atril 1.26.0 - en to hr translation catalogue (370 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
hr: Greška pri pokretanju naredbe "%s" radi dekomprimiranja stripa: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
hr: Naredba "%s" nije uspjela dekomprimirati strip.

en: The command “%s” did not end normally.
hr: Naredba "%s" nije završila normalno.

en: Not a comic book MIME type: %s
hr: NIje MIME vrsta stripa: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
hr: Ne mogu naći prikladnu naredbu za dekomprimiranje ove vrste stripa

en: Unknown MIME Type
hr: Nepoznata MIME vrsta

en: File corrupted
hr: Datoteka je oštećena

en: No files in archive
hr: Nema datoteka u arhivi

en: No images found in archive %s
hr: Nijedna slika nije nađena u arhivi %s

en: There was an error deleting “%s”.
hr: Došlo je do greške pri brisanju “%s”.

en: Error %s
hr: Greška %s

en: Comic Books
hr: Stripovi

en: DjVu document has incorrect format
hr: DjVu dokument ima neispravan format

en: The document is composed of several files. One or more of these files cannot be accessed.
hr: Dokument je sastavljen od nekoliko datoteka. Jednoj ili više njih nije moguće pristupiti.

en: DjVu Documents
hr: DjVu dokumenti

en: DVI document has incorrect format
hr: DVI dokument ima neispravan format

en: DVI Documents
hr: DVI dokumenti

en: could not load font `%s'
hr: ne mogu učitati font `%s'

en: could not reload `%s'
hr: ne mogu ponovno učitati  `%s'

en: %s: unsupported DVI format (version %u)
hr: %s: nepodržani DVI format (inačica %u)

en: %s: File corrupted, or not a DVI file
hr: %s: Datoteka je osštećena ili nije DVI datoteka

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Not an ePub document
hr: Nije  ePub dokument

en: could not retrieve filename
hr: ne mogu dohvatiti ime datoteke

en: could not open archive
hr: ne mogu otvoriti arhivu

en: could not extract archive
hr: ne mogu raspakirati arhivu

en: could not retrieve container file
hr: ne mogu dohvatiti datoteku

en: could not open container file
hr: ne mogu otvoriti datoteku

en: container file is corrupt
hr: datoteka je oštećena

en: epub file is invalid or corrupt
hr: epub datoteka je neispravna ili oštećena

en: epub file is corrupt, no container
hr: epub datoteka je oštećena, nema datoteke omota

en: could not parse content manifest
hr: nije moguće obraditi manifest sa sadržajem

en: content file is invalid
hr: neispravna datoteka sadržaja

en: epub file has no spine
hr: epub datoteka nema popisa poglavlja

en: epub file has no manifest
hr: epub datoteka nema manifesta

en: Could not set up document tree for loading, some files missing
hr: Ne mogu učitati dokument, neke datoteke nedostaju

en: epub Documents
hr: epub dokumenti

en: This work is in the Public Domain
hr: Ovaj rad je javno vlasništvo

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Type 1
hr: Vrsta 1

en: Type 1C
hr: Vrsta 1 C

en: Type 3
hr: Vrsta 3

en: Type 1 (CID)
hr: Vrsta 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
hr: Vrsta 1C (CID)

en: Unknown font type
hr: Nepoznata vrsta fonta

en: No name
hr: Bez imena

en: Embedded subset
hr: Ugrađeni podskup

en: Embedded
hr: Ugrađeni

en: Not embedded
hr: Nije ugrađen

en: PDF Documents
hr: PDF dokumenti

en: Images
hr: Slike

en: Failed to load document “%s”
hr: Neuspjelo učitavanje dokumenta “%s”

en: Failed to save document “%s”
hr: Neuspjelo spremanje dokumenta “%s”

en: PostScript Documents
hr: PostScript dokumenti

en: Invalid document
hr: Neispravan dokument

en: Tiff Documents
hr: Tiff dokumenti

en: XPS Documents
hr: XPS dokumenti

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
hr: Nisam mogao spremiti privitak “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
hr: Nisam mogao otvoriti privitak “%s”: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
hr: Nisam mogao otvoriti privitak “%s”

en: File type %s (%s) is not supported
hr: Vrsta datoteke %s  (%s) nije podržana

en: All Documents
hr: Svi dokumenti

en: All Files
hr: Sve datoteke

en: Failed to create a temporary file: %s
hr: Neuspjelo kreiranje privremene datoteke: %s

en: Failed to create a temporary directory: %s
hr: Neuspjelo kreiranje privremenog direktorija: %s

en: File is not a valid .desktop file
hr: Datoteka nije valjana .desktop datoteka

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
hr: Neprepoznata inačica datoteke radne površine '%s'

en: Starting %s
hr: Pokretanje %s

en: Application does not accept documents on command line
hr: Aplikacija ne prihvaća dokumente iz naredbenog retka

en: Unrecognized launch option: %d
hr: Neprepoznata mogućnost pokretanja: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
hr: Nije moguće proslijediti URI-je zapisa na unos radne površine 'Type=Link'

en: Not a launchable item
hr: Nije izvršna stavka

en: Disable connection to session manager
hr: Isključi vezu prema upravitelju sesija

en: Specify file containing saved configuration
hr: Odredi datoteku koja sadrži spremljenu konfiguraciju

en: FILE
hr: DATOTEKA

en: Specify session management ID
hr: Navedi označivač upravljanja pristupnom dionicom

en: ID
hr: Identifikator

en: Session management options:
hr: Opcije upravljanja sesijom:

en: Show session management options
hr: Prikaži opcije upravitelja prijava

en: Show “_%s”
hr: Pokaži “_%s”

en: _Move on Toolbar
hr: _Premjesti na alatnu traku

en: Move the selected item on the toolbar
hr: Premjesti odabranu stavku na alatnu traku

en: _Remove from Toolbar
hr: _Ukloni iz alatne trake

en: Remove the selected item from the toolbar
hr: Ukloni odabranu stavku iz alatne trake

en: _Delete Toolbar
hr: _Izbriši alatnu traku

en: Remove the selected toolbar
hr: Ukloni odabranu alatnu traku

en: Separator
hr: Razdjelnik

en: Fit Page
hr: Prikaz cijele stranice

en: Fit Width
hr: Prikaz stranice punom širinom zaslona

en: Expand Window to Fit
hr: Proširi prozor da pristaje

en: Atril Document Viewer
hr: Atril preglednik dokumenata

en: A Document Viewer for the MATE desktop environment
hr: Preglednik dokumenata MATE radnoga okruženja

en: Atril is a simple multi-page document viewer. It can display and print PostScript (PS), Encapsulated PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS and Portable Document Format (PDF) files, as well as comic book archive files. When supported by the document, it also allows searching for text, copying text to the clipboard, hypertext navigation and table-of-contents bookmarks.
hr: Atril je jednostavan preglednih dokumenata od više stranica. Može prikazati i ispisati sljedeće vrste datoteka: PostScript (PS), enkapsulirani PostScript (EPS), DJVU, DVI, XPS i prenosivi oblik dokumenata (PDF). Također podržava i arhivske datoteke stripova. Ako dokument to podržava, moguće je pretraživanje teksta, kopiranje teksta u spremnik, navigacija putem hiperteksta i knjižne oznake u sadržaju.

en: Document Viewer
hr: Preglednik dokumenata

en: View multi-page documents
hr: Pogledaj višestranične dokumente

en: Override document restrictions
hr: Zaobiđi ograničenja dokumenta

en: Override document restrictions, like restriction to copy or to print.
hr: Zaobiđi ograničenja dokumenta, poput zabrane kopiranja ili ispisa.

en: Automatically reload the document
hr: Automatski ponovno učitaj dokument

en: The URI of the directory last used to open or save a document.
hr: URI direktorija koji je posljednji korišten za otvaranje ili spremanje dokumenta.

en: The URI of the directory last used to save a picture.
hr: URI direktorija koji je posljednji korišten za spremanje fotografije.

en: Page cache size in MiB
hr: Veličina međuspremnika stranice u MiB

en: The maximum size that will be used to cache rendered pages, limits maximum zoom level.
hr: Najveća veličina koja će biti rabljena za međuspremnik renderiranih stranica, što ograničava najveći nivo povećavanja stranice.

en: Show a dialog to confirm that the user wants to activate the caret navigation.
hr: Prikaži dijalog za potvrdu da korisnik želi aktivirati navigaciju strelicama tipkovnice.

en: Delete the temporary file
hr: Izbriši privremenu datoteku

en: Print settings file
hr: Ispiši datoteku postavki

en: MATE Document Previewer
hr: MATE preglednik dokumenata

en: Failed to print document
hr: Neuspjeli ispis dokumenta

en: The selected printer '%s' could not be found
hr: Odabrani pisač '%s' nije nađen

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Previous Page
hr: _Prethodna stranica

en: Go to the previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: _Next Page
hr: _Slijedeća stranica

en: Go to the next page
hr: Idi na slijedeću stranicu

en: Zoom _In
hr: U_većaj

en: Enlarge the document
hr: Uvećaj dokument

en: Zoom _Out
hr: U_manji

en: Shrink the document
hr: Smanji dokument

en: Reset zoom to 100%
hr: Vrati pogled stranice na 100 %

en: Print
hr: Ispis

en: Print this document
hr: Ispiši ovaj dokument

en: Make the current document fill the window
hr: Neka trenutni dokument ispuni prozor

en: Make the current document fill the window width
hr: Neka trenutni dokument ispuni dužinu prozora

en: Page
hr: Stranica

en: Select Page
hr: Odaberi stranicu

en: Document
hr: Dokument

en: Title:
hr: Naslov:

en: Location:
hr: Položaj:

en: Subject:
hr: Predmet:

en: Author:
hr: Autor:

en: Keywords:
hr: Ključne riječi:

en: Producer:
hr: Producent:

en: Creator:
hr: Tvorac:

en: Created:
hr: Napravljeno:

en: Modified:
hr: Izmjenjeno:

en: Number of Pages:
hr: Broj stranica:

en: Optimized:
hr: Optimizirano:

en: Security:
hr: Sigurnost:

en: Paper Size:
hr: Veličina papira:

en: None
hr: Nijedan

en: default:mm
hr: pretpostavljeno:mm

en: %s, Portrait (%s)
hr: %s, Portret (%s)

en: %s, Landscape (%s)
hr: %s, Krajolik (%s)

en: Atril properties
hr: Atril svojstva

en: Shows details for Atril documents
hr: Pokaži pojedinosti za Atril dokumente

en: (%d of %d)
hr: (%d od %d)

en: of %d
hr: od %d

en: Preparing to print…
hr: Priprema za ispis...

en: Finishing…
hr: Dovršavam...

en: Printing page %d of %d…
hr: Ispisujem stranicu %d od %d…

en: Printing is not supported on this printer.
hr: Ispisivanje nije podržano na ovom pisaču.

en: Invalid page selection
hr: Neispravni odabir stranice

en: Your print range selection does not include any pages
hr: Odabrani raspon ispisa ne sadrži niti jednu stranicu

en: Page Scaling:
hr: Uvećanje stranice:

en: Shrink to Printable Area
hr: Smanji na ispisivo područje

en: Fit to Printable Area
hr: Pristajanje u područje ispisa

en: Auto Rotate and Center
hr: Automatski rotiraj i centriraj

en: Select page size using document page size
hr: Izaberi veličinu stranice koristeći veličinu stranice dokumenta

en: When enabled, each page will be printed on the same size paper as the document page.
hr: Kad je omogućeno, svaka stranica će se ispisati na istoj veličini papira kao stranice dokumenta.

en: Page Handling
hr: Upravljanje stranicama

en: Failed to print page %d: %s
hr: Neuspjeli ispis stranice %d: %s

en: Scroll Up
hr: Pomicanje gore

en: Scroll Down
hr: Pomicanje dolje

en: Scroll View Up
hr: Pomicanje pregleda gore

en: Scroll View Down
hr: Pomicanje pregleda dolje

en: Document View
hr: Pogled dokumenta

en: Jump to page:
hr: Idi na stranicu:

en: End of presentation. Click to exit.
hr: Kraj prezentacije. Klik za izlaz.

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na slijedeću stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na zadnju stranicu

en: Go to page
hr: idi na stranicu

en: Find
hr: Nađi

en: Go to page %s
hr: Idi na stranicu %s

en: Go to %s on file “%s”
hr: Idi na %s u datoteci “%s”

en: Go to file “%s”
hr: Idi na datoteku “%s”

en: Launch %s
hr: Pokreni %s

en: Find:
hr: Nađi:

en: Find previous occurrence of the search string
hr: Pronađi prethodnu pojavu niza koji se pretražuje

en: Find next occurrence of the search string
hr: Pronađi sljedeću pojavu niza koji se pretražuje

en: Case Sensitive
hr: Osjetljivo na velika i mala slova

en: Toggle case sensitive search
hr: Uključi razliku između traženja malih i velikih slova

en: Icon:
hr: Sličica:

en: Note
hr: Bilješka

en: Comment
hr: Komentar

en: Key
hr: Ključ

en: Help
hr: Pomoć

en: New Paragraph
hr: Novi odlomak

en: Paragraph
hr: Odlomak

en: Insert
hr: Umetni

en: Cross
hr: Križić

en: Circle
hr: Krug

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Annotation Properties
hr: Svojstva bilješki

en: Color:
hr: Boja:

en: Style:
hr: Stil:

en: Transparent
hr: Prozirno

en: Opaque
hr: Neprozirno

en: Initial window state:
hr: Početno stanje prozora

en: Open
hr: Otvori

en: Close
hr: Zatvori

en: Password for document %s
hr: Lozinka za dokument %s

en: Loading…
hr: Učitavam...

en: Open a recently used document
hr: Otvori nedavno korišteni dokument

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
hr: Dokument je zaključan i može se čitati samo unošenjem ispravne lozinke.

en: _Unlock Document
hr: _Otključaj dokument

en: Enter password
hr: Unesite lozinku

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
hr: Dokument "%s" je zaključan i zahtijeva lozinku za otvaranje.

en: Password required
hr: Potrebna je lozinka

en: _Password:
hr: _Zaporka:

en: Forget password _immediately
hr: Zaboravi lozinku _odmah

en: Remember password until you _log out
hr: Zapamtite lozinku do vaše _odjave

en: Remember _forever
hr: Zapamti _zauvijek

en: Properties
hr: Svojstva

en: General
hr: Općenito

en: Fonts
hr: Fontovi

en: Document License
hr: Licencija dokumenta

en: Gathering font information… %3d%%
hr: Prikupljam informacije o pismima... %3d%%

en: Usage terms
hr: Uvjeti upotrebe

en: Text License
hr: Licencija teksta

en: Further Information
hr: Daljnje informacije

en: Add
hr: Dodaj

en: Add text annotation
hr: Dodaj bilješku

en: Document contains no annotations
hr: Dokument ne sadrži bilješke

en: Page %d
hr: Stranica %d

en: Annotations
hr: Bilješke

en: Attachments
hr: Privitci

en: _Open Bookmark
hr: _Otvori zabilješku

en: _Rename Bookmark
hr: _Preimenuj zabilješku

en: _Remove Bookmark
hr: _Ukloni zabilješku

en: Page %s
hr: Stranica %s

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: Bookmarks
hr: Zabilješke

en: Layers
hr: Slojevi

en: Print…
hr: Ispis...

en: Index
hr: Kazalo

en: Thumbnails
hr: Sličice

en: Page %s — %s
hr: Stranica %s — %s

en: The document contains no pages
hr: Dokument ne sadrži stranice

en: The document contains only empty pages
hr: Dokument sadrži samo prazne stranice

en: Presentation mode is not supported for ePub documents.
hr: Prezentacijski način nije podržan za ePub dokumente.

en: Unable to open document
hr: Nije moguće otvoriti dokument

en: Loading document from “%s”
hr: Učitavam dokument iz “%s”

en: Downloading document (%d%%)
hr: Preuzimam dokument (%d%%)

en: Failed to load remote file.
hr: Neuspjelo učitavanje udaljene datoteke.

en: Reloading document from %s
hr: Ponovno učitavanje dokumenta iz %s

en: Failed to reload document.
hr: Neuspjelo ponovno učitavanje dokumenta.

en: Open Document
hr: Otvori dokument

en: Saving document to %s
hr: Spremam dokument u %s

en: Saving attachment to %s
hr: Spremam privitak u %s

en: Saving image to %s
hr: Spremam sliku u %s

en: The file could not be saved as “%s”.
hr: Datoteka ne može biti spremljena kao “%s”.

en: Uploading document (%d%%)
hr: Slanje dokumenta (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
hr: Slanje privitka (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
hr: Slanje slike (%d%%)

en: Save As…
hr: Spremi kao...

en: Could not send current document
hr: Nije bilo moguće poslati trenutni dokument

en: Printing job “%s”
hr: Ispisujem zadatak "%s"

en: Document contains form fields that have been filled out. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
hr: Dokument sadrži polja koja su ispunjena. Ako ne spremite kopiju, promjene će biti trajno izgubljene.

en: Document contains new or modified annotations. If you don't save a copy, changes will be permanently lost.
hr: Dokument sadži nove ili modificirane anotacije. Ako ne spremite kopiju, promjene će biti trajno izgubljene.

en: Save a copy of document “%s” before closing?
hr: Spremi kopiju dokumenta “%s” prije zatvaranja?

en: Close _without Saving
hr: Zatvori prozor bez spremanja

en: _Save As…
hr: _Snimi kao...

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
hr: Pričekati dok ispis zadatka "%s" završi prije zatvaranja?

en: Cancel _print and Close
hr: Otkaži _ispis i zatvori

en: Close _after Printing
hr: Zatvori _nakon ispisivanja

en: Running in presentation mode
hr: Izvodi se kao prezentacija

en: Presentation mode is not supported for ePub documents
hr: Prezentacijski način nije podržan za ePub dokumente

en: Toolbar Editor
hr: Uređivač alatne trake

en: There was an error displaying help
hr: Došlo je do greške pri prikazivanju pomoći

en: MATE Documentation Team
hr: MATE dokumentacijski tim

en: GNOME Documentation Team
hr: GNOME dokumentacijski tim

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Atril; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA
hr: Trebali ste primiti primjerak GNU-ove opće javne licencije uz ovaj program;
    ako niste, pišite na adresu Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street,
    Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: About Atril Document Viewer
hr: O Atril pregledniku dokumenata

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: Enable caret navigation?
hr: Omogući navigaciju strelicama tipkovnice

en: _Enable
hr: _Omogući

en: Don't show this message again
hr: Ne prikazuj ovu poruku ponovno

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _View
hr: _Pogled

en: _Go
hr: _Idi

en: _Bookmarks
hr: _Zabilješke

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Open…
hr: _Otvori...

en: Open an existing document
hr: Otvori postojeći dokument

en: Op_en a Copy
hr: Otvo_ri kopiju

en: Open a copy of the current document in a new window
hr: Otvori kopiju trenutnog dokumenta u novom prozoru

en: Save a copy of the current document
hr: Spremi kopiju trenutnog dokumenta

en: _Print…
hr: _Ispis...

en: P_roperties
hr: S_vojstva

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: Select _All
hr: Označi _sve

en: _Find…
hr: _Nađi:

en: Find a word or phrase in the document
hr: Nađi riječ ili frazu u dokumentu

en: Find Ne_xt
hr: Nađi slije_deće

en: Find Pre_vious
hr: Nađi pre_thodno

en: T_oolbar
hr: A_latna traka

en: Rotate _Left
hr: Rotiraj _lijevo

en: Rotate _Right
hr: Rotiraj _desno

en: Save Current Settings as _Default
hr: Spremi trenutne postavke kao _uobičajene

en: _Reset Zoom
hr: _Resetiraj uvećanje stranice

en: _Reload
hr: _Ponovno učitavanje

en: Reload the document
hr: Ponovno učitaj dokument

en: _First Page
hr: _Prva stranica

en: Go to the first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: _Last Page
hr: _Zadnja stranica

en: Go to the last page
hr: Idi na zadnju stranicu

en: _Add Bookmark
hr: _Dodaj zabilješku

en: Add a bookmark for the current page
hr: Dodaj zabilješku za trenutnu stranicu

en: _Contents
hr: _Sadržaj

en: _About
hr: _O programu

en: Leave Fullscreen
hr: Napusti cijeli zaslon

en: Leave fullscreen mode
hr: Napusti način cijelog zaslona

en: Start Presentation
hr: Započni prezentaciju

en: Start a presentation
hr: Započni prezentaciju

en: _Toolbar
hr: _Alatna traka

en: Show or hide the toolbar
hr: Pokaži ili sakrij alatnu traku

en: Side _Pane
hr: Bočni _prozor

en: Show or hide the side pane
hr: Prikaži ili sakrij bočni prozor

en: _Continuous
hr: _Kontinuirani prikaz

en: Show the entire document
hr: Prikaži cijeli dokument

en: _Dual
hr: _Dvije stranice

en: Show two pages at once
hr: Prikaži dvije stranice odjednom

en: _Odd pages left
hr: _Neparne stranice lijevo

en: Show odd pages on the left in dual mode
hr: Prikaži neparne stranice u prikazu dvije stranice na lijevoj strani

en: _Fullscreen
hr: _Cijeli zaslon

en: Expand the window to fill the screen
hr: Povećaj prozor na cijeli zaslon

en: Pre_sentation
hr: Pre_zentacija

en: Run document as a presentation
hr: Pokreni dokument kao prezentaciju

en: Inverted _Colors
hr: Invertirane _Boje

en: Show page contents with the colors inverted
hr: Prikaži sadržaj stranice sa obrnutim bojama

en: _Open Link
hr: _Otvori poveznicu

en: _Go To
hr: _Idi na

en: Open in New _Window
hr: Otvori u novom _prozoru

en: _Copy Link Address
hr: _Kopiraj adresu poveznice

en: _Save Image As…
hr: _Spremi sliku kao...

en: Copy _Image
hr: Kopiraj _sliku

en: _Open Attachment
hr: _Otvori privitak

en: _Save Attachment As…
hr: _Spremi privitak kao...

en: Zoom
hr: Uvećano

en: Adjust the zoom level
hr: Podesi razinu uvećanja

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Back
hr: Natrag

en: Send To
hr: Pošalji na

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Slijedeće

en: Zoom In
hr: Povećaj

en: Zoom Out
hr: Umanji

en: Reset Zoom
hr: Poništi uvećanje

en: Unable to launch external application.
hr: Nije moguće pokrenuti vanjski program.

en: Unable to open external link
hr: Nije moguće otvoriti vanjsku poveznicu

en: Couldn't find appropriate format to save image
hr: Nisam mogao naći prikladni format za spremanje slike

en: The image could not be saved.
hr: Slika se ne može spremiti.

en: Save Image
hr: Spremi sliku

en: Unable to open attachment
hr: Nije moguće otvoriti privitak

en: The attachment could not be saved.
hr: Privitak ne može biti spremljen.

en: Save Attachment
hr: Spremi privitak

en: %s — Password Required
hr: %s — Potrebna je lozinka

en: By extension
hr: Prema ekstenziji

en: MATE Document Viewer
hr: MATE preglednik dokumenata

en: PAGE
hr: STRANICA

en: NUMBER
hr: BROJ

en: Run atril in fullscreen mode
hr: Pokreni atril preko cijelog zaslona

en: Run atril in presentation mode
hr: Pokreni atril u prezentacijskom načinu

en: The word or phrase to find in the document
hr: Riječ ili fraza koju treba naći u dokumentu

en: [FILE…]
hr: [DATOTEKA…]
