atril 1.27.0 - en to tzm translation catalogue (44 entries)

en: Yes
tzm: Yah

en: No
tzm: Uhu

en: Images
tzm: Tiwlafin

en: All Files
tzm: Ifuyla maṛṛa

en: FILE
tzm: AFAYLU

en: _Close
tzm: _Rgel

en: Page
tzm: Tasna

en: Title:
tzm: Azwel:

en: Location:
tzm: Adɣar:

en: Author:
tzm: Amgay:

en: (%d of %d)
tzm: (%d seg %d)

en: of %d
tzm: seg %d

en: Go to first page
tzm: Ddu ɣer tasna tamezwarut

en: Go to last page
tzm: Ddu ɣer tasna tameggarut

en: Go to page
tzm: Ddu ɣer Tasna

en: Find
tzm: Af

en: Go to page %s
tzm: Ddu ɣer Tasna %s

en: Go to file “%s”
tzm: Ddu ɣer ufaylu “%s”

en: Find:
tzm: Af:

en: Comment
tzm: Aɣfawal

en: Key
tzm: Tasarut

en: Help
tzm: Tiwisi

en: Color:
tzm: Aklu:

en: Open
tzm: Ṛẓem

en: Close
tzm: Rgel

en: Loading…
tzm: Azdam...

en: Enter password
tzm: ssekcem taguri n uzray

en: _Password:
tzm: _Taguri n uzray:

en: Add
tzm: Rnu

en: Page %d
tzm: Tasna tis %d

en: Page %s
tzm: Tasna tis %s

en: _Add
tzm: _Rnu

en: _Remove
tzm: _Kkes

en: Save As…
tzm: Ḥdu am...

en: _Save As…
tzm: _Ḥdu am...

en: _File
tzm: A_faylu:

en: _Edit
tzm: _Ssenfel

en: _Help
tzm: _Tiwisi

en: _Open…
tzm: _Ṛẓem...

en: Send _To...
tzm: Azen _I...

en: _About
tzm: _Ɣef

en: Send To
tzm: Azen I

en: PAGE
tzm: TASNA

en: [FILE…]
tzm: [AFAYLU…]
