atril 1.23.1 - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: No name
jv: Boten wonten asma

en: Starting %s
jv: Miwiti %s

en: Not a launchable item
jv: Sanes barang sing saged dilakokna

en: Disable connection to session manager
jv: Mateni sambungan menyang manager sesi

en: Help
jv: Tetulungan

en: Unknown
jv: Boten dingerteni

en: Style:
jv: Gaya:

en: Close
jv: Nutup

en: _About
jv: _Watara
