auctex - en to gl translation catalogue (7 entries)

note: Type: select Choices
en: Background
gl: Fondo

note: Type: select Choices
en: Foreground
gl: Primeiro plano

note: Type: select Choices
en: None
gl: Ningún

note: Type: select Description
en: (La)TeX macros parsing mode:
gl: Modo de análise de macros de (La)TeX:

note: Type: select Description
en: To improve the performance of AUCTeX, every currently installed TeX macro package and LaTeX style file will be parsed.
gl: Para mellorar o rendemento de AUCTeX, hanse analizar tódolos paquetes de macros de TeX e ficheiros de estilos de LaTeX instalados actualmente.

note: Type: select Description Translators: do NOT translate ${LOGFILE}
en: This may take a lot of time, so it should probably be done in the background.  You may also choose to have it done in the foreground, or to skip that step.
gl: Isto pode levar moito tempo, así que seguramente sexa mellor facelo coma tarefa de fondo. Tamén pode facelo coma tarefa de primeiro plano, ou omitir ese paso.

note: Type: select Description
en: This update can be run manually at any moment by running 'update-auctex-elisp'.
gl: Pódese executar esta actualización manualmente en calquera momento executando "update-auctex-elisp".
