atril 1.26.0 - en to nl translation catalogue (485 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van opdracht '%s' teneinde het stripboek %s uit te pakken

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
nl: De opdracht '%s' is mislukt bij het uitpakken van het stripboek.

en: The command “%s” did not end normally.
nl: De opdracht '%s' is abnormaal afgesloten.

en: Not a comic book MIME type: %s
nl: Geen stripboek-MIME-type (bestandssoort): %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
nl: Kan geen passende opdracht vinden om dit type stripboek uit te pakken

en: Unknown MIME Type
nl: Onbekend MIME-type (bestandssoort)

en: File corrupted
nl: Bestand is beschadigd

en: No files in archive
nl: Geen bestanden in archief

en: No images found in archive %s
nl: Geen afbeeldingen gevonden in archief %s

en: There was an error deleting “%s”.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van ʻ%sʼ.

en: Error %s
nl: Fout %s

en: Comic Books
nl: Stripboeken

en: DjVu document has incorrect format
nl: DjVu-document heeft onjuiste opmaak

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
nl: Dit document bestaat uit meerdere bestanden. Eén of meer van deze bestanden kan niet benaderd worden.

en: DjVu Documents
nl: DjVu-documenten

en: DVI document has incorrect format
nl: DVI-document heeft onjuiste opmaak

en: DVI Documents
nl: DVI-documenten

en: unexpected EOF
nl: onverwacht einde van bestand (EOF)

en: could not load font `%s'
nl: kon lettertype '%s' niet laden

en: could not reload `%s'
nl: kon '%s' niet herladen

en: %s: unsupported DVI format (version %u)
nl: %s: niet-ondersteunde DVI-opmaak (versie %u)

en: no pages selected
nl: geen pagina's gekozen

en: %s: File corrupted, or not a DVI file
nl: %s: Bestand corrupt of geen DVI-bestand

en: %s: vf macro had errors
nl: %s: vf macro had fouten

en: %s: stack not empty after vf macro
nl: %s: stapel niet leeg na vf macro

en: %s: could not reopen file (%s)
nl: %s: kon bestand niet heropenen (%s)

en: %s: page %d out of range
nl: %s: pagina %d buiten bereik

en: %s: bad offset at page %d
nl: %s: uitlijnfout op pagina %d

en: stack not empty at end of page
nl: stapel niet leeg bij einde van pagina

en: no default font set yet
nl: nog geen standaardlettertype ingesteld

en: requested character %d does not exist in `%s'
nl: opgevraagd teken %d bestaat niet in '%s'

en: enlarging stack
nl: stapel vergroten

en: stack underflow
nl: lege stapel

en: font %d is not defined
nl: lettertype %d is niet bepaald

en: malformed special length
nl: misvormde speciale lengte

en: font %d is not defined in postamble
nl: lettertype %d is gedefinieerd in postamble

en: unexpected opcode %d
nl: onverwachte opcode %d

en: undefined opcode %d
nl: onbepaalde opcode %d

en: %s: no fonts defined
nl: %s: geen lettertypen bepaald

en: %s: %d: [%s] requested encoding `%s' does not match vector `%s'
nl: %s: %d: [%s] verzochte codering '%s' komt niet overeen met vector '%s'

en: %s: could not load fontmap
nl: %s: kon lettertypecatalogus niet laden

en: %s: could not set as default encoding
nl: %s: kon niet instellen als standaardcodering

en: encoding vector `%s' is in use
nl: coderingsvector '%s' is in gebruik

en: GF: invalid opcode %d in character %d
nl: GF: ongeldige opcode %d in teken %d

en: (gf) Character %d: invalid opcode %d
nl: (gf) Teken %d: ongeldige opcode %d

en: (gf) character %d has an incorrect bounding box
nl: (gf) teken %d heeft een onjuiste begrenzing

en: %s: bad checksum (expected %u, found %u)
nl: %s: foutieve controlesom (verwachtte %u, vond %u)

en: %s: junk in postamble
nl: %s: rotzooi in postamble

en: %s: File corrupted, or not a GF file
nl: %s: Bestand corrupt of geen GF-bestand

en: invalid page specification `%s'
nl: ongeldige paginaspecificatie '%s'

en: garbage after DVI page specification ignored
nl: rotzooi na genegeerde DVI-paginaspecificatie

en: more than 10 counters in page specification
nl: meer dan 10 tellers in paginaspecificatie

en: garbage after TeX page specification ignored
nl: rotzooi na genegeerde TeX-paginaspecificatie

en: custom
nl: aangepast

en: Bad PK file: More bits than required
nl: Slecht PK-bestand: meer bits dan vereist

en: %s: checksum mismatch (expected %u, got %u)
nl: %s: controlesom komt niet overeen (verwachtte %u, kreeg %u)

en: %s: unexpected preamble
nl: %s: onverwachte preamble

en: %s: unexpected charcode (%d)
nl: %s: onverwachte tekencode (%d)

en: %s: unexpected end of file (no postamble)
nl: %s: onverwacht einde van bestand (geen postamble)

en: invalid PK file! (junk in postamble)
nl: ongeldig PK-bestand! (rotzooi in postamble)

en: %s: File corrupted, or not a PK file
nl: %s: Bestand corrupt of geen PK-bestand

en: %s: tried to pop top level layer
nl: %s: probeerde topniveaulaag te verwijderen

en: %s: malformed value for key `%s'
nl: %s: misvormde waarde voor sleutel '%s'

en: %s: unknown key `%s' ignored
nl: %s: onbekende sleutel '%s' genegeerd

en: %s: no argument for key `%s', using defaults
nl: %s: geen argument voor sleutel '%s', standaard wordt gebruikt

en: %s: argument `%s' ignored for key `%s'
nl: %s: argument '%s' genegeerd voor sleutel '%s'

en: (t1) failed to reset device resolution
nl: (t1) kon apparaatresolutie niet terugzetten

en: %s: could not encode font
nl: %s: kon lettertype niet coderen

en: %s: Checksum mismatch (got %u, expected %u)
nl: %s: Controlesom komt niet overeen (kreeg %u, verwachtte %u)

en: %s: Error reading AFM data
nl: %s: Fout bij lezen van AFM-gegevens

en: Warning: TFM file `%s' has suspicious size
nl: Waarschuwing: TFM-bestand '%s' heeft verdachte grootte

en: %s: font coding scheme truncated to 40 bytes
nl: %s: coderingsschema voor lettertype afgekapt op 40 bytes

en: %s: File corrupted, or not a TFM file
nl: %s: Bestand corrupt of geen TFM-bestand

en: (tt) %s: could not load face: %s
nl: (tt) %s: kon face niet laden: %s

en: (tt) %s: could not create face: %s
nl: (tt) %s: kon face niet maken: %s

en: (tt) %s: could not create glyph: %s
nl: (tt) %s: kon teken niet maken: %s

en: (tt) %s: no acceptable map found, using #0
nl: (tt) %s: geen aanvaardbare catalogus gevonden, #0 wordt gebruikt

en: (tt) %s: could not set resolution: %s
nl: (tt) %s: kon resolutie niet instellen: %s

en: (tt) %s: could not set point size: %s
nl: (tt) %s: kon puntgrootte niet instellen: %s

en: (tt) %s: could not load PS name table
nl: (tt) %s: kon PS-naamtabel niet laden

en: %s: no encoding vector found, expect bad output
nl: %s: geen coderingsvector gevonden, verwacht slechte uitvoer

en: (tt) %s: no font metric data
nl: (tt) %s: geen metrische gegevens voor lettertype

en: Ooops!
nl: Oeps!

en: Aieeeee!!
nl: Ai!

en: Ouch!
nl: Auw!

en: Houston, we have a problem
nl: Houston, we hebben een probleem

en: 3.. 2.. 1.. BOOM!
nl: 3.. 2.. 1.. BOEM!

en: I'm history
nl: Ik ben er geweest

en: I'm going down
nl: Ik ga eraan

en: I smell a rat
nl: Ik vertrouw het niet

en: Crashing
nl: Aan het vastlopen

en: %s: Error:
nl: %s: Fout:

en: Error
nl: Fout

en: %s: Warning:
nl: %s: Waarschuwing:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: %s: Fatal:
nl: %s: Fataal:

en: Fatal
nl: Fataal

en: out of memory allocating %u bytes
nl: geen geheugen voor toewijzen %u bytes

en: attempted to reallocate with zero size
nl: probeerde om opnieuw toe te wijzen met grootte nul

en: failed to reallocate %u bytes
nl: kon %u bytes niet opnieuw toewijzen

en: attempted to callocate 0 members
nl: probeerde 'callocate' bij 0 leden

en: attempted to callocate %u members with size 0
nl: probeerde 'callocate' bij %u leden met grootte 0

en: failed to allocate %ux%u bytes
nl: kon %ux%u bytes niet toewijzen

en: attempted to free NULL pointer
nl: probeerde NULL pointer vrij te maken

en: %s: Checksum mismatch (expected %u, got %u)
nl: %s: Controlesom kwam niet overeen (verwachtte %u, kreeg %u)

en: (vf) %s: could not load font `%s'
nl: (vf) %s: kon lettertype '%s' niet laden

en: (vf) %s: unexpected character %d
nl: (vf) %s: onverwacht teken %d

en: (vf) %s: character %d redefined
nl: (vf) %s: teken %d geherdefinieerd

en: (vf) %s: no postamble
nl: (vf) %s: geen postamble

en: %s: File corrupted, or not a VF file.
nl: %s: Bestand corrupt of geen VF-bestand.

en: Not an ePub document
nl: Geen ePub-document

en: could not retrieve filename
nl: kon bestandsnaam niet terugvinden

en: could not open archive
nl: kon archief niet openen

en: could not extract archive
nl: kon archief niet uitpakken

en: could not retrieve container file
nl: kon bevattend bestand niet terugvinden

en: could not open container file
nl: kon bevattend bestand niet openen

en: container file is corrupt
nl: bevattend bestand is corrupt

en: epub file is invalid or corrupt
nl: epub-bestand is ongeldig of corrupt

en: epub file is corrupt, no container
nl: epub-bestand is corrupt, geen bevattend bestand

en: could not parse content manifest
nl: kon inhoud manifest niet analyseren

en: content file is invalid
nl: inhoud van bestand is ongeldig

en: epub file has no spine
nl: epub-bestand heeft geen ruggengraat

en: epub file has no manifest
nl: epub-bestand heeft geen manifest

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
nl: Kon documentstructuur niet opzetten tijdens het laden, sommige bestanden ontbreken

en: epub Documents
nl: epub Documenten

en: This work is in the Public Domain
nl: Dit werk is in het publieke domein

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Unknown font type
nl: Onbekend soort lettertype

en: No name
nl: Naamloos

en: Embedded subset
nl: Ingebed deel

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Not embedded
nl: Niet ingebed

en: PDF Documents
nl: PDF-documenten

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Failed to load document “%s”
nl: Open van document ‘%s’ is mislukt

en: Failed to save document “%s”
nl: Opslaan van document ‘%s’ is mislukt

en: PostScript Documents
nl: PostScript-documenten

en: Invalid document
nl: Ongeldig document

en: Tiff Documents
nl: Tiff-documenten

en: XPS Documents
nl: XPS-documenten

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
nl: De bijlage ‘%s’ kon niet opgeslagen worden: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
nl: De bijlage ‘%s’ kon niet geopend worden: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
nl: De bijlage ‘%s’ kon niet geopend worden

en: File type %s (%s) is not supported
nl: Bestandstype %s (%s) wordt niet ondersteund

en: All Documents
nl: Alle documenten

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Failed to create a temporary file: %s
nl: Aanmaken van een tijdelijk bestand is mislukt: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
nl: Aanmaken van een tijdelijke map is mislukt: %s.

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig bureaubladbestand (.desktop)

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Niet-herkende bureaubladbestandversie '%s'

en: Starting %s
nl: %s starten...

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing aanvaardt geen documenten via de opdrachtregel

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Niet-herkende startoptie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's doorsturen naar een ‘Type=Link’ invoerregel

en: Not a launchable item
nl: Geen opstartbaar element

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: Specify file containing saved configuration
nl: Geef het bestand op met de opgeslagen instellingen

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Toon opties voor sessiebeheer

en: Show “_%s”
nl: ‘%s’ tonen

en: _Move on Toolbar
nl: Ver_plaatsen op werkbalk

en: Move the selected item on the toolbar
nl: Verplaats het geselecteerde element op de werkbalk

en: _Remove from Toolbar
nl: Ver_wijderen uit werkbalk

en: Remove the selected item from the toolbar
nl: Verwijder het geselecteerde element uit de werkbalk

en: _Delete Toolbar
nl: Werkbalk _verwijderen

en: Remove the selected toolbar
nl: Verwijder de geselecteerde werkbalk

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Fit Page
nl: Passend voor pagina

en: Fit Width
nl: Passend voor breedte

en: Expand Window to Fit
nl: Maak venster passend

en: Atril Document Viewer
nl: Atril Documentweergave

en: A Document Viewer for the MATE desktop environment
nl: Documentweergave voor de MATE-werkomgeving

en: Atril is a simple multi-page document viewer. It can display and print PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS and Portable Document Format (PDF) files, as well as comic book archive files. When supported by the document, it also allows searching for text, copying text to the clipboard, hypertext navigation and table-of-contents bookmarks.
nl: Atril is een eenvoudige multipagina-documentkijker. Hij kan de volgende soorten bestanden tonen en afdrukken: PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS en Portable Document Format (PDF) alsook comic book-archiefbestanden. Indien ondersteund door het document, kan hij ook tekst zoeken, tekst naar het klembord kopiëren, hypertekstnavigatie doen en inhoudsopgave-bladwijzers volgen.

en: Atril is a fork of Evince and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and Atril, please visit the project's home page.
nl: Atril is een vork van Evince en maakt deel uit van de werkomgeving MATE. Als u meer wilt weten over MATE en Atril, bezoek dan a.u.b. de thuispagina van het project.

en: Document Viewer
nl: Documentweergave

en: View multi-page documents
nl: Documenten met meerdere pagina's weergeven

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;document;viewer;pdf;dvi;ps;xps;tiff;pixbuf;djvu;comics;
nl: MATE;document;kijker;pdf;dvi;ps;xps;tiff;pixbuf;djvu;comics;

en: Override document restrictions
nl: Documentrestricties negeren

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
nl: Documentrestricties negeren, zoals een beperking op kopiëren of afdrukken.

en: Automatically reload the document
nl: Automatisch het document herladen

en: Whether the document is automatically reloaded on file change.
nl: Of het document automatisch herladen wordt bij bestandswijziging.

en: The URI of the directory last used to open or save a document.
nl: De URI van de laatst gebruikte map om een document te openen of op te slaan.

en: The URI of the directory last used to save a picture.
nl: De URI van de laatst gebruikte map om een foto in op te slaan.

en: Page cache size in MiB
nl: Grootte van tijdelijke paginaopslag in MiB

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
nl: De maximale grootte van de tijdelijke opslag voor weergegeven pagina's, beperkt het maximale vergrotingsniveau.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
nl: Toon een dialoogscherm om te bevestigen dat de gebruiker de dakjesnavigatie wil inschakelen.

en: Delete the temporary file
nl: Tijdelijk bestand wissen

en: Print settings file
nl: Het instellingenbestand afdrukken

en: MATE Document Previewer
nl: MATE Documentvoorbeeldweergave

en: Failed to print document
nl: Afdrukken van het document is mislukt

en: The selected printer '%s' could not be found
nl: Kon de geselecteerde printer ʻ%sʼ niet vinden

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Previous Page
nl: Vo_rige pagina

en: Go to the previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: _Next Page
nl: V_olgende pagina

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Zoom _In
nl: Ver_groten

en: Enlarge the document
nl: Het document vergroten

en: Zoom _Out
nl: Ver_kleinen

en: Shrink the document
nl: Het document verkleinen

en: Reset zoom to 100%
nl: Zet vergroting terug op 100%

en: Print this document
nl: Dit document afdrukken

en: Fit Pa_ge
nl: Passend voor pa_gina

en: Make the current document fill the window
nl: Het huidige document venstervullend weergeven

en: Fit _Width
nl: Passend voor _breedte

en: Make the current document fill the window width
nl: Maak het huidige document passend op de breedte van het venster

en: Page
nl: Pagina

en: Select Page
nl: Pagina selecteren

en: Title:
nl: Titel:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

en: Producer:
nl: Producent:

en: Creator:
nl: Maker:

en: Created:
nl: Vervaardigd:

en: Modified:
nl: Laatste wijziging:

en: Number of Pages:
nl: Aantal pagina's:

en: Optimized:
nl: Geoptimaliseerd:

en: Format:
nl: Bestandssoort:

en: Security:
nl: Beveiliging:

en: Paper Size:
nl: Papierformaat:

en: None
nl: Geen

en: %s, Portrait (%s)
nl: %s, staand (%s)

en: %s, Landscape (%s)
nl: %s, liggend (%s)

en: Atril properties
nl: Atril-eigenschappen

en: Shows details for Atril documents
nl: Details voor Atril-documenten tonen

en: Copyright (C) 2000, 2001 Eazel Inc.
    Copyright (C) 2003 Andrew Sobala <aes@gnome.org>
    Copyright (C) 2005 Bastien Nocera <hadess@hadess.net>
    Copyright (C) 2005 Red Hat, Inc
    Copyright (C) 2012–2021 The MATE developers
nl: Auteursrecht (C) 2000, 2001 Eazel Inc.
    Auteursrecht (C) 2003 Andrew Sobala <aes@gnome.org>
    Auteursrecht (C) 2005 Bastien Nocera <hadess@hadess.net>
    Auteursrecht (C) 2005 Red Hat, Inc
    Auteursrecht (C) 2012–2021 De MATE-ontwikkelaars

en: (%d of %d)
nl: (%d van %d)

en: of %d
nl: van %d

en: Preparing to print…
nl: Afdrukken voorbereiden…

en: Finishing…
nl: Afronden…

en: Printing page %d of %d…
nl: Pagina %d van %d afdrukken…

en: Printing is not supported on this printer.
nl: Afdrukken wordt niet ondersteund voor deze printer.

en: Invalid page selection
nl: Ongeldige paginaselectie

en: Your print range selection does not include any pages
nl: Het geselecteerde afdrukbereik bevat geen enkele pagina

en: Page Scaling:
nl: Schalen van pagina's:

en: Shrink to Printable Area
nl: Verkleinen tot afdrukbaar gebied

en: Fit to Printable Area
nl: Schalen naar afdrukbaar gebied

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
nl: Documentpagina's schalen zodat deze op de printerpagina's passen. Kies een van de volgende opties:
    
    • ‘Geen’: pagina's worden niet geschaald.
    
    • ‘Verkleinen tot afdrukbaar gebied’: Documentpagina's groter dan het afdrukbare gebied worden verkleind zodat deze op een printerpagina passen.
    
    • ‘Schalen naar afdrukbaar gebied’: Documentpagina's worden vergroot of verkleind zodat deze op het afdrukbare gebied op een printerpagina passen.

en: Auto Rotate and Center
nl: Automatisch draaien en centreren

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
nl: Paginaoriëntatie van printer zo draaien dat deze overeenkomt met de paginaoriëntatie van documentpagina's. Documentpagina's zullen gecentreerd worden op de printerpagina.

en: Select page size using document page size
nl: Paginagrootte kiezen aan de hand van de documentpaginagrootte

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
nl: Indien ingeschakeld zal iedere pagina afgedrukt worden op dezelfde paginagrootte als de documentpagina's.

en: Page Handling
nl: Pagina-afhandeling

en: Failed to render page %d
nl: Kon pagina %d niet weergeven

en: Failed to print page %d: %s
nl: Afdrukken van pagina %d is mislukt: %s

en: Scroll Up
nl: Omhoog schuiven

en: Scroll Down
nl: Omlaag schuiven

en: Scroll View Up
nl: Beeld omhoog schuiven

en: Scroll View Down
nl: Beeld omlaag schuiven

en: Document View
nl: Documentweergave

en: Jump to page:
nl: Ga naar pagina:

en: End of presentation. Click to exit.
nl: Einde van presentatie. Klik om af te sluiten.

en: Go to first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to page
nl: Ga naar pagina

en: Find
nl: Zoeken

en: Go to page %s
nl: Ga naar pagina %s

en: Go to %s on file “%s”
nl: Ga naar %s in bestand ‘%s’

en: Go to file “%s”
nl: Ga naar bestand ‘%s’

en: Launch %s
nl: %s opstarten

en: Find:
nl: Zoeken:

en: Find previous occurrence of the search string
nl: Zoek naar vorige positie waar de zoekreeks voorkomt

en: Find next occurrence of the search string
nl: Zoek naar volgende positie waar de zoekreeks voorkomt

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Toggle case sensitive search
nl: Hoofdlettergevoeligheid zoekopdracht omschakelen

en: Icon:
nl: Pictogram:

en: Note
nl: Notitie

en: Comment
nl: Opmerking

en: Key
nl: Sleutel

en: Help
nl: Hulp

en: New Paragraph
nl: Nieuwe alinea

en: Paragraph
nl: Alinea

en: Cross
nl: Kruis

en: Circle
nl: Cirkel

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Annotation Properties
nl: Annotatie-eigenschappen

en: Color:
nl: Kleur:

en: Style:
nl: Stijl:

en: Transparent
nl: Doorzichtig

en: Opaque
nl: Ondoorzichtig

en: Initial window state:
nl: Initiële vensterstatus:

en: Open
nl: Openen

en: Close
nl: Sluiten

en: Password for document %s
nl: Wachtwoord voor document %s

en: Loading…
nl: Laden…

en: Open a recently used document
nl: Open een recentelijk gebruikt document

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
nl: Dit document is vergrendeld en kan alleen gelezen worden door het juiste wachtwoord in te geven.

en: _Unlock Document
nl: _Document ontgrendelen

en: Enter password
nl: Voer wachtwoord in

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
nl: Het document ‘%s’ is vergrendeld en vereist een wachtwoord voordat het geopend kan worden.

en: Password required
nl: Wachtwoord vereist

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: Forget password _immediately
nl: Wachtwoord direct _vergeten

en: Remember password until you _log out
nl: Wachtwoord onthouden tot _afmelden

en: Remember _forever
nl: Voor _altijd onthouden

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: General
nl: Algemeen

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Document License
nl: Documentlicentie

en: Font
nl: Lettertype

en: Gathering font information… %3d%%
nl: Lettertype-informatie verzamelen… %3d%%

en: Usage terms
nl: Gebruiksvoorwaarden

en: Text License
nl: Licentietekst

en: Further Information
nl: Meer informatie

en: Hide sidebar
nl: Zijbalk verbergen

en: Add
nl: Optellen

en: Add text annotation
nl: Tekstannotatie toevoegen

en: Document contains no annotations
nl: Document bevat geen annotaties

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Annotations
nl: Annotaties

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: _Open Bookmark
nl: Bladwijzer _openen

en: _Rename Bookmark
nl: Bladwijzer _hernoemen

en: _Remove Bookmark
nl: Bladwijzer _verwijderen

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Layers
nl: Lagen

en: Print…
nl: Afdrukken…

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Page %s — %s
nl: Pagina %s — %s

en: Cannot enter presentation mode with ePub documents, use fullscreen mode instead.
nl: Kan presentatiemodus niet openen met ePub-documenten, gebruik in plaats daarvan de schermvullende modus.

en: The document contains no pages
nl: Het document bevat geen bladzijden

en: The document contains only empty pages
nl: Het document bevat slechts lege bladzijden

en: Presentation mode is not supported for ePub documents.
nl: Presentatiemodus wordt niet ondersteund voor ePub-documenten.

en: Unable to open document
nl: Kan het document niet openen

en: Loading document from “%s”
nl: Document laden vanuit ʻ%sʼ...

en: Downloading document (%d%%)
nl: Document binnenhalen (%d%%)...

en: Failed to load remote file.
nl: Kon document-op-afstand niet laden.

en: Reloading document from %s
nl: Document herladen vanuit %s...

en: Failed to reload document.
nl: Kon document niet herladen.

en: Open Document
nl: Document openen

en: Saving document to %s
nl: Document opslaan naar %s...

en: Saving attachment to %s
nl: Bijlage opslaan naar %s...

en: Saving image to %s
nl: Afbeelding opslaan naar %s...

en: The file could not be saved as “%s”.
nl: Het bestand kon niet worden opgeslagen als ‘%s’.

en: Uploading document (%d%%)
nl: Document versturen (%d%%)...

en: Uploading attachment (%d%%)
nl: Bijlage versturen (%d%%)...

en: Uploading image (%d%%)
nl: Afbeelding versturen (%d%%)...

en: Save As…
nl: Opslaan als…

en: Could not send current document
nl: Kon huidig document niet verzenden

en: %lu pending job in queue | %lu pending jobs in queue
nl[0]: %lu taak in wachtrij
nl[1]: %lu taken in wachtrij

en: Printing job “%s”
nl: Afdrukken van taak ‘%s’...

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
nl: Het document bevat ingevulde formuliervelden. Als het document niet wordt opgeslagen, zullen deze wijzigingen blijvend verloren gaan.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
nl: Het document bevat nieuwe of aangepaste annotaties. Als het document niet wordt opgeslagen, zullen deze wijzigingen blijvend verloren gaan.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
nl: Kopie van document ‘%s’ opslaan alvorens af te sluiten?

en: Close _without Saving
nl: Sluiten _zonder opslaan

en: _Save As…
nl: _Opslaan als...

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
nl: Wachten tot afdruktaak ‘%s’ voltooid is alvorens af te sluiten?

en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
nl[0]: Er is %d afdruktaak actief. Wachten totdat afdrukken gereed is alvorens af te sluiten?
nl[1]: Er zijn %d afdruktaken actief. Wachten totdat afdrukken gereed is alvorens af te sluiten?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
nl: Als het venster gesloten wordt, zullen afdruktaken in de wachtrij niet meer uitgevoerd worden.

en: Cancel _print and Close
nl: Afdrukken annuleren en sl_uiten

en: Close _after Printing
nl: Sluiten na _afdrukken

en: Running in presentation mode
nl: Diapresentatie bezig

en: Presentation mode is not supported for ePub documents
nl: Presentatiemodus wordt niet ondersteund voor ePub-documenten

en: Toolbar Editor
nl: Werkbalk-bewerker

en: There was an error displaying help
nl: Er is een fout opgetreden bij het tonen van de hulptekst

en: Atril is a simple multi-page document viewer,
    powered by SyncTex %s and %s %s.
nl: Atril is een eenvoudige documentenkijker,
    gebaseerd op SyncTex %s en %s %s.

en: Atril is a simple multi-page document viewer.
nl: Atril is een eenvoudige documentenkijker.

en: MATE Documentation Team
nl: Documentatieploeg van MATE

en: GNOME Documentation Team
nl: Documentatieploeg van GNOME

en: Atril is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Atril is vrije programmatuur; u kunt hem herverdelen en/of wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; hetzij versie 2 van die licentie, of (naar uw eigen keuze) enige nieuwere versie.

en: Atril is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: Atril wordt beschikbaar gesteld in de hoop dat hij nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van verkoopbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. Zie de GNU General Public License voor meer bijzonderheden.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Atril; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
nl: U zou een exemplaar van de GNU General Public License moeten hebben ontvangen samen met Atril; indien niet, schrijf dan naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 Verenigde Staten van Amerika.

en: About Atril Document Viewer
nl: Over Atril Documentkijker

en: Copyright © 1996–2009 The Evince authors
    Copyright © 2012–2021 The MATE developers
nl: Auteursrecht © 1996–2009 De makers van Evince
    Auteursrecht © 2012-2021 De MATE-ontwikkelaars

en: %d found on this page | %d found on this page
nl[0]: %d gevonden op deze pagina
nl[1]: %d gevonden op deze pagina

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: %3d%% remaining to search
nl: Nog %3d%% te doorzoeken...

en: Enable caret navigation?
nl: Dakjesnavigatie inschakelen?

en: _Enable
nl: _Inschakelen

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a movable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation?
nl: Door F7 in te drukken schakelt u de dakjesnavigatie in of uit. Deze functie zet een verplaatsbare aanwijzer in tekstpagina's, wat u in staat stelt om tekst te selecteren met behulp van uw toetsenbord. Wilt u de dakjesnavigatie inschakelen?

en: Don't show this message again
nl: Toon deze boodschap niet opnieuw

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _View
nl: _Tonen

en: _Go
nl: _Ga naar

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Open…
nl: _Openen...

en: Open an existing document
nl: Een bestaand document openen

en: Op_en a Copy
nl: Een _kopie openen

en: Open a copy of the current document in a new window
nl: Open een kopie van het huidige document in een nieuw venster

en: Save a copy of the current document
nl: Sla een kopie op van het huidige document

en: Send _To...
nl: Zend _naar...

en: Send current document by mail, instant message...
nl: Verstuur huidig document via mail, instantbericht...

en: _Print…
nl: Af_drukken…

en: P_roperties
nl: _Eigenschappen

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: Select _All
nl: _Alles kiezen

en: _Find…
nl: _Zoeken…

en: Find a word or phrase in the document
nl: Zoek een woord of een zin in het document

en: Find Ne_xt
nl: V_olgende zoeken

en: Find Pre_vious
nl: Vo_rige zoeken

en: T_oolbar
nl: _Werkbalk

en: Rotate _Left
nl: _Linksom draaien

en: Rotate _Right
nl: _Rechtsom draaien

en: Save Current Settings as _Default
nl: Huidige instellingen als _standaard opslaan

en: _Reset Zoom
nl: Ver_groting terugzetten

en: _Reload
nl: He_rladen

en: Reload the document
nl: Het document herladen

en: _Expand Window to Fit
nl: Maak venster _passend

en: Auto_scroll
nl: Automatisch _schuiven

en: _First Page
nl: _Eerste pagina

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: _Last Page
nl: _Laatste pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: _Add Bookmark
nl: Bl_adwijzer toevoegen

en: Add a bookmark for the current page
nl: Bladwijzer toevoegen voor huidige pagina

en: _Contents
nl: In_houd

en: _About
nl: _Over

en: Leave Fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Leave fullscreen mode
nl: Schermvullende modus verlaten

en: Start Presentation
nl: Presentatie starten

en: Start a presentation
nl: Document als een diapresentatie tonen

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: Show or hide the toolbar
nl: De werkbalk tonen of verbergen

en: Side _Pane
nl: _Zijpaneel

en: Show or hide the side pane
nl: Het zijpaneel tonen of verbergen

en: _Continuous
nl: _Doorlopend

en: Show the entire document
nl: Het gehele document tonen

en: _Dual
nl: _Dubbel

en: Show two pages at once
nl: Toon twee pagina's tegelijk

en: _Odd pages left
nl: _Oneven pagina's links

en: Show odd pages on the left in dual mode
nl: Toon oneven pagina's links in dubbele modus

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: Expand the window to fill the screen
nl: Het venster schermvullend maken

en: Pre_sentation
nl: Pre_sentatie

en: Run document as a presentation
nl: Document als een diapresentatie tonen

en: Inverted _Colors
nl: Omgekeerde _kleuren

en: Show page contents with the colors inverted
nl: Pagina's tonen met omgekeerde kleuren

en: Caret _Navigation
nl: Dakjes_navigatie

en: Activate or disable caret-navigation
nl: Dakjesnavigatie in- of uitschakelen

en: _Open Link
nl: Koppeling _openen

en: _Go To
nl: _Ga naar

en: Open in New _Window
nl: In _nieuw venster openen

en: _Copy Link Address
nl: Koppelingsadres _kopiëren

en: _Save Image As…
nl: Afbeelding op_slaan als…

en: Copy _Image
nl: _Afbeelding kopiëren

en: Annotation Properties…
nl: Annotatie-eigenschappen…

en: Remove Annot…
nl: Verwijder annot...

en: _Open Attachment
nl: Bijlage _openen

en: _Save Attachment As…
nl: Bijlage op_slaan als…

en: Zoom
nl: Vergrotingsfactor bepalen

en: Adjust the zoom level
nl: De vergrotingsfactor bijstellen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Back
nl: Terug

en: Move across visited pages
nl: Navigeren door bezochte pagina's

en: Send To
nl: Verzend naar

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Zoom In
nl: Vergroten

en: Zoom Out
nl: Verkleinen

en: Reset Zoom
nl: Vergroting terugzetten

en: Unable to launch external application.
nl: De externe toepassing kan niet gestart worden.

en: Unable to open external link
nl: De externe koppeling kan niet geopend worden

en: Couldn't find appropriate format to save image
nl: Kon geen geschikte bestandssoort vinden voor opslaan van afbeelding

en: The image could not be saved.
nl: De afbeelding kon niet worden opgeslagen.

en: Save Image
nl: Afbeelding opslaan

en: Unable to open attachment
nl: De bijlage kan niet geopend worden

en: The attachment could not be saved.
nl: De bijlage kon niet worden opgeslagen.

en: Save Attachment
nl: Bijlage opslaan

en: %s — Password Required
nl: %s — Wachtwoord vereist

en: By extension
nl: Op extensie

en: MATE Document Viewer
nl: MATE Documentweergave

en: The page label of the document to display.
nl: Het pagina-etiket van het weer te geven document.

en: PAGE
nl: PAGINA

en: The page number of the document to display.
nl: Het paginanummer van het weer te geven document.

en: NUMBER
nl: NUMMER

en: Run atril in fullscreen mode
nl: Draai Atril in schermvullende modus

en: Named destination to display.
nl: Te tonen benoemde bestemming.

en: DEST
nl: BEST

en: Run atril in presentation mode
nl: Draai Atril in presentatiemodus

en: Run atril as a previewer
nl: Draai Atril in voorbeeldmodus

en: The word or phrase to find in the document
nl: Woord of zinsnede waarnaar gezocht moet worden in het document

en: STRING
nl: REEKS

en: [FILE…]
nl: [BESTAND…]
