atril 1.26.0 - en to sc translation catalogue (83 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
sc: Errore in su cumandu “%s” pro torrare a unfrare su libru de fumetes: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
sc: Su cumandu “%s” at faddidu a torrare a unfrare su libru de fumetes.

en: The command “%s” did not end normally.
sc: Su cumandu “%s” no at acabbadu in manera normale.

en: Not a comic book MIME type: %s
sc: Mancu unu tipu MIME de libru de fumetes: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
sc: Non s'agatat unu cumandu apropriadu pro torrare a unfrare custu tipu de libru de fumetes.

en: Unknown MIME Type
sc: Tipu MIME disconnotu

en: File corrupted
sc: File corrumpidu

en: No files in archive
sc: Mancu unu file in s'archìviu

en: No images found in archive %s
sc: Non s'agatat mancu una immàgine in s'archìviu %s

en: There was an error deleting “%s”.
sc: B'at apidu un'errore cantzellende “%s”.

en: Error %s
sc: Errore %s

en: Comic Books
sc: Libros de Fumetes

en: DjVu document has incorrect format
sc: Su documentu DjVu tenet unu formadu isballiadu

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
sc: Su documentu est cumpostu de maicantos files. A unu o prus de custos files non si podet imbucare.

en: DjVu Documents
sc: Documentos DjVu

en: DVI document has incorrect format
sc: Su documentu DVI tenet unu formadu isballiadu

en: DVI Documents
sc: Documentos DVI

en: Not an ePub document
sc: No est unu documentu ePub

en: could not retrieve filename
sc: non si podet recuberare su nùmene de su file

en: could not open archive
sc: non si podet abèrrere s'archìviu

en: could not extract archive
sc: non si podet bogare s'archìviu

en: could not retrieve container file
sc: non si podet recuberare su file cuntenidore

en: could not open container file
sc: non si podet abèrrerre su file cuntenidore

en: container file is corrupt
sc: su file cuntenidore est corrumpidu

en: epub file is invalid or corrupt
sc: su file epub non balet o est corrumpidu

en: epub file is corrupt, no container
sc: su file epub est corrumpidu, non b'at cuntenidore

en: could not parse content manifest
sc: non si podet analizare su documentu manifest de su cuntènnidu

en: content file is invalid
sc: su file cuntènnidu non balet

en: epub file has no spine
sc: su file epub non tenet filu

en: epub file has no manifest
sc: su file epub non tenet su documentu manifest

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
sc: Non si podet sestare s'arbore de su documentu pro lu carrigare, b'at files mancantes

en: epub Documents
sc: Documentos epub

en: This work is in the Public Domain
sc: Custu traballu est de Domìniu Pùblicu

en: Yes
sc: Emmo

en: No
sc: Nono

en: Unknown font type
sc: Tipu de font disconnotu

en: No name
sc: Sena nùmene

en: Embedded subset
sc: Suta-regorta intragnada

en: Embedded
sc: Intragnadu

en: Not embedded
sc: No intragnadu

en: PDF Documents
sc: Documentos PDF

en: Failed to load document “%s”
sc: Faddidu su carrigamentu de su documentu “%s”

en: Failed to save document “%s”
sc: Faddidu s'allogamentu de su documentu %s

en: PostScript Documents
sc: Documentos PostScript

en: Invalid document
sc: Documentu chi non balet

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
sc: Non si podet allogare s'alliongiadu  “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
sc: Non si podet abèrrere s'alliongiadu “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
sc: Non si podet abèrrere s'alliongiadu “%s”

en: File type %s (%s) is not supported
sc: Su tipu de file %s (%s) no est poderadu

en: All Documents
sc: Totu sos Documentos

en: All Files
sc: Totu sos Files

en: Failed to create a temporary file: %s
sc: Faddidu su fràigu de su file temporàneu: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
sc: Faddidu su fràigu de sa directory temporànea: %s

en: File is not a valid .desktop file
sc: Su file no balet comente file .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sc: Versione '%s' de su file desktop disconnota

en: Starting %s
sc: Incarreramentu de %s

en: Application does not accept documents on command line
sc: S'aplicatzione no atzetat documentos in sa lìnia de cumandu

en: Unrecognized launch option: %d
sc: Preferèntzia de comintzu disconnota: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sc: Non si podent colare sos URIs de su documentu a un'intrada desktop 'Type=Link'

en: Not a launchable item
sc: No est un'ogetu de incarrerare

en: Disable connection to session manager
sc: Imbàlida sa cunnessione cun su manigiadore de sessione

en: Specify file containing saved configuration
sc: Pretzisa su file chi cuntenet sa cunfiguratzione allogada

en: Specify session management ID
sc: Pretzisa su ID de manigiadura de sessione

en: Session management options:
sc: Preferèntzias de manigiadura de sessione:

en: Show session management options
sc: Mustra sas preferèntzias de manigiadura de sessione

en: Show “_%s”
sc: Mustra “_%s”

en: _Move on Toolbar
sc: _Move in sa Barra-de-Ainas

en: Move the selected item on the toolbar
sc: Move s'ogetu seberadu in sa barra-de-ainas

en: _Remove from Toolbar
sc: _Boga dae sa Barra-de-Ainas

en: Remove the selected item from the toolbar
sc: Boga s'ogetu seberadu dae sa barra-de-ainas

en: _Delete Toolbar
sc: _Boga sa Barra-de-Ainas

en: Remove the selected toolbar
sc: Boga sa barra-de-ainas seberada

en: Separator
sc: Chirriadore

en: Expand Window to Fit
sc: Ismànnia Bentana a su Sestu

en: Atril Document Viewer
sc: Atril - Bisore de Documentos

en: A Document Viewer for the MATE desktop environment
sc: Unu Bisore de Documentos pro s'ambiente de iscriania MATE

en: Document Viewer
sc: Bisore de Documentos

en: View multi-page documents
sc: Pòmpia documentos multipàgina

en: Delete the temporary file
sc: Cantzella su file temporàneu

en: Help
sc: Agiudu

en: Unknown
sc: Disconnotu

en: Select _All
sc: Seletziona _Totu

en: _About
sc: _A pitzu
