atril 1.26.0 - en to nso translation catalogue (42 entries)

en: Error
nso: Phošo

en: Warning
nso: Temošo

en: No name
nso: Ga go na leina

en: Images
nso: Diswantho

en: All Files
nso: Difaele ka Moka

en: Starting %s
nso: Go thoma %s

en: Not a launchable item
nso: Ga se selo se se ka tsebagatwago

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: ID
nso: Boitsebišo

en: _Close
nso: _Tswalela

en: Zoom _In
nso: Godirša ka _Ntle

en: Zoom _Out
nso: Godiša _Seswantšho

en: Location:
nso: Lefelo:

en: Modified:
nso: Mpshafaditšwego:

en: None
nso: Ga e gona

en: Comment
nso: Tlhaloso

en: Key
nso: Senotlelo

en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Style:
nso: Setaele:

en: _Password:
nso: _Lentšuphetišo:

en: Properties
nso: Dipharologantšho

en: General
nso: Kakaretšo

en: Font
nso: Fonto

en: _File
nso: _Faele

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _View
nso: _Lebelela

en: _Go
nso: _Eya

en: _Bookmarks
nso: _Dipuku-tshwayo

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: Select _All
nso: Kgetha _Ka moka

en: Find Ne_xt
nso: Hwetša se La_telago

en: _Reload
nso: _Laiša gape

en: _Add Bookmark
nso: _Oketša Puku-tshwayo

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: _About
nso: _Ka ga

en: _Toolbar
nso: _Bara ya sedirišwa

en: Zoom
nso: Godiša

en: Zoom In
nso: Godiša ka Gare

en: Zoom Out
nso: Godiša ka Ntle

en: Save Image
nso: Boloka Seswantšho
