atril 1.26.0 - en to wa translation catalogue (90 entries)

en: Error
wa: Aroke

en: Warning
wa: Adviertixhmint

en: No name
wa: Nou no

en: PDF Documents
wa: Documints PDF

en: Images
wa: Imådjes

en: PostScript Documents
wa: Documints PostScript

en: All Files
wa: Tos les fitchîs

en: Starting %s
wa: Enondant %s

en: Not a launchable item
wa: Nén on cayet enondåve

en: Disable connection to session manager
wa: Essocter l' adjondaedje å manaedjeu di sessions

en: Specify session management ID
wa: Dire l' ID pol manaedjmint del session

en: Fit Width
wa: Lårdjeu

en: Document Viewer
wa: Håyneu di documints

en: _Close
wa: _Clôre

en: _Previous Page
wa: Pådje di _dvant

en: Go to the previous page
wa: Potchî al pådje di dvant

en: _Next Page
wa: Pådje _shuvante

en: Go to the next page
wa: Potchî al pådje shuvante

en: Zoom _In
wa: _Zoumer

en: Enlarge the document
wa: Ragrandi l' documint

en: Zoom _Out
wa: _Diszoumer

en: Shrink the document
wa: Raptiti l' documint

en: Print
wa: Imprimer

en: Print this document
wa: Imprimer ç' documintci

en: Make the current document fill the window
wa: Fé ki l' documint rimplixhe å mî l' purnea

en: Make the current document fill the window width
wa: Fé ki l' documint rimplixhe tote li lårdjeu do purnea

en: Page
wa: Pådje

en: Select Page
wa: Tchoezi pådje

en: Location:
wa: Eplaeçmint:

en: Modified:
wa: Dierin candjmint:

en: of %d
wa: di %d

en: Printing is not supported on this printer.
wa: L' imprimaedje n' est nén sopoirté so cisse sicrirece ci.

en: Find
wa: Trover

en: Go to page %s
wa: Potchî al pådje %s

en: Key
wa: Clé

en: Help
wa: Aidance

en: Paragraph
wa: Hagnon

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Open
wa: Drovi

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
wa: Ci documint chal est seré eyet i n' pôrè esse léjhou ki si vos dnez li bon scret.

en: _Unlock Document
wa: _Disserer l' documint

en: Password required
wa: I gn a mezåjhe do scret

en: _Password:
wa: _Sicret:

en: Properties
wa: Prôpietés

en: General
wa: Djenerå

en: Fonts
wa: Fontes

en: Font
wa: Fonte

en: _Add
wa: _Radjouter

en: Index
wa: Indecse

en: Thumbnails
wa: Imådjetes

en: Unable to open document
wa: Dji n' a savou drovi l' documint

en: Close _without Saving
wa: Clôre _sins schaper

en: Not found
wa: Nén trové

en: %3d%% remaining to search
wa: i dmeure %3d%% po cweri

en: _File
wa: _Fitchî

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _View
wa: _Vey

en: _Go
wa: _Potchî

en: _Bookmarks
wa: _Rimåkes

en: _Help
wa: _Aidance

en: Open an existing document
wa: Drovi on documint k' i gn a

en: _Copy
wa: _Copyî

en: Select _All
wa: Tchoezi _totafwait

en: Find a word or phrase in the document
wa: Trover on mot ou ene fråze e documint

en: Find Ne_xt
wa: Trover _shuvant

en: Find Pre_vious
wa: Trover di _dvant

en: _Reload
wa: _Ritcherdjî

en: Reload the document
wa: Ritcherdjî l' documint

en: _First Page
wa: _Prumire pådje

en: Go to the first page
wa: Potchî al prumire pådje

en: _Last Page
wa: Dieri_nne pådje

en: Go to the last page
wa: Potchî al dierinne pådje

en: _Add Bookmark
wa: _Radjouter rmåke

en: _Contents
wa: Å d_vins

en: _About
wa: Å_d fwait

en: Leave Fullscreen
wa: Cwiter forrimplixhaedje

en: Leave fullscreen mode
wa: Cwiter l' môde forrimplixhaedje del waitroûle

en: _Toolbar
wa: Bår ås _usteyes

en: Show or hide the toolbar
wa: Mostrer ou catchî l' bår ås usteyes

en: Show or hide the side pane
wa: Mostrer ou catchî l' panea d' costé

en: _Fullscreen
wa: _Forrimpli l' waitroûle

en: Expand the window to fill the screen
wa: Ragrandi l' purnea disk' a forrimpli l' waitroûle

en: _Open Link
wa: _Drovi dvins on betchteu

en: _Copy Link Address
wa: _Copyî l' adresse del hårdêye

en: Zoom
wa: Zoumer

en: Previous
wa: Di dvant

en: Next
wa: Shuvant

en: Zoom In
wa: Zoumer

en: Zoom Out
wa: Diszoumer

en: Save Image
wa: Schaper imådje
