atril 1.26.0 - en to ug translation catalogue (75 entries)

en: Error
ug: خاتالىق

en: Warning
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: No name
ug: نامسىز

en: Images
ug: سۈرەتلەر

en: All Files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: File is not a valid .desktop file
ug: ھۆججەت ئىناۋەتلىك .desktop ھۆججىتى ئەمەس.

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ug: ئىناۋەتسىز ئۈستەل ئۈستى ھۆججەت نەشرى '%s'

en: Starting %s
ug: %s قوزغىلىۋاتىدۇ

en: Application does not accept documents on command line
ug: قوللىنىشچان پروگرامما بۇيرۇق قۇرىدا پۈتۈككە يول قويمايدۇ

en: Unrecognized launch option: %d
ug: تونۇمايدىغان ئىجرا تاللانمىسى: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ug: پۈتۈك URI نى 'Type=Link' ئۈستەليۈزى تۈرىگە يوللىيالمىدى.

en: Not a launchable item
ug: ئىجراچان تۈر ئەمەس

en: Disable connection to session manager
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچقا ئۇلىنىشنى چەكلە

en: Specify file containing saved configuration
ug: بەلگىلەنگەن سەپلىمە ساقلانغان ھۆججەت

en: FILE
ug: ھۆججەت

en: Specify session management ID
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچ كىملىكىنى بەلگىلە

en: Session management options:
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچ تاللانمىلىرى:

en: Show session management options
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچ تاللانمىلىرىنى كۆرسەت

en: Separator
ug: ئايرىغۇچ

en: _Close
ug: ياپ(_C)

en: Zoom _In
ug: چوڭايت(_I)

en: Zoom _Out
ug: (_O) كىچىكلىتىش

en: Print
ug: باس

en: Print this document
ug: بۇ پۈتۈكنى باس

en: Location:
ug: ئورنى:

en: Modified:
ug: ئۆزگەرتكەن:

en: None
ug: يوق

en: Find
ug: ئىزدەش

en: Find:
ug: ئىزدە:

en: Find previous occurrence of the search string
ug: باش تەرەپكە قاراپ ئىزدە

en: Find next occurrence of the search string
ug: ئاياق تەرەپكە قاراپ ئىزدە

en: Note
ug: ئىزاھات

en: Comment
ug: ئىزاھات

en: Key
ug: كۇنۇپكا

en: Help
ug: ياردەم

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Style:
ug: ئۇسلۇب:

en: Open
ug: ئاچ

en: Enter password
ug: پارول كىرگۈزۈڭ

en: _Password:
ug: ئىم(_P):

en: Properties
ug: خاسلىق

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Fonts
ug: خەت نۇسخا

en: Font
ug: خەت نۇسخا

en: _Add
ug: قوش(_A)

en: _Remove
ug: ئۆچۈر(_R)

en: Index
ug: مۇندەرىجە

en: Close _without Saving
ug: ساقلىماي تاقا(_W)

en: There was an error displaying help
ug: ياردەم كۆرسىتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Not found
ug: تېپىلمىدى

en: _File
ug: ھۆججەت(_F)

en: _Edit
ug: تەھرىر(_E)

en: _View
ug: كۆرۈش(_V)

en: _Go
ug: يۆتكەل(_G)

en: _Bookmarks
ug: Bookmarks(_B)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _Copy
ug: كۆچۈر(_C)

en: Select _All
ug: ھەممىنى تاللا(_A)

en: Find a word or phrase in the document
ug: پۈتۈكتىكى سۆز ياكى سۆز بىرىكمىسىنى ئىزدە

en: Find Ne_xt
ug: كېيىنكىنى ئىزدە(_X)

en: Find Pre_vious
ug: ئالدىنقىنى ئىزدە(_V)

en: _Reload
ug: قايتا يۈكلە(_R)

en: _Add Bookmark
ug: Bookmark قوشۇش(_A)

en: _Contents
ug: مەزمۇن(_C)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Toolbar
ug: قورال بالداق(_T)

en: Side _Pane
ug: يان كۆزنەكچە(_P)

en: _Open Link
ug: ئۇلانما ئاچ(_O)

en: Open in New _Window
ug: يېڭى كۆزنەكتە ئاچ(_W)

en: _Copy Link Address
ug: ئۇلانما ئادرېس كۆچۈر(_C)

en: Zoom
ug: كېڭەيت تارايت

en: Zoom In
ug: كېڭەيت

en: Zoom Out
ug: تارايت

en: Save Image
ug: رەسىمنى ساقلاش

en: NUMBER
ug: سان
