atril 1.27.0 - en to or translation catalogue (265 entries)

en: Error launching the command “%s” in order to decompress the comic book: %s
or: କମିକ ବହିକୁ ସଙ୍କୋଚନ କରିବା ପାଇଁ “%s” ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: The command “%s” failed at decompressing the comic book.
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ “%s” କମିକ ବହିକୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଭିତରେ ସଙ୍କୋଚନ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: The command “%s” did not end normally.
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ “%s” ସାଧାରଣ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇନଥିଲା।

en: Not a comic book MIME type: %s
or: ଗୋଟିଏ ହାସ୍ୟସ୍ପଦ ବହି MIME ପ୍ରକାର ନୁହଁ: %s

en: Can't find an appropriate command to decompress this type of comic book
or: ଏହି ପ୍ରକାର କମିକ ବହିକୁ ପ୍ରସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ସଠିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: Unknown MIME Type
or: ଅଜଣା MIME ପ୍ରକାର

en: File corrupted
or: ଫାଇଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି

en: No files in archive
or: ଅଭିଲେଖରେ କୌଣସି ଫାଇଲ ନାହିଁ।

en: No images found in archive %s
or: %s ଅଭିଲେଖରେ କୌଣସି ପ୍ରତିଛବି ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: There was an error deleting “%s”.
or: “%s” କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି।

en: Error %s
or: ତ୍ରୁଟି %s

en: Comic Books
or: ହାସ୍ଯରସାତ୍ମକ ବହି

en: DVI document has incorrect format
or: DVI ଦଲିଲର ଭୂଲ ଫର୍ମାଟ ଅଛି

en: DVI Documents
or: DVI ଦଲିଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Yes
or: ହଁ

en: No
or: ନାଁ

en: Type 1
or: ପ୍ରକାର 1

en: Type 1C
or: ପ୍ରକାର 1C

en: Type 3
or: ପ୍ରକାର 3

en: Type 1 (CID)
or: ପ୍ରକାର 1 (CID)

en: Type 1C (CID)
or: ପ୍ରକାର 1C (CID)

en: Unknown font type
or: ଅଜଣା ଅକ୍ଷରରୂପ ପ୍ରକାର

en: No name
or: କୌଣସି ନାମ ନାହିଁ

en: Embedded subset
or: ସନ୍ନିବେଶିତ ଉପସେଟ

en: Embedded
or: ସନ୍ନିହିତ

en: Not embedded
or: ସନ୍ନିବେଶିତ ନୁହେଁ

en: PDF Documents
or: PDF ଦଲିଲ

en: Images
or: ପ୍ରତିଛବି

en: Failed to load document “%s”
or: “%s” ଦଲିଲକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to save document “%s”
or: “%s” ଦଲିଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: PostScript Documents
or: ପୋଷ୍ଟସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଦଲିଲ

en: Invalid document
or: ଅବୈଧ ଦଲିଲ

en: Couldn't save attachment “%s”: %s
or: “%s” ସଂଲଗ୍ନକକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Couldn't open attachment “%s”: %s
or: “%s” ସଂଲଗ୍ନକକୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Couldn't open attachment “%s”
or: “%s” ସଂଲଗ୍ନକକୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: File type %s (%s) is not supported
or: ଫାଇଲ ପ୍ରକାର %s (%s) ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ

en: All Documents
or: ସମସ୍ତ ଦଲିଲ

en: All Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: File is not a valid .desktop file
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ .desktop ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ସଂସ୍କରଣ '%s'

en: Starting %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Application does not accept documents on command line
or: ପ୍ରୟୋଗଟି ପାଠ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଦଲିଲ ଗ୍ରହଣ କରେ ନାହିଁ

en: Unrecognized launch option: %d
or: ଅଚିହ୍ନା ଆରମ୍ଭ ବିକଳ୍ପ: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
or: ଦଲିଲ URI ଗୁଡ଼ିକୁ 'ପ୍ରକାର=ସଂଯୋଗ' ଡେସ୍କଟପ ଭରଣକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Not a launchable item
or: ଗୋଟିଏ ଆରମ୍ଭଯୋଗ୍ୟ ବସ୍ତୁ ନୁହଁ

en: Disable connection to session manager
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Specify file containing saved configuration
or: ସଂରକ୍ଷିତ ବିନ୍ୟାସକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify session management ID
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକ ID ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: ID
or: ପରିଚୟ

en: Session management options:
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:

en: Show session management options
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show “_%s”
or: “_%s”କୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: _Move on Toolbar
or: ସାଧନ ପଟି ଉପରେ ଚଲାନ୍ତୁ (_M)

en: Move the selected item on the toolbar
or: ଚୟିତ ବସ୍ତୁକୁ ସାଧନ ପଟିକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: _Remove from Toolbar
or: ସାଧନପଟିରୁ କାଢ଼ିଦିଅନ୍ତୁ (_R)

en: Remove the selected item from the toolbar
or: ସାଧନ ପଟିରୁ ଚୟିତ ବସ୍ତୁକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: _Delete Toolbar
or: ସାଧନ ପଟିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: Remove the selected toolbar
or: ଚୟିତ ସାଧନ ପଟିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Separator
or: ବିଭାଜକ

en: Fit Width
or: ଓସାର ସହିତ ମେଳ କରନ୍ତୁ

en: 50%
or: ୫୦%

en: 70%
or: ୭୦%

en: 100%
or: ୧୦୦%

en: 150%
or: ୧୫୦%

en: 200%
or: ୨୦୦%

en: 400%
or: ୪୦୦%

en: Document Viewer
or: ଦଲିଲ ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: Delete the temporary file
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print settings file
or: ମୁଦ୍ରଣୀ ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ

en: MATE Document Previewer
or: MATE ଦଲିଲ ପ୍ରାକ ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: Failed to print document
or: ଦଲିଲ ମୂଦ୍ରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: The selected printer '%s' could not be found
or: ବଚ୍ଛିତ ମୁଦ୍ରଣୀ '%s' ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Previous Page
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୁଷ୍ଠା (_P)

en: Go to the previous page
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Next Page
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୁଷ୍ଠା (_N)

en: Go to the next page
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Zoom _In
or: ବଡ କରନ୍ତୁ (_I)

en: Enlarge the document
or: ଦଲିଲକୁ ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରନ୍ତୁ

en: Zoom _Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: Shrink the document
or: ଦଲିଲକୁ ସଙ୍କୁଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print this document
or: ଏହି ଦଲିଲକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Make the current document fill the window
or: ସମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲର ଆକାରକୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଭରଣ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତିତ କରନ୍ତୁ

en: Make the current document fill the window width
or: ସମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲକୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଅସାର ଅନୁଯାୟୀ ମେଳ କରନ୍ତୁ

en: Page
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Select Page
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠା ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Document
or: ଦଲିଲ

en: Title:
or: ଶୀର୍ଷକ:

en: Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ:

en: Subject:
or: ବିଷୟ:

en: Author:
or: ଲେଖକ:

en: Keywords:
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ:

en: Producer:
or: ପ୍ରଯୋଜକ:

en: Creator:
or: ସ୍ରଷ୍ଟା:

en: Created:
or: ସ୍ରୁଷ୍ଟ:

en: Modified:
or: ପରବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି:

en: Number of Pages:
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠା ସଂଖ୍ଯା:

en: Optimized:
or: ଅନୁକୂଳୀତ:

en: Format:
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ:

en: Security:
or: ସୁରକ୍ଷା:

en: Paper Size:
or: ପୃଷ୍ଠା ଆକାର:

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: default:mm
or: ପୂର୍ବନିର୍ଧାରିତ:ମିଲିମିଟର

en: %s, Portrait (%s)
or: %s, ଚିତ୍ରପଟ (%s)

en: %s, Landscape (%s)
or: %s, କଡୁଆ (%s)

en: (%d of %d)
or: (%d %d ର)

en: of %d
or: %d ର

en: Printing is not supported on this printer.
or: ଏହି ମୂଦ୍ରଣୀରେ ମୂଦ୍ରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ।

en: Invalid page selection
or: ଅବୈଧ ପୃଷ୍ଠା ଚୟନ

en: Failed to print page %d: %s
or: ପୃଷ୍ଠା %d କୁ ମୂଦ୍ରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Scroll Up
or: ଉପରକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ କରନ୍ତୁ

en: Scroll Down
or: ତଳକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ କରନ୍ତୁ

en: Scroll View Up
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯକୁ ଉପରକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ କରନ୍ତୁ

en: Scroll View Down
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯକୁ ତଳକୁ ସ୍କ୍ରୋଲ କରନ୍ତୁ

en: Document View
or: ଦଲିଲ ଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: Jump to page:
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ:

en: Go to first page
or: ପ୍ରଥମ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to previous page
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to next page
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to last page
or: ଶେଷ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to page
or: ଏହି ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Go to page %s
or: %s ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to %s on file “%s”
or: %s କୁ ଯାଆନ୍ତୁ %s ଫାଇଲରେ

en: Go to file “%s”
or: “%s” ଫାଇଲକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Launch %s
or: %s କୁ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Find:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ:

en: Find previous occurrence of the search string
or: ସନ୍ଧାନ ପଂକ୍ତିର ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find next occurrence of the search string
or: ସନ୍ଧାନ ପଂକ୍ତିର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Toggle case sensitive search
or: ଅକ୍ଷର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅନୁସନ୍ଧାନକୁ ଅଦଳବଦଳ କରନ୍ତୁ

en: Note
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Comment
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Key
or: କି

en: Help
or: ସହାୟତା

en: Paragraph
or: ପରିଚ୍ଛେଦ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Style:
or: ଶୈଳୀ:

en: Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Password for document %s
or: %s ଦଲିଲ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Open a recently used document
or: ନିକଟରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିବା ଗୋଟିଏ ଦଲିଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: This document is locked and can only be read by entering the correct password.
or: ଏହି ଦଲିଲଟି ତାଳକିତ ଅଛେ ଏବଂ କେବଳ ସଠିକ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭରଣ କରି ଏହାକୁ ପଢିହେବ।

en: _Unlock Document
or: ଦଲଲିକୁ ଅନ-ଲକ କରନ୍ତୁ (_U)

en: Enter password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: The document “%s” is locked and requires a password before it can be opened.
or: “%s” ଦଲିଲଟି ତାଳକିତ ଅଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଆବଶ୍ଯକ।

en: Password required
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଆବଶ୍ଯକ

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: Forget password _immediately
or: ଅତିଶିଘ୍ର ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ଭୁଲିଯାଆନ୍ତୁ (_i)

en: Remember _forever
or: ସବୁଦିନ ପାଇଁ ମନେରଖନ୍ତୁ (_f)

en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Fonts
or: ଅକ୍ଷରରୂପଗୁଡ଼ିକ

en: Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Attachments
or: ସଂଲଗ୍ନକ

en: Page %s
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠା %s

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ

en: Layers
or: ସ୍ତରଗୁଡ଼ିକ

en: Index
or: ଅନୁକ୍ରମଣିକା

en: Thumbnails
or: କ୍ଷୁଦ୍ର ଚିତ୍ର

en: The document contains no pages
or: ଦଲିଲରେ କୋଣସି ପୃଷ୍ଠା ନାହିଁ

en: The document contains only empty pages
or: ଦଲିଲରେ କେବଳ ଖାଲି ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ ଅଛି

en: Unable to open document
or: ଦଲିଲକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Loading document from “%s”
or: “%s”ରୁ ଦଲିଲ ଧାରଣ କରୁଅଛି

en: Downloading document (%d%%)
or: ଦଲିଲ ଧାରଣ କରୁଅଛି (%d%%)

en: Reloading document from %s
or: ଦଲିଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରୁଅଛି %s

en: Failed to reload document.
or: ଦଲିଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Open Document
or: ଦଲିଲ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Saving document to %s
or: ଦଲିଲକୁ %sରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି

en: Saving attachment to %s
or: %s ରେ ସଂଲଗ୍ନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି

en: Saving image to %s
or: %s ରେ ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି

en: The file could not be saved as “%s”.
or: ଫାଇଲକୁ “%s” ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ।

en: Uploading document (%d%%)
or: ଦଲିଲ ଧାରଣ କରୁଅଛି (%d%%)

en: Uploading attachment (%d%%)
or: ସଂସଲଗ୍ନକୁ ଧାରଣ କରୁଅଛି (%d%%)

en: Uploading image (%d%%)
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ଧାରଣ କରୁଅଛି (%d%%)

en: Save As…
or: ଏପରି ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

en: Printing job “%s”
or: କାର୍ଯ୍ୟ “%s”କୁ ମୁଦ୍ରଣ କରୁଅଛି

en: Close _without Saving
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ବିନା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Wait until print job “%s” finishes before closing?
or: ବନ୍ଦ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଦ୍ରଣ କାର୍ଯ୍ୟ “%s” ସମାପ୍ତ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ କି?

en: If you close the window, pending print jobs will not be printed.
or: ଯଦି ଆପଣ ଏହି ୱିଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତି, ତେବେ ବଳକା ମୁଦ୍ରଣୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Cancel _print and Close
or: ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_p)

en: Close _after Printing
or: ମୁଦ୍ରଣ ପରେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_a)

en: Running in presentation mode
or: ଉପସ୍ଥାପନ ଧାରାରେ ଚାଲୁଅଛି

en: Toolbar Editor
or: ସାଧନ ପଟି ସମ୍ପାଦକ

en: There was an error displaying help
or: ସହାୟତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି

en: Not found
or: ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: %3d%% remaining to search
or: ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ %3d%% ବଳକା ଅଛି

en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _View
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯ (_V)

en: _Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ (_G)

en: _Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ (_B)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: Open an existing document
or: ଗୋଟିଏ ଅବସ୍ଥିତ ଦଲିଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Op_en a Copy
or: ଗୋଟିଏ ନକଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_e)

en: Open a copy of the current document in a new window
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଲିଲର ଗୋଟିଏ ନକଲକୁ ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Save a copy of the current document
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଦଲିଲର ଗୋଟିଏ ନକଲକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ

en: P_roperties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_r)

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Find a word or phrase in the document
or: ଦଲିଲରେ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ବାକ୍ଯାଂଶକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Ne_xt
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖୋଜନ୍ତୁ (_x)

en: Find Pre_vious
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଖୋଜନ୍ତୁ (_v)

en: T_oolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_o)

en: Rotate _Left
or: ବାମକୁ ଘୂରାନ୍ତୁ (_L)

en: Rotate _Right
or: ଡାହାଣକୁ ଘୂରାନ୍ତୁ (_R)

en: _Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (_R)

en: Reload the document
or: ଦଲିଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Auto_scroll
or: ସ୍ୱୟଂ ଦୃଶ୍ୟବଦଳ (_s)

en: _First Page
or: ପ୍ରଥମ ପ୍ରୁଷ୍ଠା (_F)

en: Go to the first page
or: ପ୍ରଥମ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Last Page
or: ଶେଷ ପ୍ରୁଷ୍ଠା (_L)

en: Go to the last page
or: ଶେଷ ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: _Add Bookmark
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର (_C)

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: Leave Fullscreen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଧାରାକୁ ଛାଡନ୍ତୁ

en: Leave fullscreen mode
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଅବସ୍ଥାକୁ ଛାଡନ୍ତୁ

en: Start Presentation
or: ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Start a presentation
or: ଗୋଟିଏ ଉପସ୍ଥାପନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: _Toolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_T)

en: Show or hide the toolbar
or: ସାଧନ ପଟିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଲୁକ୍କାୟିତ କରନ୍ତୁ

en: Side _Pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ (_P)

en: Show or hide the side pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଲୁକ୍କୟିତ କରନ୍ତୁ

en: _Continuous
or: ନିରବିଚ୍ଛିନ୍ନ (_C)

en: Show the entire document
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦଲିଲକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: _Dual
or: ଦ୍ବୟ (_D)

en: Show two pages at once
or: ଦୁଇଟି ପ୍ରୁଷ୍ଠାକୁ ଏକତ୍ର ଦେଖାନ୍ତୁ

en: _Fullscreen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ ପରଦା (_F)

en: Expand the window to fill the screen
or: ପରଦା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ପ୍ରସାରିତ କରନ୍ତୁ

en: Pre_sentation
or: ଉପସ୍ଥାପନ (_s)

en: Run document as a presentation
or: ଦଲିଲକୁ ଗୋଟିଏ ଉପସ୍ଥାପନ ଭାବରେ ଚଳାନ୍ତୁ

en: _Open Link
or: ସଂଯୋଗ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Go To
or: ଏଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_G)

en: Open in New _Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_W)

en: _Copy Link Address
or: ସଂଯୋଗ ଠିକଣା ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Copy _Image
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_I)

en: Zoom
or: ସାନବଡ କରନ୍ତୁ

en: Adjust the zoom level
or: ସାନବଡ କରିବା ସ୍ତରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Navigation
or: ପଥପଦର୍ଶନ

en: Back
or: ପଛକୁ

en: Move across visited pages
or: ପରିଦର୍ଶିତ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକ ଚାରିପଟେ ଗତି କରନ୍ତୁ

en: Previous
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ

en: Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ

en: Zoom In
or: ବଡ କରନ୍ତୁ

en: Zoom Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ

en: Unable to launch external application.
or: ବାର୍ହ୍ୟ ପ୍ରୟୋଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to open external link
or: ବାର୍ହ୍ୟ ସଂଲଗ୍ନକକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Couldn't find appropriate format to save image
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଶୈଳୀ ମିଳୁନାହିଁ

en: The image could not be saved.
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ.

en: Save Image
or: ଚିତ୍ରକୁ  ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Unable to open attachment
or: ସଂଲଗ୍ନକକୁ ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: The attachment could not be saved.
or: ସଂଲଗ୍ନକକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Save Attachment
or: ସଂଲଗ୍ନକକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: By extension
or: ଅନୁଲଗ୍ନ ଦ୍ୱାରା

en: MATE Document Viewer
or: ନୋମ ଦଲିଲ ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: PAGE
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠା

en: NUMBER
or: ସଂଖ୍ଯା

en: Run atril in fullscreen mode
or: atril କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧାରାରେ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Run atril in presentation mode
or: atril ଉପସ୍ଥାପନ ଧାରାରେ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Run atril as a previewer
or: atril କୁ ପ୍ରାକଦର୍ଶକ ଭାବରେ ଚଲାନ୍ତୁ

en: The word or phrase to find in the document
or: ଦଲିଲରେ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ କିମ୍ବା ବାକ୍ଯାଂଶ
