atril 1.26.0 - en to uk translation catalogue (491 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
uk: Помилка запуску команди “%s” для розпакування коміксу: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
uk: Збій команди “%s” під час розпакування коміксу.

en: The command “%s” did not end normally.
uk: Команда “%s” не завершилася належним чином.

en: Not a comic book MIME type: %s
uk: Тип документу MIME не відноситься до коміксів: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
uk: Для розпакування цього типу коміксів знайти відповідну команду не вдається

en: Unknown MIME Type
uk: Невідомий тип MIME

en: File corrupted
uk: Файл пошкоджений

en: No files in archive
uk: Файлів в архіві немає

en: No images found in archive %s
uk: Зображень в архіві %s немає

en: There was an error deleting “%s”.
uk: Сталася помилка видалення “%s”.

en: Error %s
uk: Помилка %s

en: Comic Books
uk: Комікси

en: DjVu document has incorrect format
uk: Документ DjVu має неправильний формат

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
uk: Документ складається з декількох файлів. Доступ до одного або до декількох з них відсутній.

en: DjVu Documents
uk: Документи DjVu

en: DVI document has incorrect format
uk: Документ DVI має неправильний формат

en: DVI Documents
uk: Документи DVI

en: unexpected EOF
uk: неочікуваний EOF

en: could not load font `%s'
uk: не вдалося завантажити шрифт `%s'

en: could not reload `%s'
uk: не вдалося перезавантажити `%s'

en: %s: unsupported DVI format (version %u)
uk: %s: непідтримуваний формат DVI (версія %u)

en: no pages selected
uk: сторінки не обрані

en: %s: File corrupted, or not a DVI file
uk: %s: Файл пошкоджений або це не файл DVI

en: %s: vf macro had errors
uk: %s: макрос vf містив помилки

en: %s: stack not empty after vf macro
uk: %s: після макросу vf стек не порожній

en: %s: could not reopen file (%s)
uk: %s: не вдалося відкрити заново файл (%s)

en: %s: page %d out of range
uk: %s: сторінка %d за межею

en: %s: bad offset at page %d
uk: %s: погане зміщення на сторінці %d

en: stack not empty at end of page
uk: в кінці сторінки стек не порожній

en: no default font set yet
uk: типовий шрифт ще не призначений

en: requested character %d does not exist in `%s'
uk: запитаний символ %d в наборі `%s' відстутній

en: enlarging stack
uk: стек розширення

en: stack underflow
uk: спустошення стека

en: font %d is not defined
uk: шрифт %d не визначений

en: malformed special length
uk: хибна особлива довжина

en: font %d is not defined in postamble
uk: шрифт %d не визначений у висновку

en: unexpected opcode %d
uk: неочікуваний код операції %d

en: undefined opcode %d
uk: невизначений код операції %d

en: %s: no fonts defined
uk: %s: шрифти не визначені

en: %s: %d: [%s] requested encoding `%s' does not match vector `%s'
uk: %s: %d: [%s] запитане кодування `%s' не відповідає вектору `%s'

en: %s: could not load fontmap
uk: %s: не вдалося завантажити карту шрифтів

en: %s: could not set as default encoding
uk: %s: не вдалося встановити як типове кодування

en: encoding vector `%s' is in use
uk: використовується вектор кодування `%s'

en: GF: invalid opcode %d in character %d
uk: GF: хибний код операції %d у символі %d

en: (gf) Character %d: invalid opcode %d
uk: (gf) Символ %d: хибний код операції %d

en: (gf) character %d has an incorrect bounding box
uk: (gf) у символу %d неправильна обмежувальна рамка

en: %s: bad checksum (expected %u, found %u)
uk: %s: хибна контрольна сума (очікується %u, отримана %u)

en: %s: junk in postamble
uk: %s: у висновку непотріб

en: %s: File corrupted, or not a GF file
uk: %s: Файл пошкоджений або це не файл GF

en: invalid page specification `%s'
uk: недійсна сторінки специфікації `%s'

en: garbage after DVI page specification ignored
uk: сміття після сторінки специфікації DVI ігнорується

en: more than 10 counters in page specification
uk: сторінка специфікації містить більше 10 лічильників

en: garbage after TeX page specification ignored
uk: сміття після сторінки специфікації TeX ігнорується

en: custom
uk: користувацький

en: Bad PK file: More bits than required
uk: Поганий файл PK: Бітів більше за потрібне

en: %s: checksum mismatch (expected %u, got %u)
uk: %s: невідповідність контрольної суми (очікується %u, отримано %u)

en: %s: unexpected preamble
uk: %s: неочікувана преамбула

en: %s: unexpected charcode (%d)
uk: %s: неочікуваний код символу (%d)

en: %s: unexpected end of file (no postamble)
uk: %s: неочікуваний кінець файлу (без висновку)

en: invalid PK file! (junk in postamble)
uk: хибний файл PK! (непотріб у висновку)

en: %s: File corrupted, or not a PK file
uk: %s: Файл пошкоджений або не є файлом PK

en: %s: tried to pop top level layer
uk: %s: була спроба досягти шару вищого рівня

en: %s: malformed value for key `%s'
uk: %s: хибне значення для ключа `%s'

en: %s: unknown key `%s' ignored
uk: %s: невідомий ключ `%s' ігнорується

en: %s: no argument for key `%s', using defaults
uk: %s: для ключа `%s' немає значення, використовується типове

en: %s: argument `%s' ignored for key `%s'
uk: %s: значення `%s' для ключа `%s' ігнорується

en: (t1) failed to reset device resolution
uk: (t1) збій скидання роздільної здатності пристрою

en: %s: could not encode font
uk: %s: не вдалося закодувати шрифт

en: %s: Checksum mismatch (got %u, expected %u)
uk: %s: Невідповідність контрольної суми (отримано %u, очікувалося %u)

en: %s: Error reading AFM data
uk: %s: Помилка читання даних AFM

en: Warning: TFM file `%s' has suspicious size
uk: Увага: файл TFM `%s' має підозрілий розмір

en: %s: font coding scheme truncated to 40 bytes
uk: %s: схема кодування шрифтів обрізана до 40 байтів

en: %s: File corrupted, or not a TFM file
uk: %s: Файл пошкоджений або це не файл TFM

en: (tt) %s: could not load face: %s
uk: (tt) %s: не вдалося завантажити гарнітуру шрифта: %s

en: (tt) %s: could not create face: %s
uk: (tt) %s: не вдалося створити гарнітуру: %s

en: (tt) %s: could not create glyph: %s
uk: (tt) %s: не вдалося створити символ: %s

en: (tt) %s: no acceptable map found, using #0
uk: (tt) %s: знайдена неприйнятна карта, використовується #0

en: (tt) %s: could not set resolution: %s
uk: (tt) %s: не вдалося встановити роздільну здатність: %s

en: (tt) %s: could not set point size: %s
uk: (tt) %s: не вдалося встановити кегль: %s

en: (tt) %s: could not load PS name table
uk: (tt) %s: не вдалося завантажити таблицю назв PS

en: %s: no encoding vector found, expect bad output
uk: %s: не знайдений вектор кодування, можливий хибний результат

en: (tt) %s: no font metric data
uk: (tt) %s: немає даних про розміри шрифта

en: Ooops!
uk: Йой!

en: Aieeeee!!
uk: Ооо, тааак!

en: Ouch!
uk: Ой!

en: Houston, we have a problem
uk: Х'юстон, у нас проблеми

en: 3.. 2.. 1.. BOOM!
uk: 3.. 2.. 1.. БУУУМ!

en: I'm history
uk: Я — історія

en: I'm going down
uk: Я від'їжджаю

en: I smell a rat
uk: Щось тут здохло

en: Crashing
uk: Провалля

en: %s: Error:
uk: %s: Помилка:

en: Error
uk: Помилка

en: %s: Warning:
uk: %s: Попередження:

en: Warning
uk: Увага

en: %s: Fatal:
uk: %s: Капут:

en: Fatal
uk: Капут

en: out of memory allocating %u bytes
uk: брак пам'яті для розміщення %u байтів

en: attempted to reallocate with zero size
uk: спроба розміщення з нульовим розміром

en: failed to reallocate %u bytes
uk: збій розміщення %u байтів

en: attempted to callocate 0 members
uk: спроба розміщення 0 учасників

en: attempted to callocate %u members with size 0
uk: спроба розміщення %u учасників з нульовим розміром

en: failed to allocate %ux%u bytes
uk: збій розміщення байтів %ux%u

en: attempted to free NULL pointer
uk: спроба вивільнення нульового (NULL) вказівника

en: %s: Checksum mismatch (expected %u, got %u)
uk: %s: Невідповідність контрольної суми (очікувалося %u, отримано %u)

en: (vf) %s: could not load font `%s'
uk: (vf) %s: не вдалося завантажити шрифт `%s'

en: (vf) %s: unexpected character %d
uk: (vf) %s: неочікуваний символ %d

en: (vf) %s: character %d redefined
uk: (vf) %s: символ %d перепризначений

en: (vf) %s: no postamble
uk: (vf) %s: висновок відсутній

en: %s: File corrupted, or not a VF file.
uk: %s: Файл пошкоджений або не є файлом VF.

en: Not an ePub document
uk: Не є документом ePub

en: could not retrieve filename
uk: не вдалося встановити ім'я файлу

en: could not open archive
uk: не вдалося відкрити архів

en: could not extract archive
uk: не вдалося розпакувати архів

en: could not retrieve container file
uk: не вдалося отримати файл контейнера

en: could not open container file
uk: не вдалося відкрити файл контейнера

en: container file is corrupt
uk: файл контейнера пошкоджений

en: epub file is invalid or corrupt
uk: файл epub неправильний або пошкоджений

en: epub file is corrupt, no container
uk: файл epub пошкоджений: немає контейнера

en: could not parse content manifest
uk: не вдалося розібрати вміст маніфесту

en: content file is invalid
uk: вміст файлу хибний

en: epub file has no spine
uk: файл epub без основи

en: epub file has no manifest
uk: файл epub без маніфесту

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
uk: Не вдалося налаштувати дерево документу для завантаження, деякі файли відсутні

en: epub Documents
uk: Документи epub

en: This work is in the Public Domain
uk: Ця робота — Суспільне надбання

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Unknown font type
uk: Невідомий тип шрифту

en: No name
uk: Без назви

en: Embedded subset
uk: Вбудований набір

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Not embedded
uk: Не вбудований

en: PDF Documents
uk: Документи PDF

en: Images
uk: Зображення

en: Failed to load document “%s”
uk: Збій завантаження документа “%s”

en: Failed to save document “%s”
uk: Збій збереження документа “%s”

en: PostScript Documents
uk: Документи PostScript

en: Invalid document
uk: Неправильний документ

en: Tiff Documents
uk: Документи Tiff

en: XPS Documents
uk: Документи XPS

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
uk: Не вдалося зберегти прикріплення “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити прикріплення “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
uk: Не вдалося відкрити прикріплення “%s”

en: File type %s (%s) is not supported
uk: Тип файлу %s (%s) не підтримується

en: All Documents
uk: Усі документи

en: All Files
uk: Усі файли

en: Failed to create a temporary file: %s
uk: Збій створення тимчасового файлу: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
uk: Збій створення тимчасового каталогу: %s

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є дійсним файлом .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Незрозуміла версія desktop-файлу '%s'

en: Starting %s
uk: Запускається %s

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не приймає документи з командного рядка

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Незрозумілий параметр запуску: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Неможливо передати URI документа до desktop-запису 'Type=Link'

en: Not a launchable item
uk: Елемент не запускається

en: Disable connection to session manager
uk: Вимкнути під’єднання до диспетчера сеансів

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, який містить збережені налаштування

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uk: Визначити ідентифікатор для керівника сеансів

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Show session management options
uk: Показати параметри керування сеансом

en: Show “_%s”
uk: Показати “_%s”

en: _Move on Toolbar
uk: _Перемістити на Панель інструментів

en: Move the selected item on the toolbar
uk: Перемістити позначений елемент на панель інструментів

en: _Remove from Toolbar
uk: Ви_лучити з Панелі інструментів

en: Remove the selected item from the toolbar
uk: Вилучити позначений елемент з панелі інструментів

en: _Delete Toolbar
uk: Ви_далити Панель інструментів

en: Remove the selected toolbar
uk: В_илучити позначену панель інструментів

en: Separator
uk: Розділювач

en: Fit Page
uk: Сторінка повністю

en: Fit Width
uk: За шириною сторінки

en: Expand Window to Fit
uk: Розгорнути вікно за розміром

en: Atril Document Viewer
uk: Переглядач документів Atril

en: A Document Viewer for the MATE desktop environment
uk: Переглядач документів стільничного середовища MATE

en: Atril is a simple multi-page document viewer. It can display and print PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS and Portable Document Format (PDF) files, as well as comic book archive files. When supported by the document, it also allows searching for text, copying text to the clipboard, hypertext navigation and table-of-contents bookmarks.
uk: Atril — простий багатосторінковий переглядач документів. Він може показувати та друкувати файли PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS і Portable Document Format (PDF), а також архіви коміксів. Він також дозволяє шукати текст, копіювати його до буфера обміну, виконувати гіпертекстову навігацію та встановлювати закладки вмісту, якщо це підтримується документом.

en: Atril is a fork of Evince and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and Atril, please visit the project's home page.
uk: Atril - це відгалуження(форк) Evince та частина середовища MATE Desktop. Якщо ви волієте дізнатися більше про MATE й Atril, відвідайте домашню сторінку проєкту.

en: Document Viewer
uk: Переглядач документів

en: View multi-page documents
uk: Перегляд багатосторінкових документів

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;document;viewer;pdf;dvi;ps;xps;tiff;pixbuf;djvu;comics;
uk: MATE;документ;переглядач;pdf;dvi;ps;xps;tiff;pixbuf;djvu;комікси;

en: Override document restrictions
uk: Нехтувати обмеження документу

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
uk: Нехтувати обмеження документу, наприклад обмеження на друк, або копіювання.

en: Automatically reload the document
uk: Автоматично перезавантажувати документ

en: Whether the document is automatically reloaded on file change.
uk: Чи повинен документ автоматично оновлюватися при зміненні файлу.

en: The URI of the directory last used to open or save a document.
uk: URI останньої використаної для відкриття, або збереження документу директорії.

en: The URI of the directory last used to save a picture.
uk: URI останньої використаної для збереження зображення директорії.

en: Page cache size in MiB
uk: Розмір кешу сторінки у МіБ

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
uk: Щонайбільший розмір, що використовується для кешування відрендерених сторінок; обмежує щонайбільше збільшення.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
uk: Показувати діалог підтвердження бажання користувача активації навігації вказівником.

en: Delete the temporary file
uk: Видалити тимчасовий файл

en: Print settings file
uk: Роздрукувати файл із параметрами

en: MATE Document Previewer
uk: Перегляд документів у MATE

en: Failed to print document
uk: Не вдається надрукувати документ

en: The selected printer '%s' could not be found
uk: Не знайдено вибраного принтера '%s'

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Previous Page
uk: _Попередня сторінка

en: Go to the previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: _Next Page
uk: _Наступна сторінка

en: Go to the next page
uk: Перейти до наступної сторінки

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Enlarge the document
uk: Збільшити документ

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Shrink the document
uk: Зменшити документ

en: Reset zoom to 100%
uk: Скинути масштаб до 100%

en: Print
uk: Друк

en: Print this document
uk: Надрукувати цей документ

en: Fit Pa_ge
uk: Сторінка _повністю

en: Make the current document fill the window
uk: Припасувати документ для відповідности вікну

en: Fit _Width
uk: За _шириною сторінки

en: Make the current document fill the window width
uk: Припасувати документ для відповідности до ширини екрану

en: Page
uk: Сторінка

en: Select Page
uk: Обрати сторінку

en: Document
uk: Документ

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Location:
uk: Розміщення:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Author:
uk: Автор:

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Producer:
uk: Виробник:

en: Creator:
uk: Укладач:

en: Created:
uk: Створено:

en: Modified:
uk: Змінено:

en: Number of Pages:
uk: Кількість сторінок:

en: Optimized:
uk: Оптимізовано:

en: Format:
uk: Формат:

en: Security:
uk: Захист:

en: Paper Size:
uk: Розмір сторінки:

en: None
uk: Немає

en: default:mm
uk: типово:мм

en: %.0f × %.0f mm
uk: %.0f × %.0f мм

en: %.2f × %.2f inch
uk: %.2f × %.2f дюймів

en: %s, Portrait (%s)
uk: %s, книжкова (%s)

en: %s, Landscape (%s)
uk: %s, альбомна (%s)

en: Atril properties
uk: Властивості Atril

en: Shows details for Atril documents
uk: Показує деталі для документів Atril

en: Copyright (C) 2000, 2001 Eazel Inc.
    Copyright (C) 2003 Andrew Sobala <aes@gnome.org>
    Copyright (C) 2005 Bastien Nocera <hadess@hadess.net>
    Copyright (C) 2005 Red Hat, Inc
    Copyright (C) 2012–2021 The MATE developers
uk: Авторське право (C) 2000, 2001 Еазель Inc.
    Авторське право (C) 2003 Ендрю Собала <aes@gnome.org>
    Авторське право (C) 2005 Бастієн Ночера <hadess@hadess.net>
    Авторське право (C) 2005 Red Hat, Inc
    Авторське право (C) 2012–2021 Розробники MATE

en: (%d of %d)
uk: (%d з %d)

en: of %d
uk: з %d

en: Preparing to print…
uk: Підготовка до друку…

en: Finishing…
uk: Завершення…

en: Printing page %d of %d…
uk: Друк сторінки %d з %d…

en: Printing is not supported on this printer.
uk: Друк на цьому принтері не підтримується.

en: Invalid page selection
uk: Некоректний вибір сторінки

en: Your print range selection does not include any pages
uk: Обраний діапазон друкування не містить сторінок

en: Page Scaling:
uk: Масштаб сторінки:

en: Shrink to Printable Area
uk: Скоротити до ділянки друку

en: Fit to Printable Area
uk: Вмістити у ділянці друку

en: Scale document pages to fit the selected printer page. Select from one of the following:
    
    • "None": No page scaling is performed.
    
    • "Shrink to Printable Area": Document pages larger than the printable area are reduced to fit the printable area of the printer page.
    
    • "Fit to Printable Area": Document pages are enlarged or reduced as required to fit the printable area of the printer page.
uk: Змінити масштаб сторінок, щоб умістити їх на сторінці принтера. Оберіть:
    
    • "Ні": Не змінювати мірило.
    
    • "Скоротити до ділянки друку": Сторінки документу, які більші за ділянку друку зменшуються до розмірів ділянки друку принтера.
    
    • "Умістити у ділянці друку": Сторінки документу збільшуюся чи зменшуються за потреби, щоб уміститись у ділянці друку принтера.

en: Auto Rotate and Center
uk: Автоматичне обертання та центрування

en: Rotate printer page orientation of each page to match orientation of each document page. Document pages will be centered within the printer page.
uk: Повернути орієнтацію сторінки принтера для відповідности орієнтації кожної сторінки документу. Сторінки документу буде центровано у сторінці друкача.

en: Select page size using document page size
uk: Оберіть розмір сторінки, користуючись розміром сторінки документу

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
uk: Коли увімкнено, кожну сторінку буде надруковано на папері того ж розміру, що й сторінка документу.

en: Page Handling
uk: Опрацювання сторінок

en: Failed to render page %d
uk: Не вдалося відобразити сторінку %d

en: Failed to print page %d: %s
uk: Не вдається надрукувати сторінку %d: %s

en: Scroll Up
uk: Гортання вгору

en: Scroll Down
uk: Гортання вниз

en: Scroll View Up
uk: Гортання документу вгору

en: Scroll View Down
uk: Гортання документу вниз

en: Document View
uk: Показ документу

en: Jump to page:
uk: Перейти до сторінки:

en: End of presentation. Click to exit.
uk: Кінець презентації. Клацніть для виходу.

en: Go to first page
uk: Перейти до першої сторінки

en: Go to previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Go to next page
uk: Перейти до наступної сторінки

en: Go to last page
uk: Перейти до останньої сторінки

en: Go to page
uk: Перейти до сторінки

en: Find
uk: Знайти

en: Go to page %s
uk: Перейти до сторінки %s

en: Go to %s on file “%s”
uk: Перейти до %s у файлі %s

en: Go to file “%s”
uk: Перейти до файлу %s

en: Launch %s
uk: Запустити %s

en: Find:
uk: Знайти:

en: Find previous occurrence of the search string
uk: Знайти попередній примірник рядка пошуку

en: Find next occurrence of the search string
uk: Знайти наступний примірник рядка пошуку

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Toggle case sensitive search
uk: Змінити пошук з урахуванням регістру

en: Icon:
uk: Піктограма

en: Note
uk: Нотатка

en: Comment
uk: Коментар

en: Key
uk: Клавіша

en: Help
uk: Довідка

en: New Paragraph
uk: Новий абзац

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Insert
uk: Вставити

en: Cross
uk: Закреслити

en: Circle
uk: Обвести

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Annotation Properties
uk: Властивості нотаток

en: Color:
uk: Колір:

en: Style:
uk: Стиль:

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Opaque
uk: Непрозорість

en: Initial window state:
uk: Початковий стан вікна:

en: Open
uk: Відкрити

en: Close
uk: Закрити

en: Password for document %s
uk: Пароль для документу "%s"

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Open a recently used document
uk: Відкрити нещодавно використаний документ

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
uk: Цей документ заблоковано, доступ до нього можливий лише після вводу паролю.

en: _Unlock Document
uk: _Розблокувати документ

en: Enter password
uk: Вкажіть пароль

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
uk: Документ “%s”  - заблоковано, треба вказати пароль перш ніж його можна буде відкрити.

en: Password required
uk: Потрібен пароль

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Forget password _immediately
uk: Забути пароль н_егайно

en: Remember password until you _log out
uk: Запам'ятати пароль для цього _сеансу

en: Remember _forever
uk: Запам'ятати назав_жди

en: Properties
uk: Властивості

en: General
uk: Загальні

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Document License
uk: Ліцензія документу

en: Font
uk: Шрифт

en: Gathering font information… %3d%%
uk: Отримання інформації про шрифт… %3d%%

en: Usage terms
uk: Умови використання

en: Text License
uk: Текст ліцензії

en: Further Information
uk: Подальша інформація

en: Hide sidebar
uk: Приховати бічну панель

en: Add
uk: Додати

en: Add text annotation
uk: Додати текст нотатки

en: Document contains no annotations
uk: Документ не містить нотаток

en: Page %d
uk: Сторінка %d

en: Annotations
uk: Нотатки

en: Attachments
uk: Вкладки

en: _Open Bookmark
uk: _Відкрити Закладку

en: _Rename Bookmark
uk: _Перейменувати Закладку

en: _Remove Bookmark
uk: _Вилучити Закладку

en: Page %s
uk: Сторінка %s

en: _Add
uk: Д_одати

en: _Remove
uk: В_илучити

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Layers
uk: Шари

en: Print…
uk: Друк…

en: Index
uk: Індекс

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Page %s — %s
uk: Сторінка %s — %s

en: Cannot enter presentation mode with ePub documents, use fullscreen mode instead.
uk: Неможливо увійти у режим презентації з документами ePub, використовуйте повноекранний режим.

en: The document contains no pages
uk: Документ не містить сторінок

en: The document contains only empty pages
uk: Документ містить лише порожні сторінки

en: Presentation mode is not supported for ePub documents.
uk: Режим презентації не підтримується для документів ePub.

en: Unable to open document
uk: Не вдається відкрити документ

en: Loading document from “%s”
uk: Документ завантажується з “%s”

en: Downloading document (%d%%)
uk: Завантаження документу (%d%%)

en: Failed to load remote file.
uk: Не вдається завантажити віддалений файл.

en: Reloading document from %s
uk: Оновлення документу з %s

en: Failed to reload document.
uk: Не вдається оновити документ.

en: Open Document
uk: Відкрити документ

en: Saving document to %s
uk: Збереження документу в %s

en: Saving attachment to %s
uk: Збереження вкладення в %s

en: Saving image to %s
uk: Збереження зображення в %s

en: The file could not be saved as “%s”.
uk: Документ неможливо зберегти у файлі “%s”.

en: Uploading document (%d%%)
uk: Відвантаження документу (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
uk: Відвантаження вкладення (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
uk: Відвантаження зображення (%d%%)

en: Save As…
uk: Зберегти як...

en: Could not send current document
uk: Неможливо відправити поточний документ

en: Printing job “%s”
uk: Друк завдання «%s»

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
uk: Документ містить заповнені поля форм. Якщо не зберегти копію, зміни буде втрачено.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
uk: Документ містить нові, або змінені нотатки. Якщо не зберегти копію, зміни буде втрачено.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
uk: Зберегти копію документу «%s» перед закриттям?

en: Close _without Saving
uk: Закрити _без збереження

en: _Save As…
uk: _Зберегти як…

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
uk: Очікувати завершення завдання на друк «%s» перед закриттям?

en: There is %d print job active. Wait until print finishes before closing? | There are %d print jobs active. Wait until print finishes before closing?
uk[0]: Є  %d активне завдання друку. Зачекати до завершення друку перед закриттям?
uk[1]: Є %d активних завдань друку. Зачекати до закінчення друку перед закриттям?
uk[2]: Є %d активних завдань друку. Зачекати до закінчення друку перед закриттям?
uk[3]: Є %d активних завдань друку. Зачекати до закінчення друку перед закриттям?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
uk: Якщо Ви закриєте вікно, завдання на друк, вставлені у чергу, не будуть виконані.

en: Cancel _print and Close
uk: Скасувати _друк і закрити

en: Close _after Printing
uk: Закрити п_ісля друку

en: Running in presentation mode
uk: Запущено режим презентації

en: Presentation mode is not supported for ePub documents
uk: Режим презентації не підтримується для документів ePub.

en: Toolbar Editor
uk: Редактор панелі інструментів

en: There was an error displaying help
uk: Виникла помилка при показі довідки

en: Atril is a simple multi-page document viewer,
    powered by SyncTex %s and %s %s.
uk: Atril — простий багатосторінковий переглядач документів,
    Розроблений SyncTex %s та %s %s.

en: Atril is a simple multi-page document viewer.
uk: Atril - простий багатосторінковий переглядач документів.

en: MATE Documentation Team
uk: Команда документування MATE

en: GNOME Documentation Team
uk: Команда документування GNOME

en: Atril is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Atril — безкоштовне програмне забезпечення; ви можете розповсюджувати його та/чи змінювати відповідно до умов Загальної публічної ліцензії GNU, оголошених Фундацією вільного програмного забезпечення; або версії 2 Ліцензії, чи (за вашим бажанням) будь-якої пізнішої версії.

en: Atril is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Atril розповсюджується зі сподіванням, що програма буде корисною, але без будь-яких запорук; навіть без неявної запоруки придатности до продажу чи придатности для КОНКРЕТНОЇ МЕТИ. Докладніше про це можна дізнатися з загальної публічної ліцензії GNU.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Atril; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
uk: Ви мали отримати копію Генеральної публічної ліцензії GNU разом із Atril; якщо ні, пишіть до Фундації вільного програмного забезпечення, Inc., Франклін Стріт, 51, П'ятий поверх, Бостон, MA 02110-1301 США

en: About Atril Document Viewer
uk: Про переглядач документів Atril

en: Copyright © 1996–2009 The Evince authors
    Copyright © 2012–2021 The MATE developers
uk: Авторське право © 1996–2009 Автори Evince
    Авторське право © 2012–2021 Розробники MATE

en: %d found on this page | %d found on this page
uk[0]: %d знайдено на цій сторінці
uk[1]: %d знайдено на цих сторінках
uk[2]: %d знайдено на цих сторінках
uk[3]: %d знайдено на цій сторінці

en: Not found
uk: Не знайдено

en: %3d%% remaining to search
uk: %3d%% залишається для пошуку

en: Enable caret navigation?
uk: Чи дозволити навігацію вказівником?

en: _Enable
uk: _Дозволити

en: Pressing F7 turns the caret navigation on or off. This feature places a movable cursor in text pages, allowing you to move around and select text with your keyboard. Do you want to enable the caret navigation?
uk: Натискання клавіши F7 вмикає, або вимикає навігаційний клавіш. Ця функція розташовує рухомий вказівник у текстових сторінках, дозволяючи рухатися й обирати текст за допомогою набірниці. Увімкнути навігацію каретки?

en: Don't show this message again
uk: Не показувати цього повідомлення знову

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Go
uk: Пере_йти

en: _Bookmarks
uk: _Закладки

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: Open an existing document
uk: Відкрити документ

en: Op_en a Copy
uk: Відкрити _копію

en: Open a copy of the current document in a new window
uk: Відкрити копію поточного документу в новому вікні

en: Save a copy of the current document
uk: Зберегти копію поточного документу

en: Send _To...
uk: Надіслати _до...

en: Send current document by mail, instant message...
uk: Надіслати поточний документ поштою, миттєвим повідомленням...

en: _Print…
uk: Д_рук…

en: P_roperties
uk: В_ластивості

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: _Find…
uk: З_найти…

en: Find a word or phrase in the document
uk: Знайти слово, чи фразу в документі

en: Find Ne_xt
uk: Зна_йти наступне

en: Find Pre_vious
uk: Знайти _попереднє

en: T_oolbar
uk: _Панель знарядь

en: Rotate _Left
uk: Обертати вл_іво

en: Rotate _Right
uk: Обертати вп_раво

en: Save Current Settings as _Default
uk: Зробити поточні налаштування типовими

en: _Reset Zoom
uk: _Скинути Масштаб

en: _Reload
uk: _Оновити

en: Reload the document
uk: Оновити документ

en: _Expand Window to Fit
uk: _Розгорнути вікно за розміром

en: Auto_scroll
uk: Само_гортання

en: _First Page
uk: _Перша сторінка

en: Go to the first page
uk: Перейти до першої сторінки

en: _Last Page
uk: _Остання сторінка

en: Go to the last page
uk: Перейти до останньої сторінки

en: _Add Bookmark
uk: _Додати закладку

en: Add a bookmark for the current page
uk: Додати закладку поточної сторінки

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _About
uk: _Про програму

en: Leave Fullscreen
uk: Полишити повноекранний режим

en: Leave fullscreen mode
uk: Полишити повноекранний режим

en: Start Presentation
uk: Запустити презентацію

en: Start a presentation
uk: Запустити презентацію

en: _Toolbar
uk: _Панель інструментів

en: Show or hide the toolbar
uk: Показати чи сховати панель інструментів

en: Side _Pane
uk: Бі_чна панель

en: Show or hide the side pane
uk: Показати, чи сховати бічну панель

en: _Continuous
uk: Б_езперервно

en: Show the entire document
uk: Показувати документ цілком

en: _Dual
uk: _Подвійний

en: Show two pages at once
uk: Показувати по дві сторінки

en: _Odd pages left
uk: Не_парні ліворуч

en: Show odd pages on the left in dual mode
uk: Показувати непарні сторінки ліворуч у режимі по дві сторінки

en: _Fullscreen
uk: На _весь екран

en: Expand the window to fill the screen
uk: Розширити вікно до повного екрану

en: Pre_sentation
uk: _Презентація

en: Run document as a presentation
uk: Показувати документ як презентацію

en: Inverted _Colors
uk: Спротилежнити _Кольори

en: Show page contents with the colors inverted
uk: Показати вміст сторінки у спротилежнених кольорах

en: Caret _Navigation
uk: Навігація _Вказівником

en: Activate or disable caret-navigation
uk: Увімкнути чи вимкнути навігацію вказівником.

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: _Go To
uk: Пере_йти

en: Open in New _Window
uk: Відкрити у новому _вікні

en: _Copy Link Address
uk: _Копіювати адресу посилання

en: _Save Image As…
uk: Зберегти зображення _як…

en: Copy _Image
uk: Копіювати _зображення

en: Annotation Properties…
uk: Властивості аннотацій…

en: Remove Annot…
uk: Видалити аннотацію...

en: _Open Attachment
uk: _Відкрити вкладення

en: _Save Attachment As…
uk: З_берегти вкладення як…

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Adjust the zoom level
uk: Налаштувати масштаб

en: Navigation
uk: Переміщення

en: Back
uk: Назад

en: Move across visited pages
uk: Переміщення відвіданими сторінками

en: Send To
uk: Надіслати до

en: Previous
uk: Попереднє

en: Next
uk: Наступне

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Reset Zoom
uk: Скинути Збільшення

en: Unable to launch external application.
uk: Не вдається запустити зовнішню програму.

en: Unable to open external link
uk: Не вдається відкрити зовнішнє посилання

en: Couldn't find appropriate format to save image
uk: Не вдається знайти відповідний формат для збереження зображення

en: The image could not be saved.
uk: Не вдається зберегти зображення.

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Unable to open attachment
uk: Не вдається відкрити вкладення

en: The attachment could not be saved.
uk: Вкладення зберегти неможливо.

en: Save Attachment
uk: Зберегти вкладення

en: %s — Password Required
uk: %s - потрібен пароль

en: By extension
uk: За розширенням

en: MATE Document Viewer
uk: Переглядач документів MATE

en: The page label of the document to display.
uk: Показувана позначка сторінки документу.

en: PAGE
uk: СТОРІНКА

en: The page number of the document to display.
uk: Показуваний номер сторінки документу.

en: NUMBER
uk: КІЛЬКІСТЬ

en: Run atril in fullscreen mode
uk: Запустити atril повноекранно

en: Named destination to display.
uk: Названий шлях для відображення.

en: DEST
uk: ШЛЯХ

en: Run atril in presentation mode
uk: Запустити atril у режимі презентації

en: Run atril as a previewer
uk: Запустити atril у режимі передпрогляду

en: The word or phrase to find in the document
uk: Слово, чи фраза, що шукається у документі

en: STRING
uk: РЯДОК

en: [FILE…]
uk: [ФАЙЛ…]
