atril 1.26.0 - en to zu translation catalogue (42 entries)

en: Error
zu: Iphutha

en: Warning
zu: Isexwayiso

en: No name
zu: Akuna gama

en: Images
zu: Izithombe

en: All Files
zu: Amahele wonke

en: Starting %s
zu: Siqala %s

en: Not a launchable item
zu: Akusiyona into engathunyelwa

en: Disable connection to session manager
zu: Qamula ukuxhumana kumphathi wesiqephu

en: Specify session management ID
zu: Cacisa isiqephu sokulawula ukuzazisa

en: ID
zu: Ukuzazisa

en: _Close
zu: _Vala

en: Zoom _In
zu: Lwizela _Phakathi

en: Zoom _Out
zu: Inkulisa _buqamama

en: Location:
zu: Isabelo:

en: Modified:
zu: Guqulwe kancane:

en: None
zu: Ngekho

en: Comment
zu: Phawula

en: Key
zu: Inkinombho

en: Unknown
zu: Ayaziwa

en: Style:
zu: Indlela:

en: _Password:
zu: _Igama lokungena:

en: Properties
zu: Mininingwane

en: General
zu: Jikelele

en: Font
zu: Isigamu sombhalo

en: _File
zu: _Ihele

en: _Edit
zu: _Hlela

en: _View
zu: _Bheka

en: _Go
zu: _Hamba

en: _Bookmarks
zu: _Isibekisi-bhukwini

en: _Help
zu: _Usizo

en: _Copy
zu: _Kopisha

en: Select _All
zu: Khetha _konke

en: Find Ne_xt
zu: Thola okula_ndelayo

en: _Reload
zu: _Faka futhi

en: _Add Bookmark
zu: _Yengeza isibekisi bhukwini

en: _Contents
zu: _Iziqikithi

en: _About
zu: _Nge

en: _Toolbar
zu: _Ithuluzi kokumele

en: Zoom
zu: Lwiza

en: Zoom In
zu: Lwizela Phakathi

en: Zoom Out
zu: Lwizela Phandle

en: Save Image
zu: Londoloza isithombe
