु

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Not an ePub document
ne: ई-पब कागजात होइन

en: could not retrieve filename
ne: फाइलनाम प्राप्त गर्न सकिएन

en: could not open archive
ne: संग्रह खोल्न सकिएन

en: could not extract archive
ne: सङ्ग्रह निकाल्न सकिएन

en: could not retrieve container file
ne: कन्टेनर फाइल  प्राप्त गर्न सकिएन

en: could not open container file
ne: कन्टेनर फाइल खोल्न सकिएन

en: content file is invalid
ne: सामाग्री फाइल अवैध छ

en: epub Documents
ne: ई-पब कागजात

en: This work is in the Public Domain
ne: यो काम सार्वजनिक डोमेनमा छ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: होइन

en: Type 1
ne: प्रकार १

en: Type 1C
ne: प्रकार १C

en: Type 3
ne: प्रकार ३

en: TrueType
ne: सत्य प्रकार

en: Type 1 (CID)
ne: प्रकार १ (CID)

en: Type 1C (CID)
ne: प्रकार १C (CID)

en: TrueType (CID)
ne: सत्य प्रकार (CID)

en: Unknown font type
ne: अज्ञात फन्ट प्रकार

en: No name
ne: नाम छैन

en: Embedded subset
ne: सम्मिलित सबसेट

en: Embedded
ne: सम्मिलित

en: Not embedded
ne: सम्मिलित होइन

en: PDF Documents
ne: पि डि यफ कागजातहरु

en: Images
ne: छविहरू

en: Failed to load document “%s”
ne: “%s” कागजात लोड गर्न असफल भयो

en: Failed to save document “%s”
ne: “%s” कागजात बचत गर्न असफल भयो

en: PostScript Documents
ne: पोष्टस्क्रिप्ट कागजातहरु

en: Invalid document
ne: अवैध कागजात

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
ne: “%s” संलग्नता बचत गर्न सकेन: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
ne: “%s” संलग्नता खोल्न सकेन: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
ne: “%s” संलग्नता खोल्न सकेन

en: File type %s (%s) is not supported
ne: फाइल प्रकार %s(%s)समर्थित छैन ।

en: All Documents
ne: सबै कागजातहरु

en: All Files
ne: सबै फाइलहरू

en: Failed to create a temporary file: %s
ne: अस्थायी फाइल सिर्जना गर्न असफल: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
ne: अस्थायी डाइरेक्टरी सिर्जना गर्न असफल भयो:%s

en: File is not a valid .desktop file
ne: फाइल मान्य .डेस्कटप फाइल होइन

en: Starting %s
ne: %s सुरु गर्दै

en: Unrecognized launch option: %d
ne: अपरिचित सुरु विकल्प: %d

en: Not a launchable item
ne: एउटा सुरुआतयोग्य वस्तु होइन

en: Disable connection to session manager
ne: सत्र प्रबन्धकमा जडान गर्न असक्षम

en: FILE
ne: फाइल

en: Specify session management ID
ne: सत्र प्रबन्धक आईडी निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: ID
ne: आईडी

en: Session management options:
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प:

en: Show session management options
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प देखाउनुहोस्

en: Show “_%s”
ne: “_%s” देखाउनुहोस्

en: _Move on Toolbar
ne: उपकरणपट्टीमा सार्नुहोस्

en: Move the selected item on the toolbar
ne: चयन गरिएको वस्तु उपकरणपट्टीमा सार्नुहोस्

en: _Remove from Toolbar
ne: उपकरणपट्टीबाट हटाउनुहोस्

en: Remove the selected item from the toolbar
ne: उपकरणपट्टीबाट चयन गरिएको वस्तु हटाउनुहोस्

en: _Delete Toolbar
ne: उपकरणपट्टी मेट्नुहोस्

en: Remove the selected toolbar
ne: चयन गरिएको उपकरणपट्टी हटाउनुहोस्

en: Separator
ne: विभाजक

en: Fit Page
ne: पृष्ठ मिलान

en: Fit Width
ne: चौडाइ मिलाउनुहोस

en: Expand Window to Fit
ne: पर्दा भर्नका लागि सञ्झ्याल वढाउनुहोस्

en: 50%
ne: ५०%

en: 70%
ne: ७०%

en: 85%
ne: ८५%

en: 100%
ne: १००%

en: 125%
ne: १२५%

en: 150%
ne: १५०%

en: 175%
ne: १७५%

en: 200%
ne: २००%

en: 300%
ne: ३००%

en: 400%
ne: ४००%

en: 800%
ne: ८००%

en: 1600%
ne: १६००%

en: 3200%
ne: ३२००%

en: 6400%
ne: ६४००%

en: Atril Document Viewer
ne: आएट्रिल कागजात दृश्यक

en: Document Viewer
ne: कागजात दृश्यक

en: View multi-page documents
ne: बहु पृष्ठ कागजात हेर्नुहोस्

en: Override document restrictions
ne: कागजात निषेधहरू मिच्नुहोस्

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
ne: कागजात प्रतिलिपि गर्न वा छाप्न प्रतिबन्ध अधिरोहण गर्नुहोस्।.

en: Automatically reload the document
ne: कागजात  स्वतः पुन लोड गर्नु

en: Page cache size in MiB
ne: पृष्ठ क्यास आकार मेगाबाइटमा

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
ne: अधिकतम जुम स्तर सीमाका साथ प्रस्तुत पृष्ठहरू अधिकतम आकार क्यास गर्न प्रयोग गरिने छ

en: Delete the temporary file
ne: अस्थायी फाइल मेट्नुहोस्

en: Print settings file
ne: मुद्रण सेटिङ्ग गर्ने फाइल

en: MATE Document Previewer
ne: मेट कागजात दर्शक

en: Failed to print document
ne: कागजात मुद्रण गर्न असफल भयो

en: The selected printer '%s' could not be found
ne: चयन गरिएको मुद्रणयन्त्र "%s" भेट्टाउन सकिएन

en: _Previous Page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Go to the previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: _Next Page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to the next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Zoom _In
ne: जुम बढाउनुहोस्

en: Enlarge the document
ne: कागजातलाई ठूलो बनाउनुहोस्

en: Zoom _Out
ne: जूम घटाउनुहोस्

en: Shrink the document
ne: कागजात खुम्च्याउनुहोस्

en: Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print this document
ne: यो कागजातलाई मुद्रण गर्नुहोस्

en: Fit Pa_ge
ne: पृष्ठ मिलान

en: Make the current document fill the window
ne: हालको कागजातलाई सञ्झ्याल भरिने बनाउनुहोस्

en: Fit _Width
ne: चौडाई मिलान

en: Make the current document fill the window width
ne: सञ्झ्याल चौडाई भर्न हालको कागजात वनाउनुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Select Page
ne: पृष्ठ चयन गर्नुहोस्

en: Document
ne: कागजातहरू

en: Title:
ne: शिर्षक

en: Location:
ne: स्थान:

en: Subject:
ne: विषय:

en: Author:
ne: लेखक:

en: Keywords:
ne: कुञ्जीशब्दहरू:

en: Producer:
ne: निर्माता:

en: Creator:
ne: सिर्जक:

en: Created:
ne: सिर्जना:

en: Modified:
ne: परिमार्जित:

en: Number of Pages:
ne: पृष्ठ सङ्ख्या

en: Optimized:
ne: अनुकूलित:

en: Format:
ne: ढाँचा:

en: Security:
ne: सुरक्षा:

en: Paper Size:
ne: पृष्ठ आकार:

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: default:mm
ne: पुर्वनिर्धारित:मिलिमिटर

en: %.0f × %.0f mm
ne: %.0f × %.0f मिमि

en: %.2f × %.2f inch
ne: %.2f × %.2f इन्च

en: %s, Portrait (%s)
ne: %s, पोर्ट्रेट (%s)

en: %s, Landscape (%s)
ne: %s, ल्याण्डस्केप (%s)

en: Atril properties
ne: आएट्रिल गुणहरू

en: (%d of %d)
ne: (%d को %d)

en: of %d
ne: को %d

en: Preparing to print…
ne: मुद्रण गर्न तयारि

en: Finishing…
ne: समाप्त गर्दै…

en: Printing page %d of %d…
ne: पृष्ठ छाप्दै %d/ %d…

en: Printing is not supported on this printer.
ne: यस मुद्रकमा मुद्रण कार्य समर्थन गरिदैन ।

en: Invalid page selection
ne: अवैध पृष्ठ छनोट

en: Your print range selection does not include any pages
ne: छानिएको मुद्रण सिमा कुनै पृष्ठहरू समावेश गर्दैन

en: Page Scaling:
ne: पृष्ठ मापन:

en: Shrink to Printable Area
ne: मुद्रणयोग्य क्षेत्रमा घटाउनुहोस्

en: Fit to Printable Area
ne: मुद्रणयोग्य क्षेत्रमा मिलान गर्नुहोस्

en: Auto Rotate and Center
ne: स्वतः घुमाउनुहोस् र केन्द्र

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
ne: प्रत्येक पृष्ठको अभिमुखीकरण मेल खाने प्रत्येक मुद्रण पृष्ठको अभिमुखिकरण घुमाउनुहोस्। कागजात पृष्ठ मुद्रण पृष्ठको भित्र केन्द्रित हुनेछ।

en: Select page size using document page size
ne: कागजात पृष्ठ साइज प्रयोग गरी पृष्ठ साइज चयन गर्नुहोस्

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
ne: सक्षम भएपछि, प्रत्येक पृष्ठ कागजात पृष्ठको रूपमा समान साइजमा मुद्रण गरिनेछ।

en: Page Handling
ne: पृष्ठ ह्यान्डलिङ्

en: Failed to print page %d: %s
ne: %d पृष्ठ मुद्रण गर्न असफल : %s

en: Scroll Up
ne: माथि स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Scroll Down
ne: तल स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Scroll View Up
ne: दृश्य माथि स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Scroll View Down
ne: दृश्य तल स्क्रोल गर्नुहोस्

en: Document View
ne: कागजात दृश्य

en: Jump to page:
ne: पृष्ठमा जानुहोस्:

en: End of presentation. Click to exit.
ne: प्रस्तुति को अन्त्य। बाहिर निस्कन क्लिक गर्नुहोस्।.

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: पछिल्‍‌लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page
ne: पृष्ठमा जानुहोस्

en: Find
ne: फेला पार्नुहोस्

en: Go to page %s
ne: %s पानामा जानुहोस्

en: Go to %s on file “%s”
ne: “%s” फाइलमा %s मा जानुहोस्

en: Go to file “%s”
ne: “%s” फाइलमा जानुहोस्

en: Launch %s
ne: %s सुरु गर्नुहोस्

en: Find:
ne: फेला पार्नुहोस्:

en: Find previous occurrence of the search string
ne: खोजी स्ट्रिङको अघिल्लो घटना फेला पार्नुहोस्

en: Find next occurrence of the search string
ne: खोजी स्ट्रिङको पछिल्‍‌लो घटना फेला पार्नुहोस्

en: Case Sensitive
ne: केस सेंसिटिव, केस संवेदनशील

en: Toggle case sensitive search
ne: केस सम्वेदनशील खोजी टगल गर्नुहोस्

en: Icon:
ne: प्रतिमा:

en: Note
ne: द्रष्टव्य

en: Comment
ne: टिप्पणी

en: Key
ne: साँचो

en: Help
ne: सहायता

en: New Paragraph
ne: नया अनुच्छेद

en: Paragraph
ne: अनुच्छेद

en: Insert
ne: घुसाउनुहोस्

en: Cross
ne: पार गर्नुहोस्

en: Circle
ne: वृत

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Annotation Properties
ne: टिपोट गुणहरू

en: Color:
ne: रङ्ग:

en: Style:
ne: शैली:

en: Transparent
ne: पारदर्शी

en: Initial window state:
ne: सञ्झ्याल सुरू स्थिति:

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Close
ne: बन्दगर्नुहोस्

en: Password for document %s
ne: कागजात %s का लागि पासवर्ड

en: Loading…
ne: लोड गर्दैछ...

en: Open a recently used document
ne: हालै प्रयोग गरिएका कागजात खोल्नुहोस्

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
ne: यो कागजात लक गरिएको छ र यसलाई ठिक पासवर्ड प्रविष्टि गरेर मात्र पढ्न सकिन्छ ।

en: _Unlock Document
ne: कागजात ताल्चा खोल्नुहोस्

en: Enter password
ne: पासवर्ड प्रविष्टि गर्नुहोस्

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
ne: “%s” कागजात ताल्‍‌चा लगाइएको छ र यो खोल्‍‌नु भन्दा पहिला पासवर्ड आवश्यक हुन्छ ।

en: Password required
ne: पासवर्ड चाहियो

en: _Password:
ne: पासवर्ड:

en: Forget password _immediately
ne: तत्काल पासवर्ड भुल्नुहोस्

en: Remember password until you _log out
ne: तपाईँ लगआउट हुदासम्म पासवर्ड याद गर्नुहोस्

en: Remember _forever
ne: सधैँ याद गर्नुहोस्

en: Properties
ne: गुणहरू

en: General
ne: साधारण

en: Fonts
ne: फन्टहरू

en: Document License
ne: कागजात इजाजतपत्र

en: Font
ne: फण्ट

en: Gathering font information… %3d%%
ne: फन्ट सूचना ... %3d%%

en: Usage terms
ne: उपयोग शब्द

en: Text License
ne: पाठ इजाजतपत्र

en: Further Information
ne: अरु जानकारी

en: Add
ne: थप

en: Add text annotation
ne: पाठ टिपोट थप्नुहोस्

en: Document contains no annotations
ne: कागजातमा कुनै टिपोट छेन

en: Page %d
ne: पृष्ठ %d

en: Annotations
ne: टिपोट

en: Attachments
ne: संलग्नता

en: _Open Bookmark
ne: पुस्तकचिनो खोल्नुहोस्

en: _Rename Bookmark
ne: पुस्तकचिनो पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: _Remove Bookmark
ne: पुस्तकचिनो हटाउनुहोस्

en: Page %s
ne: पृष्ठ %s

en: _Add
ne: थप्नुहोस्

en: Bookmarks
ne: बुकमार्कहरु

en: Layers
ne: तहहरू

en: Print…
ne: मुद्रण:

en: Index
ne: अनुक्रमणिका

en: Thumbnails
ne: थम्बनेलहरू

en: The document contains no pages
ne: कागजातमा कुनै पृष्ठहरू छैनन्

en: The document contains only empty pages
ne: कागजात खाली छ वा ‍खाली पूष्ठ स्थान मात्र राखिएको छ

en: Unable to open document
ne: कागजात खोल्न अक्षम छ

en: Loading document from “%s”
ne: "%s" बाट कागजात लोड गर्दै

en: Downloading document (%d%%)
ne: डाउनलोड  कागजात  (%d%%)

en: Failed to load remote file.
ne: टाढाको फाइल लोड गर्न असफल भयो ।.

en: Reloading document from %s
ne: %s बाट कागजात पुन लोड हुदै

en: Failed to reload document.
ne: कागजात पुन लोड गर्न असफल भयो।.

en: Open Document
ne: कागजात खोल्नुहोस्

en: Saving document to %s
ne:  %s मा कागजात बचत गर्दै

en: Saving attachment to %s
ne: %s मा सम्लग्न बचत गर्दै

en: Saving image to %s
ne: %s मा छवि बचत गर्दै

en: The file could not be saved as “%s”.
ne: “%s” को रुपमा फाइल बचत गर्न सकेन ।

en: Uploading document (%d%%)
ne: अपलोड कागजात  (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
ne: अपलोड सम्लग्न (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
ne: अपलोड छवि (%d%%)

en: Save As…
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Could not send current document
ne: हालको कागजात पठाउन सकेन

en: Printing job “%s”
ne: मुद्रण कार्य “%s”

en: Save a copy of document “%s” before closing?
ne: बन्द गर्नु अघि कागजात "%s" प्रतिलिपी बचत गर्नहुन्छ ?

en: Close _without Saving
ne: बचत नगरिकन बन्द गर्नुहोस्

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
ne: "%s" मुद्रण कार्य समाप्त नभएसम्म पर्खनुहोस्?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
ne: यदि तपाइँ सञ्झ्याल बन्द गर्नुहुन्छ भने, बाकि कार्यहरू मुद्रण हुने छैन।

en: Cancel _print and Close
ne: मुद्रण रद्द अनि बन्द गर्नुहोस्

en: Close _after Printing
ne: मुद्रण पछि बन्द गर्नुहोस्

en: Running in presentation mode
ne: प्रस्तुति मोडमा चलिरहेको छ

en: Toolbar Editor
ne: उपकरणपट्टी सम्पादक

en: There was an error displaying help
ne: मद्दत प्रदर्शन गर्दा त्यहाँ एउटा त्रुटि थियो ।

en: Not found
ne: फेला परेन

en: %3d%% remaining to search
ne: %3d%% खोजका लागि वाँकी

en: _File
ne: फाइल

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: _View
ne: दृष्य

en: _Go
ne: जानुहोस्

en: _Bookmarks
ne: पुस्तकचिनो

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Open…
ne: खोल्नुहोस्

en: Open an existing document
ne: अवस्थित रहेको कागजात खोल्नुहोस्

en: Op_en a Copy
ne: एउटा प्रतिलिपि खोल्नुहोस्

en: Open a copy of the current document in a new window
ne: हालको कागजातको एउटा प्रतिलिपि नयाँ सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Save a copy of the current document
ne: चालु कागजातलाई एउटा प्रतिलिपि बचत गर्नुहोस्

en: Send _To...
ne: पठाउन लाई…

en: _Print…
ne: मुद्रण गर्नुहोस्...

en: P_roperties
ne: गुणहरू

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Select _All
ne: सबै छान्नुहोस्

en: _Find…
ne: _खोज्नुस्

en: Find a word or phrase in the document
ne: कागजातमा शब्द वा वाक्याशं फेलापार्नुहोस्

en: Find Ne_xt
ne: अर्को फेला पार्नुहोस्

en: Find Pre_vious
ne: अघिल्लो फेला पार्नुहोस्

en: T_oolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: Rotate _Left
ne: बायाँ घुमाउनुहोस्

en: Rotate _Right
ne: दायाँ घुमाउनुहोस्

en: Save Current Settings as _Default
ne: हालको सेटिङ्ग पूर्वनिर्धारित रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: _Reload
ne: पुन:लोड गर्नुहोस्

en: Reload the document
ne: कागजातलाई पुन:लोड गर्नुहोस

en: _Expand Window to Fit
ne: सञ्झ्यालमा पृष्ठ ठिक्क गर्न जूम गर्नुहोस्

en: Auto_scroll
ne: स्वत: स्क्रोल गर्नुहोस्

en: _First Page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Go to the first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: _Last Page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Go to the last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: _Add Bookmark
ne: पुस्तकचिनो थप्नुहोस्

en: Add a bookmark for the current page
ne: हालको पृष्ठलाई पुस्तकचिनो थप्नुहोस्

en: _Contents
ne: सामग्री

en: _About
ne: बारेमा

en: Leave Fullscreen
ne: पुर्णपर्दालाई छाड्नुहोस

en: Leave fullscreen mode
ne: पूरा पर्दा मोड छोड्नुहोस्

en: Start Presentation
ne: प्रस्तुती सुरु गर्नुहोस्

en: Start a presentation
ne: प्रस्तुति सुरु गर्नुहोस्

en: _Toolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: Show or hide the toolbar
ne: उपकरणपट्टी देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Side _Pane
ne: साइड फलक

en: Show or hide the side pane
ne: छेउ फलक देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस

en: _Continuous
ne: निरन्तरता

en: Show the entire document
ne: सम्पूर्णकागजात देखाउनुहोस्

en: _Dual
ne: दोहोरो

en: Show two pages at once
ne: दुइ कागजात एकै पटक देखाउनुहोस्

en: _Odd pages left
ne: बिजोड पृष्ठ बायामा

en: _Fullscreen
ne: पूरा पर्दा

en: Expand the window to fill the screen
ne: पर्दा भर्नका लागि सञ्झ्याल वढाउनुहोस्

en: Pre_sentation
ne: प्रस्तुति

en: Run document as a presentation
ne: प्रस्तुति जस्तै कागजात चलाउनुहोस्

en: _Open Link
ne: लिङ्क खोल्नुहोस्

en: _Go To
ne: जानुहोस्

en: Open in New _Window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: _Copy Link Address
ne: लिङ्क ठेगाना प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: _Save Image As…
ne: छवि बचत गर्नुहोस्

en: Copy _Image
ne: छवि प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Annotation Properties…
ne: टिपोट गुणहरू…

en: Remove Annot…
ne: टिप्पणी हटाउनुहोस्

en: _Open Attachment
ne: संलग्नता  खोल्नुहोस्

en: _Save Attachment As…
ne: संलग्नता बचत गर्नुहोस्

en: Zoom
ne: जूम

en: Adjust the zoom level
ne: जूम स्तर समायोजन गर्नुहोस्

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Back
ne: पछाडि

en: Move across visited pages
ne: पहिला खोलिएका पृष्ठहरूमा जानुहोस्

en: Send To
ne: यसलाई पठाउनुहोस्

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Zoom In
ne: जूम इन

en: Zoom Out
ne: जुम आउट

en: Unable to launch external application.
ne: बाह्य अनुप्रयोग खोल्न अक्षम छ।.

en: Unable to open external link
ne: बाह्य लिङ्क खोल्न अक्षम छ

en: Couldn't find appropriate format to save image
ne: चित्र बचत गर्न उपयुक्त ढाँचा फेला पार्न सकेन

en: The image could not be saved.
ne: छविलाई बचत गर्न सकेन ।

en: Save Image
ne: छवि बचत गर्नुहोस्

en: Unable to open attachment
ne: संलग्नता खोल्न अक्षम छ

en: The attachment could not be saved.
ne: संलग्नतालाई बचत गर्न सकिएन ।

en: Save Attachment
ne: संलग्नता बचत गर्नुहोस्

en: %s — Password Required
ne: %s — पासवर्डको आवश्यकता

en: By extension
ne: फाइल विस्तार

en: MATE Document Viewer
ne: मेट कागजात दर्शक

en: The page label of the document to display.
ne: कागजात पृष्ठको लेबल देखाउनुहोस्।.

en: PAGE
ne: पृष्ठ

en: The page number of the document to display.
ne: कागजातमा पृष्ठ सङ्ख्या देखाउनुहोस्

en: NUMBER
ne: सङ्ख्या

en: Run atril in fullscreen mode
ne: पूरा पर्दा मोडमा इभान्स चलाउनुहोस्

en: Named destination to display.
ne: नाम गन्तव्य देखाउनुहोस्।.

en: Run atril in presentation mode
ne: प्रस्तुति मोडमा इभान्स चलाउनुहोस्

en: Run atril as a previewer
ne: एउटा पूर्वदर्शकको रुपमा इभान्स चलाउनुहोस्

en: The word or phrase to find in the document
ne: कागजातमा शब्द वा वाक्याशं फेलापार्नुहोस्

en: [FILE…]
ne: [फाइल…]
