atril 1.26.0 - en to ig translation catalogue (29 entries)

en: No name
ig: Onweghị aha

en: Images
ig: Inyogo

en: Starting %s
ig: Na-ebido %s

en: Not a launchable item
ig: Ọ bụghị ihenhọrọ dị̄ mbubata

en: _Close
ig: _Mechie

en: Zoom _In
ig: Zúùmù_banye

en: Zoom _Out
ig: Zúùmù _pụta

en: Location:
ig: Ebe:

en: Modified:
ig: Emegharịrị:

en: None
ig: Onweghị

en: Comment
ig: Okwu

en: Unknown
ig: Amaghị

en: Properties
ig: Ngwaọrụ ndị ahụ

en: General
ig: Zurugbezurugbe

en: Bookmarks
ig: Òbún̄gósíébēfailụ

en: _File
ig: _Faịlụ

en: _Edit
ig: _Dezie

en: _View
ig: _Gosi

en: _Go
ig: _Gaa

en: _Bookmarks
ig: _Ebe ndesịta ngosi ebe

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: Select _All
ig: Họrọ _Ha niile

en: _Reload
ig: _Bubatagharịa

en: _Add Bookmark
ig: _Gbakwunye ebe ndesịta ngosi ebe

en: _Contents
ig: _Ndịna ndị ahụ

en: _About
ig: _Maka

en: Zoom
ig: Zum

en: Zoom In
ig: Zúùmù banye

en: Zoom Out
ig: Zúùmù pụta
