atril 1.26.0 - en to yi translation catalogue (11 entries)

en: Error
yi: טעות

en: Warning
yi: װאָרענונג

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך

en: Zoom _In
yi: פֿאַרגרעסער

en: Zoom _Out
yi: פֿאַרקלענער

en: Font
yi: שריפֿט

en: _File
yi: טעקע

en: _Edit
yi: רעדאַגיר

en: _Help
yi: געהילף

en: _Copy
yi: קאָפּיר

en: _Contents
yi: אינהאַלט
