auctex - en to sk translation catalogue (8 entries)

note: Type: select Choices
en: Background
sk: Pozadie

note: Type: select Choices
en: Foreground
sk: Popredie

note: Type: select Choices
en: None
sk: Žiadne

note: Type: select Description
en: (La)TeX macros parsing mode:
sk: Režim spracovanie makier (La)TeX-u:

note: Type: select Description
en: To improve the performance of AUCTeX, every currently installed TeX macro package and LaTeX style file will be parsed.
sk: Aby sa zvýšil výkon AUCTeX-u, každné momentálne nainštalované makro TeX-u a súbor štýlu LaTeX-u sa spracuje.

note: Type: select Description Translators: do NOT translate ${LOGFILE}
en: This may take a lot of time, so it should probably be done in the background.  You may also choose to have it done in the foreground, or to skip that step.
sk: To môže dlho trvať, preto by ste to zrejme mali nechať bežať na pozadá. Tiež sa môžete rozhodnúť spustiť na popredí alebo tento krok preskočiť.

note: Type: select Description
en: The cached data gets automatically updated via dpkg triggers, so that no specific action is required whenever you install new (La)TeX packages or remove old ones.
sk: Dáta vo vyrovnávacej pamäti sa automaticky aktualizujú prostredníctvom spúšťačov dpkg, preto nie je potrebné nič zvláštne robiť, keď nainštalujete nové balíky (La)TeX-u  alebo odstránite staré.

note: Type: select Description
en: This update can be run manually at any moment by running 'update-auctex-elisp'.
sk: Túto aktualizáciu je možné kedykoľvek spustiť ručne príkazom „update-auctex-elisp“.
