atril 1.26.0 - en to tk translation catalogue (39 entries)

en: Error
tk: Hata

en: Warning
tk: Duýdurum

en: No name
tk: Adsyz

en: Images
tk: Resimler

en: All Files
tk: Ehli Faýllar

en: Starting %s
tk: %s başlanýa

en: Not a launchable item
tk: Aýtem sataşarlik dal

en: Disable connection to session manager
tk: Ötürşük müdire baglançy söndir

en: _Close
tk: _Ýap

en: Zoom _In
tk: _Ulalt

en: Zoom _Out
tk: _Ulalt

en: Print
tk: Çap

en: Location:
tk: Ýer:

en: Modified:
tk: Üýtgedi:

en: None
tk: Hiç

en: Find
tk: Tap

en: Unknown
tk: Natanyş

en: Open
tk: Aç

en: Properties
tk: Häsiýetler

en: Fonts
tk: Kalamlar

en: Font
tk: Kalam

en: _Add
tk: _Ekle

en: _File
tk: _Faýl

en: _View
tk: _Görkez

en: _Go
tk: _Git

en: _Bookmarks
tk: _Nişanlar

en: _Copy
tk: _Nusgala

en: Select _All
tk: _Ehlisini Saýla

en: Find Ne_xt
tk: _Indikini Tap

en: Find Pre_vious
tk: _Öňkini Tap

en: _Reload
tk: _Ýene Ýükle

en: _Add Bookmark
tk: Nişan _Goş

en: _Contents
tk: _Mazmunlar

en: _About
tk: _Barada

en: _Toolbar
tk: _Esbap zolaky

en: Zoom
tk: Ulaldyş

en: Zoom In
tk: Ulalt

en: Zoom Out
tk: Kiçeld

en: Save Image
tk: Resimi Gaýd Et
